Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 101
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga konsolid Lexo Postimin
  nga e ke copy paste at liste
  Nga facebook, po mqs pertoja ta shkruaja enkas per forumin ... faqa ime eshte dhe atje

  Citim Postuar m par nga BvizioN Lexo Postimin
  Nyx, nga ajo lista jote do veqoja The Butterfly Effect, Million Dollar Baby, Notes on a Scandal. Gjithe te tjeret i kam pare po ashtu....po keto me kane bere shume pershtypje.
  Jane vetem nje pjese e atyre qe kam pare, dhe kam zgjedhur ata qe me kane lene me shum pershtypje ne zhanret e tyre.

 2. #82
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  Devil's Advocate.
  Fundi i filmit me pelqen, kush e kupton .Ja nje pjese , per fat ishte ne youtube .Mu kujtua se sapo e pash kete film para ca oresh ,nga me te pelqyerit e mi .
  http://<iframe class="restrain" titl...="0"></iframe>
  Ndryshuar pr her t fundit nga alnosa : 09-09-2008 m 22:27 Arsyeja: Ndryshimi i titullit te filmit .

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e jul-linda
  Antarsuar
  10-07-2008
  Postime
  2,077
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Forrest Gump , The Godfather: Part II , Titanic (USA 1997) , Fight Club , The Matrix , Pirates of the Caribbean (The Curse of the Black Pearl) , Pulp Fiction , Seven , Schindler’s List ,Braveheart , Sin City , Gladiator , The Silence of the Lambs , The Blues Brothers ,Once Upon a Time in America dhe i fundit fare One Flew Over the Cuckoo’s Nest ..

 4. #84
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Lord of the ring - fellowship of the ring
  two towers
  the return of the king

 5. #85
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Filmi me i mire Flaka e Maleve&Havoc

 6. #86
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  per mendimin tim , Godfather

  eshte perfekt

  Be the change you want to see in the world!

 7. #87
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  Hulk. Te nderrojme tematiken .
  Shyqyr mbaroj se me la pa gjume.

 8. #88
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Antarsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Skenderbeu.
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 9. #89

 10. #90
  i/e regjistruar Maska e olsetto
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  170
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  The Lord of the rings-The return of the king eshte filmi qe me ka impresionuar me shume
  1,2 Freedy comes for you;
  3,4 Jason's at your door.

 11. #91
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-12-2008
  Vendndodhja
  ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
  Postime
  1,016
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  no1 GLADIATOR
  no2 DA VINICI KOD
  no3 APOKALIPSI
  no4 MAKINA E UDHETIMIT NE KOH
  no5 BREEFHARD
  no6 TROJA
  no7 MBRETI I UNAZES
  no8 MOIKANI I FUNDIT
  no9 GJERGJ KASTRIOTI
  no10 DITA KURE TOKA DO NDALOJ

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e olsetto
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  170
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  edhe per mendimin tim Gladiatori eshte nr 1
  1,2 Freedy comes for you;
  3,4 Jason's at your door.

 13. #93

  Antarsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ben Hur dhe te gjithe filmat e llojit te tij jane te pa arritshem ne ditet e sotme .. nostalgji..

  The man with the harmonica ... dhe te gjithe ne llojin e tij gjithashtu...

  http://www.youtube.com/watch?v=HV3pzlp-Mv4
  Ndryshuar pr her t fundit nga La_Lune : 05-12-2009 m 02:06

 14. #94
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  34
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  krahet e lirise
  kumbari2
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 15. #95
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Donnie Darko
  The pursuit of happyness
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 16. #96
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,592
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Per mendimin tim, filmi me i mire i te gjitha koherave eshte triologjia "The Lord of the Rings"
  Si nga historia, imagjinata e perdorur nga regjisori, efektet visuale e te gjithe te tjerat me rradhe.

  Ky eshte nje nga filmat me te bukur dhe me duket se te tre keta bashke kane marre dicka tek 16 apo 17 cmime Oskar, si dhe jane nominuar nja 30 here.
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 17. #97
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  Se mos ja mbaj mend ndonjehere titujt une, si shumica e shqiptarve mo. Atyre qe ja u mbaj mend une, jane po te njejtet qe preferohen nga brezi viteve1982-1988. Njeriu me shenje,The Godfather etj. Ka shume filma te bukur,te zhanreve te ndryshem qe me pelqejne. Por me i vecanti ne listen time eshte dhe do te jete ,opsss e harrova. Thashe une, nga memorja jam dobet!
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 18. #98
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Lord of the rings, film me kot skam pare ndonjeher. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 19. #99
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime n 198 postime
  Citim Postuar m par nga Mau_kiko Lexo Postimin
  Per mendimin tim, filmi me i mire i te gjitha koherave eshte triologjia "The Lord of the Rings"
  Si nga historia, imagjinata e perdorur nga regjisori, efektet visuale e te gjithe te tjerat me rradhe.

  Ky eshte nje nga filmat me te bukur dhe me duket se te tre keta bashke kane marre dicka tek 16 apo 17 cmime Oskar, si dhe jane nominuar nja 30 here.
  Nje nga filmat qe nuk kam patur nerva ta shikoj asnjehere. Se kam cuar asnjehere deri ne fund.
  Feelings change - memories don't.

 20. #100
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Antarsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  26
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Hmm,vertet pyetje e madhe.Do e vecoja Kumbarin,por nuk eshte definitiv.Ka shume filma qe nuk kemi pare,e qe ndoshta meritojne kete epitet.


Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Adem Demai
  Nga lum lumi n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 16:56
 2. Lidhja e dyt e Prizrenit
  Nga shendelli n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-12-2011, 10:46
 3. Kush jan Dibrant ?
  Nga biligoa n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 17:37
 4. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 12:25
 5. T dhnat fosile hedhin posht evolucionin
  Nga monarku n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-11-2006, 09:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •