Close
Faqja 16 prej 31 FillimFillim ... 6141516171826 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 320 prej 613
 1. #301
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Me ka marr malli per shalqi ....

 2. #302
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  me ka morr malli,

  per masazh tajlandez....

  p.s ty enii per cte ka marre, per karkanaqe?...
  hm ndoshta .. salami italiano ose tollumba greki


 3. #303
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga Enii Lexo Postimin
  hm ndoshta .. salami italiano ose tollumba greki

  no salatori albanezi?...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #304
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  no salatori albanezi?...
  ate po e enderroj per momentin lol ..

 5. #305
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga Enii Lexo Postimin
  ate po e enderroj per momentin lol ..
  SOGNATI....

  lol,

  po noj fik?...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #306
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  tani mu hap oreksi .. sa do shkonte ne fakt hahaha

 7. #307
  i/e regjistruar Maska e arta.li
  Antarsuar
  30-12-2009
  Vendndodhja
  largg injoranteve
  Mosha
  28
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up

  mka ra malli me honger do fli

 8. #308
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  embelsire jufka ...

 9. #309
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  per kampari me leng pakotrolli dhe per indianin loooool
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 10. #310
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime
  Citim Postuar m par nga Enii Lexo Postimin
  embelsire jufka ...
  Mua akoma me shume

 11. #311
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga elsaa Lexo Postimin
  per kampari me leng pakotrolli dhe per indianin loooool

  Zemre kamparin po ta bij un ,edhe te bofte mire indianin nuk e di se kush esht nuk te nimoj dot ,po per zemren time nuk te ka mar malli : D.....lol
  Ku ma ke binjaken mi ,se esht harru fare ajo na ka mar malli 12. #312
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime n 77 postime
  per nje fli me saq...

  Ndryshuar pr her t fundit nga busavata : 07-01-2010 m 18:59

 13. #313
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,672
  Faleminderit
  164
  166 falenderime n 121 postime
  Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin
  per nje fli me saq...

  au i nderuari busavata..po c'na bere ore me kete postim....
  fli...mmmmmmm.........
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 14. #314
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Antarsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  boze me akullore, mmmm
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 15. #315
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  o goca na boni nji bakllave mi se u thame
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #316
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  o goca na boni nji bakllave mi se u thame

  goldi prit kur te vije viti ri,hahahaa ose me pare vjen baromi dhe po e bejme nje

 17. #317
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Me ka mare shummmmmmmmmmmmmm malli per nje dasem
  Aman kush ka ndermend te martohet te na coje ndonje ftese
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 18. #318
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime
  Me ka mar malli,per simit pogace,per pinxhur,per shampite,per shum gjera qe si kam ketu e me duhet ta pres veren qe ti haj.

 19. #319
  Jam Ai Maska e RockStar
  Antarsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nn hijen e qerpikut tnd...!!!
  Postime
  1,962
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Sueda Lexo Postimin
  Me ka mar malli,per simit pogace,per pinxhur,per shampite,per shum gjera qe si kam ketu e me duhet ta pres veren qe ti haj.
  Uhh shampite i ka diku 13 vite ce skam ngren . me paska mar malli edhe mua per shampite
  Mendo dhe Pasurohu

 20. #320
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Per pite me djath, i kane pas be shume te shishjshme dikur .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

Faqja 16 prej 31 FillimFillim ... 6141516171826 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •