Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  ME shqetesuese eshte injoranca e thelle e popullit shqiptar mbi ceshtjet e mjedisit dhe mbrojtjes se tij. Mund te them qe jemi vendi i fundit ne Evrope per nga mbrojtja e mjedisit.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  ME shqetesuese eshte injoranca e thelle e popullit shqiptar mbi ceshtjet e mjedisit dhe mbrojtjes se tij. Mund te them qe jemi vendi i fundit ne Evrope per nga mbrojtja e mjedisit.
  Eshte injoranca dhe varferia bashke qe influencojne ne mborjtjen e mjedisit.

 3. #23
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  PO nuk besoj se nga varferia femijet shkulin dhe thejne pemet me nje barbari te papare, hedhin plehra ku te munden, vene zjarre per qef etj etj...

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  PO nuk besoj se nga varferia femijet shkulin dhe thejne pemet me nje barbari te papare, hedhin plehra ku te munden, vene zjarre per qef etj etj...
  normalisht qe jo

  e kisha fjalen qe nje pjese e ndotjes vjen dhe nga varferia. Ndotja nga makinat si p.sh. qe jane gjysma 20 vjecare.

 5. #25
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Ajo ndotje po qe varet nga niveli ekonomik. Por se pari duhet filluar nga eliminimi i ndotjes dhe shkaterrimit qe nuk varet aspak nga varferia apo pasuria. Shqiperia duhet te krijoje nje agjensi te forte per mbrojtjen e mjedisit qe te nderhyje me politika, me ane te shkopit dhe karremit te detyroje dhe t'i terheqe qytetaret ne mbrojtje te mjedisit.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 2. "Dr. dituria"
  Nga Sabriu nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-12-2008, 05:32
 3. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 4. Miti i 'tolerances fetare' nė Shqipėri
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 05-08-2006, 05:26
 5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
  Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •