Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kush me ndihmon per 1 detyre kursi??

  Me duhet informacion mbi Anisolin ose Metoksi benzenin,(spektrat e tij).Gjuha Shqip, Anglisht, italisht ose spanjisht.

  Respekte

 2. #2
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Fare mire gjen ne google nuk eshte e veshtire te kerkosh ne te dhe te jep dhe website te ndryshem dhe Ju keni perparesi se njihni mire anglishten.

  AuGuSt
  skerdigodo@hotmail.com

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-02-2005
  Mosha
  37
  Postime
  386
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga suada dr Lexo Postimin
  Me duhet informacion mbi Anisolin ose Metoksi benzenin,(spektrat e tij).Gjuha Shqip, Anglisht, italisht ose spanjisht.

  Respekte
  Cili spekter? Raman? Elektronik?
  beqar

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Spektrin infra te kuq.
  Por ate e gjeta tani me duhet vetem ta shpjegoj.
  Por nuk kam mjaftueshem informacion mbi anisolin.Kerkoj ne google por me jep me shum te dhena fiziko-kimike te cilat i kam bere.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Aaaaaaa sa shum me ndihmuan....Futju punes vet thuj se ste ndihmo njeri sot.hahaha
  Meqe ra fjala kjo teme edhe mund te mbyllet.

 6. #6
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  963
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me vjen keq qe asnje nga antaret e forumit nuk ka patur mundesi te te ndihmoje. Per te patur komunikim me te mire kur hapet tema dhe kerkohet ndihme sqarimet duhet te jene pak me te qarta, duhet patur parasysh se nuk jemi te gjithanshem, mund te ndihmojme brenda njohurive tona, kur eshte ndihme nuk mund te gjykohet, nga koha apo cilesia.
  Kalofsh mire dhe te uroj suksese,
  Ed
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

Tema tė Ngjashme

 1. Fizike: Si te gjej dendesine e ajrit ne dhomen time?
  Nga vaalmir nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 05-11-2014, 10:18
 2. Hetimet e Kryeprokurorisė pėr tragjedinė e Gėrdecit
  Nga RaPSouL nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 625
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 23:56
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 02:24
 4. Diplomacia, njė detyrė e vėshtirė
  Nga Albo nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2006, 13:42
 5. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 12:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •