Close
Faqja 1 prej 13 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 241
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e eldonel
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1,228
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Sa eshte ateizmi i demshem per trojet shqiptare

  duke u bazuar se qfar jane ne gjendje ateistat me bere dhe duke u bazuar ne periudha te mehershme ateher le te pergjigjet dikush

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jo vetem ne trojet Shqiptare por edhe nese gjenden ne HĖNĖ Jan te demshem...Mesiguri se UFO _t Do marrin Masa Parandaluese per keeet rast..

 3. #3
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,870
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  wow kush tha qe jan te demshem (lol) kush e nxori kete teori?????????????????
  per mua jane njerez me bote te madhe nuk paragjukojn ,gjithmon besojn ne ate gje qe shikojn dhe prekin,,,,,,,,,,,, i pershendes te gjithe ateistet kudo qe ndodhen
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 4. #4
  Besimtar Musliman Maska e eldonel
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1,228
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga bebushja Lexo Postimin
  wow kush tha qe jan te demshem (lol) kush e nxori kete teori?????????????????
  per mua jane njerez me bote te madhe nuk paragjukojn ,gjithmon besojn ne ate gje qe shikojn dhe prekin,,,,,,,,,,,, i pershendes te gjithe ateistet kudo qe ndodhen
  po si sipas teje nuk jan kur ata kane teorin e me te fortit ku si rrok ligji injerzve kqyrin me te henger
  prapa kodres ata nuk mendojn hiq qka ka apo deri te hunda e tyre me larg s shkojn

 5. #5
  Perjashtuar Maska e besi84
  Anėtarėsuar
  29-12-2003
  Vendndodhja
  n'toke t'Zotit!!
  Mosha
  31
  Postime
  445
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  mendoj si gatuso (ashtu diqka ngjashem)....ateistet nuk jane te demshem vetem per shqiptaret dhe trojet shqiptare, ata jane te demshem per gjithe njerzimin dhe planetin....pune MIKRROBI me

 6. #6
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  30
  Postime
  5,392
  Faleminderit
  20
  24 falenderime nė 19 postime
  Nuk mendoj se jane te demshem ateistet. Nuk ka arsye perse te jene te demshem per Shqiperine. Madje, mendoj se te demshem jane disa qe ne emer te fese nuk le gje pa bere. Ose siē u thuhet ndryshe, ekstremiste. Kushdo qe eshte ekstremist jo vetem ne fe, por ne ēdo aspekt tjeter jane te demshem per te gjithe.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ta kthejm Humorin ne Skenė

  te me thotė dikush se Pse Ateistat nuk pesojn Infarkt (sulm ne zemer)???

 8. #8
  Perjashtuar Maska e besi84
  Anėtarėsuar
  29-12-2003
  Vendndodhja
  n'toke t'Zotit!!
  Mosha
  31
  Postime
  445
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  sepse skane zemer

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk e prisja kete expres pergjigje...

  Upss qfar the keshtu....

  E kam verejtur se dita dites Klinikat qe perkujdesen per semundjet e zemres ,po mbyllen...

  Vertet brengosese

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,362
  Faleminderit
  138
  212 falenderime nė 167 postime
  Me te rrezikshem jane ata qe te vrasin naten dhe vene diten te falin mekatet ne kishe.Para nje apo dy vjetesh, ketu ne amerike u kap nje serial killer qe kishte me shume se 30 vjet ,qe nuk po arrinin ta kapnin.Kishte vrare te pakten 8 persona midis tyre nje familje komplet.Kujt i vinte mendja te ai ? Ai ishte nje frekuentus i rregullt i kishes ose punonte per kishen ,se mbaj mend mire kete.Njeri i respektuar nga komuniteti ,familjar.e bukura eshte se kur e kapen tha ne polici ,kur e moren ne pyetje"Pse nuk doni te luajme akoma?"
  Prinderit e mi jane ateiste si shumica e prinderve tane ,se ashtu i beri rregjimi komunist.Do te doja qe ne jete te kem po ate zemer ,qe kane ata ,qe vec mire kane bere ne jete.

 11. #11
  Besimtar Musliman Maska e eldonel
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1,228
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
  Me te rrezikshem jane ata qe te vrasin naten dhe vene diten te falin mekatet ne kishe.Para nje apo dy vjetesh, ketu ne amerike u kap nje serial killer qe kishte me shume se 30 vjet ,qe nuk po arrinin ta kapnin.Kishte vrare te pakten 8 persona midis tyre nje familje komplet.Kujt i vinte mendja te ai ? Ai ishte nje frekuentus i rregullt i kishes ose punonte per kishen ,se mbaj mend mire kete.Njeri i respektuar nga komuniteti ,familjar.e bukura eshte se kur e kapen tha ne polici ,kur e moren ne pyetje"Pse nuk doni te luajme akoma?"
  Prinderit e mi jane ateiste si shumica e prinderve tane ,se ashtu i beri rregjimi komunist.Do te doja qe ne jete te kem po ate zemer ,qe kane ata ,qe vec mire kane bere ne jete.
  e pranojn ekzistencen e Zotit prinderit e tu ?

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2005
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Se kush jane te demshem per trojet shqiptare e ka thene me se miri Pashko Vasa: Mos shikoni kisha e xhamija feja e shqiptarit asht shqiptaria. Kjo eshte parulla. Besimi s'duhet te kete lidhje me trojet shqiptare, besimi eshte vetjak nuk ka nevoje per troje. Peace.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga unforgiven II : 29-03-2008 mė 10:36

 13. #13
  Besimtar Musliman Maska e eldonel
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1,228
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga unforgiven II Lexo Postimin
  Se kush jane te demshem per trojet shqiptare e ka thene me se miri Pashko Vasa: Mos shikoni kisha e xhamija feja e shqiptarit asht shqiptaria. Kjo eshte parulla. Besimi s'duhet te kete lidhje me trojet shqiptare, besimi eshte vetjak nuk ka nevoje per troje. Peace.
  dmth ateist sipas teje apo ndryshe si mendon ?

 14. #14
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  7,900
  Faleminderit
  90
  46 falenderime nė 41 postime
  hupu mer buzqumesht se si gjykon dot ateistet ti se jane pak numer i madh per ty

 15. #15
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,443
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Vetė Fakti se te Pronocohesh me termin Ateist eshte Turp ,e te mos Flasim per demet qe ka vetė shoqeria...

  Thjesht Morali eshte ajo qe deri tash Boten e ka mbajtur ne Horizont...

  Ndersa Atestet jan kunder Moralit d.m.th jan anti moralista...

  Apo te themi ne menyre teatrore : thenja e ateisteve "Fikė se Fikė bile me Muzikė"

  Shumica e "-Izmave" qe e kan shkaterruar dhe e shkaterrojn njerzimin kan lindur nga keta "t*pertokė"...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fisniku-student : 29-03-2008 mė 11:57
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,285
  Faleminderit
  236
  33 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga besi84 Lexo Postimin
  mendoj si gatuso (ashtu diqka ngjashem)....ateistet nuk jane te demshem vetem per shqiptaret dhe trojet shqiptare, ata jane te demshem per gjithe njerzimin dhe planetin....pune MIKRROBI me
  Shyqyr qe ska shume si puna jote me kete keqeardhje qe ke se do na ngelte zemra ne dore (lol).Djal ne te bukren mosh merret me nudalleqe fesh .
  Shiko beji ndonje gje per shqiperine po lere njerezimin e planetit se ka kush merret.
  Apo je macedonski ti se juve jua detyroi shteti te besoni kembe e koke ..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga alnosa : 29-03-2008 mė 11:45

 17. #17
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,736
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga eldonel Lexo Postimin
  duke u bazuar se qfar jane ne gjendje ateistat me bere dhe duke u bazuar ne periudha te mehershme ateher le te pergjigjet dikush
  HAHAHAHAHA
  HAHAHAHAHAHAHAHAHA
  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  HAHAHAHAHAHAHAAHAAHAHAHAHAHAHA
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 18. #18
  Perjashtuar Maska e besi84
  Anėtarėsuar
  29-12-2003
  Vendndodhja
  n'toke t'Zotit!!
  Mosha
  31
  Postime
  445
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga alnosa Lexo Postimin
  Shyqyr qe ska shume si puna jote me kete keqeardhje qe ke se do na ngelte zemra ne dore (lol).Djal ne te bukren mosh merret me nudalleqe fesh .
  Shiko beji ndonje gje per shqiperine po lere njerezimin e planetit se ka kush merret.
  Me mire te merrem une me fene time sesa tua le ne dore te tjereve(ateisteve) te mirren me kte gje ...

  p.s Nuk ka gjo tkeqe ne fe...eshte ushqime shpirterore, pa te cilin trupi/zemra e njeriut nuk mund te funksionoj ashtu siq duhet .

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,285
  Faleminderit
  236
  33 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
  Ndersa Atestet jan kunder Moralit d.m.th jan anti moralista..."...
  Je gabim ,moralin e ateisteve nuk e arrin dot ti qe beson se ke preardhjen nga llaci apo zoti dhe jo nga prinderit .
  Ju jeni te pamoralshem PIK

 20. #20
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,443
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Po si nuk eshte i demshem more ,se po ti ndegjojm Ateistat do i kemi keto ne dispoyicion:

  1. Shtepi Publike (te lumt per ne ,thotė dilingjia)
  2. Legalizim te Prostitucionit (lum per dilingjit)
  3. Mosha ne te cilen duhet te prishet Virgjeria, nuk ka rendesi (dikush gezohet)
  4. Shthurja te mirret si model jetese...
  5. Paraja eshte "Zoti"...
  6. Te largohen ata nxenes nga shkolla qe mbulojn me shume se 10 % te territorit te trupit(kerkes e profave )

  e shume e shume klicka...
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

Faqja 1 prej 13 12311 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Paketa e propozuar nga Ahtisari pėr statusin final tė Kosovės
  Nga Nice_Boy nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 2. Mesjeta e hershme shqiptare
  Nga DYDRINAS nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2006, 14:10
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-09-2006, 00:15
 4. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 18:56
 5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •