Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Unhappy Referat per Ismail Kadare.

  Me ndihmon dot ndonjeri me nje referat per vecorite e gjuhes dhe stilit te ismail kadarese.Me duhet patjeter nje ,por vete nuk di si ta bej .Nqs do me ndihmonte ndonje do tia dija shume per nder.

 2. #2
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  30-11-2004
  Postime
  1,506
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga jack_sparow Lexo Postimin
  Me ndihmon dot ndonjeri me nje referat per vecorite e gjuhes dhe stilit te ismail kadarese.Me duhet patjeter nje ,por vete nuk di si ta bej .Nqs do me ndihmonte ndonje do tia dija shume per nder.
  Sa paguan ? Sa euro faqja ?

 3. #3
  ...... Maska e ooooo
  Anėtarėsuar
  15-09-2004
  Postime
  1,304
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga zzzz... Lexo Postimin
  Sa paguan ? Sa euro faqja ?
  :O paske fillu me kendu kengen "do te behem milioner" hahhah

  Jack kot me te pyt ke lexu noicik Kadare apo hic

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga zzzz... Lexo Postimin
  Sa paguan ? Sa euro faqja ?
  Ofertat pėr pagėsėn mund ta bėsh me mesazhe private.

  Nė kėtė forum ēdo gjė ėshtė vullnetare.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga zzzz... Lexo Postimin
  Sa paguan ? Sa euro faqja ?
  Per ty 0.0 euro/faqja. Referatin e dua nja 3 faqe .He si thua ?

  Citim Postuar mė parė nga ooooo Lexo Postimin
  Jack kot me te pyt ke lexu noicik Kadare apo hic
  Jo per here te pare po e degjoj

  Tashi do na gjeni ndonje referat apo jo ?

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,539
  Faleminderit
  328
  41 falenderime nė 40 postime
  Ne ēfare stili e doni referatin ?

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Referat per Ismail Kadare.

  Citim Postuar mė parė nga Kreksi Lexo Postimin
  Ne ēfare stili e doni referatin ?
  Alla frenga... Flm!
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

Tema tė Ngjashme

 1. Premisa tė gabuara
  Nga Arrnubi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 18:25
 2. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-10-2011, 14:03
 3. Leter drejtuar Ismail Qemal bej Vlores
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2006, 13:14
 4. A po realizohet teoria e konspiracionit hebre?
  Nga DEN_Bossi nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 11:27
 5. Historia fetare pėrmes historisė dramatike (nga Ismail Kadare)
  Nga macia_blu nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 13-01-2004, 11:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •