Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e xxxl
  Antarsuar
  20-10-2002
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  277
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Informacione mbi kalan e Krujs.

  Pershendetje te gjitheve ,kush mund te me ndihmoje me planimetrine e keshtjelles se skenderbeut

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-05-2002
  Vendndodhja
  toronto
  Mosha
  51
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Te dhena interesante mbi planimetrine e keshtjelles se Krujes dhe disa keshtjella te tjera shqiptare mund te gjesh ne kete link ne gjuhen italiane:

  http://www.mondimedievali.net/Europa/albania_kruje2.htm

  suksese
  :j

Tema t Ngjashme

 1. Popullimi i Krujs dhe dyndjet e krutanve n zonn e Himars
  Nga Xhuxhumaku n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 15-11-2005, 11:34
 2. 35 milione lek per te shkuar ne Kalane e Krujes!!!
  Nga malli n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-05-2003, 18:56
 3. Pazari i vjetr i Krujs
  Nga Eni n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2003, 13:34
 4. Historia kombtare
  Nga llokumi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2003, 19:51
 5. Gjergj Kastrioti-Skenderbeu
  Nga Kallmeti n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-08-2002, 14:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •