Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
  1. #21
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar më parë nga alda09 Lexo Postimin
    Perla kane 17 vjet shkollat tona qe s'perdorin uniforma,kane qene te lire si thua ti.
    Ka ndryshuar ndonje gje?pervecse jane terbuar(e kam me tepe me vajzat) bile lirin e shperdorojn keshtu qe po nuk paten nje grusht te forte rreshkasin fare.
    E ke gabim shume , shtrengoje sa te duash dikush qe e ben , e ka ne thua nuk ke si ta ndalosh. Thuaji sa te duash nje te riu mos e bej ai do e beje sepse keshtu eshte mosha. Duke vene grushte te forta sic thua ti nuk edukon brez me panik , kjo eshte e gabuar, brezi duhet te ndergjegjesohet jo te detyrohet, ky eshte dallimi .

    Sa per gocat qe thua , ndodh edhe keshtu paraqiten me uniforme e rrobat e tjera i mbajne ne cante .... ky qenka rregulli dhe edukimi ???? Te Lutem ......
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e alda09
    Anëtarësuar
    08-02-2008
    Vendndodhja
    a casa
    Postime
    1,327
    Citim Postuar më parë nga [Perla] Lexo Postimin
    E ke gabim shume , shtrengoje sa te duash dikush qe e ben , e ka ne thua nuk ke si ta ndalosh. Thuaji sa te duash nje te riu mos e bej ai do e beje sepse keshtu eshte mosha. Duke vene grushte te forta sic thua ti nuk edukon brez me panik , kjo eshte e gabuar, brezi duhet te ndergjegjesohet jo te detyrohet, ky eshte dallimi .

    Sa per gocat qe thua , ndodh edhe keshtu paraqiten me uniforme e rrobat e tjera i mbajne ne cante .... ky qenka rregulli dhe edukimi ???? Te Lutem ......
    Po flitet per shkollen perla. se ca bejne jashte pune per to. Ne shkolle edukimi eshte i detyruar se nuk eshte han me tre porta qe te vishen e zhgaraviten si te duan. Sa per ndergjegjesim duket ne fakt qe kur perdorin drogera eetj etj ne banjot e shkolles.

  3. #23
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar më parë nga alda09 Lexo Postimin
    Po flitet per shkollen perla. se ca bejne jashte pune per to. Ne shkolle edukimi eshte i detyruar se nuk eshte han me tre porta qe te vishen e zhgaraviten si te duan. Sa per ndergjegjesim duket ne fakt qe kur perdorin drogera eetj etj ne banjot e shkolles.
    Ke ide shume te gabuara ... Shkollen nuk e quan njeri han me tre porta por perkundrazi vend edukimi e shkollimi... ku duhet te mesohen te jene qytetare te denje per shoqerine, te kene guximin qe fjale e tyre te degjohet ...

    Sa per drogerat neper banjot e shkolles ta siguroj se jane pjese e nje te shkuare , jo per gje po jane sofistikuar shume .... gjithesesi kjo s'ka te beje me shkollat e as uniformat, per mos te dale nga tema .
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  4. #24
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Jo për ç'do problem që të jepet mund të vish në forum dhe të hapësh temë. Tema u mbyll për arsyen që të ka dhënë edhe Darius tek tema e ankesës.


    Meqë vërejtjen e do në publik, në publik po ta bëj. Hera e fundit që të shoh të hapësh tema tek vërejtje dhe këshilla nqs nuk ke kontaktuar më parë me mod. përkatës. Nëse kjo vërejtje të duket shaka vazhdo e vepro me kokën tënde. Ke 1 vit i regjistruar në forum dhe më shumë tema i ke tek vërejtje dhe këshilla sesa në forumet e tjera.

    Gjithë të mirat e të uroj qëndrim të këndshëm në forum.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema të Ngjashme

  1. Përgjigje: 47
    Postimi i Fundit: 31-08-2012, 13:07
  2. Shkolla e Korces dhe tradita e saj ne pikturen kishtare
    Nga white-knight në forumin Komuniteti orthodhoks
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 25-11-2008, 09:57
  3. At Gjergj Fishta
    Nga NoName në forumin Komuniteti katolik
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 25-04-2006, 03:44
  4. Gjergj Fishta, per gjuhen dhe shkollen shqipe
    Nga Albo në forumin Gjuha shqipe
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 28-12-2002, 00:18

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •