Close
Faqja 4 prej 9 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 176
  1. #61
    i/e regjistruar Maska e laguna blu
    Anėtarėsuar
    12-12-2004
    Postime
    579

    Evitimi i pyetjeve pa vend...

    Gruaja duhet ta pyesė burrin vetėm pėr menynė e ditės. Tė tjerat duhet ti kuptojė edhe pa pyetur...

  2. #62
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Ca eshte kjo pyetje? Qysh te pyesi gruaja burrin se ku do vej?? Dua te di nga i degjoni ju kto gjera njehere!
    S'jemi bere akoma ne femrat te pyesim burrat nga do ven...gruaja eshte grua dhe te mbaj vendin qe i takon!




    ps. egjull po ti seriozisht e bere kte pyetje?



    lol

  3. #63
    ..She is so cute... Maska e jessi89
    Anėtarėsuar
    25-08-2003
    Postime
    955
    Kujdes,mos pyesni shume se pastaj sdo merni kurre pergjigje...LOL
    Wild and crazy can't be lazy

  4. #64
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Une po u be erresire dua njerez ne shtepi se kam frike, per pjesen tjeter te dites nuk pyes fare

    Seriozisht, mendoj se disa 'veprimtari' familjare shkojne pa u thene dhe e pyetura/pergjigjura eshte nje nga keto veprimtari. Dmth kur jeton ne nje shtepi e ke pak a shume te lidhur aktivitetin me personin tjeter dhe s'eshte nevoja te pyesesh shume sepse ne nje lidhje te mire gjerat jane te hapura. Pastaj eshte tjeter gje kur njera pale fillon behet shume misterioze, ne ate moment duhet paguar dedektivi privat s'ka nevoje per pyetje pergjigje fare.

    Me vjen per te qeshur kur lexoj qe gjera te tilla jane ne fakt problem ne nje martese apo bashkjetese.

  5. #65
    i/e regjistruar Maska e alda09
    Anėtarėsuar
    08-02-2008
    Vendndodhja
    a casa
    Postime
    1,327
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Ca eshte kjo pyetje? Qysh te pyesi gruaja burrin se ku do vej?? Dua te di nga i degjoni ju kto gjera njehere!
    S'jemi bere akoma ne femrat te pyesim burrat nga do ven...gruaja eshte grua dhe te mbaj vendin qe i takon!




    ps. egjull po ti seriozisht e bere kte pyetje?



    lol
    C'fare vendi i takon gruas? sipas teje te martohet,te lindi shtate femije, po nuk i plotesoj kerkesat e burrit ai ta zhdep ne dru e gruaja te rri mos ta hapi gojen, kjo eshte jete e lumtur per ty???????''

  6. #66
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    Citim Postuar mė parė nga engjulli_peje^ Lexo Postimin
    Disa nga ju jane te martuar, A duhet qė gruaja juaj tju pyes, Ku po shkon ose me ke je . dhe cfare po bene, ... apo nje gje te tille nuk do te ishte e thene?
    E per ju qė jeni ende beqar, a do tė dėshironit qė gruaja e ardhme apo e dashura qė keni tani, t'ju pyes per gjithēka?

    Sa per Gruan spo flas se jam akoma beqar ..... po flas per te dashuren sa here qe dilja pa te me pyste ku shkon apo ku je pergjigjia ishte jam me dashnoren deri sa vuri mend dhe spyeste me dhe i tregoja vete se ku isha :P ..... sa per gruan qe do marr sa me pak te pyse aq me mire per te
    Futja kot

  7. #67
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Ca eshte kjo pyetje? Qysh te pyesi gruaja burrin se ku do vej?? Dua te di nga i degjoni ju kto gjera njehere!
    S'jemi bere akoma ne femrat te pyesim burrat nga do ven...gruaja eshte grua dhe te mbaj vendin qe i takon!
    lol

    FierAkja143 ... Me kte pergjigje qe ke dhene ti nuk shpjegohet ndryshe vetem qe kur e ke shkru ti kam pas pi une e ke qene dehur ti


    Ckemi andej nga lagjia ...............
    Futja kot

  8. #68
    .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
    Anėtarėsuar
    15-11-2002
    Vendndodhja
    Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
    Postime
    430
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Ca eshte kjo pyetje? Qysh te pyesi gruaja burrin se ku do vej?? Dua te di nga i degjoni ju kto gjera njehere!
    S'jemi bere akoma ne femrat te pyesim burrat nga do ven...gruaja eshte grua dhe te mbaj vendin qe i takon!




    ps. egjull po ti seriozisht e bere kte pyetje?



    lol
    Eh moj Patrijote rri se je mire jeton ne Amerik
    Shif Kto Grat shqiptare qei hengren burrat Fare.
    FieRaK

  9. #69
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Ca eshte kjo pyetje? Qysh te pyesi gruaja burrin se ku do vej?? Dua te di nga i degjoni ju kto gjera njehere!
    S'jemi bere akoma ne femrat te pyesim burrat nga do ven...gruaja eshte grua dhe te mbaj vendin qe i takon! l
    ne keto rreshta gjej cdo cilesi qe kerkoj ne nje femer. nqs je e lire do te martohemi?
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

  10. #70
    *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
    Anėtarėsuar
    24-11-2007
    Vendndodhja
    Rruga shishe lagja tap :)
    Postime
    2,355
    Ca eshte kjo pyetje? Qysh te pyesi gruaja burrin se ku do vej?? Dua te di nga i degjoni ju kto gjera njehere!
    S'jemi bere akoma ne femrat te pyesim burrat nga do ven...gruaja eshte grua dhe te mbaj vendin qe i takon!

    Pergjigje per fierakja 143



    Atehere! Po sikur burri te te ike nga mengjesi deri ne darke me korbe e te te lere me vjerrin e vjerren perhere? Ah si i kerkon llogari pastaj qe cke me te. Te dialogosh me gruan apo burrin eshte rrespekt ndaj njeri tjetrit se shtepia nuk eshte han i themi ne nga durresi.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *suada* : 07-03-2008 mė 16:56

    Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

  11. #71
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    C'fare vendi i takon gruas? sipas teje te martohet,te lindi shtate femije, po nuk i plotesoj kerkesat e burrit ai ta zhdep ne dru e gruaja te rri mos ta hapi gojen, kjo eshte jete e lumtur per ty???????''
    Me bukur sdo ta kisha pershkruar dot as vet!








    FierAkja143 ... Me kte pergjigje qe ke dhene ti nuk shpjegohet ndryshe vetem qe kur e ke shkru ti kam pas pi une e ke qene dehur ti


    Ckemi andej nga lagjia ...............
    mire ca do kemi, andej mire?

    Angjelin nuk pi macja uthull thoshte nje miku im

  12. #72
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Te dialogosh me gruan apo burrin eshte rrespekt ndaj njeri tjetrit se shtepia nuk eshte han i themi ne nga durresi.
    Kte shprehje e kan te gjitha krahinat, jo vetem ju njerzit e detit, e kemi edhe ne malsoret.

    Nuk e di po habitem me kto gjasme liberalet qe thone le te livadhise gruaja apo burri nga te duan, pse ti pyesesh?. Se di, personalisht sme duket liberalizim, me duket menefregizem ndaj njeri tjetrit, qe mos ta pysesh se nga do dale ose ku do shkoje sme duket llogjike, nejse.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  13. #73
    *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
    Anėtarėsuar
    24-11-2007
    Vendndodhja
    Rruga shishe lagja tap :)
    Postime
    2,355
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Kte shprehje e kan te gjitha krahinat, jo vetem ju njerzit e detit, e kemi edhe ne malsoret.

    Nuk e di po habitem me kto gjasme liberalet qe thone le te livadhise gruaja apo burri nga te duan, pse ti pyesesh?. Se di, personalisht sme duket liberalizim, me duket menefregizem ndaj njeri tjetrit, qe mos ta pysesh se nga do dale ose ku do shkoje sme duket llogjike, nejse.

    Ka disa qe kete shprehje nuk e kuptojne prandaj e theksova.
    Jam dakort me ty.

    Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

  14. #74
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Atehere! Po sikur burri te te ike nga mengjesi deri ne darke me korbe e te te lere me vjerrin e vjerren perhere? Ah si i kerkon llogari pastaj qe cke me te. Te dialogosh me gruan apo burrin eshte rrespekt ndaj njeri tjetrit se shtepia nuk eshte han i themi ne nga durresi.
    Po te me njifje do ta kuptoje qe pergjigja ime ishte 100% sarkastike. Nefakt me duket qesharake qe eshte hapur nje teme me nje pyetje te till (engjulli no offence ) dhe prandaj dhe un u ula ne nivelin e temes per tu pergjigjur

    Rrespekti dhe besimi tek njeri tjetri jan 2 nga elementet me te rendesishme per nje lidhje te shendosh.

    Personalisht ndodhem ne nje lidhje serioze (clauss sorry budy lol) dhe i kam shume besim ashtu si dhe ai mua. Por ska si mos ta pyes (ose tepakten ta informoj) kur un do dal me shoqet ashtu si dhe ai me pyet mua. Nefakt ai kur del me mer vet ne tel cdo 1 ore tepakten kshu qe deri sot shyqyr zotit skemi patur probleme te tilla. Kur te martohem dihet qe ai do mari mendimin tim per cdo hap qe do bej ashtu si dhe un te tijin. Pra si thash (dhe si theksove dhe ti) RESPEKTI eshte shume shume i rendesishem dhe mban nje lidhje te gjall.


    U uroj fat te gjithve.

  15. #75
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    komshie keto komente sarkastike duhet ti shtosh nje "" qe te kuptojn sarkazmen oj shoqe

    tani saper temen
    un burrit jo vec e pyes ku eshte, cfare po ben, cfare pive, sa pive, cfare diskutove, por gjitheashtu cfare shkruajte D nese nuk me pergjigjet, e bej qe te pergjigjet...e kam komunizmin ne gjake
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  16. #76
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    nese nuk me pergjigjet, e bej qe te pergjigjet...e kam komunizmin ne gjake
    Si puna e asaj barsaletes me policet shqiptare.

    Mblidhen policet e mbare botes ne nje konkurs, edhe konkursi ishte se do leshonin nje lepur ne pyll, edhe kush ta gjente ne kohen me te shkurter, ata ishin me te aftet.

    Futet FBI edhe e nxjerr lepurin per 45 min.
    Futet KGB ruse edhe e nxjerr lepurin ne 30 min.
    Futet policia shqiptare edhe del me nje Ari per 5 min.

    Te habitur ata tjeret i thone, ky eshte Ari nuk eshte lepur.. eee ja pret shefi policise shqiptare, pyeteni njehere se cfar eshte lepur apo ari.

    dmth e kishin shqepur ne dru deri sa ta pranonte se ishte lepur

    Edhe ti komuniste e betuar. ahahah e forte kjo " e kam komunizmin ne gjak " ahahaha
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  17. #77
    *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
    Anėtarėsuar
    24-11-2007
    Vendndodhja
    Rruga shishe lagja tap :)
    Postime
    2,355
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Po te me njifje do ta kuptoje qe pergjigja ime ishte 100% sarkastike. Nefakt me duket qesharake qe eshte hapur nje teme me nje pyetje te till (engjulli no offence ) dhe prandaj dhe un u ula ne nivelin e temes per tu pergjigjur

    Rrespekti dhe besimi tek njeri tjetri jan 2 nga elementet me te rendesishme per nje lidhje te shendosh.

    Personalisht ndodhem ne nje lidhje serioze (clauss sorry budy lol) dhe i kam shume besim ashtu si dhe ai mua. Por ska si mos ta pyes (ose tepakten ta informoj) kur un do dal me shoqet ashtu si dhe ai me pyet mua. Nefakt ai kur del me mer vet ne tel cdo 1 ore tepakten kshu qe deri sot shyqyr zotit skemi patur probleme te tilla. Kur te martohem dihet qe ai do mari mendimin tim per cdo hap qe do bej ashtu si dhe un te tijin. Pra si thash (dhe si theksove dhe ti) RESPEKTI eshte shume shume i rendesishem dhe mban nje lidhje te gjall.


    U uroj fat te gjithve.
    Hahhahahha, se kisha kuptuar. Me trembe, thashe cfare qenka kjo


    Flm, gjithashtu fat edhe ty!!!

    Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

  18. #78
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Si puna e asaj barsaletes me policet shqiptare.

    Mblidhen policet e mbare botes ne nje konkurs, edhe konkursi ishte se do leshonin nje lepur ne pyll, edhe kush ta gjente ne kohen me te shkurter, ata ishin me te aftet.

    Futet FBI edhe e nxjerr lepurin per 45 min.
    Futet KGB ruse edhe e nxjerr lepurin ne 30 min.
    Futet policia shqiptare edhe del me nje Ari per 5 min.

    Te habitur ata tjeret i thone, ky eshte Ari nuk eshte lepur.. eee ja pret shefi policise shqiptare, pyeteni njehere se cfar eshte lepur apo ari.

    dmth e kishin shqepur ne dru deri sa ta pranonte se ishte lepur

    Edhe ti komuniste e betuar. ahahah e forte kjo " e kam komunizmin ne gjak " ahahaha
    se kisha degjuar kete barcolete D
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  19. #79
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga Angjelini Lexo Postimin
    Sa per Gruan spo flas se jam akoma beqar ..... po flas per te dashuren sa here qe dilja pa te me pyste ku shkon apo ku je pergjigjia ishte jam me dashnoren deri sa vuri mend dhe spyeste me dhe i tregoja vete se ku isha :P ..... sa per gruan qe do marr sa me pak te pyse aq me mire per te
    Po ti nuk e di, qe ajo mund ta kete mbyllur gojen ,por me siguri, te ka vene ndonje spiun nga mbrapa .

  20. #80
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    [QUOTE=FierAkja143;1847554mire ca do kemi, andej mire?

    Angjelin nuk pi macja uthull thoshte nje miku im [/QUOTE]


    Mire dhe ktej nga lagjia jone vetem se ish dashnoret kan problem me burrat qe zgjodhen :PP



    FierAkja143 Mire e ke ti spi macja uthull po pin macoku edhe per macen L)(olllllllllllllllllllllllllllllll
    Futja kot

Faqja 4 prej 9 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Deklarata universale e tė drejtave tė njeriut dhe Islami
    Nga Cappuccino nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 98
    Postimi i Fundit: 30-11-2013, 13:37
  2. Ēfarė ėshtė gruaja pėr burrin?
    Nga Mina nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 47
    Postimi i Fundit: 23-06-2008, 17:02
  3. Gruaja plagos burrin tek Parku Rinia me thikė
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 39
    Postimi i Fundit: 16-05-2006, 16:23
  4. Si Dashurojnė Burrat Dhe Si Dashurojnė Gratė?
    Nga Albin nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 28-12-2005, 09:39
  5. Fetva te dijetareve islame ne lidhje me ceshtjet Islame
    Nga aluando nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 29-03-2005, 14:50

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •