Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  29
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Kalendari dhe ndeshjet n grupe

  Kalendari i ndeshjeve nga Grupi deri ne Finale  Kodi:
  7 Qershor 2008
  
  Grp A		Switzerland 	18:00 	Czech Rep. 	
  	
  Grp A  	Portugal 	20:45	Turkey 	
  
  8 Qershor 2008
  	
  Grp B		Austria 	18:00	Croatia 	
  	
  Grp B  	Germany 	20:45	Poland 	
  
  9 Qershor 2008
  	
  Grp C		Romania 	18:00	France 	
  	
  Grp C 		Netherlands 	20:45	Italy 	
  
  10 Qershor 2008
  	
  Grp D		Spain 		18:00	Russia 	
  	
  Grp D		Greece 		20:45	Sweden 	
  
  11 Qershor 2008
  	
  Grp A		Czech Rep. 	18:00	Portugal 	
  	
  Grp A		Switzerland 	20:45	Turkey 	
  
  12 Qershor 2008
  	
  Grp B		Croatia 	18:00	Germany 	
  	
  Grp B		Austria 	20:45	Poland 	
  
  13 Qershor 2008
  	
  Grp C		Italy 		18:00	Romania 	
  	
  Grp C		Netherlands 	20:45	France 	
  
  14 Qershor 2008
  	
  Grp D		Sweden 		18:00	Spain 	
  	
  Grp D		Greece 		20:45	Russia 	
  
  15 Qershor 2008
  	
  Grp A		Switzerland 	20:45	Portugal 	
  	
  Grp A		Turkey 		20:45	Czech Rep. 	
  
  16 Qershor 2008
  		
  Grp B		Poland 		20:45	Croatia 	
  	
  Grp B		Austria 	20:45	Germany 	
  
  17 Qershor 2008
  	
  Grp C		Netherlands 	20:45	Romania 	
  	
  Grp C		France 		20:45	Italy 	
  
  18 Qershor 2008
  	
  Grp D		Greece 		20:45	Spain 	
  	
  Grp D		Russia 		20:45	Sweden 	
  
  Cerek Finale 
  
  19 Qershor 2008
  	
  #25		Fituesja Grupi A 	20:45	E Dyta Grupi B
  
  20 Qershor 2008
  	
  #26		Fituesja Grupi B 	20:45	E Dyta Grupi A
  
  21 Qershor 2008
  	
  #27		Fituesja Grupi C 	20:45	E Dyta Grupi D
  
  22 Qershor 2008
  
  #28		Fituesja Grupi D 	20:45	E Dyta Grupi C
  
  Gjysem Finale
  
  25 Qershor 2008
  
  #29		Winner #25 	20:45	Winner #26
  
  26 Qershor 2008
  	
  #30		Winner #27 	20:45	Winner #28
  
  Finalja
  
  29 Qershor 2008
  
  		Winner #29 	20:45	Winner #30
  Ndryshuar pr her t fundit nga Flori : 07-04-2008 m 16:19
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #2
  ElvisTe Maska e el7
  Antarsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Vancouver, Canada
  Mosha
  38
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile Kalendari dhe Ndeshjet n Grupe.

  Ku mund te zbres ndonje kalendar me kohen dhe grupet per europjanin 2008?
  LI BE
  "Everything is an Idea"

 3. #3
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Klikoni mbi imazh q t shikoni t zmadhuara.
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 4. #4
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 5. #5
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 6. #6
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 7. #7
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  T gjitha kto takime transmetohen nga DigitAlb.

  Takimet e ors 18:00 transmetohen nga SuperSport 2 dhe HD SuperSport 2.

  Takimet e ors 20:45 transmetohen nga SuperSport 1 dhe HD SuperSport 1.

  Ju uroj diskutim t kndshm.

  Kalofshi mir,
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 8. #8
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Grupet dhe qytetet ku do luhen ndeshjet.

  Ndryshuar pr her t fundit nga km92 : 07-06-2008 m 05:20

 9. #9
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime n 58 postime
  per te gjithe ata qe nuk kane digitalb mund ti shohin ndeshjet ne kanalet:
  ARD dhe ZDF SAT 19 ose RAI1 dhe RAI3 SAT 13(per keto nuk jam 100% i sigurte)
  SHIKIM te KENDESHEM

 10. #10
  IdEnTiTeTi Maska e IdEnTiTeTi
  Antarsuar
  26-04-2008
  Vendndodhja
  Uk
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nuk ka ndonje kshu qe behet ne excel sic u be per euripianin e 2004 qe kur shkruan rezultatin e ndeshjes vehet automatikisht vendi nr dhe piket vehet automaitkisht

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,849
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  Ndeshjet ne territorin e Shqiperise do te transmetohen falas nga Top Channel (te pakten nje ndeshje ne dite e ka me rregullore nga UEFA) dhe TVSH (per kete te dyten sjam i sigurte).

 12. #12
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga IdEnTiTeTi Lexo Postimin
  nuk ka ndonje kshu qe behet ne excel sic u be per euripianin e 2004 qe kur shkruan rezultatin e ndeshjes vehet automatikisht vendi nr dhe piket vehet automaitkisht

  http://www.excely.com/football/euro2008/euro2008.zip

  Instalohet si program, pastaj hapeni te: C:\Program Files\AceFixtures for EURO 2008 (ne PC tuaj, mund te kete edhe vendodhje tjeter), dhe bejini Shortcut per ne Desktop.
  Life's too short to remove USB safely.

Tema t Ngjashme

 1. Champions League - Gjendia n grupe dhe ndeshjet vendimtare
  Nga kacaku basket n forumin Futbolli
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 05-12-2006, 13:58
 2. Ku transmetohen ndeshjet e kampionatit botror t Basketbollit ?
  Nga _MALSORI_ n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-08-2006, 15:11
 3. Kalendari i Formula 1 - (2006)
  Nga Davius n forumin Sportet motorrike
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2006, 13:34
 4. Kalendari i Formula 1, me 19 gara pr sezonin 2005
  Nga VAZELOS n forumin Sportet motorrike
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-07-2005, 08:22
 5. Kalendari hnor
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-01-2005, 17:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •