Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 82
 1. #41
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  669 falenderime n 475 postime
  I bukur eshte po dhe mistrec i madh. Do nerva, kohe e para qe ta mbash sic duhet.

 2. #42
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga .IQ Lexo Postimin
  Ca thua mo! kjo qenka mace

  Jo jo qenush eshte , te garantoj

 3. #43
  albania is the best Maska e ismani
  Antarsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  per mua dhe per mbare boten e kafsheve njihet ceni i fisit ilir si me i miri i historis se njerzimit ceni i sharit por duke mos e mbrojtur me emisone dukumentare histori kete lloje ceni keto ne maqedoni shkijet thuan se ki eshte ceni i joni serbet gjithashtu por ki do te jete gjithmone i joni dhe nuk ka kombe qe do te na pervetsoj por perseri kan aritur deri dikundi ta shendrojne ne te vetin pasi ne vitin 1945 me duket nuk jam i sigurt me NR;48 ne stocolm te suedis ne konferencen per kafshe perfshire keu edhe cenin serbet kan aritur ta shkruajn ne librin botroe dhe ta pervetsojm si cene te atir kurse per me shume se 4000 vite ki ka qene i yni per mos interesimi jone dhe i qeveris kjo gje ka filluar te mare funde duke e hibriduar me qene te ndrishem dhe raca ka filluar te zhduket por falimenderimet i shkojne qytetit te prizrenit pasi vetem ato jane cka arin dhe do te jeni per ta mbrojtur kete legjende

  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 4. #44
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Qenush kam vet o zot o zot
  Do ta haj te gjalle ...
  Me bateri punon?


  Mua me pelqen kjo rraca e re qe quhet: qen ujk ekosllovak(ne fakt me shume ujk se qen).

  http://video.google.com/videoplay?do...6613950474860#
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 5. #45
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Qeni i Wal paska turi te lezecem... si dhelper ngjaka...
  Jepi ca hormone ta rritesh se aq i vockel sa qenka ta kujton ndonje maci per mi edhe ta kullufit.

 6. #46
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Boy Lexo Postimin
  Me bateri punon?
  Jo jo punon me mish e vitamina ...

  Citim Postuar m par nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Qeni i Wal paska turi te lezecem... si dhelper ngjaka...
  Jepi ca hormone ta rritesh se aq i vockel sa qenka ta kujton ndonje maci per mi edhe ta kullufit.

  Jo jo se kshu e ka lezetin si dhelprush , kush e le ate pastaj te kullufisi njeri kur eshte 24/24 nen vezhgim ....
  Qe o zot do ta haj fare une kete ....


  Ja 2 foto diten e pare qe e mora zhulsin, ishte i kujdesshem kishte hall se binte nga makina .
  Dhe nje foto duke treguar sa i madh eshte pisi ...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Walchiria,ky mini qenushi yt spaska nevoje per rrip qafe fare,mund ta fusesh edhe ne xhep apo

 8. #48
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga fattlumi Lexo Postimin
  Walchiria,ky mini qenushi yt spaska nevoje per rrip qafe fare,mund ta fusesh edhe ne xhep apo

  Ncuq ska se rri gjith kohen ne krahe , kur sesht duke lujt

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-05-2010
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  qenush i shpajfet

 10. #50
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga smasher Lexo Postimin
  qenush i shpajfet
  Shut up re ti
  Se eshte kuklla ime kyja ..

 11. #51
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Hahahah sa i vogel.... shuuuuume i bukur ama shume...
  Cfare race the se ishte ky?

 12. #52
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Hahahah sa i vogel.... shuuuuume i bukur ama shume...
  Cfare race the se ishte ky?

  Yeah he is my lovely baby boy

  Per fat te keq as un sja kam gjetur rracen e sakte dhe pse kam kerkuar jasht mase
  Me kan then volpino , po ata jan te bardhe , ky i imi eshte unik vec un e kam dhe dikush tjeter qe ka motren e ketij ..lol

  Bile nese mundeni ma gjeni nje cik ca rrace eshte , se i gave up ..lol

 13. #53
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Yeah he is my lovely baby boy

  Per fat te keq as un sja kam gjetur rracen e sakte dhe pse kam kerkuar jasht mase
  Me kan then volpino , po ata jan te bardhe , ky i imi eshte unik vec un e kam dhe dikush tjeter qe ka motren e ketij ..lol

  Bile nese mundeni ma gjeni nje cik ca rrace eshte , se i gave up ..lol
  Po duhet ta kesh te dokumentat qe te dhane kur e bleve qenin, ku te tregojne dhe parardhesit, vaksinat qe i jane bere, etj..etj. Apo i bleni ilegalisht ju andej nga Suedia?

 14. #54
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Po duhet ta kesh te dokumentat qe te dhane kur e bleve qenin, ku te tregojne dhe parardhesit, vaksinat qe i jane bere, etj..etj. Apo i bleni ilegalisht ju andej nga Suedia?

  Eshte blere ne shqiperi , ilegal e pranoj cte bej , me prishi mendjen kur e pash saqe rash ne dashuri e smendova per me tej me letra apo pa letra ....lol

 15. #55
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Eshte blere ne shqiperi , ilegal e pranoj cte bej , me prishi mendjen kur e pash saqe rash ne dashuri e smendova per me tej me letra apo pa letra ....lol
  Mos me thuaj qe e ke blere aty te ai dyqani te sheshi Wilson??? Se aty kam pare nje identik si ky???

 16. #56
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Hahahha sa shume qenke lodh e shof... ia gjeta pernjehere emrin une!

  Po ta thashe sa lek me jep?
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 17. #57
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Mos me thuaj qe e ke blere aty te ai dyqani te sheshi Wilson??? Se aty kam pare nje identik si ky???

  E kam bler andej nga treni ke shpia ciljetes diku , se di nga i bie sheshi wilson

  Ja dhe 2 foto e nuk nxjerr me se ma merrni ne sysh ...
  E para esht shtri pertok pertaci ...lol
  E dyta normal siper meje hahahahha
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 18. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-05-2010
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  perfundimisht qen i shpajfet

  padronia osht e bukur.
  ╔═══╗ ♪
  ║███║ ♫.
  ║ (●) ♫
  ╚═══╝

 19. #59
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Wal... do me hudhesh ndonje lek po te thash emrin a jo?
  Shkurt muhabeti...

 20. #60
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga smasher Lexo Postimin
  perfundimisht qen i shpajfet

  padronia osht e bukur.
  Oooooo , po cke me padronen aman , masnej mos fol keshtu se nuk e ke pa padronen , mos me qit namin kot

  Ene mos ma qa qenin i shpajf se osht yllll.........

  Citim Postuar m par nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Wal... do me hudhesh ndonje lek po te thash emrin a jo?
  Shkurt muhabeti...
  Jo sme duhet , per mua rendesi ka qeni ene emri qe i kam ven ene e therras po rraca ska nai problem , se robt me thon si e ka emrin jo si e ka emrin e rraces

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •