Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 24
 1. #1

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime

  Veshje pr nxnsit e shkolls.

  Me kane lene mua ne dore qe te vendos uniformen e shkolles.Deri ne diten e neserme kam afat.
  Me duhen modele Bluzash dhe shume modele stemash.
  Stema duhet te kete te shkruajtur emrin e shkolles "KOLI SAKO" DIVJAKE...
  Bluzat per meshkujt te jene te zeza.Kurse per femra me gjeni ndo1 ngjyre te bukur..
  PLZ sa me shpejte te jete e mundur.
  Ajo logo e shkolles te jete pak e bukur...
  P.S benseven11 dhe aldo89 kam besim te ju se keni dore...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 2. #2
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  paska pas te drejte xfiles

 3. #3

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Pse mer ca ka thene xfiles.onfused...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #4

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Xfiles dil ketu ca ke thene thuaje prap tani...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Me kane lene mua ne dore qe te vendos uniformen e shkolles.Deri ne diten e neserme kam afat.
  Me duhen modele Bluzash dhe shume modele stemash.
  Stema duhet te kete te shkruajtur emrin e shkolles "KOLI SAKO" DIVJAKE...
  Bluzat per meshkujt te jene te zeza.Kurse per femra me gjeni ndo1 ngjyre te bukur.. ==> per femra te keshilloj ngjyre kuqe, apo bordeaux (bordo)me fund apo pantolla ngjyre zeze.

  PLZ sa me shpejte te jete e mundur.
  Ajo logo e shkolles te jete pak e bukur...
  P.S benseven11 dhe aldo89 kam besim te ju se keni dore...

  Oooo a qenka bere si n'Angli aaaa ... eee sa te bukur jan vajzat e cunat me uniform ...
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 6. #6

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Po me po une nuk dua fare.Po mqs jam presidenti i senatit ne shkolle keshtuqe...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Po me po une nuk dua fare.Po mqs jam presidenti i senatit ne shkolle keshtuqe...
  ahahhaha sa keq ...

  ja ca foto ...  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Antarsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Po me po une nuk dua fare.Po mqs jam presidenti i senatit ne shkolle keshtuqe...
  Perderisa je presidenti senatit nuk duhet ti pranosh minigonat e kerthizaperjashtat ne shkolle po shpejt zgjidh uniformat e te mbuloheni mire.ok?

  mundesisht fustan murgeshash.

 9. #9
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga alda09 Lexo Postimin
  Perderisa je presidenti senatit nuk duhet ti pranosh minigonat e kerthizaperjashtat ne shkolle po shpejt zgjidh uniformat e te mbuloheni mire.ok?

  mundesisht fustan murgeshash.
  ahahhhahaa i ke rene pikes alda09 ashtu duhet, shkolla nuk eshte sfilade ...
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 10. #10

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Po mer te ishte ashtu si thu ti ku ma gjen po te vijn noret e atyre gocave te numerojne shtat 1 ata pse i prisha paisazhin
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #11

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Marjuana85 flm per figurat...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #12
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Marjuana85 flm per figurat...

  Sps MorDor shpresoj se te ndimova sadopak .
  Hajt mo se do te shofish goca pa uniform kur del nga shkolla, do te te duken edhe me te bukura
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 13. #13

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Po patjeter po kur te me shofin mua gocat pa unifrome.Syte zjarr lol...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #14
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Po sikur erdhi fundi i shkolles , tani u kujtuat per uniforma ?

  Personalisht jam kunder uniformave,pasi jane veshje jo shume te rehatshme e duket sikur rri mbi gjemba . Nuk te ben uniforma nxenes shkolle ,ajo eshte nje censure per me shume. Te
  rinjte duhet te edukohen me menyren e te veshurit pra te dine te zgjedhin veshjen sipas institucionit, hajde de nje kemishe e bardhe , por per me teper nuk jam dakort.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 15. #15

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Kjo eshte per vitin tjeter [PERLA] jo per sivjet...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-02-2008
  Vendndodhja
  akoma me kembe ne toke
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po vajti puna deri tek kemisha e bardhe me mire nje uniforme e plote dhe ashtu dukesh me mire.
  As mua nuk me pelqen uniforma ne fakt, por nese te gjitha shkollat e kane nuk ke se cben tjeter.

 17. #17

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ne kemishe kemi momentalisht po ka shume kundershtime si uniforme keshtuqe...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #18
  Super Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime n 165 postime
  Duhet postuar ndonje imazh me cilesi te larte i shkolles.Si duket nga jashte.Duhen imazhe per 1 cun dhe 1 goce te bukur te shkolles(jo imazhe te marra nga interneti),ne pamje komplet trupi ose fytyra(bust) ne pozicion ballor dhe gjysem profil.Sot dhe neser jam shume i zene.Me kismet te premten,mund te beje logo dhe varjante uniformash ngjyrash dhe detajet..
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Xfiles dil ketu ca ke thene thuaje prap tani...
  hi ore, thjesht kam thene tek tema ditelindjes tende qe je minoren .

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Antarsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Po sikur erdhi fundi i shkolles , tani u kujtuat per uniforma ?

  Personalisht jam kunder uniformave,pasi jane veshje jo shume te rehatshme e duket sikur rri mbi gjemba . Nuk te ben uniforma nxenes shkolle ,ajo eshte nje censure per me shume. Te
  rinjte duhet te edukohen me menyren e te veshurit pra te dine te zgjedhin veshjen sipas institucionit, hajde de nje kemishe e bardhe , por per me teper nuk jam dakort.
  Perla kane 17 vjet shkollat tona qe s'perdorin uniforma,kane qene te lire si thua ti.
  Ka ndryshuar ndonje gje?pervecse jane terbuar(e kam me tepe me vajzat) bile lirin e shperdorojn keshtu qe po nuk paten nje grusht te forte rreshkasin fare.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 31-08-2012, 13:07
 2. Shkolla e Korces dhe tradita e saj ne pikturen kishtare
  Nga white-knight n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-11-2008, 08:57
 3. At Gjergj Fishta
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 25-04-2006, 03:44
 4. Gjergj Fishta, per gjuhen dhe shkollen shqipe
  Nga Albo n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-12-2002, 23:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •