Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 44
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime

  Johan, njeriu i cili sfidon forcėn e gravitetit

  E pabesueshme, por e vertete, “Njeriu i cili sfidon forcen e gravitetit”, kete ekzekutim Johan e ka bere ne te gjithe vendet e botes ku ka shkelur dhe te gjithe ata qe kane pasur mundesi ta shikojne kane mbetur te manhitur. Te gjitheve mund t’iu lindi pyetja natyrshem se si mund t’ia dale ky burr qe te qendrore ne ajer ne gjysem hapėsire i mbėshtetur vetem me njeren dore mbi mur? Por kjo gje duket mese normale per Johan Lorbeer, iluzionisti gjerman i cili ka ēuditur boten me kete perfomrmance te tij. Truku iluzioniste ne kete ekzekutim eshte i pranishem por nuk mund te shihet.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Pamje te tjera.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Te tjera.......
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  ...........................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 5. #5
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  A mund ndonjeri ketu te na spjegoj se si dreqin e ben kte????
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 6. #6
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga sam1r Lexo Postimin
  A mund ndonjeri ketu te na spjegoj se si dreqin e ben kte????
  po ki qef edhe ti me fluturu a ? hahaha
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 7. #7
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga sam1r Lexo Postimin
  A mund ndonjeri ketu te na spjegoj se si dreqin e ben kte????
  sam1r per kete rast smund te te sqaroj asgje, pasi 99% me sa duket eshte truk. Mirepo egzistojne edhe disa persona ne ruzullin tokesor te cilet quhen ndryshe edhe "mindfreak" persona qe arrin ti kundervihen gravitetit te tokes me ane te kokes se tyre. Njeri nder ta eshte edhe Chris Angel, nje "mindfreak" i jashtzakonshem i cili arrin te ngrihet lart ne qiell pa mos prekur asgje, si ne kete rast Johan murin.
  Sui generis

 8. #8
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  E pabesueshme!!

  Sa zili e kam.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  na jepni ndonje shpjegim aman
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #10
  Jeta ..... ka fund te keq Maska e Nessus
  Anėtarėsuar
  10-06-2007
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk ka asgjė mbinatyrore kėtu ,i gjithe sekreti i saj eshte ne krahun e tij.
  Ne fakt eshte nje shufer hekuri e fiksuar ne mur e lidhur pastaj me trupin e tij.
  shikoni foton si deshmi :


 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  sam1r per kete rast smund te te sqaroj asgje, pasi 99% me sa duket eshte truk. Mirepo egzistojne edhe disa persona ne ruzullin tokesor te cilet quhen ndryshe edhe "mindfreak" persona qe arrin ti kundervihen gravitetit te tokes me ane te kokes se tyre. Njeri nder ta eshte edhe Chris Angel, nje "mindfreak" i jashtzakonshem i cili arrin te ngrihet lart ne qiell pa mos prekur asgje, si ne kete rast Johan murin.
  OK edhe une jom adhurus i Chris Angel i shiqoj tė gjithė episodat e tij en MTV ky bėn me shumė Realyt Show

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e sniper-1
  Anėtarėsuar
  19-04-2008
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  zoti na ruajt per ketyre lloj jerzeve
  po kurfar dyshime kete e bojn ata xhinet e mbajn me duar lart edhe keshtu duket ai qe rin vet
  sepse xhinet nuk shifen nga njerzit
  zoti na tregoi ne kuran

  34:41. Ata (engjėjt) thonė: "I pa tė meta je o i Madhėruar! Ti je Zoti ynė, larg asaj qė ata thonė! Por ata kanė qenė qė adhuronin xhinėt (djajtė) dhe shumica sish u besonin atyre".

  55:15. Dhe Ai krijoi xhinėt nga flaka (pa tym) e zjarrit.

  51:56. Unė nuk i krijova xhinėt dhe njerėzit pėr tjetėr pos qė tė mė adhurojnė.

 13. #13
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga sniper-1 Lexo Postimin
  zoti na ruajt per ketyre lloj jerzeve
  po kurfar dyshime kete e bojn ata xhinet e mbajn me duar lart edhe keshtu duket ai qe rin vet
  sepse xhinet nuk shifen nga njerzit
  zoti na tregoi ne kuran

  34:41. Ata (engjėjt) thonė: "I pa tė meta je o i Madhėruar! Ti je Zoti ynė, larg asaj qė ata thonė! Por ata kanė qenė qė adhuronin xhinėt (djajtė) dhe shumica sish u besonin atyre".

  55:15. Dhe Ai krijoi xhinėt nga flaka (pa tym) e zjarrit.

  51:56. Unė nuk i krijova xhinėt dhe njerėzit pėr tjetėr pos qė tė mė adhurojnė.
  Ore ti, a nuk e lexove shpjegimin nga Nessus??
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 14. #14
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga sniper-1 Lexo Postimin
  zoti na ruajt per ketyre lloj jerzeve
  po kurfar dyshime kete e bojn ata xhinet e mbajn me duar lart edhe keshtu duket ai qe rin vet
  sepse xhinet nuk shifen nga njerzit
  zoti na tregoi ne kuran

  34:41. Ata (engjėjt) thonė: "I pa tė meta je o i Madhėruar! Ti je Zoti ynė, larg asaj qė ata thonė! Por ata kanė qenė qė adhuronin xhinėt (djajtė) dhe shumica sish u besonin atyre".

  55:15. Dhe Ai krijoi xhinėt nga flaka (pa tym) e zjarrit.

  51:56. Unė nuk i krijova xhinėt dhe njerėzit pėr tjetėr pos qė tė mė adhurojnė.
  Ja ku tė ēon feja: nė psikopati!

  (Postimi mė lart ėshtė shembulli mė i mirė e asaj se ēfarė bėn feja kur del mbi arsyen. Beso thjesht, po jo me arrit te kto idiotsira).
  Life's too short to remove USB safely.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e sniper-1
  Anėtarėsuar
  19-04-2008
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Ja ku tė ēon feja: nė psikopati!

  (Postimi mė lart ėshtė shembulli mė i mirė e asaj se ēfarė bėn feja kur del mbi arsyen. Beso thjesht, po jo me arrit te kto idiotsira).
  UNE NUK I PASH TE GJITHA FOTOT SE ISHTE RR JETI I DOPBET NE NT PO KJO QE E KAM THEN UN ESHT NGA ATO LLOJ NJERZ QE BAJN MAGJI ME XHINET EDHE NK DO TE THOT KJO QE E KA VURE KU NJE SHTYLL TE GJITH VEROJ KESHTU SI KY KA NJERZ QE UN KAM PA QE E KA NGRITUR TRENIN NE AIR KOMPLET ME NJERZ BREBDA APO AI I CILI E ISHTE KALUAR MURIN KINES E SHUM TJERA QE ME LLOJ TE MAGJIS E MERR NGA XHINETI BEJN KETO GJERA EDHE TE DUKEN SE JAN TE VERTETA

  PRAP PO E CEKI ZOTI NA RUAJ NGA KTA NJERZ

 16. #16
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  668 falenderime nė 475 postime
  Citim Postuar mė parė nga sam1r Lexo Postimin
  Ore ti, a nuk e lexove shpjegimin nga Nessus??
  I eshte dukur shufra e hekurit si xhind

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e sniper-1
  Anėtarėsuar
  19-04-2008
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  I eshte dukur shufra e hekurit si xhind
  une thash se nuk e kam verejtur kete foto e fundit pershkak si ishte rrjetii dobet
  po thash nuk do te thot se e ka bere ky kete me shufre te hekurit te gjith maxhistaret e bejn kete si ky un pasi nuk e pash kete foton mendova se ishte ngaata maxhistaret qe punojn me xhind
  sepse ka shum argumente qe flasin per magjin qe e bajn njerzit ne bashkpunim me xhinet

  une munt te jaf them edhe nje ma let qe esht ne nje emisjon ne prrall me tupan e cila quhet atu ishte nje magjistar i cili e bere valonin qe te hup vetedijen edhe te ja ngri trupin e ti po ashtu e beri qe ngritet nje tavolin ne ajr kte e bejn me an te gjineve

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e sniper-1
  Anėtarėsuar
  19-04-2008
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ja ku tė ēon feja: nė psikopati!

  feja nuk te qon ne psikopati perkunrazi ta spjegon gjdo gje ate qe nuk e verejta un ne ket postim per arsye qe e spjegova me heret nuk do te thot qe i ka fajet feja .

  zoti ka than se maxhia eshte e vrtet (hak) ,po mos u merri me maxhi se per tu bere maxhistar duhet te bashkpunoni me xhine(djaj), (e cila esht e ndaluar reptesisht nga zoti) edhe ai qe ben maxhi do te jet prej te shkatruarve
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sniper-1 : 04-05-2008 mė 09:34

 19. #19
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Bravo xhaja shume bukur...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #20
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  668 falenderime nė 475 postime
  Citim Postuar mė parė nga sniper-1 Lexo Postimin
  feja nuk te qon ne psikopati perkunrazi ta spjegon gjdo gje ate qe nuk e verejta un ne ket postim per arsye qe e spjegova me heret nuk do te thot qe i ka fajet feja .

  zoti ka than se maxhia eshte e vrtet (hak) ,po mos u merri me maxhi se per tu bere maxhistar duhet te bashkpunoni me xhine(djaj), (e cila esht e ndaluar reptesisht nga zoti) edhe ai qe ben maxhi do te jet prej te shkatruarve
  Ok per Zotin dhe xhindet shkruaj te nenforumi i fese. Ky e ka shkenca dhe jeta. Mos i ngaterroni temat dhe fusni fene gjithandej se late nam

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Adem Demaēi
  Nga lum lumi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 16:56
 2. Fillon Kreshma e Madhe
  Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:20
 3. Me ndihmoni me nje emer shqip
  Nga prishtinase nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 22-03-2010, 14:52
 4. Te biesh ne dashuri me diturine! (Fjale te cmuara)
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2005, 14:42
 5. ANTROPOLOGJIA e krishterė
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-10-2002, 18:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •