Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  Perjashtuar Maska e ruka
  Anėtarėsuar
  02-03-2008
  Vendndodhja
  rtyrtyry
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Fjalori Shqip-Shqip, fjalor shpjegues!

  pershendetje forumista
  une jam i i ntresum ta gjej nje web faqe ku ka fjal shqip shqip ose edhe program fjalor shqip shqip

 2. #2
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga ruka Lexo Postimin
  pershendetje forumista
  une jam i i ntresum ta gjej nje web faqe ku ka fjal shqip shqip ose edhe program fjalor shqip shqip
  Fjalori elektronik shpjegues (FESh)

  Fjalori elektronik shpjegues (FESh) ėshtė njėra pjesė e projektit mbarėkombėtar tė Qendrės pėr Edukim dhe Pėrparim, “Gjuha shqipe dhe kompjuteri”, i cili mund tė shkarkohet nga kėtu. Pėrdorimi i kėtij fjalori do tė ndihmojė shqipshkruesit nė hartimin e teksteve tė ndryshme, duke kursyer kohėn e tyre dhe duke rritur njėkohėsisht cilėsinė e shkrimit.

  SHKARKO:

  http://gjuha-shqipe.com/shkarko/FESh.zip
  My silence doesn't mean I am gone!

 3. #3
  Perjashtuar Maska e ruka
  Anėtarėsuar
  02-03-2008
  Vendndodhja
  rtyrtyry
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flm shum per ndihmen
  programin e instalova pa aste nje problem qenka njet sikur ne liber shqip shqip
  flm shum .kesi fjalor shum jam munduar te lypi skam mujt te gjej me ne fund me ra ndermen ku mund te gjej ndihm per ta lypur ne forumshqiptar jeni te mrekullushem si antart ashtu edhe stafi ju flm

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SHED
  Anėtarėsuar
  11-03-2007
  Vendndodhja
  ....
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  mund

  nuk eshte aq i pasur sa duhet te jete por mund te te ndihmoj...
  www.fjalorshqip.com
  ke shqip-shqip dhe per gjuhe te tjera...

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pershendetje desha tju pyeskush mund te ma shpjegoj pak cfare dmth hegjemoni ju lutem

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime

  konflikt

  Citim Postuar mė parė nga anastasia 2 Lexo Postimin
  pershendetje desha tju pyeskush mund te ma shpjegoj pak cfare dmth hegjemoni ju lutem
  :^3
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  206
  Faleminderit
  10
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Fjalori Shqip-Shqip, fjalor shpjegues!

  Citim Postuar mė parė nga Davius Lexo Postimin
  Fjalori elektronik shpjegues (FESh)

  Fjalori elektronik shpjegues (FESh) ėshtė njėra pjesė e projektit mbarėkombėtar tė Qendrės pėr Edukim dhe Pėrparim, “Gjuha shqipe dhe kompjuteri”, i cili mund tė shkarkohet nga kėtu. Pėrdorimi i kėtij fjalori do tė ndihmojė shqipshkruesit nė hartimin e teksteve tė ndryshme, duke kursyer kohėn e tyre dhe duke rritur njėkohėsisht cilėsinė e shkrimit.

  SHKARKO:

  http://gjuha-shqipe.com/shkarko/FESh.zip
  Ky link nuk eshte me e vlefshem dhe pasi e kerkova, e shkarkoni ketu kete fjalor shqip shqip

Tema tė Ngjashme

 1. Fjalori enciklopedik shqiptar mbarėkombėtar
  Nga Davius nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2006, 08:14
 2. Fjalori i rrugės qė shitet pėr humor
  Nga Alda1 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-07-2006, 14:08
 3. Gjuha: Fjalori i Toskėrishtes nga Pano Tase
  Nga Pasiqe nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2006, 10:06
 4. Sa eshte shqip, fjalori i sotem shkencor albanistik?
  Nga illiriani nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 27-04-2003, 14:39
 5. Fjalori i Vedat Kokones
  Nga Brari nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-06-2002, 10:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •