Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 135
 1. #21
  Ulerime Maska e Jola
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  39
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hahahahah, te forta.
  Carry on
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Per fenė

  Ishte nje burre ne nje lokal dhe degjon nje histori per Draculen. Sapo ngrihet te nesermen ne mengjes thote:
  - E kam ndare mendjen, do shkoj te vres Draculen. Vishet dhe del jashte per ta kerkuar. Kerko e kerko por nuk po e gjente. E pyet nje shok:
  - Ca po kerkon o rrezik!!
  - Po kerkoj Draculen - i thote.
  - Po eshte mesdite mor burre, ai del vetem naten - ia pret perseri shoku.
  - Ouuu!!!
  Nejse andej nga ora 12 e nates merr pallton dhe del per ta kerkuar. Kerko e kerko dhe me ne fund e gjen.
  - Ti je Dracula - thote?!
  - Po - i pergjigjet.
  Ne kete moment ky nxjerr nje kryq (gjoja kryqi vret vampira) dhe ja drejton.
  E sheh Dracula dhe i thote:
  - Po pse po e drejton ate kryq. Une jam Myslyman.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nje anglez ne lokal kishte dy skocez perparaaaa, dhe mendoi qe ky ishte nje rast i mire per te vene nje bast.....atehere shkon dhe i thote qe ai vinte 1000 sterlinas bast n.q.s skocezi pinte 12 shishe bire radhaziiii.....skocezi mendohet dhe i kerkon te dilte dy minuta jashte e do te kthehej.....
  pas dy minutash kthehet e i thote qe ishte dakort per bastin......
  marin 12 shishe birreeee, dhe skoceziiii i pi qe te gjitha njera pas tjetresssss..........ateher anglezi i habitur i jep 1000 sterlinat por i lutet qe ai ti tregonte se pse doli jashte para dy minutaveeee....
  Skocezi i qete i thote:
  ----VAJTA E I PROVOVA TE LOKALI TJETER A I PIJA DOT APO JOOOOO!!!!!!!!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ishin nje grup murgeshash dhe po ecnin ne bicikleta. (ai qe e di te mos beje ze) Gjate gjithe rruges vetem qeshnin, qeshnin me te madhe. Kryemurgesha kethehet dhe u thote:
  - Ju lutem rrini urte sepse tani po futemi ne qytet dhe nuk ka fare lezet sikur qytetaret tju shohin duke qeshur ne kete menyre. Rrini ju lutem me serioze.
  Vazhdojne rrugen dhe perseri murgeshat qeshnin me te madhe. Kthehet perseri kryemurgesha dhe u terheq vemendjen por perseri murgeshat duke qeshur me te madhe. Atehere Kryemurgesha bertet:
  - Rrini urte ju lutem se po me detyroni tjua montoj perseri shalat bicikletave!!!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  E keni degjuar kete??!!!

  Nje dite shkon lepuri me nje birre ne breg te detit. Kalon ujku dhe e sheh duke pire.
  - He mo lepur ckemi? -i thote.
  - Hic mo, -i thote lepuri- sapo e bera me luaneshen dhe po pi nje birre tani.
  Habitet ujku dhe shkon menjehere tek luani dhe ja thote te gjitha.
  - Lere mor ate. -i thote luani- vetem per tu tallur e ka mendjen ai.
  Kalon ariu dhe sheh.
  -He mor lepur cpo ben?-i thote.
  -Hic mor. Sapo e bera me luaneshen dhe po pi tani per qejf.
  Shpejt ariu per tek luani. Ia thote te gjitha por perseri luani s'ja ve veshin.
  Kalon edhe dhelpra.
  -Ku je mor lepur?
  -Ja ketu moj dhelper. E kam bere me luaneshen sot dhe tani po pi kete birre.
  Habitet dhelpra. Shkon edhe kjo tek luani dhe ja thote.
  -Oouuu! -thote luani- Po shkoj njehere ta marr vesh se mos ndoshta e ka seriozisht.
  Shkon dhe e sheh ne breg.
  -Oooo lepuri! ku je mor lepur.
  -Ja ketu. Pime birre dhe themi ka..lleqe

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ne nje pyll hapet nje night club i ri. Gjithe kafshet e pyllit ishin vene ne rradhe per te hyre. Vjen lepuri gjithe tanarllek. I kalon te gjithe dhe del i pari. E sheh luani gjith nerva. O lepur! - i thote - futu mor mbrapa se kam 2 ore qe pres. Nejse e sheh nje here lepuri dhe futet mbrapa. O lepur - i thote Ariu - ku shkon! kalo ore pas se u merzita duke pritur dhe vjen ti gjith pordhe dhe me del perpara. Kalon lepuri pas. E sheh ujku dhe i thote: Ore do rrihesh apo si e ke punen ti lepur? Futu mor dreē mbrapa. Ohuuuu! - ja kthen lepuri - S'po e hapi fare lokalin pra une!!!

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Shpresoj te mos i keni degjuar ndonjehere. Pershendetje nga Pisi.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e lulebore123
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahaahahahahaahhhhhhahha shume shume te bukura
  kam rene nga karrigja looooool:PPPP
  ok po them dhe una nje


  ishte nje her nje burre dhe po udhetonte me tren
  me vete kishte dhe nja kaposh dhe e kishte vene mu te k***
  koken ja kishte lene lart kurse trupin poshte.
  para ketij burrit ishte dhe nje burre tjeter dhe nje me dy e shikonte.
  ketij burrit me kaposh sju durua me dhe i tha:
  ME KOK PA KOK ME LAFSH PA LAFSH PO ME SQEP SKISHA PARE NDONJEHER UNE

  LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-12-2002
  Vendndodhja
  turqi
  Mosha
  33
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Exclamation lepuriiiii

  ishin lepuj ate e bir.babai mesonte te birin si te q*** sa me shpejt.perpara tyre kalojne tre lepurusha dhe lepuri baba me nje ēast1,2,3 ja u ben te trejave sa hap dhe mbyll syte.e perserit i biri ,po ai 1,2 dhe nuk mundet me.babai lepur e stervit perseri me te treja lepurushet ,1,2,3 dhe e provon i biri1,2 po nuk mundet me.heren e trete prape babai i shkathet 1,2,3 ja u ben te trejave pernjeheresh.dhe djali lepur mer forca dhe 1,2,3,4 dhe thote--''OUUUU....ME FAL BABŻ!!!!!''
  jam krenar qe jam shqipetar

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e lulebore123
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahahahhahhhhhah
  shume e bukur

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nje murgeshe ne tren pyet nje vajze qe kishte nje byzylyk ari:
  -Sa leke e ke blere se qenka shume i bukur.
  -Bera nje here eks me nje burre dhe ma dhuroi ai,-i hthote vajza.
  Ne stacionin tjeter futet ne kompartimentin e tyer nje vajze me nje goxha zinxhir floriri.
  -Sa leke e ke blere?- e pyet murgesha.
  -Eh,bera 2 ore seks me njerin dhe me leket qe fitova bleva kete zinxhir.
  Pastaj,futet nje vajze tjeter me rroba shume te shtrenjta dhe mbushur plot bizhuteri.
  -Po ty,te kane kushtuar shume gjithe keto gjera te shtrenjta?
  -Eh, me tha njeri te kaloja 2 nete me te dhe me leket qe fitova i bleva.
  Murgesha kthehetne manastir dhe mbyllet ne dhomen e saj.Degjon te trokitura ne porte dhe pyet se kush eshte.
  -Hape,hape se jam une ,-degjohtet nga jashte zeri i priftit.
  -Ik ore pirdhu ti me gjithe karamelet e tua!

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nje skocez i thote djalit te veje te komshiu e te marre cekanin se u duhet nje minute sa te ngulin nje gozhde ne mur.Pas pak djali kthehet dhe i thote babait se ai nuk i kishte dhene se nuk donte qe t'ia konsumonin,dhe babai i nevrikosur bertet:
  Kopraci i dreqit!Mire, mire,shko ne bodrum dhe merr cekanin tone!

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  --- Bisede tregtaresh ---

  -Sot kam bere nje shitje te cuditshme ,-thote tregtari i pare.I shita nje shurdhi 100 cd dhe stereo
  -Edhe une,-thote i dyti.I shita dy raketa tenisi nje te paralizuari.
  -Kurse une ,-thote i treti,- i shita nje polici nje ore qe sa here qe vete ora nje , dy,tre... hapet nje dritare e vogel, nxjerr koken nje kukuvajke dhe ia ben ku-ku,ku-ku.
  -E cfare ka te cuditshme ketu?-pyesin dy te paret.
  -Eeee, po bashke me oren i shita edhe 100 kg grure per kukuvajken.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Bisede mes dy shokesh

  -me ka ndodhur dicka e tmerrshme
  -cfare?
  -pardje u zura me gruan dhe u ndane perfundimisht.
  -po kjo s'eshte dhe aq e tmerrshme,do te gjesh nje grua tjeter.
  -po po, s'eshte e tmerrshme thua ti, po ajo dje fitoi superloton.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e lulebore123
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  shume te bukura
  vazhdoni juve sa te kujtohem :P

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  TELEFONATE

  Ne rajonin e policise bie zilja e tel.,dhe nje ze i llahtarisur thote:
  Alo,policia!Hajdeni shpejt ne adresen rruga..pall..nr..
  -pse ?-pyet polici,-cfare ka ngjare?
  -nje mace po futet ne dhome nga dritarja
  -me ke po tallesh ti ore ,-i thote polici.Po merr ne telefon policine vetem se nje mace po futet ne dhome nga dritarja?
  -Ju lutem hajdeni shpejt. Une qe po ju marr ne telefon jam
  papagall.

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Qeni

  Njeri pyet shokun e tij:
  -Cfare do te beje ti nese do ta gjeje gruane tende ne krevat dashnorin?
  -Do ta vrisja dashnorin e gruas me gjithe qenin e tij.
  -Per c'qen e ke fjalen?
  -Per qenin e dashnorit te gruas.Vetem nje i verber do te shkonte me gruan time

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  shkon nje zezak ne farmaci per me ble nje prezervativ. te nesermen vjen prap me prezervativ te shpume ne dore . farmacistja e pyt : po si ndodhi ?
  zezaku: une i forte zezakja e forte prezervativi bam , ma jep nji ma te forte i thot.
  te nesermen e njejta histori .zezaku me prezervativ ne dore .une i forte zezakja e forte prezervativi bam ma jep nji ma te forte , edhe farmacistja ja jep.
  ky prap te nesermen kerkon nji ma te forto, farmacistja i thot: nigjo une po ta jap po asht shume i forte . ska gja thot ky vec ma jep. te nesermen vjen zezaku me prezervativ ne dore edhe i thot : une i forte zezakja e forte prezervativi i forte koqja e majte bam.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Pisi
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Ku ta di une
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  kjo eshte e vertete..

  Nje here nje shoky im po lfiste ne telefon me mamane dhe po i thoshte adresen e vendit ku ishim qe ajo t'i dergonte nja 2 videokaseta shqiptare. Po mamaja e tij s'po e merrte vesh emrin e qytetit ndaj ky shoku im fillon t'ia thote germe per germe.
  Prape s'po merreshin vesh, ky i thoshte S, ajo degjonte Z; ky i thoshte P ajo degjonte B.
  I them une : Kur te thuash S i thuaj S si Saranda.
  Dhe ky fillon S si Saranda,B si Berati etj. Ne nje cast po i thoshte germen D,po mamaja po degjonte T. Ky i perserit disa here D,D,D
  e ajo vazhdonte T,T T.
  Atehere degjova kete shokun tim qe po i thoshte mamase:
  Po D moj, D te thashe: D si Dhia !!!

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e lulebore123
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahahahahahaahhahahahahahahaha shume te bukura

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Me qė ra fjala tek barsaletat...
  Nga Del Monako nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 89
  Postimi i Fundit: 04-05-2006, 08:56
 2. Barsaletat e korcari-per-qef
  Nga korcari-per-qef nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 05-05-2005, 12:08
 3. Barsaletat me fantastike nga EL_NiNiO
  Nga EL_NiNiO nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-08-2003, 16:59
 4. Barsaletat e pa doganes ??????
  Nga Edmond83 nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-03-2003, 09:50
 5. Barsaletat e Nastradinit !!!
  Nga Estella nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-08-2002, 17:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •