Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 40
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Disa vargje pr Kosovn e pavarur !

  "17 SHKURT" Kosova Republike


  'kan kto male qe buasin ?
  'kan kto njerz qe therasin ?
  'ka Kosova qe ushton ?
  ka Prishtina q kndon ?

  ka Shqipria q vallzon ?
  far feste sht kjo vall ?
  A mos kjo eshte fest e rall ?
  Panvarsia n'Kosov u shpall !

  ngjejt sot jan u nga varret
  tuj thith ajrin e liris
  sot jan gzu fushat dhe malet
  pr kt dite te panvarsise

  Trim Shqiptar Baca Adem !
  ohu bre burre ,e thirre zanin !
  Thirr Deanin e Drenicn !
  Prizrenin e Mitrovicen !

  Thirr Suhareken e Gjakovn !
  Pejn e Fush Kosovn !
  Shqiprin dhe Camrin
  thuaji se sot ke nj gzim


  Vllzer dhe motra festoni kt dit
  Se me shum mall , sot e kemi prit !
  ofshamat tona , dhe shekujt kan lodh
  Pr me pa t'panvarun ty Kosov


  T fala Kosov , t ojm prej mrgimit
  T gjith Shqiptart sot pr ty gzojm
  Me mijra flamuj sot po ajn qiejt
  Tani vec pr bashkim do nderrojm!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Fiori : 17-02-2008 m 15:35
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 2. #2
  Besimtar Musliman Maska e **tesa**
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  urime pavarsia ,metevretet pase shkruar ca rrjeshta te bukur
  "E,pa dyshim se pas vshtrsis vjen lehtsimi.Vrtet, pas vshtrsis vjen lehtsimi"El-Inshira5-6

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Kjo poezi po qarkullon prej sot neper internet!

  Gezuar Pavarsia e Kosoves


  Thone "Bac, u kry",ja
  erdhi Pavarsia,
  dhe rruga vazhdon ku e le.
  Te perkulet gjithe Shqiperia,
  O Feniks per komb ,per Atdhe.


  Bac Adem te them Ty Gezuar,
  qe u flijove per lirine.
  O,Engjull mbrojtes i bekuar;
  Kosoves i solle pavarsine.


  Ne themel te Kosoves je shtri,
  Lapidari Yt eshte shpetimi.
  Pavarsine na le trashigimi,
  Trashigimi gjakun tek Lulzimi.


  Naten qe do te festojme,
  me mall ne ne mergim.
  Juve do t'ju kujtojme,
  Deshmore te Vendit Tim.


  Kosova Loke,shume urime;
  Gezuar me goten plot.
  Gezuar o locka ime,
  Me fund do pijme ne lot.


  Ne festim ne bashke jemi,
  te bashkuar do jemi gjithmone.
  Me vete te marrim kudo t'vemi,
  Kosove Martirja jone.


  Goten n'dore ,shikimin n'qiell;
  Kosove do festojme ne te Dy.
  Lart engjujt shkelqejne si Diell,
  Me fund....me fund ...."Bac , u kry"


  Teper e mire..
  Sui generis

 4. #4
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Antarsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime n 36 postime
  Urime Kosove. Urime popull shqiptar . LAVDI atyre qe derdhen gjak per kete dite te bekuar. Qofte ky fillim i mbare i bashkimit te te gjitha trojeve shqiptare .

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-02-2006
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Shekujsh shume gjak u derdh
  prej dhimbjesh dhe malet u tunden
  por dite e bekuar lumturisht erdhi
  Gezo , Gezo Kosove Martire
  Pavarsine me nure , Pavarsine e bukur !

 6. #6
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Vezuvi dhe Pompeu

  Kosova n 5000 vite
  Ja q nuk msoi t lutet
  Pr lirin, por ta fitoj
  Me njat gishtin q nuk tutet.

  O, moj nn, qysh keni br
  ather pr lirin?
  Diplomat a kishit, nn?
  -Kishin Isa Boletin.

  Po vajza, a kishit nene
  te dilnin per "MISS" boten?
  Kishim, bir, por loznin gishtin
  per "Miss" kishin zgjedhur Shoten

  Oj Kosova e kosovareve
  ke shperthyer si vullkan
  si shpertheu dikur Vezuvi
  mbi Pompeun Sllobodan

  Mblidhe mendjen, sllobodan
  Mblidhe mendjen kete here
  Oso Kuke eshte krejt Drenicaa
  qe me ty hidhet ne ere.

  Riza Lahi

  Urime per Statusin e Kosoves,urime Popullit Kosovar ..

  Me ne fund u plotesua endrra e poeteve te tij,shkrimtareve,heronjve qe dhane gjakun per Pavaresine,te tjere qe luftuan dhe gezojne kete dite te mrekullueshme,drejtuesve te saj,endrra e popullit...
  Ja me ne fund Liria....Ta gezoni dhe Lumturi te perjetshme.
  Gezuar Popullit Shqiptar dhe Shqiptareve ne mbare boten.
  Ndryshuar pr her t fundit nga DI_ANA : 16-02-2008 m 19:21
  "Carpe Diem"

 7. #7
  njeri
  Antarsuar
  04-02-2007
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Zoti e bekoft popullin SHQIPETAR dhe na japt rrugen e mbare per te ardhmen, qe te perparojm!

  URIME, Urime pavarsin o njerz!!!!

  \/
  l

 8. #8
  :)
  Antarsuar
  28-02-2006
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kendo Tirane, kendo Prishtine


  Nuk eshte enderr, jemi zgjuar,
  As perralle, por e vertete,
  Pavarsia e shumepritur,
  Merr sot fryme, nis sot jete...

  Oshetijne malet, bucet kenga,
  Ne ket shkurt te shumepritur,
  Qofte bekuar kjo dite hyjnore,
  Per liri ishim te uritur...

  Nuk eshte enderr, jemi zgjuar
  Dhe pse kurre skemi fjetur,
  Per liri e drejtesi,
  Brez pas brezi , qeme te etur...

  Kendo Tirane, kendo Prishtine,
  Ska me ndarje ne kete jete,
  Dimri ne pranvere u kthye,
  Cdo shqiptar u be me flete...


  P.Alma
  Ndryshuar pr her t fundit nga Palma : 16-02-2008 m 19:50

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Syku
  Antarsuar
  20-11-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  36
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kosove

  O moter Kosove, kjo eshte dita jote
  thuaja kenges moter, kenges gezimplote!

  Kerce n’valle te pafundme se kjo eshte dita e bardhe
  vallzo me bijte e tu qe sot nga ka’mos kane ardhe!

  Merr fryme Kosove e ngiji mushkerite e tua
  me ajrin qe nder shekuj tiranisht te qe mohuar!

  Zbathi kembet e fashuara dhe shkele pa droje truadhin tend
  shijoje Kosove lirine qe teper vone t’eshte dhene!

  Qesh e gezo Kosove, me se fundmi me lot gezimi
  qesh e gezo o moter se tani mbaroi i padrejti - burgimi!

  Ngrije zerin tend anembane e deri tek perendite
  shpalle pamvaresine e shenjteroje kete dite!

  Puthi bijte e tu qe nder shekuj te kane nderuar,
  perqafoi te gjithe me rralle se jane te permalluar!

  Kumtoje fene shqiptare, nder breze trasheguar
  dhe gjakun e deshmoreve per shqiptari dhuruar!

  Ngrije flamurin e qendisur me endrra patriotesh
  lare e shplare me djerse e gjak bijsh Kastriotesh!

  Te dua moj moter e gjithmone te kam dashur
  nder plaget e mia ke qene plaga me e hapur.


  Gezuar pamvaresine Kosove!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Syku : 16-02-2008 m 20:50

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e mondishall
  Antarsuar
  28-11-2006
  Vendndodhja
  Ne Selanik te Greqise
  Mosha
  60
  Postime
  2,692
  Faleminderit
  0
  55 falenderime n 47 postime
  Qe Sot!

  Je timja, Kosove
  Qe Sot, vec timja je
  Shqiperine e ndjej me te plote
  Me frymemarres te ndjej, Atdhe!

  Jam tendi, Kosove
  Qe sot me tendi jam
  Shenjteruar kjo dite qofte
  17 Shkurti i madh, Shqiptar!
  * * *

 11. #11
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Antarsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  38
  Postime
  430
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  E Diel 17 shkurt 2008

  I Uroj Gjith Kosovareve Gezuar Diten e Pavarsish .Qe me shekuj e kemi Pritur.

  Kosova e Lire

  Ne ket Dite te Bukur
  Ne Ket dite
  Te lumturis
  Dhe une me gjith
  shqiptaret
  Festojm Diten
  E Pavarsis.

  Nje Liri te Mohuar
  Nje liri qe
  Me shekuj
  e kemi Prit
  per kete Liri
  Kete Dite
  E kemi Prit.

  Kto jan Fjal
  nga Zemra
  Kto jan fjal
  Nga Dashuria
  Sepse Pavarsin
  E pret
  gjith Shqiptaria

  .

  Rroft Kosova E Lire Roft Shqiperia Ky Eshte Gjaku Arbrit kjo Eshte Shqiptaria!
  FieRaK

 12. #12
  :)
  Antarsuar
  28-02-2006
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Syku Lexo Postimin
  Kosove

  O moter Kosove, kjo eshte dita jote
  thuaja kenges moter, kenges gezimplote!

  Kerce nvalle te pafundme se kjo eshte dita e bardhe
  vallzo me bijte e tu qe sot nga kamos kane ardhe!

  Merr fryme Kosove e ngiji mushkerite e tua
  me ajrin qe nder shekuj tiranisht te qe mohuar!

  Zbathi kembet e fashuara dhe shkele pa droje truadhin tend
  shijoje Kosove lirine qe teper vone teshte dhene!

  Qesh e gezo Kosove, me se fundmi me lot gezimi
  qesh e gezo o moter se tani mbaroi i padrejti - burgimi!

  Ngrije zerin tend anembane e deri tek perendite
  shpalle pamvaresine e shenjteroje kete dite!

  Puthi bijte e tu qe nder shekuj te kane nderuar,
  perqafoi te gjithe me rralle se jane te permalluar!

  Kumtoje fene shqiptare, nder breze trasheguar
  dhe gjakun e deshmoreve per shqiptari dhuruar!

  Ngrije flamurin e qendisur me endrra patriotesh
  lare e shplare me djerse e gjak bijsh Kastriotesh!

  Te dua moj moter e gjithmone te kam dashur
  nder plaget e mia ke qene plaga me e hapur.


  Gezuar pamvaresine Kosove!

  Gezuar Pavarsine o Kosove!!


  Faleminderit Syku per te tilla vargje!


  Suksese te gjithe krijuesve, qe kane shkruar ne kete teme!!

 13. #13
  :)
  Antarsuar
  28-02-2006
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Shkruar nga nga Deep_blue

  Bac, u kry!
  Rendi i pare
  i dyti
  Ka me u kry edhe i treti
  Ve le t kryhet
  Bac
  E krejt kemi me ardh te ti
  Ndryshuar pr her t fundit nga shigjeta : 17-02-2008 m 21:12

 14. #14
  El-Letrsia Maska e macia_blu
  Antarsuar
  04-05-2002
  Vendndodhja
  michigan usa
  Mosha
  49
  Postime
  2,498
  Faleminderit
  0
  29 falenderime n 29 postime
  Citim Postuar m par nga mondishall Lexo Postimin
  Qe Sot!

  Je timja, Kosove
  Qe Sot, vec timja je
  Shqiperine e ndjej me te plote
  Me frymemarres te ndjej, Atdhe!

  Jam tendi, Kosove
  Qe sot me tendi jam
  Shenjteruar kjo dite qofte
  17 Shkurti i madh, Shqiptar!
  * * *  Gezuar Kosove.... keshtu u gezofsh nga mot. Krenohu Kosove Krenohu.
  Zgjerohu Europe, (ndryshoje Harten, shtona edhe nje here ), shtoje dhe nje shtet ne harten tende te zorshme, e me te madhe sot.
  Gezuar!
  "Shkolla nuk e ben njeriun me te mencur, e meson te duket i tille" (e.m)

 15. #15
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  32
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Ilir Shaqiri - Moj Evrop

  Moj Evrop evrop e vjeter
  si sma gjete nje rrug tjeter
  Ni rrug tjeter pak kthes 100 vjet mi qite nharres

  Moj evrop e bija tallkanit
  Ta vum zjarrin mes te ballaknit
  ta vum zjarrin qe mpervlon
  e nuk pres ma nuk pres si kujton

  Nuk jav pres hilet si tthash
  se mka ra ma thika nasht
  e dredhit po dalin nfush
  arat vorre mi kan mush

  100 vjet poj pres ngushllim
  po i laj durt me gjakun tim
  kthema mua krenarin dhe doren see
  mos tndaj kufi, mos tndaj kufi

  (refreni)
  Kthema token, te jap qjellin
  kthema borxhin kthema borxhin
  lshoma djellin
  dua tjem zot
  ntime toke
  dje dhesot, sot e neser jam evrop,
  jam evrop, jam evrop

  Her ne lindje her ne azi her me be her me dredhi
  trup e kok mi banin cop
  qe tmos isha ma evrop

  Moj evrop e bija tallkanit
  Ta vum zjarrin mes te ballaknit
  ta vum zjarrin qe mpervlon
  e nuk pres ma nuk pres si kujton

  Nuk jav pres hilet si tthash
  se mka ra ma thika nasht
  e dredhit po dalin nfush
  arat vorre mi kan mush

  100 vjet poj pres ngushllim
  po i laj durt me gjakun tim
  kthema mua krenarin dhe doren see
  mos tndaj kufi, mos tndaj kufi

  (refreni)(2x)
  Kthema token, te jap qjellin
  kthema borxhin kthema borxhin
  lshoma djellin
  dua tjem zot
  ntime toke
  dje dhesot, sot e neser jam evrop,
  jam evrop, jam evrop


  Rrofte Kosova e Pamvarur!
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 16. #16
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  55
  Postime
  1,803
  Faleminderit
  371
  43 falenderime n 32 postime

  Rrofsh qe e ke sjelle ne kete teme...

  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Kjo poezi po qarkullon prej sot neper internet!

  Gezuar Pavarsia e Kosoves


  Thone "Bac, u kry",ja
  erdhi Pavarsia,
  dhe rruga vazhdon ku e le.
  Te perkulet gjithe Shqiperia,
  O Feniks per komb ,per Atdhe.


  Bac Adem te them Ty Gezuar,
  qe u flijove per lirine.
  O,Engjull mbrojtes i bekuar;
  Kosoves i solle pavarsine.


  Ne themel te Kosoves je shtri,
  Lapidari Yt eshte shpetimi.
  Pavarsine na le trashigimi,
  Trashigimi gjakun tek Lulzimi.


  Naten qe do te festojme,
  me mall ne ne mergim.
  Juve do t'ju kujtojme,
  Deshmore te Vendit Tim.


  Kosova Loke,shume urime;
  Gezuar me goten plot.
  Gezuar o locka ime,
  Me fund do pijme ne lot.


  Ne festim ne bashke jemi,
  te bashkuar do jemi gjithmone.
  Me vete te marrim kudo t'vemi,
  Kosove Martirja jone.


  Goten n'dore ,shikimin n'qiell;
  Kosove do festojme ne te Dy.
  Lart engjujt shkelqejne si Diell,
  Me fund....me fund ...."Bac , u kry"


  Teper e mire..
  Kushtrim rrofsh qe e ke sjelle ketu ,

  Eshte me zemer per Kosoven...une e kam shkruar tek tema e Davius se pari dhe eshte nje perkushtim malli dhe dashurie per Deshmoret e Kombit, per Kosoven dhe gjithe shqiptaret ne bote ..Une do ta recitoj tek mbremja madheshtore ne Chicago.. ...kur festojme nje qellim jemi se bashku edhe kur nuk jemi fizikisht prane njeritjetrit....kur te coj goten me fund dijeni se e coj per te gjithe Ju bashkeshqiptaret e mij ne bote..Bashke jemi me te forte...dhe bashke jemi shume shume me te mire...Urime Pavaresia te gjitheve...Gezuar...

  Me fund*..." Bac, u kry..."

  me nderime,
  Xhabir Alili,Chicago,USA
  Ndryshuar pr her t fundit nga bili99 : 17-02-2008 m 09:42
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 17. #17
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  32
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  "RROFT DITA E PAMVARSIS"

  Erdhi dita e shumpritun,
  Qi me GJAK e kem ujitun,
  Erdhi dita e LIRIS'
  Erdhi dita e PAMVARSIS'

  Erdhi dita e BAC ADEMIT
  Qi shkjaut' t'zi i shtini Tmerrin,
  Erdhi dita e Ibrahim Rugoves,
  Qe luftoi per liri t'Kosoves.

  UK-se i erdhi Ora
  Per me l'shu armet nga dora,
  E me majt ne dor flamur,
  Flamurin e PAMVARSIS.

  Oj KOSOV oj nana jon,
  Sa bukur sot m'kenke veshun,
  Ke vesh petkat e Liris,
  RROFT DITA E PAMVARSIS.


  Krijuar nga: B. Lleshi
  Ndryshuar pr her t fundit nga MaDaBeR : 17-02-2008 m 10:02
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 18. #18
  RSHP Maska e RSHP
  Antarsuar
  09-01-2005
  Mosha
  42
  Postime
  209
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 3 postime
  Urime nga zemra Kosovareve te shumevuajtur!

  Tani ju ka mbetur, edhe gjysma e punes, te perballeni me sfidat qe fsheh vete liria ne
  shtjellat e saj. Dhe ato nuk jane te pakta, kur mikrobi i lirise deperton ne
  gjakun e bashkekombesve tuaj...

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  Ja dhe nje Poezi e re per Kosoven krijuar nga nje vajze nga Shqiperia.


  Autore: Lediana ose Zemrushja..

  Monday, February 18, 2008


  Gezuar Pavaresine Kosove!


  Tok e shenjt, tok’shqiptare, bij e nns son Shqipri
  Tok q trima dhe bujar t’kan shrbyer me dashuri,
  Tok e vyer, tok’e muar, shum pagove pr lirin,
  Dete gjaku paprthar, ende ti I mban mbi shpin.
  Gjak i kuq, gjak martiri, gjak qe leu do shtpi
  Gjak q edhe trndafilave, ua venite ngjyrn ti
  Gjak q trimat- sbashku, kan dhuruar pr Lirin
  Lirimbla, liridashura, do shqiptari I erdhe ti..


  Die t kan prit si nuse, teksa hyn n shpi t re
  Vallja, knga nuk asht ndal, derisa hna prapa u fsheh
  Zemrat trime, zemra’ dashurat, fort gzuan pr kt dit
  Zemrat q ishin t plasura, ngjizjen prap ua dhe ti
  Liridashur, lirimbl, oh sa shum t kan prit
  Pjalmin tnd die shijuan, pjalm lirie u dhe ti


  Oshtiu I gjith vndi, bots ark I shkoi ai(zri)
  Lajmin dha n do shtpiz, se e lir do ishe ti
  Edhe nifmat edhe zanat, se u zgjuan prsri
  Me gzim, me kng e valle, t kan prit n kt dit’
  Tok me shqipet anemban, festuan deri n’agim
  Pas t pars vese ikn, pr t ardhur prsri..


  Tok e shenjt, tok’shqiptare, bij e nns son Shqipri
  Sa lezet t ka kurora, kjo kuror e LIRISE
  Tok q rrite bij trima, me gji zane I ke rrit
  Tok q kurr s’t braktisn, se e mbl ishe ti
  Tok bujare sot shpagove, dhimbjen e gjith rrobris
  T gzuar, lumturuar, t pafsha tani gjithnji...  Posted by Lediana Paja at 9:00 PM 0 comments

  Friday, January 18, 2008
  ...  Bukur Lediana (Zemrushja) !

  Urime dhe ju krijuesve te tjere!

  Gezuar Kosoven tashma Shtet i Pamvarur!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Brari : 19-02-2008 m 01:20

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga RSHP Lexo Postimin
  Urime nga zemra Kosovareve te shumevuajtur!

  Tani ju ka mbetur, edhe gjysma e punes, te perballeni me sfidat qe fsheh vete liria ne
  shtjellat e saj. Dhe ato nuk jane te pakta, kur mikrobi i lirise deperton ne
  gjakun e bashkekombesve tuaj...
  sht nj shpres se mjegulla sht trhequr nga Kosova, prandaj presim q t mos ket kushte pr ujqit.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Kur t gjith i dhuronin vargje Enver Hoxhs
  Nga Coli-i-vogl n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 22:20
 2. Shrbesa dhe lutje kishtare
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-12-2006, 16:16
 3. Rikonfirmohet vullneti pr Kosovn shtet t pavarur dhe sovran
  Nga mbreta n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-11-2005, 10:26
 4. Shqipria prball ndrgjegjes s gjymtuar t saj
  Nga Shn Albani n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 22-09-2005, 12:27
 5. Perse Kosova duhet te njihet e pavarur !
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-09-2002, 14:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •