Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e andrida
    Anëtarësuar
    31-08-2005
    Postime
    94

    Ide dhe sugjerime mbi telefonat që suportojnë 2 karta SIM.

    Pershendetje,

    A funksionojne ne rregull telefonat me vende per dy karta? Nuk e kam idene se si mund te jene, por nje i tille do me hynte shume në pune për te perdorur njekohesisht te dy numrat e mi te telefonit.
    Di ndonje prej jush se ku mund ta blej nje te tille e sa kushtojne afersisht?
    Faleminderit paraprakisht.

  2. #2
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anëtarësuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    1,946
    Une kam telefon Mpec qe e kam me dy karta njekohesit dhe funskionon shume mire

    Telefona me dy karta ka plot dhe mund te gjesh ne cdo dyqan por te duhet te dish qe rendohet si telefon dhe me mire ta leverdis telefon me nje karte.


    Edi...
    Takohemi Ditën e Gjykimit

  3. #3
    Une kam pasur nje te tille.Jane shume te mire per punen per dy karte.Eshte nje opsion fantastik.MADE IN CHINA normale.Nuk prish pune qe jane kinez se te gjithe ashtu jane.Nqs jeton ne tirane te Posta Shqiptare te vendi quajtur DOLLARI $.Gjen me shumice si keto.Me pak se 200 mije lek te vjetra.Ta gezosh po e bleve...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #4
    O edo mbase nuk e perdor per multimedia andrida mbase vetem per ALO dhe SmS.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e andrida
    Anëtarësuar
    31-08-2005
    Postime
    94
    Ju falenderoj per informacionin. Telefoni me duhet thjesht per telefonata e sms. Tani dhe nje kerkese tjeter lidhur me te. Cdo marke e njohur mund te kete dhe kete variantin me dy karta apo jo. Ose me sakte, ju cfare lloji me sugjeroni te marr?

  6. #6
    Pasioni për shkencën Maska e Qendi
    Anëtarësuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    2,102
    Punojne shume mire.

  7. #7
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    samsung duo eshte shume i
    mire. kushton aty ke 200eurot

  8. #8
    MTT e ke sistem APPLE...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e news24
    Anëtarësuar
    02-12-2003
    Vendndodhja
    albania
    Postime
    28
    Keshilla ime eshte mos u merrni me telefonat kinez..Arsyeja e vetme eshte se po tu prishen nuk kane suport. Jane telefona 1 perdorimsh. Celulare te mire per mendimin tim jane HTC dhe bazohen ne platformen Windows Mobile. Kane suport dhe gjen shume programe dhe lojra per ta. Personalisht kam nje Qtek 9100 dhe jam shume i kenaqur me te.
    repskteeeeeeee

  10. #10
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    nji shoqja ime e ka nji Samsung me dy karta esht shume i mire vetem vonohet pak kur ndizet se normal jan dy karta per njihere por shume shume i mire
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  11. #11
    e o news24 me thuaj pak ku prodhohet HTC.Sa i kushton nje pjese kembimi nje HTC.Sa kushton nje HTC.Ta blesh ne treg te zi ben 160 mij lek.Po ta blesh ne dyqan vetem Skype Mobile me i liri ben 300 euro..
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Tema të Ngjashme

  1. Lojrat e reja dhe sugjerime se cilen nga ato te provosh
    Nga Gerdi në forumin Lojra në kompjuter
    Përgjigje: 604
    Postimi i Fundit: 20-12-2011, 16:50
  2. Sugjerime për studentët e mjekësisë
    Nga Gjallica në forumin Mjeku për ju
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 08-06-2006, 18:23
  3. Telefonat Celular gje e mire apo jo???
    Nga fatijonuk në forumin Tema shoqërore
    Përgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 03-04-2006, 07:24
  4. Sugjerime per turistet ne Shqiperi
    Nga Leila në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 09-12-2004, 20:18
  5. Nano pergjon telefonat
    Nga Brari në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 14-04-2004, 03:20

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •