Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 82 prej 82
  1. #81
    Master
    Anëtarësuar
    26-03-2005
    Vendndodhja
    Alsat-forum
    Postime
    2
    Citim Postuar më parë nga Brari
    helidon..!


    nicku "s.vuciterni" qe perdor nje shpifes profesionist ne gazeten shpifese 65 vjecare ZP eshte i perditshem ne kete gazete..


    une mendoj se eshte ndonje usta i erion Braces sepse Nano nuk e le ZP ashtu fare ne dore te erionit qe eshte nje krimb i neveritshem.. por pa eksperience..
    Pra aty duhet te kete nje grup shpifesish profesioniste qe e perdorin nickun "s Vuciterni.."..nga ata te shkolles vjeter enveristo-stalinisto-gebelsiane..

    pse e perdorin kte Nick ata?

    sali Berisha eshte fis Berisha e Vuciterni , qytet ne Kosove, ka shume fis Berisha.. e ZP luan me emrat.. Pra SV ose SB ..

    Pra ata shpifin cdo dite per Berishen pra per SB-ne e keto shpifje i ben po SB ose SV meqe Vuciterni jan Berish..
    Nejse ti nuk i di keto se je i vogel..

    Nuk i dine as ata tra-pushet e RD-se qe i psonis Saliu njerin me rryp se tjetrin.. nejse..



    Jo vetem kjo ..por .. ZP punon me nje cinizem te kultivuar me dekada..
    aty kane punuar shpifesit e ketyre 65 viteve qe nga enver hoxha e thanas nano e deri tek gellcat e bracet..

    Ku qendron Cinizmi ketu..

    Ata te ZP-se i dine mire historite.. dhe e dine se S Vuciterni i vertete pra baba i fatlumit e gjyshi juaj ka vdekur nga torturat e xhelateve te ZP-PPSH-se ne vitet 1945-50 ne kampin e Maliqit..

    Kur gjithe EUROPA mbas Luftes po i gezohej PAQES shqiperia e Enver Hoxhes ndertonte ne modelin hitlerian e Stalinian Mat hauzena e Gulaga e bile ne sy te ambasadave te huaja..ku masakronte mijra e mijra intelektuale te pafajshem e atdhetare sikur gjyshi juaj..i ndjeri Sulejman Vuciterni..



    askush nuk ja u ndali doren xhelatve..
    Ata sunduan te qete 50 vite rresht.. e sot sundojne me ndihmen e qarqeve te zeza nderkombetare .. qe nuk eshte vendi ketu ti themi..
    Prandaj ata perdorin nickun e tille per te treguar se NE jemi prap e prap ju a bejme keshtu sic u a beme athere ne MALIQ e SPAC e Bulqize..

    U ngrit nje Azem Me shoke e ja u ndali doren kriminale.. por perkohesisht sepse ata me 97 erdhen perseri ne Pushtet..

    Megjithate ti helidon mos u merzit..
    Ai ZP-isti nje dite do demaskohet.. e do i paguaje shpifjet e tije te ndyra..

    Rendesi ka qe populli e di kush ka qene S.Vuciterni i vertete..dhe ju njef dhe juve qe jeni familje e mrekullueshme..

    Fatlumi, babi yt, eshte nje nga burrat me te mire qe ka Shqiperia..

    Suksese ne shkoll a ku je e mos caj kok per politiken..

    a merresh me sport ti?

    Behu volejbollist si yt ate..
    Te falenderoj me gjithe zemer or mik per fjalet e urta e te verteta qe thua.

    Me vjen keq qe sjam bere Volejbollist por kam qene kampion 100 m ne vrap.Tash jam Kampion ne Sitemet satelitor digitale ne Europe.

    Po tregojme edhe njehere se si Shqiptaret dine te bejne merkullira me nje website e tyre me 74.000 members ne nje kohe shume rrekord me pak se 3 vjete.

    Te gjithe ato qe Njohin DARKMAN ( Me nik )njohin edhe sitin e tij Alsat Forum ku ndollin mrekullirat e Shqiptareve.


    Tash ndollom ne UK edhe jam 37 vjec. Besoj te nderoj te gjithe Shqiptaret me sitin tone rrekord ne te gjithe europen.

    Besoj te ndjekim ne shembullin e te pareve per tash ne fusha te ndyshme.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Alsat : 15-04-2007 më 22:08
    Alsat-Team

  2. #82
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    30-10-2004
    Postime
    705

    Sa Te Jete Sollakia !!!!

    SA TE JETE SOLLAKIA ,TE GJITHE JANE TE PAFAJSHEM ,ENVERISTAT NUK GJUKOHEN POR MBROHEN , DUKE SHKELUR TE VERTETEN!

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema të Ngjashme

  1. Shkarkohen Delijorgjasit e drejtësisë ...
    Nga BlueBaron në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 29-10-2008, 14:33
  2. Shqipëria firmosi sot me KE marrëveshjen për vizat
    Nga DYDRINAS në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 25
    Postimi i Fundit: 09-01-2008, 04:43
  3. PD dhe e ardhmja e saj..
    Nga Brari në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 58
    Postimi i Fundit: 26-08-2007, 09:40
  4. Aldo Bare: Dokumentat do t’i bëjmë nëpërmjet Gjermenit
    Nga Brari në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 75
    Postimi i Fundit: 21-05-2007, 00:58
  5. Shqipëria ngjitet në indeksin për korrupsionin
    Nga Lioness në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 08-11-2006, 14:25

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •