Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 25
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e andrida
  Antarsuar
  31-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Plazhi m i mir n Shqipri

  Duke u nisur nga pervoja juaj, mund te me thoni cili eshte plazhi me i mire ne Shqiperi ku ia vlen te kalosh disa dite pushime (kuptohet, i mire dhe i arsyeshem ne cmime). Nese keni ndonje ide, me thoni ndonje informacion shtese per hotelet ose shtepite qe mund te merren me qera dhe sa mund te shkoje cmimi i nje shtepie me qera per 10 dite, ose nata ne nje hotel.
  Shpresoj qe te me jepni pergjigje sa me shpejt.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Plazh i mire dhe me cmime shume te mire eshte plazhi i Shengjinit. Uje goxha i paster...gjithashtu dhe rera. Te them te drejten un vjet isha ne Shengjin, ndersa sivjet skam qene...kshu qe mbase dhe eshte zhnderruar ne nje plazh te ndotur se ne Shqiperi cfare nuk pret. Gjithashtu dhe ne vlore kalohen pushimet per bukuri dhe cmimet smund te thuash qe jan shume te larta.
  Plazh i bukur dhe me cmime te larta eshte plazhi i Sarandes, Ksamilit etj te zonave perreth.

  Pushime te mbara.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 3. #3
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Per Mendimin tim do kisha deshir te ikja kete vit ne SARAND me te vertet eshte BUKUR!
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 4. #4
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 5. #5
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Sarande 2008
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 6. #6
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Sarande(Ksamil) 4 or larg nga qyteti Sarandes..

  Bukur apo jo.....?
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 7. #7
  ...... Maska e ooooo
  Antarsuar
  15-09-2004
  Postime
  1,304
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga [LoTi] Lexo Postimin
  Sarande(Ksamil) 4 or larg nga qyteti Sarandes..

  Bukur apo jo.....?
  Me kembe ke shku nga saranda ne ksamil qe e ke bo 4 ore???

 8. #8
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Antarsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ka shkuar me karrocen me guzhinjeta
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 9. #9
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Mire e ke thon.
  Nuk ka si plazhi i Sarandes.
  Last year i went i lov ittttttttttt


  Saranda is the Best Beach in Albania .

 10. #10
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  34
  Postime
  184
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Plazhi me i mire, i bukur dhe per qejf eshte Dhermiu, Te keshilloj te shkosh atje cmimet variojne nga 3000 leke nata deri ne 160 euro nata , varet se cfare kerkon.Gjithsesi te keshilloj te shkosh.Kerko Hotel Drymades ne internet ke mundesi dhe prenotimi online.
  Kalofsh sa me mire .

 11. #11
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  gjithanej vetem ne durres jo..por Saranda qenka njish nuk kam qen ndonji here por shume bukur ne fotografi
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 12. #12
  Marseli ! Maska e CeLi
  Antarsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  282
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 2 postime
  Me ka lene pershtypjet me te mira Saranda gjithmon. Ne Kakome dhe Borsh te Sarandes per mua jane plazhet nga me te mirat ne Shqiperi !

 13. #13
  Perjashtuar
  Antarsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  393
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Por nuk ma pelqyen rrn e plazheve te Sarandes...?

 14. #14
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  38
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Plazhi m i mir n Shqipri
  Gjiri i Lalsit

 15. #15
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Eshte plazhi patokut. Mund edhe te besh plazh, po edhe te kapesh gaforre/krokodila/akrepa/ te zhytesh ne lluce, eshte yll!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Apollyon : 24-07-2008 m 13:52
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 16. #16
  Forza INTER!!! Maska e NBAlbania
  Antarsuar
  10-04-2005
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Mosha
  25
  Postime
  389
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Plazh me te mire se ne Vlore s'besoj se do gjesh ne ndonje vend tjeter te Shqiperise

 17. #17
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  paskam qen une dhe ne sarande mer se me tha mami por kam qen e vogel dhe nuk mbaj mend:-)
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 18. #18
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  38
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Ashtu Tironce?! Shume keq.
  Kam pershtypjen se kur te vi dita ty ta rishikosh do jete kthyer Saranda ne nje betoniere.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-07-2008
  Postime
  273
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dhermiu eshte shum i bukur, cmimet pak te kripura po ecmo.Si deti do ishin dhe cmimet.hhahahha

 20. #20
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  34
  Postime
  184
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dhermiu, mbahet si plazhi me i mire, sa per Saranden eshte ndotur shume uji, e dhe Ksamili qe mbahej si vendi i qete ku mund te beje plazh mire me det te paster, eshte ndotur.Une per vete vazhdoj te keshilloj Dhermiun.Gjen shtepi deri ne 3000 leke nata.Kerko lal se do gjesh dicka.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 2. Misioni Amerikan N Shqipri (1946)
  Nga DriniM n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 3. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 1915
  Nga ORIONI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •