Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime

  Nje udhetim ne rruget e Stambollit

  Po postoj disa pamje nga Stambolli te bera nga une.Po filloj me pamje nga deti.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Ky eshte muri rrethues i Kostandinopojes.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Vashdon muri rrethues i Kostandinopojes
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Ujesjellesi i vjeter romak,i cili duket dhe nga avioni kur je mbi qytet.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Jane me shumice neper sheshe,ne Shqiperi u themi pellumba misterce insa.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  Kam qen ne Stamboll nja 2 jav ne vizit tek te familjes , qytet shum i mir dhe interesant per nje vizitor , ka cka te vizitohet , qytet me histori te lasht . Foto te bukura

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Mbi uren e Gallates,turqit ishin qeflinj peshku,fotoja poshte eshte nen ure ,aty serviret kryesisht prodhime deti.
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Po vashdoj me fotot mbi dhe poshte ures se Gallates.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Kjo eshte hyrja per ne muzeun arkeologjik qe per fat te keq nuk lejohesh fotografimi brenda.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Shen Sofia e fameshme me mozaiket e arte te mrekullon me madheshtine e saj.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Xhamia Blu ne nje aks me Shen Sofine konkurojne njera tjetren per nga bukuria dhe madheshtia.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Cezem monumentale ,keto jane disa ne Stamboll.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Ja dhe nje loje me ngjyrat ne Big Pazar
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Dija eshte injorance e mesuar.....

Tema tė Ngjashme

 1. Fillon Kreshma e Madhe
  Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:20
 2. Historia e alfabetit tė gjuhės shqipe - Stavri Skėndo
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-10-2009, 15:44
 3. Lidhja Shqiptare e Prizrenit
  Nga dodoni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 00:29
 4. Sa udhėtim i bukur!
  Nga titi-a nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 16:06
 5. Kryeqyteti, Tirana nė kaos me trafikun rrugor
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 31-12-2006, 10:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •