Close
Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 241
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Citim Postuar mė parė nga diocleziano Lexo Postimin
    shiko muamet pedofilin qe cvirgjeroi aģshen e vogel 9 vjeēare,dhe mos u merr me ateistet
    kto jan pedofila te lind mer martohen me femnat qysh 13 vjec, mangupat uzbekistanit.

    plus kto femnat muslimane te mulume virgjrin e rujn po vec b*ytha e aatyne e di se c'hek deri kur te martohen lol
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  2. #42
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga diocleziano Lexo Postimin
    shiko muamet pedofilin qe cvirgjeroi aģshen e vogel 9 vjeēare,dhe mos u merr me ateistet
    Po QAr di ti ,se qar eshte Pedofila bre...

    Thuaje definicionin e Pedofilis (te premtoj noten 9 ne rast pergjigje te sakt)
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  3. #43
    Besimtar Musliman Maska e eldonel
    Anėtarėsuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Prishtina
    Postime
    1,219
    Citim Postuar mė parė nga diocleziano Lexo Postimin
    shiko muamet pedofilin qe cvirgjeroi aģshen e vogel 9 vjeēare,dhe mos u merr me ateistet

    lere Muhametin ti se se s je kategori qe te flasesh per te lol

    Fol per enverin & Co
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga eldonel : 29-03-2008 mė 12:36

  4. #44
    Besimtar Musliman Maska e eldonel
    Anėtarėsuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Prishtina
    Postime
    1,219
    Citim Postuar mė parė nga Baptist Lexo Postimin
    HAHAHAHAHA
    HAHAHAHAHAHAHAHAHA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    HAHAHAHAHAHAHAAHAAHAHAHAHAHAHA
    nuk e dija qe je i keti niveli flm per keshillen

  5. #45
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    kto jan pedofila te lind mer martohen me femnat qysh 13 vjec, mangupat uzbekistanit.

    plus kto femnat muslimane te mulume virgjrin e rujn po vec b*ytha e aatyne e di se c'hek deri kur te martohen lol
    Ja se qfar fjalori ke ...ty nuk duhet ta lejojn edhe Klikun ne linkun www.forumishqiptar.com ...

    Sepse je i demshem per vete forumin dhe te mos flasim per shoqerin,qe duhet te jesh vizitor i detyrueshem i burgjeve...

    qifti yt dhe i disave ketu flisni per deme te te tjereve ,ndersa veten nuk e shifni sepse i keni thyer paqsyret moti...
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Citim Postuar mė parė nga eldonel Lexo Postimin
    lere Muhametin ti se se s je kategori qe te flasesh per te lol

    Fol per enverin & Co
    patjeter qe sjemi ne kategori me muhametin. na nuk imi shpellar pedofila t'shkrettires
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
    Ja se qfar fjalori ke ...ty nuk duhet ta lejojn edhe Klikun ne linkun Forumishqiptar.com...

    Sepse je i demshem per vete forumin dhe te mos flasim per shoqerin,qe duhet te jesh vizitor i detyrueshem i burgjeve...

    qifti yt dhe i disave ketu flisni per deme te te tjereve ,ndersa veten nuk e shifni sepse i keni thyer paqsyret moti...
    ti po ke qef me me cu n'burg qe te te mor ty si avokat. po ajo ska me nodh kurr
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  8. #48
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    ti po ke qef me me cu n'burg qe te te mor ty si avokat. po ajo ska me nodh kurr
    Ja ne kete rast e kisha preferu Prokurorin apo Gjykatsin dhe sa per fillim ta kisha propozu nje 30qe ...

    E kisha duru nje gjob prej 250 eurosh (per refuzim te llojit derjanesh) nga oda e avokateve,vetem qe te te mos marr ne mbrojtje...
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
    Ja ne kete rast e kisha preferu Prokurorin apo Gjykatsin dhe sa per fillim ta kisha propozu nje 30qe ...

    E kisha duru nje gjob prej 250 eurosh (per refuzim te llojit derjanesh) nga oda e avokateve,vetem qe te te mos marr ne mbrojtje...
    aiiii po m'kallxo ti mue

    kur t'bahesh avokat ne dreqin e mallku ke me e mbrojt po leni llafet


    profesioni ma rruspillan n'bote avokati asht pranej bahu gati
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  10. #50
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    aiiii po m'kallxo ti mue

    kur t'bahesh avokat ne dreqin e mallku ke me e mbrojt po leni llafet


    profesioni ma rruspillan n'bote avokati asht pranej bahu gati
    besen po ta jap se asnje qyl nuk do ta mbroj edhe nese akuzohet dikush qoft edhe per nje kundervajtje ndaj nje Buberreci...

    Une do te behem avokat mirpo Avokat afarist dhe I kufizuar nga vetevetja,thjesht vetem miqesin e ngusht do i marr per mbrojtje te tjeret ,le te shkojn gjetiu...se nuk kam kohe...
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
    besen po ta jap se asnje qyl nuk do ta mbroj edhe nese akuzohet dikush qoft edhe per nje kundervajtje ndaj nje Buberreci...

    Une do te behem avokat mirpo Avokat afarist dhe I kufizuar nga vetevetja,thjesht vetem miqesin e ngusht do i marr per mbrojtje te tjeret ,le te shkojn gjetiu...se nuk kam kohe...
    po ti paske per t'dek per buk mor ahahahahahahahahahahah
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  12. #52
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    po ti paske per t'dek per buk mor ahahahahahahahahahahah
    hiq dert mos e ke se e kam Biznesin tim ,Avokaturen do ta kem per raste specifike ne jete ,ne dispozicion...

    Ja shembull: Biznesi im duhet ta ketė nje Avokat dhe do i sherbej ,per lidhjen e kontratave me biznese tjera...

    Thjesht nje Vulė e imja vlenė
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  13. #53
    Besimtar Musliman Maska e eldonel
    Anėtarėsuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Prishtina
    Postime
    1,219
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
    hiq dert mos e ke se e kam Biznesin tim ,Avokaturen do ta kem per raste specifike ne jete ,ne dispozicion...

    Ja shembull: Biznesi im duhet ta ketė nje Avokat dhe do i sherbej ,per lidhjen e kontratave me biznese tjera...

    Thjesht nje Vulė e imja vlenė
    o fisnik pyetja ime nuk ishte ne ateizmi eshte i demshem apo jo por sa sepse qe eshte ne kete e dim te gjith shqiptaret vetem me u kthy pak ne kohen e enverit &co dhe e dim te gjith se qfar kohe ka qene dhe ende qfar pasoja ka ne shqiperi po deri sa do te shkojn me pelqeu ajo shakaja me zemer kur ski zemer kot shitesh ne ndergjegje , moral e gjera tjera po si duket kta nuk e kuptojn sepse se kene bere nje gje te till , nuk kan shikuar ndonjeher gjerat qe i kane bere ne jete kane qene te mira apo te keqija po nejse mos ta zgjas shum

  14. #54
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    C'ka po din ti per Enverin mer ,ti s'kishe dale nga veza atehere .
    Pse e fusni kete ne fe habitem une .Si duket mos j'ua ka bere rrup supe.
    Ne shyqyr duam ta harrojme po s'u harroka per qamet .
    opooo degjoni dhe yyyyyyyyyyyyyy nga prapa .

    Ndonje gje te re c'far te mirash ka ?! Jo ,hiqu sysh dhen .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga alnosa : 29-03-2008 mė 14:27

  15. #55
    Perjashtuar Maska e besi84
    Anėtarėsuar
    29-12-2003
    Vendndodhja
    n'toke t'Zotit!!
    Postime
    440
    Citim Postuar mė parė nga alnosa Lexo Postimin
    C'ka po din ti per Enverin mer ,ti s'kishe dale nga veza atehere .
    Pse e fusni kete ne fe habitem une .Si duket mos j'ua ka bere rrup supe.
    Ne shyqyr duam ta harrojme po s'u harroka per qamet .
    opooo degjoni dhe yyyyyyyyyyyyyy nga prapa .

    Ndonje gje te re c'far te mirash ka ?! Jo ,hiqu sysh dhen .
    Sepse ai ishte ateist, keshtu si ju ngjante

  16. #56
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
    Ja se qfar fjalori ke ...ty nuk duhet ta lejojn edhe Klikun ne linkun www.forumishqiptar.com ...

    Sepse je i demshem per vete forumin dhe te mos flasim per shoqerin,qe duhet te jesh vizitor i detyrueshem i burgjeve...

    qifti yt dhe i disave ketu flisni per deme te te tjereve ,ndersa veten nuk e shifni sepse i keni thyer paqsyret moti...
    Fjalori i tij nuk eshte i paster por eshte e verteta dhe ti e di shume mire.Nje pyetje kam per ty :Sa perqind e forumistave jane ateiste?Kush jane ato?darius,baptist,xfiles,diocleziano,darwin etj.A jane keto te demshen per shqipetaret?

  17. #57
    Besimtar Musliman Maska e eldonel
    Anėtarėsuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Prishtina
    Postime
    1,219
    Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
    Fjalori i tij nuk eshte i paster por eshte e verteta dhe ti e di shume mire.Nje pyetje kam per ty :Sa perqind e forumistave jane ateiste?Kush jane ato?darius,baptist,xfiles,diocleziano,darwin etj.A jane keto te demshen per shqipetaret?
    nga ajo qe shohim ketu ne forum se hekin prej goje ofendimit e lere me ti njohim me shum ne jeten e perditshme kesaj pune i thojn keshtu mos e vet se te kallzon vet , prap e ceki ne baz te asaj qe kemi njohuri pra nga postimet e tyre , kur ti nuk je gjendje me qen ne nivel ne debat pasi vetem ate e kemi ketu qfar je ne jeten e perditshme , flet shum gjera qe nuk mban kontroll nga ato qe thua , nuk mban pergjegjesi mbi to ne aspektin e ndergjegjes se keshtu te mos flasim , i bejne shumicem e popullit shqiptar turq , jevgj , etj dhe ju japin te drejten ketyre ti quajn shqiptaret keshtu , qfar do me shum kur se hek prej goje .
    tek kultura e bisedes s jeni kerka prandaj nga kjo edhe supozoj as nga ajo e sjelljes s jeni kerka , respekti per tjetrin mungon do te tjera po te ju kisha njoft me shum do te kisha treguar me shum mirpo ne baz te asaj qe shof edhe te tregova , ndash merre ndash leje .

  18. #58
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    me vjen keq ta them por hapesi i temes eshte injorant,ateizmi nuk eshte as fe dhe as ideologji,dhe ska si te jete i demshem per trojet shqiptare,perkundrazi ateistet shqiptare duke qene se jane te ēliruar nga fete,mendojne vetem per shqiptari dhe asgje tjeter
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  19. #59
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    01-08-2007
    Vendndodhja
    beyond the road... I lie in wait...
    Postime
    469
    jeni qe jeni, pse nuk i hidhni edhe ndonje sy nje fare Habermas. Ka folur per teorine e komunikimit. Sipas tij funksioni baze i komunikimit eshte te kuptohen njerezit, ose aksion komunikativ, sic e quan ai. Funksioni tjeter eshte ai i komunikimit strategjik. Aksioni strategjik eshte nje funksion parazitik i komunikimit, sepse perdor funksionin baze per manipulim etj. Nje dicka qe flitet, mbeshtetet prej folesit nepermjet: a) ajo qe eshte thene eshte e kuptueshme, b) folesi i ka ofruar degjuesit dicka te kuptoj, ose dicka te vertete, c) qellimet e folesit jane transparente e te kuptueshme, por edhe te kuptuara, dmth degjuesi i ka kuptuar, per ato qe jane, dhe d) folesi e degjuesi kane arritur te kuptojne njeri tjetrin, nepermjet gjuhes, e perdorimit te nje gjuhe te perbashket.

    Ne te njejten menyre, degjuesi i gjykon ato qe degjon ne baze te ktyre pikave me larte. Folesi eshte i vetedishem se degjuesi gjykon ate qe flitet nepermjet pikave, dhe degjuesi eshte i vetedishem se folesi eshte i vetedishem se degjuesi po e gjykon ate qe po thot nepermjet pikave. Kur folesi nuk mban pergjegjesi per pikat sipas te cilave ajo qe flet gjykohet, atehere ai eshte komunikues inkompetent, sipas Habermas.

    Ne fjale te tjera, desha t'ju pyes ca leshin jeni duke thene?

  20. #60
    Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
    Anėtarėsuar
    22-07-2007
    Vendndodhja
    Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
    Postime
    2,945
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
    Vetė Fakti se te Pronocohesh me termin Ateist eshte Turp ,e te mos Flasim per demet qe ka vetė shoqeria...

    Thjesht Morali eshte ajo qe deri tash Boten e ka mbajtur ne Horizont...

    Ndersa Atestet jan kunder Moralit d.m.th jan anti moralista...

    Apo te themi ne menyre teatrore : thenja e ateisteve "Fikė se Fikė bile me Muzikė"

    Shumica e "-Izmave" qe e kan shkaterruar dhe e shkaterrojn njerzimin kan lindur nga keta "t*pertokė"...
    Po une qe adhuroj Shpirtin Shqiptar si Zoti im i vetem cfare jam Atesit apo Fetar ?

    Eshte e vertete qe morali ka mbajtur boten ne horizont,pa moral njeriu degjeneron, por a je ne gjendje ti i moralit islamik te sulmosh Zotin tim dhe moralin shqiptar?
    Morali shqiptar eshte 100 here me superior se morali islamik dhe Zoti im eshte me i vjeter se Zoti yt,keshtu qe edhe morali im eshte me i vjeter e me i perpunuar se morali islamik.
    Sipas moralit tim shqiptar,shqiptari ringjallet ne kushte te vecanta kur ka dhene Besen ashtu sikunder Kostandini tek Kostandini e Doruntina...Zoti im eshte ne gjendje te ringjalle, a eshte ne gjendje Allahu jot ta beje? A e ka bere me ndokend deri me sot?

    Zoti im eshte superior ndaj Zotit tend e morali shqiptar eshte superior ndaj moralit islamik.
    Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
  2. Paketa e propozuar nga Ahtisari pėr statusin final tė Kosovės
    Nga Nice_Boy nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 451
    Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
  3. Mesjeta e hershme shqiptare
    Nga DYDRINAS nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 15-11-2006, 15:10
  4. Ēėshtja Ēame
    Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 154
    Postimi i Fundit: 25-03-2005, 19:56
  5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
    Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 66
    Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •