Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e larguar
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Faqe interneti, libra elektronik mbi trupat gjeometrik.

  Me novojitet nje liber ose nje web faqe ku mund te gjej te detalizuara te gjitha figurat dhe trupat gjeometrik .sh:

  Katrori :

  Syprina :
  Perimetri :
  Diagonalja:
  Brinja :
  Fotografit

  edhe dicka me te hollesishme
  mbi katrorin

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-02-2003
  Postime
  446
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

Tema t Ngjashme

 1. Interneti pa tela hyn n baret dhe hotelet e Tirans
  Nga Fiori n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 10:57
 2. 'mendim keni pr internetin?
  Nga AuGuSt_ n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-05-2009, 05:17
 3. Mbulimi i krimeve te kryera gjate luftes ne Kosove
  Nga Eni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-01-2009, 06:43
 4. do t ndodh me Trupat Mbrojtse t Kosovs?
  Nga AsgjSikurDielli n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 05-02-2007, 00:11
 5. Trupat Amerikane t Paqs - Korpusi Vullnetar, rikthehen n Shqipri
  Nga ALBA n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-09-2003, 03:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •