Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kėrkoj informacion mbi llixhat e Elbasanit

  Per nje fatkeqsi ne familje kisha nevoje te me ndimonit duke me dhene me shume informacione midis ktynve llixhave ju lutem.

  kam nevoje te di ku jan ku sjan,a ka nai hotel ose nai qender aty ku mun te shkosh te "shtrohesh" dhe sa kushtojn,per sa dit duhet te rrish,sherbimi si eshte po pat.

  se ca kerkova ne google vet sme kenaqi aq shum,doja me dit nai experience personale nqofse keni qen dhe "bejne efekt" ose nqofse jan vetem legjenda a ku e di un.

  Tem shum serioze kshu qe shpresoj te me ndimoni seriozisht.

  Faleminderit per kush do mundohet
  mos luj se sta quj

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-02-2008
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Llixhat e Elbasanit Jane 15 km jasht Elbasanit Me cme kane thene eshte nje kompleks me standarte relativisht te mira Bisedova para pak kohesh me dy persona qe ishin kuruar atje ishin shume te kenaqur si me sherbimin ashtu dhe me cmimin Di qe drejtorin e quajne Dashnor Bardhi dhe eshte nje mjek shume i zoti. Ne rast se keni njerez ne Elbasan mund te ikni dhe te vini perdite per te evituar shtruajen Te shkuara

 3. #3
  Tifoz Maska e JuVeNtus_Fan
  Anėtarėsuar
  28-09-2007
  Vendndodhja
  As vete se di!
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per cfare semundje te duhen llixhat!
  Nese Jeta s'te jep nje loje qe ja vlen ta luash, krijoje vete nje te tille!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-02-2008
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  llixhat kane banja termale dhe jane per semundje romatizmale ,por me konkretisht LLixha eshte nje fshat ne te cilin uji dhe balta eshte eshte termale
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga floren : 05-06-2008 mė 19:02

 5. #5
  Tifoz Maska e JuVeNtus_Fan
  Anėtarėsuar
  28-09-2007
  Vendndodhja
  As vete se di!
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po varet se per cfare i duhet, prandaj e pyeta. Sepse e di ku ndodhen llixhat e cfare mund te kurojne.
  Nqs deshiron Daniel Maker mund te ndihmoj edhe me ndonje nr tel edhe te sqarohesh me mire vete!
  Nese Jeta s'te jep nje loje qe ja vlen ta luash, krijoje vete nje te tille!

 6. #6
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ah kshu qe ka dhe nje kompleks per tu shtruar me gjithmen?a keni iden sa mun te kushtojn se skam njeri ne elbasan dhe ta di sa kohe duhet te rrish ose jo dhe te boj cdo llogari meqe do detyrohemi dhe ne te rrim andej po qe nje gje me shum dit!
  se per ca po shikoja nga interneti mu dukshin ca hotela hap dhe kto termat ishin si pun reklame po per sa po me thuni dhe ju qenka cdo gje e vertet..

  tani do boj ky personi nje operacion shum delikate per krahun e majt se ka nje dreq vene qe eshte e thyme per ca kuptova dhe duhet ta mbylli se nuk e luan me!dhe than qe pas interventit ktu ne itali do ishte mir te shkonte me nai ven kshu qe te qetesohet dhe te bej disa kura dhe veni tha doktorri eshte ma mir te jet nai terme meqe sintomat e rreumatizmit sdo e lejn kurr rehat dhe te pakten ti heqi per disa kohe pas operacionit qe mos te ket shum shum dhimbje..dhe nena u kujtu per ket ven qe tha eshte me fam dhe na tha ta coshim atje dhe kshu do bojm!

  po se pate besdi shum faleminderit Juventus Fan nqofse me jep nai kontakt qe te sqarohem edhe vet me ata!rrofshit ala..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Daniel Maker : 06-06-2008 mė 06:16 Arsyeja: shqipja ime
  mos luj se sta quj

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O Daniel Maker. Llixhat jane ashtu sic thane dhe te tjeret. Tani problem ka ne muajt Maj-Qershor dhe Shtator qe ka shume kerkesa dhe ndoshta nuk gjen vend. Muajt e tjere besoj eshte me e lehte.
  Llixhat i ke 2 llojesh private dhe shteterore. Te shteteroret ndoshta ka avantash sepse aty ka mjeke qe te mbikqyrin dhe te orientojne per banjot ne varesi te semundjes. Flitet qe ka edhe te privatet. Po nese ka tek te gjithe apo jo kete nuk e di. Te privatet jane ca me te mira kushtet: dhome, krevat, etj. Cmimi eshte 1000 leke te rinj ne nate ku perfshihet dhe ushqimi, qe thone qe eshte i mire. Ne muajt qe te permenda pagesa behet 2 javore pavaresisht se sa do rrish

Tema tė Ngjashme

 1. KF Elbasani, Tigrat verdh e blu nė sezonin 2008-2009.
  Nga ClaY_MorE nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 22:23
 2. Permbledhje dua te zgjedhura
  Nga Nur_11 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 08:09
 3. Lutje pėr Muslimanėt
  Nga Acid_Burn nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 03-03-2006, 09:59
 4. Kongresi i Elbasanit dhe Shkolla e Kalase
  Nga Iliriani nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-09-2005, 18:26
 5. Grabiten guret e portes se Kalase se Elbasanit.
  Nga kolombi nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-10-2004, 16:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •