Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Anėtarėsuar
  02-06-2005
  Mosha
  34
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Stema e republikes se Shqiperise ne web faqen president.al

  E gjithe web faqja e presidentit eshte e punua shume mire dhe mund te gjenden informata dhe lajme te mira, funksionaliteti i faqes eshte gjithshtu ne nivel, por ajo qe me nuk mu duk aspak e mire eshte stema e Republies se Shqiperise. Kjo steme duke shume keq, fotografia ka nje rezulucion shume te keq qe te ben te mendosh se dikush ka luajtur kur e ka rregullu kete steme, me te vertet te veprosjsh me aq pa pergjegjesi ne nje instuticion te till sic eshte presidenti i shtetit eshte mekat i madh.
  Ate faqe e vizitojne me sigur njerez akademik nga vende te ndryshme dhe drejt ne shfaqjen e stemes shihet nje joseriozitet ne pune, mbi te gjitha nuk eshte nje klub fudbollistik (edhe pse ne asnje faqe te ndonje klubi stema nuk duket ashtu) qe te vesh steme te til, behet fjale per stemen e Shtetit edhe duhet me shume kujdes ti kushtohet.
  STEMEN MUND TA SHIHNI NE KETE LINKE POSHTE
  http://www.president.al/shqip/stema.asp
  Ne pjesen per kontakt qe e ka faqja president.al une dergova nje mesazhe kritik lidhur me kete ceshtje dhe shpresoj qe ta lecxojne ate mesazh qe une ua kam derguar, besoj se edhe ndonjeri prej jush do tu shkruan ndonje mesazh per kete mos seriozitet qe bejne me simbolet tona te shejta .


  P.S Per vete e cmoj shume presidentin Topi, dhe kjo kritik nuk duhet te meret si negative, por nje verejtje per ate qe ka punuar pa koke serioziteti kur ka punuar faqen e Presidentit te Shqiperise.

 2. #2
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Anėtarėsuar
  02-06-2005
  Mosha
  34
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ja si duket steme origjinale ne web faqen www.president.al

  Ketu eshte nje steme qe une e bere per rreth 3 minuta. Dmth njeriu qe ka perpunu kete stme ska punuar as 20 sekonda per ta rregulluar

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Agon_xh : 28-01-2008 mė 11:35

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime nė 629 postime
  Nuk do te ishte me mire qe t'ia nisje me email keto pershtypje presidences dhe atyre qe mirembahen me faqen e presidentit se sa ti kishe hedhur ne forum?

  Albo

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Ajo varet thjesht nga menyra se si e ben export punimin, me cilesi te larte ose te dobet.
  nuk besoj se ai qe e ka punuar e ka bere ne cilesi aq te dobet.

 5. #5
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Anėtarėsuar
  02-06-2005
  Mosha
  34
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Ajo varet thjesht nga menyra se si e ben export punimin, me cilesi te larte ose te dobet.
  nuk besoj se ai qe e ka punuar e ka bere ne cilesi aq te dobet.
  Shume ne rregull eshte ajo qe thu, por hyn ne faqen qe ta dhsh me lart dhe e sheh se me cfar rezolucioni eshte stema atje. Une per vete mendoj se eshte leshim i madh i ati qe ka pune faqen.

 6. #6
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Anėtarėsuar
  02-06-2005
  Mosha
  34
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Nuk do te ishte me mire qe t'ia nisje me email keto pershtypje presidences dhe atyre qe mirembahen me faqen e presidentit se sa ti kishe hedhur ne forum?

  Albo
  Une kete e bera me duket me lart e kam treguar, por nuk mora pergjegje dhe nuk u ndryshua kjo foto, mu per kete vendosa ta diskutoj kete teme ne Forum, kerkoj ide dhe mendime nga te tjeret. Ndoshta dikujt nuk i duket teme per te diskutuar, por mu me duket nje detal i vogel por shume i rendesishem qe tregon per pergjegjesine jo serioze qe kan ata qe kan punuar kete faqe.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e ZANOR
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Postime
  1,121
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flamuri nuk behet steme

 8. #8
  Cub Maska e imodhjom
  Anėtarėsuar
  11-03-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O cuna me se merreni dhe ju,ne nuk dime si e kemi flamurin,e nuk i veme dy shqiponja njelloj e jo me te merremi me risolucionin e stemes te websiti i presidences.

 9. #9
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Pajtohem me hapesin e temes, pune dhe realizim mjaft i dobet, por po kryen pune.

  Stema ne faqe: 49 225 bytes kualiteti (1-10) 2
  Stema e Agronxh: 16 969 bytes kualiteti (1-10) 8

  Nder tjera:
  8 214 bytes i ka shpenzuar ne 'background' vetem per ta ngjyrosur prapavine me pixel.jpg !
  Kur thjeshte ka mundur ta perdorte vetem kete 'style' deklarate: #dbdbdb; pa na i shpenzuar 8KB kot.

  Nejse faqja po funksionon.
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 10. #10
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  sikur ta kishe punuar me Paint kete stemen ai mirembjatesi i faqes se presidentit lol
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pas krejt komenteve-ju kisha lutur te shifni ne ndonje metode tuajen se si e ka "bandwith" web faqja ne fjale ku eshte stema me rezulucion te dobet.cdo gje qe gjendet ne ate web faqe eshte me dobesi te vecante-krejt te minimizuara pasi i mbyllet serveri poqe ka download/upload bandwith me te larte.katastrofale dhe mizerore-edhe dizajni esht i dobet per 1 rank te tille.sidoqoft,e konsideroj te kot debatimin e kesaje teme.kemi gjera me ma teper rendesi per forum dhe ceshtje tjera.kaloni mire-ju pershendes nga Tetova

 12. #12
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Hyra tek webi i presidences per te pare kete steme, por vura re dhe dicka tjeter :

  Lindi mė 1925 nė Shkodėr. I diplomuar nė shkollėn e Partisė nė Moskė (1954), zoti Alia ėshtė njė nga figurat mė tė rėndėsishme tė Partisė sė Punės sė Shqipėrisė, e cila udhėhoqi Shqipėrinė mes viteve 1994 – 1990

  Mendoj se duhet te ishte 1984-1990.
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Nuk mendoj se esht ndonje teme e rendesishme per tu diskutuar
  Ndersa une them se eshte shume e rendesishme. C'na duhet ne te diskutojme per minierat apo energjine, apo ujin e famshem (te pijshem), kur nuk kemi ne terezi rezolucionin e stemes se republikes se nderuar ne UEBfaqen e presidentit Topi?

 14. #14
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Anėtarėsuar
  02-06-2005
  Mosha
  34
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une dergova nje e-mail ne linkun per kontakt qe eshte, te president.al dhe nuk kam amr asnje pergjgje gati 3 jave gjithashtu stema ende nuk eshte rregulluar. Me te vertet njerez te pa pergjegjshem, te mirembash faqen e presidences edhe te mos kontrollosh mailiat nuk me duket ne rregull. Kur nje forum shqiptare mirembahetr aq ne rregull dikush ka patur privilegj te punon me faqen e presidentit dhe nuk e ben punen si duhet. Duhet me motiv dhe me shume pergjegjesi te punohet ne keto raste.

 15. #15
  AL Maska e altiX
  Anėtarėsuar
  30-12-2004
  Postime
  228
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga imodhjom Lexo Postimin
  O cuna me se merreni dhe ju,ne nuk dime si e kemi flamurin,e nuk i veme dy shqiponja njelloj e jo me te merremi me risolucionin e stemes te websiti i presidences.
  Kjo ėshtė mė se e vėrtetė!
  Nė trojet tona shqiptare pėrdoret Flamuri Shqiptar me forma tė ndryshme tė Shqiponjės, ngjyra tė ndryshme(rezolucioni), dimensione tė ndryshme.
  ...Nuk kemi ekspertė, apo ėshtė diēka tjetėr nė pyetje!?
  Mendimi im personal ėshtė se Flamuri ynė Kombėtar do tė duhej tė ishte kėshtu:  apo i kombinuar me kėtė mė poshtė (sidomos nė pjesėn e qafės dhe kokės ; shqiponja mė lartė(e para) mė duket ėshtė mė adekuate):

  Prof.Ukshin Hoti - Filozofia politike e ēėshtjes shqiptare

 16. #16
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Anėtarėsuar
  02-06-2005
  Mosha
  34
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Un per vete ne menyra me oficiale e kam pare verzionin e dyte qe ka paraqit altix. Verzionet e ndryshme vjen si rjedhoj e partive te ndryshme politike te gjitha e bejne nje verzion te tyre ama vetem kur jane zgjedhjet mandej nuk shohim me flamuj ne duart e tyre e lene me te diskutohet per simbole fikse te Kombit.

 17. #17
  Cub Maska e imodhjom
  Anėtarėsuar
  11-03-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ta shohesh,varianti i dyte i paraqitur nga altixi eshte totalisht i ndryshem nga shqiponja e sitit te presidences.
  Dje pashe takimin e Sales me Solanen dhe ne sfond flamuri yne kishte,nje variant tjeter(ajo e shqiponjes se Rugoves).Pra shteti yne nuk e di si e ka flamurin.

  psh,shikoni gjat vizites se bushit:
  tek Presidenca:  tek kryeministria  pulla e leshuar eshte njesoj me ate te kryeministrise.


 18. #18
  Cub Maska e imodhjom
  Anėtarėsuar
  11-03-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ja dhe shqiponja qe kemi ne bruksel,e njejte me ate te flamurit te Rugoves. 19. #19
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  38
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Agon_xh Lexo Postimin
  Une kete e bera me duket me lart e kam treguar, por nuk mora pergjegje dhe nuk u ndryshua kjo foto, mu per kete vendosa ta diskutoj kete teme ne Forum, kerkoj ide dhe mendime nga te tjeret. Ndoshta dikujt nuk i duket teme per te diskutuar, por mu me duket nje detal i vogel por shume i rendesishem qe tregon per pergjegjesine jo serioze qe kan ata qe kan punuar kete faqe.
  Po ti o Agon ia ke nisur ate stemen tende webmasterit te faqes, dhe ai me siguri ka inat qe te pranoje sugjerimet e "vizitoreve". Nisja nje email direkt presidentit Topi
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

Tema tė Ngjashme

 1. Ēfarė mendoni pėr Ahmet Zogun?
  Nga honzik nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 242
  Postimi i Fundit: 03-03-2014, 07:03
 2. Historia politike e Shqipėrisė nė tre vjet
  Nga no name nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2007, 19:49
 3. Rexhep Qosja: Tė vėrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
 4. Informacion i pėrgjithshėm mbi Republikėn e Shqipėrisė
  Nga bastardi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2004, 16:05
 5. Janullatos: Nuk ka pėrparim me djegien e kishave dhe xhamive
  Nga Jesushaus nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 08-04-2004, 07:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •