Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1

    Talking I burgosuri vjedh 80 mijë euro. I dhanë 4 ditë leje jashtë burgut për sjellje të mirë

    • Klodian Mera i cili vuante dënimin në burgun e Shën Kollit ndërkohë që gjatë lejes vetëm 4 ditore ka vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. Mera mori leje për sjellje të mira ndërsa vetëm pak më parë së bashku me Afërdita Lelaj, Jashar Meta dhe Lefter Xhelozi vodhën pikën e mermerit. Version multimedial i ketij lajmi

    DURRËS- Klodian Mera vuante dënimin në burgun e Shën Kollit, por drejtoria e burgut i kishte dhënë 4 ditë leje për të qëndruar jashtë burgut pasi ishte sjellë mirë. Lirinë Mera e ka shfrytëzuar për të vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. I dënuar me leje prej vetëm 4 ditësh Klodina Mera është arrestuar në orët e vona të darkës për veprën penale të vjedhjes, së bashku me 3 bashkëpunëtorët e tij. Lajmi është bërë i ditur nga burime të policisë të cilët thanë se i dënuari Mera kreu veprën tjetër penale për të cilën do të nisë një proes tjetër gjyqësor ndaj tij. Klodian Mera i cili vuante dënimin në burgun e Shën Kollit ndërkohë që gjatë lejes vetëm 4 ditore ka vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. Mera mori leje për sjellje të mira ndërsa vetëm pak më parë së bashku me Afërdita Lelaj, Jashar Meta dhe Lefter Xhelozi vodhën pikën e mermerit.
    Aktualisht materialet në ngarkim të 3 bashkëpunëtorëve dhe të dënuarit Mera janë në dorë të prokurorisë e cila është duke hapur një dosje gjykimi për vjedhjen e 80 mijë eurove.
    (A.S/Balkanweb)
    ABCÇDDhEËFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gërma)

  2. #2
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anëtarësuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Bote e cuditshme me njerez te cuditshem.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  3. #3

  4. #4
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Imagjino cdo bente per nje muaj ky... do na linte pa qindarke neper xhepa
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e lumi123
    Anëtarësuar
    24-06-2008
    Vendndodhja
    !!!!!!!!!!
    Postime
    3
    Citim Postuar më parë nga brooklyn2007 Lexo Postimin
    • Klodian Mera i cili vuante dënimin në burgun e Shën Kollit ndërkohë që gjatë lejes vetëm 4 ditore ka vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. Mera mori leje për sjellje të mira ndërsa vetëm pak më parë së bashku me Afërdita Lelaj, Jashar Meta dhe Lefter Xhelozi vodhën pikën e mermerit. Version multimedial i ketij lajmi

    DURRËS- Klodian Mera vuante dënimin në burgun e Shën Kollit, por drejtoria e burgut i kishte dhënë 4 ditë leje për të qëndruar jashtë burgut pasi ishte sjellë mirë. Lirinë Mera e ka shfrytëzuar për të vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. I dënuar me leje prej vetëm 4 ditësh Klodina Mera është arrestuar në orët e vona të darkës për veprën penale të vjedhjes, së bashku me 3 bashkëpunëtorët e tij. Lajmi është bërë i ditur nga burime të policisë të cilët thanë se i dënuari Mera kreu veprën tjetër penale për të cilën do të nisë një proes tjetër gjyqësor ndaj tij. Klodian Mera i cili vuante dënimin në burgun e Shën Kollit ndërkohë që gjatë lejes vetëm 4 ditore ka vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. Mera mori leje për sjellje të mira ndërsa vetëm pak më parë së bashku me Afërdita Lelaj, Jashar Meta dhe Lefter Xhelozi vodhën pikën e mermerit.
    Aktualisht materialet në ngarkim të 3 bashkëpunëtorëve dhe të dënuarit Mera janë në dorë të prokurorisë e cila është duke hapur një dosje gjykimi për vjedhjen e 80 mijë eurove.
    (A.S/Balkanweb)
    KREJT QITO QKA E KE SHKRU ME TRI FJAL E KISHA TREGUAR VETEM LEXOJE EDHE NJE HER E PERSERIT TE NJETJTEN FJALI 4 OSE 5 HER

  6. #6
    Elbasanlli 4eve® Maska e AnGeL_DeViL
    Anëtarësuar
    16-01-2008
    Vendndodhja
    As Ne Toke,As Ne Qiell
    Postime
    507
    Mire e ka bere se ketyre qe i japin leje nuk i merr vesh koka se ujku qimen e nderron por zakonin se harron :d
    Trimi Mire Me Shoqe Shume

  7. #7
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    bobo ore sa te mencur jemi ne shqiptaret ore hahahahaha...........po mbase i ka pelqyer ne burg jeta dhe nuk ka dash me dal dhe tha te bej ndonji gje une qe te me mbajne dhe pak............hahahahahahaha
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e landi45
    Anëtarësuar
    10-04-2008
    Postime
    1,711
    hallal ja boft zoti po gabim gje sja ka vjedh gjykatesit qe i ka dhene liridalje

  9. #9
    E Humbur Maska e elsaa
    Anëtarësuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Citim Postuar më parë nga landi45 Lexo Postimin
    hallal ja boft zoti po gabim gje sja ka vjedh gjykatesit qe i ka dhene liridalje
    Do i ndaje pergjysem me gjygjtarin mos ke merak , se kot nuk i ka dhene leje
    Burrat Udhëheqin Botën, Ndërsa Gratë Udhëheqin Burrat

  10. #10
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    I ka vjedh, qe te paguaje per lirimin e tij. Edhe un do e beja kte gje nese do ndodhesha ne ate situate :P
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e landi45
    Anëtarësuar
    10-04-2008
    Postime
    1,711
    Citim Postuar më parë nga elsaa Lexo Postimin
    Do i ndaje pergjysem me gjygjtarin mos ke merak , se kot nuk i ka dhene leje

    po me mire do ishte po ti jepte leket e veta gjygjetarit

  12. #12
    E Humbur Maska e elsaa
    Anëtarësuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Citim Postuar më parë nga landi45 Lexo Postimin
    po me mire do ishte po ti jepte leket e veta gjygjetarit
    Po sikur te kishte leke nuk do bente burg fare .
    Burrat Udhëheqin Botën, Ndërsa Gratë Udhëheqin Burrat

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e Kreksi
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Vendndodhja
    Francë
    Postime
    5,632
    Citim Postuar më parë nga brooklyn2007 Lexo Postimin
    • Klodian Mera i cili vuante dënimin në burgun e Shën Kollit ndërkohë që gjatë lejes vetëm 4 ditore ka vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. Mera mori leje për sjellje të mira ndërsa vetëm pak më parë së bashku me Afërdita Lelaj, Jashar Meta dhe Lefter Xhelozi vodhën pikën e mermerit. Version multimedial i ketij lajmi

    DURRËS- Klodian Mera vuante dënimin në burgun e Shën Kollit, por drejtoria e burgut i kishte dhënë 4 ditë leje për të qëndruar jashtë burgut pasi ishte sjellë mirë. Lirinë Mera e ka shfrytëzuar për të vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. I dënuar me leje prej vetëm 4 ditësh Klodina Mera është arrestuar në orët e vona të darkës për veprën penale të vjedhjes, së bashku me 3 bashkëpunëtorët e tij. Lajmi është bërë i ditur nga burime të policisë të cilët thanë se i dënuari Mera kreu veprën tjetër penale për të cilën do të nisë një proes tjetër gjyqësor ndaj tij. Klodian Mera i cili vuante dënimin në burgun e Shën Kollit ndërkohë që gjatë lejes vetëm 4 ditore ka vjedhur 80 mijë euro në një pikë mermeri. Mera mori leje për sjellje të mira ndërsa vetëm pak më parë së bashku me Afërdita Lelaj, Jashar Meta dhe Lefter Xhelozi vodhën pikën e mermerit.
    Aktualisht materialet në ngarkim të 3 bashkëpunëtorëve dhe të dënuarit Mera janë në dorë të prokurorisë e cila është duke hapur një dosje gjykimi për vjedhjen e 80 mijë eurove.
    (A.S/Balkanweb)
    Po te kisha shkruar une kete artikull me siguri se asnjeri nuke do me kritikonte sepse jam nje antar i forumit por kur lexojmi shkrime te tilla aqe te komplikuara kurse ky shkrim kamundur te jete me i thjeshte dhe me i sqarueshem dhe i kuptueshem per te gjithe, po ne kete rast, kujt ti vehet faji ?
    Hajdutit Klaidi Mera apo shkruesit te ketij artikulli ?
    Ta lemi hajduti, te mirremi me problemet tona ku dot njeri tjetrin nue arrijmi ta kuptojmi....
    ...çka u muar vesh ne kete artikull ?
    Asgjë !

  14. #14
    Citim Postuar më parë nga Kreksi Lexo Postimin
    Po te kisha shkruar une kete artikull me siguri se asnjeri nuke do me kritikonte sepse jam nje antar i forumit por kur lexojmi shkrime te tilla aqe te komplikuara kurse ky shkrim kamundur te jete me i thjeshte dhe me i sqarueshem dhe i kuptueshem per te gjithe, po ne kete rast, kujt ti vehet faji ?
    Hajdutit Klaidi Mera apo shkruesit te ketij artikulli ?

    Ta lemi hajduti, te mirremi me problemet tona ku dot njeri tjetrin nue arrijmi ta kuptojmi....
    ...çka u muar vesh ne kete artikull ?
    Asgjë !
    Kaq i veshtire te duket per tu kuptuar si artikull?!!! 2. Lexuesi nuk lexon vetem te mesoje, por edhe te defrehet gjithashtu, edhe pse tek ky artikull ka plot per te mesuar. Psh, tregohet edhe njehere qarte se ne c'fare pike vajtuese eshte drejtesia shqiptare qe i jep leje kaq lehte te burgosurve kriminele qe te levizin ne gjendje te lire. Gjithashtu tregon dhe gjendjen shoqerore te Shqiperise e cila si pasoje e asnje te ardhmeje te mire detyron individed te mos mesojne kurre nga krimet dhe denimet e meparshme por te vazhdojne ne te njejten rruge. Jo pak gjera per te kuptuar nga artikulli, jo?!
    ABCÇDDhEËFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gërma)

  15. #15
    ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
    Anëtarësuar
    25-04-2007
    Vendndodhja
    IT
    Postime
    837
    ATIT JA PASKA LEN GJYSHI AMANET DO MARESH PROFESJONIN TIM HAJDUT QENKA BER SUPERHAJDUT HAHAHA
    |- Më Pikòj NPik Loti, Në Fòrm Realiteti -|

  16. #16
    Proud to be Kosovare
    Anëtarësuar
    11-07-2008
    Vendndodhja
    Ne vendin e romantizmit haha
    Postime
    54
    4 dite nga 80mije euro?
    Jeto!

  17. #17
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Hallall i ka leket
    Sui generis

Tema të Ngjashme

  1. Hipertensioni: tensioni i larte i gjakut
    Nga Mimi_1 në forumin Mjeku për ju
    Përgjigje: 28
    Postimi i Fundit: 01-04-2013, 21:23
  2. Kampionati Gjerman, Sezoni 2008/09
    Nga Altin1 në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 315
    Postimi i Fundit: 27-05-2009, 13:09
  3. Dhune ne spitalin rajonal te Fierit
    Nga Apolloni31 në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 23-02-2009, 23:19
  4. Ballkoni I Burgut - Dino Buxati
    Nga Sokoli në forumin Enciklopedia letrare
    Përgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 28-03-2003, 11:11
  5. Historiku i burgut te Tiranes
    Nga Eni në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 26-04-2002, 09:15

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •