Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Birra mund femren

  Nje birre eshte gjithmone e lagur. Femra duhet ti japesh kurajo.
  1 Pike per birren.

  Nje birre ta shpif e ngrohte.
  1 Pike per femren.

  Nje Birre e ftohte te kenaq.
  1 Pike per birren.

  Nese gjen nje qime neper dhembe duke pire nje birre, mund te te vij per te vjelle.
  1 Pike per femren.

  Nese vete ne shtepi me ere birre, gruaja te qorton. Nese vjen ere femre, gruaja mund te te lere.
  * Pike e barabarte (veret nga kendveshtrimet!)

  10 birra ne nje nate te bejne te mos shohesh. 10 femra ne nje nate dhe nuk ka nevoje te shohesh.
  1 Pike per femren.

  Nese merr nje birre ne lokale mbushur plot eshte normale. nese merr nje femer ne nje lokale te tille, behesh nje mit.
  1 Pike per femren.

  Nese nje polic ndjen ere birre, mund te te arestoj. Nese ndjen ere femre, mund te te ofroje nje birre.
  1 Pike per femren.

  Birra, sa me e vjeter te jete, aq me mire eshte.
  1 Pike per birren.

  Nese pi nje birre dhe mban nje prezervativ te vene, nuk ndjen diferencenon ne shije.
  1 Pike per birren.

  Te pish shume birre mund te te bej te shohesh ufot. Shume femra mund te te bejne te shohesh Zotin.
  1 Pike per femren.

  Nese pyet gjithmone veten se si do jete femra tjeter eshte normale.Nese pyet gjithmone se si do jete birra tjeter, je i alkoolizuar.
  1 Pike per femren.

  Ti heqesh etiketen nga nje shishe birre eshte argetuese. Ti heqesh breket nje femre eshte me shume argetuese.
  1 Pike per femren.

  Shteti takson birren
  1 Pike per femren.

  Nese pi nje birre tjeter, e para nuk nevrikoset.
  1 Pike per birren.

  Je gjithmone i sigurte qe je i pari qe ā€œHapā€ nje birre.
  1 Pike per birren.

  Nese ā€œacaronā€ nje birre, pas pak ā€œqetesohetā€ vete.
  1 Pike per birren.

  Bionde , e kuqe, brune apo e zeze, ne cdo moment mund te zgjedhesh birren qe do.
  1 Pike per birren.

  Per nje birre, di ekzaktesisht sa do te te kushtoj.
  1 Pike per birren.

  Birra nuk ka nje nene.
  1 Pike per birren.

  REZULTATI FINAL: BIRRA MUND FEMREN

  Nese jenje femer dhe ne kete moment po nxefesh dije qe nje birre nuk do te cante koken nese humbte kete ndeshje:
  Pike tjeter per birren!!!
  |- Mė Pikņj NPik Loti, Nė Fņrm Realiteti -|

 2. #2
  UNTILL WE MEET AGAIN Maska e arjeta3
  Anėtarėsuar
  12-11-2007
  Vendndodhja
  shrine
  Postime
  471
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ''E para eshte birra pas saj vjen ti'' (keshtu me kane then mua)

  1 pike per birren?? nc eshte pak
  Loneliness comes in only one size - Extra Large

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  te kesh perpara nje birre apo nje bire?

  ke do zgjidhnit?  1 pike per biren
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #4
  Eri_eri DjAl KuCoVaR Maska e EnRy
  Anėtarėsuar
  07-05-2006
  Vendndodhja
  Verdalle
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Birren po e more ne dore dhe ta tundesh nxjer shkume.Mere femren ne duar dhe tunde .. mund te te dale shkuma ty ))
  Nuk e di kush e fiton ne kte rast lool
  ,,,,,,,,,,,,((((""""))))
  ~<@@@(((EnRY)))@@@>~
  """"""""'''((((,,,,,))))

 5. #5
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  C'eshte kjo ore, ku krahasohet nje birre me nje femer; na e paske bere edhe si studim sociologjik zotrote... Te pakten veri titull tjeter temes!
  La vita č bella...

 6. #6
  Eri_eri DjAl KuCoVaR Maska e EnRy
  Anėtarėsuar
  07-05-2006
  Vendndodhja
  Verdalle
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
  C'eshte kjo ore, ku krahasohet nje birre me nje femer; na e paske bere edhe si studim sociologjik zotrote... Te pakten veri titull tjeter temes!
  Humor eshte loool mos u nxeh se endra jane ben vaki edhe nuk dalin
  ,,,,,,,,,,,,((((""""))))
  ~<@@@(((EnRY)))@@@>~
  """"""""'''((((,,,,,))))

 7. #7
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  O CUNA GOCA PINI BIRRA BONI SHERRE hahahahahahah :P
  |- Mė Pikņj NPik Loti, Nė Fņrm Realiteti -|

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrshkruajeni femrėn me njė fjalė tė vetme!
  Nga Apollyon nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 1008
  Postimi i Fundit: 25-06-2010, 10:51
 2. Si ta besh te Lumtur Partnerin( Femren, Mashkullin)
  Nga Roi nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 00:49
 3. Keqkuptim: Islami e degradon femrėn
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 16:06
 4. Kjo Shoqeri E Pamoral Burrash
  Nga kolombi nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 28-05-2005, 07:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •