Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  djal i mir Maska e YPSILONI
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku kam rehatin (USA)
  Mosha
  38
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Bileta pr linjn Tiran - Athin

  Ku ti pres biletat nga tirana ne athin nga mezi i qershorit,dua ti pres qe ketej nga US.flas per bileta avioni.flm
  LA LAKERS4EVER

 2. #2
  Eri_eri DjAl KuCoVaR Maska e EnRy
  Antarsuar
  07-05-2006
  Vendndodhja
  Verdalle
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  NGA KINA I BIE ME SHKURT ... FALEMINDERIT DHE TI :d
  ,,,,,,,,,,,,((((""""))))
  ~<@@@(((EnRY)))@@@>~
  """"""""'''((((,,,,,))))

 3. #3
  djal i mir Maska e YPSILONI
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku kam rehatin (USA)
  Mosha
  38
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga EnRy Lexo Postimin
  NGA KINA I BIE ME SHKURT ... FALEMINDERIT DHE TI :d
  Wowwww flm per ndihmen,he se harova kjo ishte shum e goditur besoj qe su mundove shum para se ta shkruaje
  tani kthehemi tek kerkesa qe bera,ndoshta su sqarova bukur per disa ketu,thash ti pres nga US se do nisem per shqiperi do rrij ne Tirane disa dite dhe do shkoj ne Greqi me vone,besoj se u sqarova me mire kesaj rradhe,po ditet ndo nje agjenci me jepni # ti marr ne telefon,flm per ndihmen sidomos ty enry nga........
  LA LAKERS4EVER

 4. #4
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Antarsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 5. #5
  djal i mir Maska e YPSILONI
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku kam rehatin (USA)
  Mosha
  38
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Flm shume clauss.web i pare me trembi kur doli Greqisht po kishte ne te djatht qe behesh faqja Anglisht,i dyti web ishte i mire fare,flm perseri.
  LA LAKERS4EVER

 6. #6
  Eri_eri DjAl KuCoVaR Maska e EnRy
  Antarsuar
  07-05-2006
  Vendndodhja
  Verdalle
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Fillimisht nuk te mora vesh se ca kerkoje saktesisht,kujtova se po talleshe.Po ti mo burri dheut ajde njer ne Shqiperi se autobuza ka sa te duash dhe kur te duash per ne Athin.
  ,,,,,,,,,,,,((((""""))))
  ~<@@@(((EnRY)))@@@>~
  """"""""'''((((,,,,,))))

 7. #7
  djal i mir Maska e YPSILONI
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku kam rehatin (USA)
  Mosha
  38
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Larg qofte me autobuz,para 4 vjetesh e hengra ate ......,me than shko me autobuz se kan A/C dhe shikon rruges,lere ler se me mori gjith diten autobuzi,ne shqiperi do vij dhe do shkoj ne GR per pushime nja 10 dite.klm
  LA LAKERS4EVER

Tema t Ngjashme

 1. Libra te rinj
  Nga dodoni n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 89
  Postimi i Fundit: 11-01-2012, 20:14
 2. Islami ne trojet iliro-shqiptare gjate shekujve
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 24-11-2007, 09:59
 3. Prgjigje: 139
  Postimi i Fundit: 14-06-2005, 06:29
 4. Romani shqiptar numeron 500 tituj ne 130 vjetorin e tij.
  Nga macia_blu n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-09-2002, 22:14
 5. Yes Man-et dhe ceshtja kombetare
  Nga Dita n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-09-2002, 08:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •