Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 176
 1. #41
  Larguar
  Anėtarėsuar
  17-11-2006
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ka nje menyre per te neutralizuar ndikimin e grarise ne veprimtarine e perditeshme burrerore.
  Anestisia.
  -He si fjete(ai)
  -Jo keq.
  -Ehhhhhh.....!
  -C'ke keshtu?
  -Hajde ulu !
  -Prit sa te bej nje kafe !
  -E ke ne tavoline.
  -Gracias!
  -AAAAAAAAAAAhhhhh!
  -C'pate grua?
  -Kujtova se ishte uje......
  -Degjo!Asnjehere mos beso se ke perpara ate qe mendon, imagjino se ne kete bote ka edhe gjera qe na duken si uje dhe jane Raki dhe e kunderta.
  -OOOOOOOHHHHHH. Me pelqeu Rakia....
  -Ika une se kam takim me sillogun.
  -Nga cila shishe eshte kjo raki?
  -Nuk mbaj mend.Po ti provoje para se ta pish.
  -Ok. Bye!
  -Themi mirupafshim grua.
  -Je shume i mire.
  -Takohemi ne mesdite. Me karar eeeee.
  -Je i djallezuar.
  -Eshte e vertete, mundohem te te imitoj.
  Ju paca!
  Gruaja?
  Nese je besnik ne zbatimin e ligjeve te gjeometrise (kryesisht ne perkufizimin e trekendeshit barabrinjes) qe thote :
  "Nese nje trekendesh ka kater brinje te barabarta, kendet jane katrore"
  Bej vertetimin praktik dhe ke bere nje grua per vehte.
  Gezuar!
  -Burre ku vete celsat e makines i kam une . HAJDE TI MARRESH....... .
  -Ktheu prapa dhe merr celsat qe ne mengjes se do te ikesh me kembe gjithe diten...... .
  Ose, bli makline te DYTE.
  Gezoni!
  Dajo.

 2. #42
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Anėtarėsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  38
  Postime
  430
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga augusta b Lexo Postimin
  kjo pyetje iu eshte drejtuar vetem meshkujve?ne femrat mund te japim pergjigje?
  Ti jep mendimin tende , Ca rendesie ka Femer apo mashkull.
  Ti . Ps: ja merr frymen burrit tend . ose do ja marresh.Ke ndermend ta bormadosh me Pyetje ?
  A Eshte e Drejt qe ti kerkosh llogari burrit tend apo ta lesh te lire te bej cte Doje ?
  FieRaK

 3. #43
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xingaro Lexo Postimin
  Nuk jam i martuar po imagjinoj kete skene...

  Ajo pyet:
  -Ku po shkon?
  Tio dal kot...
  Ajo:Po iken me vu baste e...?
  Ti:Spo dal me vu baste jo...
  Ajo:Po pse ven baste se s'ke kap asiher...?!?
  Ti paske nda mendjen me me acaru keq sot e?
  Ajone acaroj e?Apo ti qe i len leket andej?
  Ti:Po lej leket e tua une?...mbylle gojen mos na bej derr-derr...
  Ajoi s'je ne terezi...
  Ti del duke perplas deren dhe mendon..."Ku me kap baste kur e nis ters qe ku del nga shpia..."
  hahahhahahahahhahaha plac

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 4. #44
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga engjulli_peje^ Lexo Postimin
  Ti jep mendimin tende , Ca rendesie ka Femer apo mashkull.
  Ti . Ps: ja merr frymen burrit tend . ose do ja marresh.Ke ndermend ta bormadosh me Pyetje ?
  A Eshte e Drejt qe ti kerkosh llogari burrit tend apo ta lesh te lire te bej cte Doje ?
  Hesap deri ne nje skaaaaaaaaaa ,ka grua shtepia Miri ,ska me ger ver ,por rup sup(joke)
  Ne nje martese cdo kush si burri e gruaja duhet te len adres dhe marja e aprovimit nga partneri,,,,,, ku jane ,ku shkojn,,,,,, ku eshte mirkuptimi ,,,,,,,
  nese pretendojn per nje familje unike dhe te shendoshe.
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 5. #45
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga bebushja Lexo Postimin
  Hesap deri ne nje skaaaaaaaaaa ,ka grua shtepia Miri ,ska me ger ver ,por rup sup(joke)
  Ne nje martese cdo kush si burri e gruaja duhet te len adres dhe marja e aprovimit nga partneri,,,,,, ku jane ,ku shkojn,,,,,, ku eshte mirkuptimi ,,,,,,,
  nese pretendojn per nje familje unike dhe te shendoshe.
  Jam dakort me opinion e bebushes

  Nqs krijohet nje familje, " te besh cte duash " hiqet nga lista. Nuk mendohet me vetem per veten por tashme per 2. kjo me duket normale,por jo deri aty sa ta kontrollosh ore e minute. Nqs i ke besim nuk eshte e nevojshme. E meshkujt nuk kane perse bezdisen fundja, te mendojne perse ato e bejne kete ? Nje arsye e kane , sepse ndodhta ndaj jush jane mosbesuese e me radhe.

  Pa ta kthejme njehere nga ju ?????

  A ta pyesi burri - gruan ore e minute , ku je , me ke je , kur do vish ...... ?

  Apo kjo eshte e tolerueshme.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [Perla] : 05-03-2008 mė 16:27
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 6. #46
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Anėtarėsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  38
  Postime
  430
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Jam dakort me opinion e bebushes

  Nqs krijohet nje familje, " te besh cte duash " hiqet nga lista. Nuk mendohet me vetem per veten por tashme per 2. kjo me duket normale,por jo deri aty sa ta kontrollosh ore e minute. Nqs i ke besim nuk eshte e nevojshme. E meshkujt nuk kane perse bezdisen fundja, te mendojne perse ato e bejne kete ? Nje arsye e kane , sepse ndodhta ndaj jush jane mosbesuese e me radhe.

  Pa ta kthejme njehere nga ju ?????

  A ta pyesi burri - gruan ore e minute , ku je , me ke je , kur do vish ...... ?

  Apo kjo eshte e tolerueshme.

  Mire o Perla te kthehem nga ty ,
  Ti nqs martohesh me nje , Do ti kerkosh llogari 1 me 1
  ,Pastaj ku e di ti qe nuk besdisen njerzit,
  Une qe e hapa kete teme Di cika per kete,
  Sepse Gjithmon kam degjuar nga shoket e mi , sna la rehat dhe kjo,
  Mu be Guaja Gjykatese etje etje,
  A eshte e Drejt kjo ?
  A munde te ma tregosh ca arsye kan qe KErkojn llogrri Deri me pik te fundit
  Do te thuash ti e kan nga xhelozia :P
  FieRaK

 7. #47
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhuliana Lexo Postimin
  jo vetem ku eshte edhe ca ben por edhe sa here ka marre fryme
  Njeriu duhet te leje adrese kur del edhe edhe te informoje se cfare do beje.....
  Imagjinoni nje grua qe nuk e pyet burrin se ca ben, nje dite e pyet dikusho burrin ku e ke? ajo pergjigjet: "vallai nuk e dij!"
  Hahahahhahahaha Xhuliana!

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 8. #48
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga engjulli_peje^ Lexo Postimin
  Mire o Perla te kthehem nga ty ,
  Ti nqs martohesh me nje , Do ti kerkosh llogari 1 me 1
  ,Pastaj ku e di ti qe nuk besdisen njerzit,
  Une qe e hapa kete teme Di cika per kete,
  Sepse Gjithmon kam degjuar nga shoket e mi , sna la rehat dhe kjo,
  Mu be Guaja Gjykatese etje etje,
  A eshte e Drejt kjo ?
  A munde te ma tregosh ca arsye kan qe KErkojn llogrri Deri me pik te fundit
  Do te thuash ti e kan nga xhelozia :P
  Hmm. O Miri, cte thone shoket lere. Se edhe grate nuk jane te tera njelloj. Se para shokeve ''disa'' bejne si tipa interestorante. Edhe kur shkojne tek gruaja behen qengja.

  Ps: mos me keqkuptoni, thashe disa burra!

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 9. #49
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga engjulli_peje^ Lexo Postimin
  Mire o Perla te kthehem nga ty ,
  Ti nqs martohesh me nje , Do ti kerkosh llogari 1 me 1
  ,Pastaj ku e di ti qe nuk besdisen njerzit,
  Une qe e hapa kete teme Di cika per kete,
  Sepse Gjithmon kam degjuar nga shoket e mi , sna la rehat dhe kjo,
  Mu be Guaja Gjykatese etje etje,
  A eshte e Drejt kjo ?
  A munde te ma tregosh ca arsye kan qe KErkojn llogrri Deri me pik te fundit
  Do te thuash ti e kan nga xhelozia :P
  Epo ata shoket e tu se kane kuptuar akoma qe jane martuar apo jane fejuar dhe se dikush shqetesohet per ta. nqs ato "u behen gjykatese dhe te bezdisura "v do te thote qe ata shoket e tu nuk jane shume ne rregull me veten njehere e jo te jene me ate. Xhelozia ben te veten, normale.....

  Pseeeeeeeeee ju nuk do te benit te njejten ??????????????????
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Thėniet e mėposhtme besoj i shkojnė pėr shtati temės.

  Thėnie tė teleisura pėr gratė

  Kur gruaja hyn nė punėt e burrave-
  burri duhet tė qėndrojė nė bankėn rezervė.
  ...
  Mos vrapo pas grave tė huaja-
  nėse don tė mos takohesh me ata qė ikin prej tyre.
  ...
  Tė duash burrin tėnd, ėshtė si tė paguash njė furnizues.
  Tė duash tė dashurin ėshtė sikur t`u japėsh tė varfėrve.

  Burri qė zihet me gruan gjithė ditėn,s'merr gjė gjithė natėn.
  Fol, burrė fol.
  ...
  Kur burrat janė bashkė diskutojnė-
  gratė vėzhgojnė, hetojnė, veprojnė e ua mbyllin gojėn.
  ...
  Pėr tė qenė padron tė burrave, grave ju mjafton:
  Pak bukuri, shumė zgjuarėsi dhe mungesė absolute e mėshirės.

  Martesa ėshtė sikur njė restaurant-
  sapo tė shėrbejnė, shikon pjatėn e tė tjerėve.

  Ata qė i lavdėrojnė gratė, ua njohin vlerat-
  ata qė guxojnė t`i shajnė nuk i njohin fare.

  Burri me dy gra, kėmishėn pa la.
  Jooo, kur nuk i bėn lavatriqeja, ai kėmishėn e lanė vet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xani1 : 05-03-2008 mė 18:24

 11. #51
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Une s'jam e martuar por besoj qe ne nje lidhje te ekuilibruar partneret komunikojne; pra thone ne forme spontane se c'bejne, informojne palen tjeter me lezet per te evituar keqkuptime e per te dhene nje pershtypje transparence. Kush nuk do te tregoje, thjeshte hesht.(pa detyrime)
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
  Une s'jam e martuar por besoj qe ne nje lidhje te ekuilibruar partneret komunikojne; pra thone ne forme spontane se c'bejne, informojne palen tjeter me lezet per te evituar keqkuptime e per te dhene nje pershtypje transparence. Kush nuk do te tregoje, thjeshte hesht.(pa detyrime)
  sa me lezet qe e ke shkruajt

  duket gjoni i squt. te mbeshtes.

  ne fakt kjo gje varet nga gruja qe ke ne shpi sa histerike o,...lol

  ka gra qe edhe pse kane burrin me te drejte, prape s'rrine dot pa kontrollu cdo gje.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Jo mer vlla...

  Keto jan mendime te epokes se gurit, ta mbash gruan ne vezhgim, ku ishe, pse ishe etj etj. Apo ta pyese te iki aty, ketu apo atje , aty...
  Gruaja = Burrin
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 14. #54
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Mendoj se ne nje martese, komunikimi eshte nje nder gjerat me te rendesishme qe te dy te jene te lumtur. Nuk ka pse te pyes as burri as gruaja. Une nuk jam e martuar por mendoj se bisedat midis nje cifti mund te jene fare mire te tipit te nje bisede shume te lirshme se sa te kerkim llogarie. Kur partneri te pyet: "Si po ja kalon sot? Ca planesh ke per pastaj? a ku ta di une, fare mire mund t'i thuash se ku do vesh, me ke, per cfare dhe po ashtu edhe ai. Quhet DIALOG
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga INFINITY© : 06-03-2008 mė 00:04

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mua burri ma ka harruar emrin qe me ka vendosur nena se me quan FBI, c'fare jame une ne shtepi "gure varri" qe te hyje e te dale burri kure i do qejfi? ju meshkujt doni nje dore pak te forte se e beni shtepin si hani Stavros por jo gjithmon pyetjet behen nga xhelozia.

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Citim Postuar mė parė nga xani1 Lexo Postimin
  Thėniet e mėposhtme besoj i shkojnė pėr shtati temės.

  Thėnie tė teleisura pėr gratė

  Kur gruaja hyn nė punėt e burrave-
  burri duhet tė qėndrojė nė bankėn rezervė.
  ...
  Mos vrapo pas grave tė huaja-
  nėse don tė mos takohesh me ata qė ikin prej tyre.
  ...
  Tė duash burrin tėnd, ėshtė si tė paguash njė furnizues.
  Tė duash tė dashurin ėshtė sikur t`u japėsh tė varfėrve.
  …
  Burri qė zihet me gruan gjithė ditėn,s'merr gjė gjithė natėn.
  Fol, burrė fol.
  ...
  Kur burrat janė bashkė diskutojnė-
  gratė vėzhgojnė, hetojnė, veprojnė e ua mbyllin gojėn.
  ...
  Pėr tė qenė padron tė burrave, grave ju mjafton:
  Pak bukuri, shumė zgjuarėsi dhe mungesė absolute e mėshirės.
  …
  Martesa ėshtė sikur njė restaurant-
  sapo tė shėrbejnė, shikon pjatėn e tė tjerėve.
  …
  Ata qė i lavdėrojnė gratė, ua njohin vlerat-
  ata qė guxojnė t`i shajnė nuk i njohin fare.
  …
  Burri me dy gra, kėmishėn pa la.
  Jooo, kur nuk i bėn lavatriqeja, ai kėmishėn e lanė vet.
  Shume te verteta keto thenie.

 17. #57
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga engjulli_peje^ Lexo Postimin
  Disa nga ju jane te martuar, A duhet qė gruaja juaj tju pyes, Ku po shkon ose me ke je . dhe cfare po bene, ... apo nje gje te tille nuk do te ishte e thene?
  E per ju qė jeni ende beqar, a do tė dėshironit qė gruaja e ardhme apo e dashura qė keni tani, t'ju pyes per gjithēka?
  Pershendetje per temen se pari!

  Qe te pyes gruaja burrin dhe e anasjellta burri gruan nuk do e merja si kerkese llogarie por si interesim ndaj bashkeshorti/es nga momenti qe bashkejetojne.
  Shume here behet dhe ne forme respekti, nese secili hyne e dele sipas deshires pa thene e pa bere ne shtepi...pa dashje humbet dhe kontakti ndermjet ciftit.
  Familja ka disa rregulla edukate ;-)

  Respekte!
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 18. #58
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga padrilla Lexo Postimin
  Tashi une kam dhe do e perdor mentalitetin e vjeter per gruan( kur te martohem bahet fjal). Gruja nuk do te kete te drejte te me pysi se ku po shkoj apo me ke jam, apo ku jam. Nqs do iki larg per i nate apo dy.. ateher do i them se do iki se kam pune. Cfar do pytje qe te marr nga gruja do ket pergjigjen po dal pak sepse, do takoj njanin, apo kam pak pune. Ajo tashi duhet te me japi mu llogari se ku shkon apo me ke do shkoj apo te kush shkon? kjo vlen per nje familje te shendosh sepse burri do jete ai qe do mbaje familjen dhe do i ket te gjitha ne kurriz.

  Kam 1 te dashur ktu dhe ne fillim me pyste se ku jam, me ke je, kur do vish, dhe ja bana te ditun qe do ishte hera e fundit qe te me marr ne tel per kshu gjonash ose perndryshe... qe ate dit nuk me mer ma ne tel vetem ne darke kur vi ka shpia dhe dal me ta.

  ky mentalitet kam un dhe me duket ma se i drejte.


  Erando

  Mos valle ky lloj mentaliteti eshte i qendisur ne baze te interesit tend???

  Pika qe s'ju bie njerezve qe mendojne si ti lol...ha ha ha

  Liria dhe respekti eshte reciproj ndaj te dyja gjinive.

  Tani ti po gjete ndonje te meshte te qendroje pran teje me ato c'ka ke shkruar me larte....Do te te theme Bravo ;-)
  Por kujdes...se bravo i thone goarit kur dele nga balta ;-)

  Te pershendes!
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 19. #59
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Normale qe e pyes se ku do shkoje, me ke do dale, etj etj, sepse nuk eshte vetem tradhetia ajo qe te shqeteson, ama ne bote ka plot manjake qe te vrasin per dy lek, edhe nese un se di me ke ka dal gruaja, skam as ku ta kerkoj nese nuk kthehet ne shtepi.
  Nuk sillet gjithcka rreth tradhetise, ama eshte mire qe burri apo gruaja ta dine se ku jan njeri tjetri, burri i thote do dal filan vend, do iki te takoj kte ate etj etj, edhe gruaja te njejten gje. Asnjehere si dihet se si ecen puna, ndaj eshte mire qe gruaja/burri te informojne njeri tjetrin se nga do ikin nga do bredhin edhe me ke do dalin. Nuk eshte dhunim i privacy, eshte thjeshte dicka qe duhet bere, plus qe vetem ata qe tradhetojne mbajn te fshehte gjithcka, sepse sduan te kapen mat duke ngren sallam ne ndonje motel.
  Shume dakort me c'ka keni shkruar me larte.

  Respekte!
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 20. #60
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga alda09 Lexo Postimin
  Mua burri ma ka harruar emrin qe me ka vendosur nena se me quan FBI, c'fare jame une ne shtepi "gure varri" qe te hyje e te dale burri kure i do qejfi? ju meshkujt doni nje dore pak te forte se e beni shtepin si hani Stavros por jo gjithmon pyetjet behen nga xhelozia.

  Hihihihihihihihihihihiihihihi alda09.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Deklarata universale e tė drejtave tė njeriut dhe Islami
  Nga Cappuccino nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 30-11-2013, 12:37
 2. Ēfarė ėshtė gruaja pėr burrin?
  Nga Mina nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 23-06-2008, 17:02
 3. Gruaja plagos burrin tek Parku Rinia me thikė
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 16-05-2006, 16:23
 4. Si Dashurojnė Burrat Dhe Si Dashurojnė Gratė?
  Nga Albin nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-12-2005, 08:39
 5. Fetva te dijetareve islame ne lidhje me ceshtjet Islame
  Nga aluando nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-03-2005, 13:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •