Close
Faqja 1 prej 43 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 843
 1. #1
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime

  Pse t desha aq shum?

  Mesazh per ty qe kurr nuk do ta lexosh i dashuri im!!!!!

  Te shkruaj ketu i dashuri im
  e dij qe ske si ta lexosh
  por mua do me mbes kujtim
  edhe kete smund ta mesosh

  thell ne zemer i futur
  nuk mundem te te largoj
  pse me vjen ky mall
  spo mund ta perballoj

  edhe varrin po ta njomi
  me keta lotet e mije
  skam qte beje e gjora
  mendoj tek ti si te vije

  E luse shum e luse
  te madhin perendi
  te kete meshire per mua
  te me sjell tek TI
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Mesazh per ty qe kurr nuk do ta lexosh i dashuri im!!!!!

  Te shkruaj ketu i dashuri im
  e dij qe ske si ta lexosh
  por mua do me mbes kujtim
  edhe kete smund ta mesosh

  thell ne zemer i futur
  nuk mundem te te largoj
  pse me vjen ky mall
  spo mund ta perballoj

  edhe varrin po ta njomi
  me keta lotet e mije
  skam qte beje e gjora
  mendoj tek ti si te vije

  E luse shum e luse
  te madhin perendi
  te kete meshire per mua
  te me sjell tek TI

  Cdo dite e re eshte nje shprese e re, prandaj mos bir ne depresion sepse asgje nuk zgjidhet me vdekjen! I forti ballafaqohet me jeten dhe sfidat e saj, prandaj forca, caj perpara!
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 3. #3
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Un nuk mendoj kurr tia shuaj vedi jeten por kerkoj te me vij ashtu e natyrshme mos ti lendoj tjeret qe kerkojn te me ndihmojn por nuk ka shpres qe do t'ia arrijn
  Flm per keshilla jan te mireseardhura por te pakapshme per mua
  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 4. #4
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Un nuk mendoj kurr tia shuaj vedi jeten por kerkoj te me vij ashtu e natyrshme mos ti lendoj tjeret qe kerkojn te me ndihmojn por nuk ka shpres qe do t'ia arrijn
  Flm per keshilla jan te mireseardhura por te pakapshme per mua
  e panjohura
  Po a e meriton ky djale tere kete hidherim?!...ishe ti fajtore per gjithshka sa ndodhi?! ...nese jo,perse duhet te hidherohesh?!..perse te derdhesh lot per dike qe nuk diti apo nuk deshi te te vleresoje?!

 5. #5
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Citim Postuar m par nga shoku_tanku
  Po a e meriton ky djale tere kete hidherim?!...ishe ti fajtore per gjithshka sa ndodhi?! ...nese jo,perse duhet te hidherohesh?!..perse te derdhesh lot per dike qe nuk diti apo nuk deshi te te vleresoje?!

  Jo i nderuar ai meriton edhe me teper po nuk mund ta kthej sepse nga atje ska dalje....... flm per mirekuptim
  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 6. #6
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Jo i nderuar ai meriton edhe me teper po nuk mund ta kthej sepse nga atje ska dalje....... flm per mirekuptim
  e panjohura
  Me vjen keq, e panjohura por doja te te thosha dy fjale"...jeta eshte e gjate dhe nuk merr fund me fundin e nje dashurie...pamvaresisht dhimbjes,kete gje nuk duhet ta harrojme...te uroj ta marresh veten dhe te jesh e bindur se do ta marresh...sa ka jete,ka edhe dashuri"

 7. #7
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime

  MASAZH ESHTE LOTI IME
  QE MBI VARR PIKON
  MESAZH ESHTE ZEMRA IME
  QE PER TY RRENKON


  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2007
  Postime
  114
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Un nuk mendoj kurr tia shuaj vedi jeten por kerkoj te me vij ashtu e natyrshme mos ti lendoj tjeret qe kerkojn te me ndihmojn por nuk ka shpres qe do t'ia arrijn
  Flm per keshilla jan te mireseardhura por te pakapshme per mua
  e panjohura

  Waw a paska qene ky mashkulli i fundit ne toke?
  S'ka mashkull mbi toke te meritoje nje pike loti nga nje femer.
  Eshte nje shprehje por e kam vertetuar vete dhe me beso do e vertetosh dhe ti
  "Kur humbet dicka te mire dije se e ke humbur per dicka me te mire qe te pret me pas"
  Me mendje e shpirt ne Vlore.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Jimmi_1978
  Antarsuar
  09-11-2006
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  443
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Jo i nderuar ai meriton edhe me teper po nuk mund ta kthej sepse nga atje ska dalje....... flm per mirekuptim
  e panjohura
  Ai padyshim i meriton lotet e tu sepse ka qene gjithcka per ty.
  Por te lutem imagjinoje sikur te mund te ta kthente vetem nje pergjegjeje.
  A do te deshironte ai qe ti te perfundoje jeten?
  Cila do te ishte deshira e tij? Mundohu qe deshiren e tij ta permbushesh.

  Une kete do tia thoja asaj qe dua: Jeto dhe jeten time, veq jeto.
  Barca

 10. #10
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Citim Postuar m par nga jimmychrist
  Ai padyshim i meriton lotet e tu sepse ka qene gjithcka per ty.
  Por te lutem imagjinoje sikur te mund te ta kthente vetem nje pergjegjeje.
  A do te deshironte ai qe ti te perfundoje jeten?
  Cila do te ishte deshira e tij? Mundohu qe deshiren e tij ta permbushesh.

  Une kete do tia thoja asaj qe dua: Jeto dhe jeten time, veq jeto.

  Mundohem por kot si duket.Shpesh kur shkruaj ketu ne forum dhe beje nje te qeshur me shkronja (HAHA)kthehem dhe lexoj i them vedi athua une shkruva kete.
  Por prap ne jeten e perditshme behem edhe aktore dij te ndreq atmosfer te paraqitem me plot jete po zemra me shprazet vetem me gishtrinj kur shkruaj ketu ose ndoj poezi..Flm.per keshilla per mua kan vler te madhe

  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 11. #11
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Miku im!!!

  Mesazhin qe ta shkruaj
  Dua ta kesh kujtim
  Kur ta hapesh faqen
  Ta lexosh kete shkrim

  Me gishterinj po shkruaj
  Me zemer po vuaj
  Me sy po lotoj
  Me ju po jetoj

  Akuza mos me bani
  Ne zemer me mbani
  Me kujtoni ju lutem
  Edhe ne boten tjeter kur futem

  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 12. #12
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Per ty

  Per ty qe ishe dikur
  Per ty qe jeton ne mua
  Per ty qe s'te harrova kurr
  Per ty mesazhi u shkrua

  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 13. Anetart m posht kan falenderuar e panjohura pr postimin:

  Busy Girl (13-03-2015)

 14. #13
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Per ty

  Per ty qe ishe dikur
  Per ty qe jeton ne mua
  Per ty qe s'te harrova kurr
  Per ty mesazhi u shkrua

  e panjohura
  Per Ty e pa njohura:

  Sa here shkruan ne forum
  Zbraz dhembjen dhe pikellimi,
  Sa here fjalet i ven ne leter
  Largon vuajtjen dhe trishtimin!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Poeti : 15-04-2007 m 17:37
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 15. #14
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Citim Postuar m par nga Poeti
  Per Ty e pa njohura:

  Sa here shkruan ne forum
  Zbraz dhembjen dhe pikellimi,
  Sa here fjalet i ven ne leter
  Largo vuajtjen dhe trishtimin!


  Keto qe i shkruaj ne forum
  dora nuk i shkruan
  rrjedhin nga nje zemer
  qe ende po vuan

  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Keto qe i shkruaj ne forum
  dora nuk i shkruan
  rrjedhin nga nje zemer
  qe ende po vuan

  e panjohura

  Kur shkruan ti vargje
  Humbesh sikur ne humnere,
  Nga zemra te rrjedhin fjalet
  Dhe lene gjurme perhere!
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 17. #16
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Krenare do mbetem
  gjere ne amshim
  loti qe rrjedh nga syri
  kerkon nje lehtesim

  e panjohura
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 18. #17
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  mesazhi me eshte kthyer
  ne zemer dhe ne leter
  ,,vuajtjet do mbarojn
  vetem ne boten tjeter"
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 19. #18
  i/e regjistruar Maska e Kettti
  Antarsuar
  07-06-2006
  Vendndodhja
  ne toke
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  mesazhi me eshte kthyer
  ne zemer dhe ne leter
  ,,vuajtjet do mbarojn
  vetem ne boten tjeter"

  ..gjer vone isha e pervuajtur
  per humbjen me te shtrenjten dashuri
  por sot jam krejt ndryshe
  se prej vuatjeve mesova shume e shume


  ......se kur e dashuron dikend e nuk te kthen
  nuk pret me prej tij
  me mire eshte qe te largohesh ne qetesi
  e te jesh ne vetemi


  por nje dite do te linde
  nje dashuri e re
  qe dikush e meriton
  me teper .

  Ajo dashur tani lindi
  dhe e kaluar shkoje
  te jetojme
  jeten me gaz e hare .........

 20. #19
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Kur marr ti shkruaj
  dashuris nje mesazh
  se q'me rreshqasin lotet
  si ne patinazh

  te duash e mos te duan
  qenka shum veshtir
  duhet shiqu perpara
  ndoshta behet mire

  dashurija eshte zjar
  qe te pervelon
  kur me lote e vuan
  ngapak te freskon
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 21. #20
  larguar
  Antarsuar
  11-09-2006
  Postime
  535
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura
  Kur marr ti shkruaj
  dashuris nje mesazh
  se q'me rreshqasin lotet
  si ne patinazh

  te duash e mos te duan
  qenka shum veshtir
  duhet shiqu perpara
  ndoshta behet mire

  dashurija eshte zjar
  qe te pervelon
  kur me lote e vuan
  ngapak te freskon
  E_Panjohura, me ke len pa fjal me kete poezi.

  Urime.
  Kristal...
  ..E bardh...
  ..Q m mban gjall!

Faqja 1 prej 43 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •