Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 41
  1. #1
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684

    Fotografia e grisur!

    A keni grisur ndonjehere fotografi sepse aty kane qene persona te padeshiruar per momentin,por me kalimin e kohes jeni penduar qe keni bere nje gjest te tille.

    Personalisht kam grisur shume fotografi shume vite me pare,ku kisha dale me ish te dashuren time.tani jam penduar,kam grisur foto me momente shume te bukura te jetes time.qe atehere nuk e kam bere me.kam plot foto te tjera tani qe nuk do i grisja,shuaja kurre,dhe pse me ka ndodhur te nervozohem kohet e fundit nuk e kam bere,fotot jane nje kujtim i bukur,jane copeza te jetes tone.
    ps.me ka marre malli per ato foto,sidoqofte ruaj ne kujtese ato momente.

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
    Anėtarėsuar
    14-08-2002
    Vendndodhja
    U.k . London
    Postime
    2,169
    ka pas raste nga keto,,, ose kam nderu nr e tel dhe kam humb dhe nr e tij,dmth e kam fshi,e kshu gjerash.
    Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

  3. #3
    Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
    Anėtarėsuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    As Vet Se Di
    Postime
    923
    Nuk kam Gris deri ne keto momente , po do e bej shum shpejt Dmth per pak ore
    E kam tė vėshtirė tė gjykoj tė tjerėt , por tė tjerėt e kan tė vėshtirė pėr mos mė gjykuar mua.....

  4. #4
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    07-10-2007
    Vendndodhja
    ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
    Postime
    783
    nje here qe grisa nje foto,u pendova ne cast.mora leter ngjitese dhe e ngjita.kjo,shume vite me pare.kam shuar foto nga celulari,por per fat te keq,ato nuk kthehen me.

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Une kam grisur, po nuk jam bere pishman.

  6. #6
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Ne djalle vafshin. Kur me con tjetri deri ne grisje fotosh do thote qe as kujtimet e leshta ne ato foto s'kane qene te verteta por nje iluzion momental.
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  7. #7
    Te grisur dhe oj te grisur thuaj .... gjeja qe me mė shume endje kam ber ne ate kohe ka qen kur i kam ven zjarrin disa fotove dhe nje ditari qe e kisha marre dhurate. Per ditarin qe dogja nuk jam ber pishman me shume se per fotot ... po kenaqem me faktin qe me beri te ndjehesha mire per momentin dhe kjo ka rendesi. Edhe nqs nuk do ta kisha bere dicka te tille ... gjerat njelloj nuk kishin per te qene ashtu si doja un, kshuqe rrofte shkrepsja dhe benzina.

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    Te grisur dhe oj te grisur thuaj .... gjeja qe me mė shume endje kam ber ne ate kohe ka qen kur i kam ven zjarrin disa fotove dhe nje ditari qe e kisha marre dhurate. Per ditarin qe dogja nuk jam ber pishman me shume se per fotot ... po kenaqem me faktin qe me beri te ndjehesha mire per momentin dhe kjo ka rendesi. Edhe nqs nuk do ta kisha bere dicka te tille ... gjerat njelloj nuk kishin per te qene ashtu si doja un, kshuqe rrofte shkrepsja dhe benzina.
    zgjedhje e mire zjarri, plot nje vit me pare kam djegur ca foto, se kur i gris mund te ngjiten, zjarri i zhduk plotesisht nga ekzistenca.

  9. #9
    Qesharake eshte kur ne midis atyre flakeve te fundit qe ishin ne te shuar e siper, ngeleshin akoma ca gjurme te fotove, dhe si per dreq pjesa e ngelur e fotos ishin "syte" ... me vrap pastaj akoma edhe ca benzine per te shuar ate pak drite qe kishte ngelur ne foto ... dhe per te mbyllur nje her e mire "syte" e ngelur nga flaket qe te fusnin te rrenqethurat se dukeshin sikur te shifnin akoma. S'ka me mire se zjarri ... vec hirin le pas, mjafton qe te fryje nje ere e lehte dhe gjithcka merr fund

  10. #10
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Kam grisur po asnjeher fytyren time , gjithmon i bie fotografis mes e permes zhduk personin po asnjeher veten , me ato copeza qe me kan ngelur krijoj dicka tjeter po fytyra e personit ne fjale behet cop cop dhe perfundon ne wc se aty e ka vendin ...

  11. #11
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483
    jo, nuk kam grisur, djegur, prere apo ngjyrosur asnje foto. dhe besoj se as do ta bej ndonjehere. mendoj qe fakti qe nje njeri me nxjerr "ndjenja" kaq te forta/egra eshte arsyeja me e mire per te mos bere.

    ndaj lerini fotot rehat, tua tregoni niperve e mbesave me vone, kur do jeni fishkur e do ju jene ftohur p@rdhet e tu thoni: "shikoni me ca beep-ash bente shoqeri gjyshi/gjyshja" hahahahaha veprimet e nxituara dhe pendimi? konkretizuar mbi foto? lol
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

  12. #12
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anėtarėsuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Po, kam grisur ca foto para njė muaji, ishin disa fotografi me te dashurėn qe i kisha bere, njėra prej tyre ishte, duke u puthur, dhe me tha mami ē'janė kėto fotografi? Aq shume me erdhi turp, sa i kam grisur te gjitha, vetėm njėra ka shpėtua, sepse e kisha ne kulet, dhe e kisha harrua. Ishin te vetmet fotografi qe i kam bere me te se bashku. :'(
    Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e Alma07
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    ktu ku nuk duhet
    Postime
    282
    Asnjehere nuk i kam gris e nuk do ta beja kurre ,jane gjithmon nje kujtim ,qe do te mbeten perhere ne zemren time qofshin te bukura o te shemtuara ,perkundrazi kur i marr e i shikoj me duket sikur po perjetoj ate moment edhe njehere tjeter ........

  14. #14
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-07-2008
    Postime
    98
    Kur y thye nje "kujtese" ne copa te vogla, ishte ndjenja me e mire ne bote. Gjithmone vendos te zhdukem vet bashke me c'do gje tjeter.

  15. #15
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-09-2008
    Postime
    10
    Deri me tani asnjehere se kam grisur,sepse fotografia nuk fajsohet ashtu mendoj,ejupi

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e Flora82
    Anėtarėsuar
    17-04-2006
    Vendndodhja
    afer detit
    Postime
    899
    Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
    zgjedhje e mire zjarri, plot nje vit me pare kam djegur ca foto, se kur i gris mund te ngjiten, zjarri i zhduk plotesisht nga ekzistenca.
    uff qenke gjindosure shume deri sa paske arritur ne kete shkalle , por kujtimet mbesin kote qe i gris fotot i djeg

    kam grisure edhe une do foto , por jam penduar shume , se nuk mbaron asgje me grisjen e fotove apo me ditarin , te gjitha mbesin mbrenda neve .

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e maxhuni
    Anėtarėsuar
    11-08-2008
    Vendndodhja
    Atje Ku S`Ke Qėnė NDoNJėHeRe Ti :)
    Postime
    269
    Kam Grisur Me Perpara .....Por Fografite e Dashnores Te Fundit I Kam Mbajtur ..... Shume Shpejte Do Ti Hap Nje WeB ......
    FJŖLėt Janė G®ā .... VeP®aT Jćńė Bų®®ǻ

  18. #18
    Kurre s'kam ber kso fotosh, sepse lidhjet gjithnje i kisha te shkurtera. Eh me njeren i kisha ber disa por ato foto kane mbetur dikah ne bodrume
    And my soul from out that shadow that lies floating on the floor, Shall be lifted -- Nevermore!

  19. #19
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    24-03-2008
    Vendndodhja
    'Itlodeum' world
    Postime
    694
    Citim Postuar mė parė nga land Lexo Postimin
    A keni grisur ndonjehere fotografi sepse aty kane qene persona te padeshiruar per momentin,por me kalimin e kohes jeni penduar qe keni bere nje gjest te tille.

    Personalisht kam grisur shume fotografi shume vite me pare,ku kisha dale me ish te dashuren time.tani jam penduar,kam grisur foto me momente shume te bukura te jetes time.qe atehere nuk e kam bere me.kam plot foto te tjera tani qe nuk do i grisja,shuaja kurre,dhe pse me ka ndodhur te nervozohem kohet e fundit nuk e kam bere,fotot jane nje kujtim i bukur,jane copeza te jetes tone.
    ps.me ka marre malli per ato foto,sidoqofte ruaj ne kujtese ato momente.
    C'koencidence teme.

    Nuk kam grisur asnjehere fotografi. E dua te kaluaren me te miren dhe te keqen e saj.

  20. #20
    Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
    Anėtarėsuar
    06-02-2006
    Postime
    975
    Po,kam grisur fotografi,por kjo nuk do te thot
    se me grisjen e nje fotografie mund te fshish cdo kujtim.
    Ľųšŧ ļŋ Ťħųūġħŧ

    나는 당신이 정말 싫어

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Arti i Fotografisė
    Nga Albo nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 13-05-2013, 20:02
  2. A ėshtė fotografia art?
    Nga katana nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 19-03-2010, 22:22
  3. Magjia e dhomės sė errėt
    Nga Brari nė forumin Kinematografia dhe televizioni
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 21-05-2009, 01:52
  4. Fotografia fituese e ēmimit "Pulitzer" - 2007
    Nga Davius nė forumin Albumi fotografik
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 01-10-2007, 16:02
  5. Fotografia vs. Pikturen
    Nga anja bojku nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 15-05-2005, 06:39

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •