Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 74
 1. #1
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking Batuta-HUMOR PER TE QESHUR

  Pederasti
  ::::::::::::::::
  Ne koridoret e bashkise Tirane dy femra po pinin duhan

  i shikon Edi Rama dhe ju thoteoj kurva pse pini duhan,

  demtoni shendetin dhe ndotni Bashkine.-Uah kryetar po kurva pse na thua,

  Hajde se su be qameti-tha Edi,mua ka dy vjet qe te tera gazetat me thone Pederast e se ēaj koken ju vetem nje here ju thashe kurva
  dhe u merzitet.

 2. #2
  l'aquila tornera a volare Maska e brandon
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ishin 3 shoke qe po prisnin para portes se parajses per te marre gjykimin e perjetshem.
  Shkon i pari dhe zoti e pyet se cfare kish bere ne jeten tokesore .
  -Kam qene i ndershem, i varfer, nuk kam vjedhur, nuk kam vrare, nuk e kam tradhetuar gruan...........
  - Mire , pra , i thote zoti- po te jap nje Ferrari si shperblim- qe te jetosh i lumtur neper labirintet e parajses.
  -Shkon i dyti, dhe ky u rrefye se kish tradhetuar vetem nje here gruan--, dhe zoti i jep nje skuter.
  -Shkon i treti dhe ky i thote qe kish mekatuar pak nga te gjitha,-- dhe zoti i jep nje motociklete disi te rende, por ne vend ta niste nepermjet benzines do ta pedalonte me kembe.

  Duke udhetuar ne parajse, ne nje semafor, shikon shoket e tij te ndaluar para nje semafori ku kishin bllokuar trafikun.
  Shoku me Ferrari ishte mbyllur ne makine , qante , dhe s donte te ikte qe andej.
  Nga qe nuk e kuptonte arsyen e loteve te tij pyet shokun tjeter.
  Shoku i dyte i tha se ai kish pare gruan e vet qe pedalonte, para semaforit, nje motociklete te rende , si ajo qe niste ai.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga brandon : 27-03-2008 mė 17:44
  La vida es un carnaval

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  I sėmuri mental shkon te psikiatri.
  Doktori pėr t`u bindur se sa ėshė i sėmurė, i thotė:
  -A mund ta mbushėsh me ujė njė kazan qė nuk ka fund?
  -Po doktor, por tė shoh si e mbush ti gjysmėn,
  pastaj unė e mbushi gjysmėn tjetėr.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  -Doktor- i drejtohet tetėdhjetėvjeqari mjekut-
  gruaja ime qė ėshtė 60 vjet mė e re po lind, po bėhem baba.
  Doktori duke ia rrahur krahėt i thotė:
  -Kishte dalė gjuetari pėr gjah. Kur i del pėrpara arusha, gjuetari
  ia drejton ēadrėn qė e kishte marrė gabimisht nė vend tė pushkės
  dhe e vret arushėn nė vend.
  -Nuk bėhet tha plaku, aty me siguri ka qenė ndonjė gjuetar tjetėr
  tė cilin ky nuk e ka pa.
  -Ashtu ėshtė mixhok, ashtu ėshtė, tė lumtė, e gjete.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Dy shokė ngjiten shkallėve tė pafund tė njė rrokaqielli.
  Diku, takojnė njė grua shtatzėnė duke zbritur. E pyesin:
  Edhe sa ka?
  -Edhe tre muaj, po, -u pėrgjigj ajo.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Tregtari, njė ēuni qė po rrinte nė shkallė tė hyrjes:
  -Ēuni a e ke mamin nė shtėpi?
  -Po.Nė shtėpi ėshtė.
  Ai i bie e i bie ziles sė njė banese aty afėr, por nuk lajmėrohet askush.
  -Pse mė rren ēun?
  -Jo, unė nuk po tė rrej, po kjo nuk ėshtė banesa ime

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Policėt e pyesin gjuetarin pse e gjuajti kolegun polic.
  -Mendova se ėshtė kaproll.
  -Po kur e kuptove qė nuk ėshtė kaproll?
  -Kur ma kthei me rafal.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Lavdėrohen gjermani e boshnjaku pėr teknikėn.
  Gjermani: Ma jepni pak llamarinė, ua bėj anijen.
  Boshnjaku: Ma jepni pak gruan, ua bėj ekuipazhin anijes.

 9. #9
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  Shqiptari dhe Greku
  ::::::::::::::::::::::

  Nje Shqiptar dhe nje grek po udhetonin bashk me nje

  avion po pa e njohur njeri tjetrin.avioni prishet dhe

  bjen ne ulje emergjence ne nje ishull te panjohur.

  Shqiptari gjen nje lum dhe vete te pij uje,po sa afrohet

  shikon shum kafsh te ngordhura aty afer,ngaqe kishin pir uj te lumi,

  sepse lumi ishte i helmuar.

  grekun e kishte mar nje etje e madhe dhe sa gjen lumin ulet

  te pij,por e shikon shqiptari dhe i thot mos pij uj aty se eshte i helmuar.

  greku kthen koken i trembur dhe thot:i am greek dont understan you-

  (ja grek s'te kuptoj)i thot Shqiptari: drink it slowly, its cold

  (pije avash se osht i ftoht).

 10. #10
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  Djali dhe Vajza
  :::::::::::::::::::

  Djali:- o goce a ka vend bosh aty te zemra

  jote qe te ulem un i'ēik???

  Vajza:- jo ore idjot nuk ka!!!

  Djali:- mir ska gjo se rri n'kom!!!

 11. #11
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  Hashimi dhe Kinezet
  ::::::::::::::::::::::
  Nje dite kryministri i KS-Hashim Thaqi po priste nje delegacion nga Kina,

  dhe me te zbritur ne airoport Kinezet ja priten.

  - Mister Taqi,Mister Taqi.....

  -Ta qi e ta ********* une ty............"ja pret Taqi"

 12. #12
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  Hera e pare
  ::::::::::::::
  Ishte nate
  syte e saj shkelqenin
  iu afrova
  i hapa kembet,ajo u drodh
  i kapa gjoksin.ndjehesha mrekullueshem
  ishte hera e pare qe milja nje lope!!!

 13. #13
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  I dehuri
  :::::::::::::
  Ishte nje here nje idehur edhe ishte duke pare
  nje ndeshje ne nje bar.Po ishte ber tull fare.
  Deri aty ku nuk mban me.
  Ishte ndeshje e kampionatit italian.Edhe komentatori 1 e 2:
  -Fuori xhoko-thoshte.
  Edhe para se te ikte ky tapa thote:
  -Bobo sa lojtar i mire qe qenka ky fuori
  xhoko mer...

 14. #14
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  My name is TAQI
  :::::::::::::::::::
  Nje djale me emrin Taqke,pelqente nje vajze,dhe vendos tapropozoje.

  I del para dhe fillon ti flase por pa u prezantuar.Vajza

  e degjon dhe pas ca minutash i thote:

  -Po mire ti po flet kaq bukur,po emrin nuk me the.

  Dhe ky tani qe hiqet si i zgjuar i thote:

  -MY NAME IS TAQI.

 15. #15
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  SHQIPTARI NE ITALI
  ::::::::::::::::::::::
  ishte nje shqiptar qe jetonte ne itali dhe donte te

  tallej me italianet.ēdo italian qe kalonte e pyeste:

  -scusa sai dirmi dove la via "vari k....?te gjithe

  ngrinin supet.nje dite takon nje shqiptar dhe e pyet:scusa sai dirmi dove la

  via"vari k...."

  Dhe Shqiptari i pergjigjet:si lo so vai drito,torna sinistro.e poi a destra

  -vai ne p... te sateme-pergjigjet shqiptari.

 16. #16
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Talking

  2-POLICE
  :::::::::::::

  2 POLICE TE DEHUR PO ECNIN NEPER SHINAT E TRENIT

  NE MES TE NATES.

  NJERI E PYETI TJETRIN:

  -PO KUR DO MBAROJNE KETO SHKALLET?

  -MOS U MERZIT,-i tha ai,- se

  PO VJEN ASHENSORI!

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nė orėn e matematikės troket njė fėmijė.
  Zotri arsimtar, ka ardhė njė lypės, ėshtė nė korridor.
  -Mirė, mos e lėsho duarthatė jepja nja dy detyra tė gjeometrisė.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Babi, mėsuesja sot mė ka lavdėruar nė klasė.
  Na tha ju tė gjithė jeni gomarė, kurse ti Beni je mė i madhi.
  ...
  Pėrse Gimi nė mbledhjen e prindėrve e solle gjyshin?
  Paj zotri mėsues nė shtėpinė tonė gjyshi ėshtė mė sė keqi me veshėt.
  ...
  Mėsuesja:
  Ata qė i kam pyetur, mund tė flejnė tash.
  A bėn ta fikim dritėn, mėsuese?

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mėsuesja:
  Nė Kroaci harxhohet njė tonelatė letėr toaleti pėr kokė banori.
  Njė ēun ngriti dorė:
  Urdhėro, ēuni, ēka nuk e ke tė qartė?
  Mėsuese, pėrse pėr kokė, kur dihet pse pėrdoret letra e toaletit?
  ...
  Shoku –shokut:
  Hė ēka shkrove nė hartim?
  Asgjė, e dorėzova letrėn e zbrazėt.
  Aiii, sa keq-iu pėrgjigj i dyti.
  Edhe unė e dorėzova tė zbrazėt, mėsuesja
  mendon se kam kopjuar prej teje.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-11-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Postime
  166
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nje ēift te pasur dhe te sapomartuar vendosen te iknin me pushime per nje muaj ne nje ishull te larget. Ata lane ne shtepi papagallin e tyre deri ne kthim.

  Me tu larguar ēifti, papagalli mer telefonin e shtepise dhe ja kercet telefonata te pafundme.
  Vjen koha kur ēifti kthehet dhe te nesermen vjen dhe fatura e telefonit qe ishte nej shifer shume e larte, ata u acaruan me papagallin aq fort sa vendosen qe ta gozhdonin ne mur me krahe e kembe te hapura per 30 dite.
  Kur cifti largohet nga shtepia ky papagalli i varur ne mur, ne faqen tjeter te murut shef Jezu Krishin te varur ne kryq, dhe e pyet : Sa kohe ke qe jeni ashtu i varur?
  Ai i pergjigjet 2000 vjet. Apo po po sa ja paske q... nanen tuj fole ne telefon ti.

  Persh. te gjitheve por e shkruar sikur e humb ate bukurine.

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Filma per te qeshur !
  Nga Fiori nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 09-05-2009, 01:22
 2. Ajo e qeshur e tille
  Nga daniel00 nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2008, 05:38
 3. Foto per te qeshur...
  Nga J@mes nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 329
  Postimi i Fundit: 30-09-2007, 13:13
 4. Batuta filmash shqiptare.
  Nga kolombi nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 279
  Postimi i Fundit: 09-12-2004, 23:57
 5. Batuta nga filma shqiptare
  Nga Ihti nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 292
  Postimi i Fundit: 12-09-2003, 16:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •