Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
  1. #1
    gone Maska e INFINITY
    Antarsuar
    08-11-2007
    Postime
    4,077
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim

    Krkoj nj shoqe n Greqi!

    Po kerkoj nje shoqen time te femijerise qe ka ikur ne Greqi te pakten para 14 vjeteve. E quajne Emanuela Gjoka dhe eshte nga Fieri. Eshte rreth 25-26 vjece dhe ka vetem nje vella, me te vogel. Vellai e kishte emrin Arbri (ne qofte se me kujtohet tamam). Eshte bjonde, e gjate, dhe elegante.

    Heren e fundit qe kam marr leter prej saj, rreth 10 vjet me pare, ajo ka banuar ne Patra me familjen, por tani nuk e di ku mund te jete.

    Ne qofte se e njihni ju lutem me ndihmoni.

    Faleminderit paraprakisht.

    Deada

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Antarsuar
    07-12-2004
    Postime
    3,800
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Ke ndonje foto ku ke dal me t mundesisht ?

  3. #3
    gone Maska e INFINITY
    Antarsuar
    08-11-2007
    Postime
    4,077
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga OO7 Lexo Postimin
    Ke ndonje foto ku ke dal me t mundesisht ?
    Po ti nuk kerkon as foto te saj, po foto ku ke dal me te thote lol

    Po kerkoj ndihme per te gjetur ate jo mua

  4. #4
    ۩ღ۩PriNcEzZa_USA۩ღ۩ Maska e selina_21
    Antarsuar
    22-07-2004
    Vendndodhja
    ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
    Postime
    1,100
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Citim Postuar m par nga OO7 Lexo Postimin
    Ke ndonje foto ku ke dal me t mundesisht ?
    LOL 007 cja ke fut kot.

    PO DeAdA do ia edhesh tie qe ti marres foton.

    LOL sa kam qeshur..

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Antarsuar
    07-12-2004
    Postime
    3,800
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Po jo... une ... sdesha ... nejse

    Ishalla e gjen shoqe Deada, mendim i mire qe e hodhe ne forum, eshte forum gjigand.

  6. #6
    gone Maska e INFINITY
    Antarsuar
    08-11-2007
    Postime
    4,077
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga OO7 Lexo Postimin
    Po jo... une ... sdesha ... nejse

    Ishalla e gjen shoqe Deada, mendim i mire qe e hodhe ne forum, eshte forum gjigand.
    OO7 faleminderit po s'dua perkrahje me fjale une po ec pyet shoqerine andej nga Greqia ate bej

  7. #7
    atdhetar Maska e bledikorcari
    Antarsuar
    29-02-2008
    Vendndodhja
    duke bere cicin ne omonia
    Postime
    291
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    me thuaj adresen e letres ose ma dergo me pm si dhe emrat e prinderve te saj qe te kem mundesi ti gjej nga katalogu i telefonave,ka mundesi te kene tel ne shtepi dhe nga katalogu kam mundesi ti gjej.
    PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

  8. #8
    Letersia Maska e feneri
    Antarsuar
    05-12-2007
    Vendndodhja
    N Krov
    Postime
    359
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Citim Postuar m par nga bledikorcari Lexo Postimin
    me thuaj adresen e letres ose ma dergo me pm si dhe emrat e prinderve te saj qe te kem mundesi ti gjej nga katalogu i telefonave,ka mundesi te kene tel ne shtepi dhe nga katalogu kam mundesi ti gjej.
    Prpiqu me at AGe se edhe ajo sht n Patra !
    Arbri t qofsha fal, t kam nn e m ke djal !

  9. #9
    Baba Albanian -ne- FB Maska e BaBa
    Antarsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Vlor. RaKi_BMW@hotmail.com www.youtube.com/TigriElbasanit
    Mosha
    29
    Postime
    4,034
    Faleminderit
    60
    10 falenderime n 9 postime
    deada, po ti na paske marr per te fbi, moj goce, lool


    e veshtir ajo qe kerkon po gjihet ti hysh vet ti kerkimit te shkosh ne patra se me ant ne netit sgjen gje    shnet.
    Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd. {Fjal e Urte Elbasani}

  10. #10
    gone Maska e INFINITY
    Antarsuar
    08-11-2007
    Postime
    4,077
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga BaBa Lexo Postimin
    deada, po ti na paske marr per te fbi, moj goce, lool


    e veshtir ajo qe kerkon po gjihet ti hysh vet ti kerkimit te shkosh ne patra se me ant ne netit sgjen gje.    shnet.
    BaBa ncuk FBI po me mire si Interpol

    Po mire mo cun gjithe keta anetare ne Greqi dhe asnje nuk njeh njerez ne Patra ose te kete degjuar per nje familje me mbiemer Gjoka qe ka aq kohe andej Te atin me duket ja quanin Bashkim dhe te emen Engjellushe dhe ne Shqiperi kane qene te dy mesues po aty nuk e di. Nejse, po e njeh njeri me thoni.

    U pa puna do bej nje kerkese te "Njerez te humbur" lol

  11. #11
    Perjashtuar Maska e _Matrix_
    Antarsuar
    07-06-2007
    Vendndodhja
    Paris
    Mosha
    31
    Postime
    485
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Sa vjet kan ne greqi

  12. #12
    gone Maska e INFINITY
    Antarsuar
    08-11-2007
    Postime
    4,077
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga _Matrix_ Lexo Postimin
    Sa vjet kan ne greqi
    Matrix me qafsh mu po e lexove temen nga fillimi apo po shton postimet

    Citim Postuar m par nga bledikorcari
    me thuaj adresen e letres ose ma dergo me pm si dhe emrat e prinderve te saj qe te kem mundesi ti gjej nga katalogu i telefonave,ka mundesi te kene tel ne shtepi dhe nga katalogu kam mundesi ti gjej.
    bledi letrat kane ngelur ne Fier se kush i mori me vete, po po te kisha adresen shkoja ja beja vete nje vizite, keshtu si pune surprize

    Dmth, ne Greqi ju nuk paskeni ndonje gje si White Pages qe ka ketu ne USA ku mund te kerkosh numra telefonash ne baze mbiemri? Ose ketu psh ne kemi qe mund te marresh 411 ne telefon dhe ju jep mbiemrin dhe qytetin dhe te japin numrin e telefonit...Greqia nuk paska gjera te tilla?!

  13. #13
    gone Maska e INFINITY
    Antarsuar
    08-11-2007
    Postime
    4,077
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Do t'i isha shume mirenjohese smod perkates per kete nen-forum ta mbylli kete teme sepse e gjeta shoqen.

    Faleminderit in advance

Tema t Ngjashme

  1. Permbledhje dua te zgjedhura
    Nga Nur_11 n forumin Komuniteti musliman
    Prgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-03-2009, 08:09
  2. Kerkoj pune...
    Nga Insomnus n forumin Lajme nga informatika
    Prgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 08-01-2007, 22:25
  3. Lutje pr Muslimant
    Nga Acid_Burn n forumin Komuniteti musliman
    Prgjigje: 25
    Postimi i Fundit: 03-03-2006, 09:59
  4. te kerkoj (se me mungon)
    Nga ^VJOSA^ n forumin Letrsia shqiptare
    Prgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 09-01-2003, 09:25
  5. Krkoj!
    Nga zemri n forumin Letrsia shqiptare
    Prgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 07-08-2002, 08:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •