Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 120
  1. #1
    _NEVRIKJA_ Maska e sherrxhija
    Anėtarėsuar
    14-01-2008
    Vendndodhja
    aty ku sdo doje ti :)
    Postime
    46

    Kur tė martohem...

    ...e dua nje vajze te virgjer!!

    Kete shprehje e kam degjuar nga shume meshkuj, por edhe nga shoket e mi...
    Cfare mendimi keni, Femra a duhet te bej Sex para marteses apo...

    A kane frike femrat shqiptare nese e kane humbur virgjinitetin me par edhe kur te martohen do te kene probleme me bashkeshortin, pikerisht per kete shkak?

    DEBAT TE KENDSHEM...
    _Sherrxhija_
    /!\

    DANGEREUSE

  2. #2
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Specifikoje pak me teper pyetjen.


    Te virgjer ne cfare pjese te trupit?????
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  3. #3
    _NEVRIKJA_ Maska e sherrxhija
    Anėtarėsuar
    14-01-2008
    Vendndodhja
    aty ku sdo doje ti :)
    Postime
    46
    si mendon ti ? sexuale sigurishte
    /!\

    DANGEREUSE

  4. #4
    eLbaSanLLi Mor bAb! Maska e SeveN
    Anėtarėsuar
    19-07-2006
    Vendndodhja
    Anės detit i palarė,Anės dritės i paparė,Pranė sofrės i pangrėnė,Pranė dijes i panxėnė!
    Postime
    216
    Ai tha ne cfare pjese qe do te thote vesh, hunde apo goje dhe jo ashtu si thua ti!

    Normale qe shumica e preferojne te virgjer per vete faktin se nuk durojne dot faktin qe ajo ka kryer marredhenie me dike tjeter para tij, eshte shume e veshtire te pakten per meshkujt shqiptare (ku bej pjese dhe une) ta kaperdijne faktin qe ajo femer ka fjet me 1 pse me shume meshkuj, mbase dhe ne do te ndryshojme me kalimin e kohes po per tani eshte shume e veshtire! Femrat e virgjera pelqehen dhe kerkohen nga te gjithe meshkujt e sotem ne shqiperi te pakten!

    Kshuqe goca sic i thone asaj llafeje vinini tapen ose ngelet ke mami e ke babi per shume kohe!
    Si je t’adore par crainte de l’Enfer, brūle-moi en Enfer, si je t’adore dans l’espoir du Paradis, exclus-moi du Paradis. Mais si je t’adore pour toi-mźme, ne me prive pas de ta Beauté éternelle!

  5. #5
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar mė parė nga SeveN Lexo Postimin
    Normale qe shumica e preferojne te virgjer per vete faktin se nuk durojne dot faktin qe ajo ka kryer marredhenie me dike tjeter para tij, eshte shume e veshtire te pakten per meshkujt shqiptare (ku bej pjese dhe une) ta kaperdijne faktin qe ajo femer ka fjet me 1 pse me shume meshkuj
    Vallai dhe une e kam goxha te veshtire te pranoj nje mashkull qe ka qene fizikisht ne trupin e nje femre tjeter. Njeh ndonje te virgjer ti?
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  6. #6
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga SeveN Lexo Postimin
    Kshuqe goca sic i thone asaj llafeje vinini tapen ose ngelet ke mami e ke babi per shume kohe!

    E di qe e kini mire ju...Te kopshti pa dreke ka te virgjera.Atje ti zini!
    Jam kunder ketij mentaliteti....perderisa femra nuk e kerkon nje gje te tille ska pse ta kerkoje dhe mashkulli.
    Eshte turp te besh pjese ne kete lloj mentaliteti!
    "Carpe Diem"

  7. #7
    Citim Postuar mė parė nga SeveN Lexo Postimin
    Ai tha ne cfare pjese qe do te thote vesh, hunde apo goje dhe jo ashtu si thua ti!

    Normale qe shumica e preferojne te virgjer per vete faktin se nuk durojne dot faktin qe ajo ka kryer marredhenie me dike tjeter para tij, eshte shume e veshtire te pakten per meshkujt shqiptare (ku bej pjese dhe une) ta kaperdijne faktin qe ajo femer ka fjet me 1 pse me shume meshkuj, mbase dhe ne do te ndryshojme me kalimin e kohes po per tani eshte shume e veshtire! Femrat e virgjera pelqehen dhe kerkohen nga te gjithe meshkujt e sotem ne shqiperi te pakten!

    Kshuqe goca sic i thone asaj llafeje vinini tapen ose ngelet ke mami e ke babi per shume kohe!

    Nje gje s'kuptova une ne komentin tend. Po ato femra qe e kane qepur ate muhabetin i pranojne shumica e juve meshkujve ne Shqiperi?!
    ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

  8. #8
    eLbaSanLLi Mor bAb! Maska e SeveN
    Anėtarėsuar
    19-07-2006
    Vendndodhja
    Anės detit i palarė,Anės dritės i paparė,Pranė sofrės i pangrėnė,Pranė dijes i panxėnė!
    Postime
    216
    Mendimin tim dhashe, nuk shava njeri! Pse duhet ta merrni per personale ju?
    Ka dhe femra qe kerkojne mashkull te virgjer qe ta stervisin vete dhe njof shume te tilla!(Ce do qe ato vete jane ... ).


    Ps: Blue_Sky po ti po kerkon burre me u martu se se mora vesh mire une, apo thjesht sa per ta zhvirgjeruar??
    Si je t’adore par crainte de l’Enfer, brūle-moi en Enfer, si je t’adore dans l’espoir du Paradis, exclus-moi du Paradis. Mais si je t’adore pour toi-mźme, ne me prive pas de ta Beauté éternelle!

  9. #9
    eLbaSanLLi Mor bAb! Maska e SeveN
    Anėtarėsuar
    19-07-2006
    Vendndodhja
    Anės detit i palarė,Anės dritės i paparė,Pranė sofrės i pangrėnė,Pranė dijes i panxėnė!
    Postime
    216
    Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
    Nje gje s'kuptova une ne komentin tend. Po ato femra qe e kane qepur ate muhabetin i pranojne shumica e juve meshkujve ne Shqiperi?!
    Ku di gja une i shkreti, ja te hap ndonje sondazh dhe po te kthej pergjigje,vec mos u merzit he te keqen sa te dalin rezultatet!
    Si je t’adore par crainte de l’Enfer, brūle-moi en Enfer, si je t’adore dans l’espoir du Paradis, exclus-moi du Paradis. Mais si je t’adore pour toi-mźme, ne me prive pas de ta Beauté éternelle!

  10. #10
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
    Nje gje s'kuptova une ne komentin tend. Po ato femra qe e kane qepur ate muhabetin i pranojne shumica e juve meshkujve ne Shqiperi?!
    Ato pranohen pra....se kane problem!
    Problem eshte vetem qe mami te shikoj ēarēafet ne mengjes!
    Hej ēna ka gjet belaja....ēvirgjerojne gjithandej meshkujt dhe duan edhe te virgjera!
    "Carpe Diem"

  11. #11
    Citim Postuar mė parė nga SeveN Lexo Postimin
    Ku di gja une e lale, ja te hap ndonje sondazh dhe po te kthej pergjigje,vec mos u merzit he te keqen sa te dalin rezultatet!
    Jo jo, ketu do ti mbaj syte. Sot bota po ecen perpara me sondazhet dhe opinionet e shqiptareve te Shqiperise
    ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

  12. #12
    Besimtar Musliman Maska e eldonel
    Anėtarėsuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Prishtina
    Postime
    1,219
    Ne dite sotit kollaj u be virgjine mas 7 femijve
    Ndoshta e dini per qka e kam fjalen andaj mund edhe te rreshqas dikush qe nuk ka njohuri .
    Normal qe secili ka nje deshire te tille nuk ka lidhje me mentalitet sepse ajo gje a snuk te ngrit as nuk te ul andaj varet nga karakteri i njeriut .


    Per meshkujt shpresoj qe do e gjeni nje te tille ndoshta ka edhe meshkuj te tille
    Sida semundje edhe si ka kap te gjithe , andaj nuk kane dal fare te gjithe
    KOSOVA E MADHE

  13. #13
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    DI_ANA pse jo nqs gjenden akoma te tilla????
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  14. #14
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga SeveN Lexo Postimin


    Ps: Blue_Sky po ti po kerkon burre me u martu se se mora vesh mire une, apo thjesht sa per ta zhvirgjeruar??
    Po te ju ku qendron ndryshimi njehere!!!!
    Per ti patur si numer ne trofete e luftes apo thjesht dhe ju?!
    E di ēkeni ju me mire...kur te martoheni mbani dhe nje pule afer krevatit se nuk dihet...mbase seshte bere mire qepja!
    "Carpe Diem"

  15. #15
    eLbaSanLLi Mor bAb! Maska e SeveN
    Anėtarėsuar
    19-07-2006
    Vendndodhja
    Anės detit i palarė,Anės dritės i paparė,Pranė sofrės i pangrėnė,Pranė dijes i panxėnė!
    Postime
    216
    Se dija qe kishte akoma cuna qe ja shifte mami carcafin mengjesin e pare pas martese?? Po nuk eshte kjo e verteta, thjesht mentaliteti jone na pengon, kjo ishte ajo qe doja te thoja, por mesa shof ju e paskeni marre per personale! Hajt mos u merzisni se do gjeni dhe ju ndonje!

    Ps:brooklyn2007 po hecen me sondazhet dhe opinionet e Shqiptareve ato skane per te hec nai here perpara kshuqe mos ja ke fut pak si kot kur thua: Sot bota po ecen perpara me sondazhet dhe opinionet e shqiptareve te Shqiperise!
    Si je t’adore par crainte de l’Enfer, brūle-moi en Enfer, si je t’adore dans l’espoir du Paradis, exclus-moi du Paradis. Mais si je t’adore pour toi-mźme, ne me prive pas de ta Beauté éternelle!

  16. #16
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Besoj se edhe femrat e kan problem fakti qe burri i tyre nuk ka qen i virgjer, sic meshkujt dhe ato mendojn "kush ka qen ajo biaaachi qe e ka prekur" lol. Thjesht meshkujt kan me shume liri dhe nuk i vihen aq limite sa femrat...nejse sic femrat dhe meshkujt, kur biesh ne dashuri behesh pak posesiv, dhe sic kemi menduar ne femijeri, nje dashuri ideale eshte vec kur ke pasur nje partner, gjithe jeten. Mbaj mend kur isha e vogel dhe pash nje seri me pokahonten (film vizatimor) qe ra ne dashuri me dike tjeter...uaaa mu neverit ai film vizatimor, sdesha ta shikoja me lol
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 18-06-2008 mė 18:00
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    . Mbaj mend kur isha e vogel dhe pash nje seri me pokahonten (film vizatimor) qe ra ne dashuri me dike tjeter...uaaa mu neverit ai film vizatimor, sdesha ta shikoja me lol
    lol ti je e forte fare

  18. #18
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483


    je mėkatare
    nuk tė dua mė
    je mėkatare
    ik larg

    dhe une nusen e dua tė virgjėr ndryshe ja kėndoj kėtė kėngėn mė sipėr menjėherė...
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    opo kendoja vetem mos e hidh nga ballkoni ti
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga D&G Feminine : 18-06-2008 mė 18:08

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    pse te mos hidhet nga ballkoni pa ja kendu
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Dashuria ndalohet
    Nga Shėn Albani nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 52
    Postimi i Fundit: 10-06-2005, 03:09
  2. Bashkėjetesa dhe Martesa
    Nga I-amėshuar nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 31
    Postimi i Fundit: 25-01-2005, 13:23
  3. Do martohem pas hekurave tė qelisė!!
    Nga Shpirt Njeriu nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 11-08-2004, 14:20

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •