Close
Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 172
  1. #21
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-10-2004
    Vendndodhja
    Greqi
    Postime
    1,599
    Jam geshtenje nuk para i lyej floket keto kohet e fundit zakkonisht le ngjyren time.Per djemt me pelqejne Biondet.Por edhe brunet varet me ndonjehere.Rendesi te jet djal i mire te tjerat vijne me vone :P

  2. #22
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Citim Postuar më parë nga [era] Lexo Postimin
    Te gjithe ne kemi nje lloj luck-u te caktuar e qe na dallon nga te tjeret, por shpesh here thuhet se gjysma e bukurise vihet re tek floku, nepermjet ngjyres e prerjes.
    Do te me pelqente te dija se cila ngjyre ju pelqen me shume tek nje vajze apo nje djale edhe nqs nuk e keni problem tregoni edhe per veten tuaj si jeni, bjond, zeshkan, geshtenje, koke-kuq ( ) etj...
    Kshu natyral per te tjeret , ndersa per veten sle ngjyr prerje pa provuar , me pelqen te jem gjithmon ndryshe ..

  3. #23
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anëtarësuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Mua me jane dukur gjithmone shume terheqese kuqet... Kam njeren ketej afer me floke ngjyre te kuqe te ndezur... wow shume shume bukur. Po pastaj edhe fjala urte "Red in head, good in bed."

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Bravo Force,
    Agjentja Scully eshte e kuqe, o zot ta heq trurin.

  5. #25
    Pasioni për shkencën Maska e Qendi
    Anëtarësuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    2,102
    Po sot femrat gati se cdo gje kane fallco: si ndjenjat, dukjen, formen e trupit dhe shume e shume gjera tjera...
    Haha , se ki keq ti jo

  6. #26
    Pasioni për shkencën Maska e Qendi
    Anëtarësuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    2,102
    Cilën ngjyrë preferoni te flokët e një femre apo mashkulli?
    - Edhe te femrat edhe te mashkulli ngjyra e preferuar është ngjyra e Zezë.

  7. #27
    Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
    Anëtarësuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    As Vet Se Di
    Postime
    923
    Cilën ngjyrë preferoni te flokët e një femre apo mashkulli?
    Te femrat me pelqejne Brunet.
    E kam të vështirë të gjykoj të tjerët , por të tjerët e kan të vështirë për mos më gjykuar mua.....

  8. #28
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA Lexo Postimin
    Ps....Era,titulli u ndryshua nga une,qe te kishte mundesi diskutimi!
    Mire e bere mi goc, se me ke dhene nje dore ne kete menyre. Behem pike qefi une e vorfna kur shkruani ne nje teme qe hap une

    Walchiria e ben mire fort, se po s'i provove te gjitha s'e mer vesh se cila ngjyre te pershtatet mire.
    Mami im s'para ka qef qe une t'i lyej floket e me thote qe "t'i ka lyer vete zoti", sepse eshte cik si fanatike! Puna eshte qe s'kam cfare t'i bej se i kam cik te gjata fort floket e duan nje dollap me boje por nuk do i vija re sepse edhe mua me pelqen te ndryshoj nje here. Nuk e di nese do me shkonin te zeza e s'ma ha mendja t'i lyej ndonjehere sepse do stonoja direkt por te pakten cik me ndryshe nga kaq sa i kam do i bej se zben...
    Ndryshuar për herë të fundit nga Erlebnisse : 19-01-2008 më 11:57
    La vita è bella...

  9. #29
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    jam brune, burrin e kam brun, kur isha ne gjimnaz though sec me pelqenin djemt bjond dhe sy blue lol
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e elen
    Anëtarësuar
    07-01-2005
    Vendndodhja
    United States of Albania
    Postime
    919
    Aman si ka ardhur puna qe te gjithe e mbajne koken 0, ca ngjyre te jete ,,pa problem..

    Rexh, mua akoma me pelqejne cfare te ka pelqyer ty me pare....

  11. #31
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Citim Postuar më parë nga [era] Lexo Postimin
    Mire e bere mi goc, se me ke dhene nje dore ne kete menyre. Behem pike qefi une e vorfna kur shkruani ne nje teme qe hap une

    Walchiria e ben mire fort, se po s'i provove te gjitha s'e mer vesh se cila ngjyre te pershtatet mire.
    Mami im s'para ka qef qe une t'i lyej floket e me thote qe "t'i ka lyer vete zoti", sepse eshte cik si fanatike! Puna eshte qe s'kam cfare t'i bej se i kam cik te gjata fort floket e duan nje dollap me boje por nuk do i vija re sepse edhe mua me pelqen te ndryshoj nje here. Nuk e di nese do me shkonin te zeza e s'ma ha mendja t'i lyej ndonjehere sepse do stonoja direkt por te pakten cik me ndryshe nga kaq sa i kam do i bej se zben...

    Gjithmon kam pasur flok te shkurtra dhe kam pasur mundesin te eksperimentoj ngjyren , ne ver i kisha te gjata i ber te shkurtra dhe bjonde pas 4 muajsh u lodha se jam brunet ne natyr e me duhej cdo 2 jav te lyeja rrenjet , sishte pun kjo gje , kshuqe per vit te ri thon qe duhet ngjyra kuqe se te sjell fat e u bera testa rossa lol , po ne flok te shkurter ke mundesin te besh shum gjera ndersa ne te gjat zor se te vjen keq se te prishet pastaj ndoshta ste pelqen ngjyra , un te them beji nje prerje hot , dhe nje ngjyr agresive sa per pak koh ,pastaj ne dor e ke fundja floket rriten menjeher , esht qef te ndryshosh gjithmon , te rekomandoj te besh nje ndryshim thelbesor te pamjes do ngelesh e kenaqyr ..

  12. #32
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    hahahahahah walchiria flm per keshillen, po me mire pak e nga pak se kam hall se m'i bie te fikte atyre qe njoh hahahahahaha se do me thojne paska lujt menc
    La vita è bella...

  13. #33
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Citim Postuar më parë nga [era] Lexo Postimin
    hahahahahah walchiria flm per keshillen, po me mire pak e nga pak se kam hall se m'i bie te fikte atyre qe njoh hahahahahaha se do me thojne paska lujt menc
    Po ti pikerisht boja boomm , se pak nga pak skan me e vu re , dhe as ti ske per ta shijuar ..

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Mire e ka Walchiria [era], degjo zemren jo te tjeret, floku eshte i joti.
    Edhe une kur i zgjata floket kisha presion shoqeror se thoshin se nuk me shkonin etj etj bla bla bla, po une i zgjata se i kisha fiksim vete, kujt po i rref se te tjereve nuk i pelqen.

  15. #35
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    jo mer xfiles nuk eshte vetem per te tjeret, por ne nje fare menyre kam nje kohe te madhe me floket e gjata edhe jane si pjese e pandashme e imja (edhe me shkojne shume keshtu te them te drejten), prandaj nuk para jam ngutur per lyerje sidomos, sepse per prerje rrenjesore me vone them. Tani per tani i bej sa me fije e gjera te kollajshme qe nuk ma shkurtojne flokun shume, por qe me pelqejne.
    Pastaj floku i gjate ka bukurine e vet, e i ben lloj lloj modelesh, por vete duke i leshuar ke nje model te bukur ne koke, eh nejse si modeste qe jam i thash edhe karakteristikat e flokut te gjate hahahahaha
    La vita è bella...

  16. #36
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga elen Lexo Postimin
    Aman si ka ardhur puna qe te gjithe e mbajne koken 0, ca ngjyre te jete ,,pa problem..

    Rexh, mua akoma me pelqejne cfare te ka pelqyer ty me pare....
    Pse cfar ka te mbash koken 0 ?? :P
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  17. #37
    Citim Postuar më parë nga Apollyon Lexo Postimin
    Pse cfar ka te mbash koken 0 ?? :P
    kush tha se eshte keq, ke me shum vend per te puthur lol
    dhe per pashke e ke punen te zgjidhur ... i fut nje furce te kuqe

  18. #38
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    qyqa i bane tullacet veze pashke hahahahaahahahaha
    e forte kjo, s'e kisha menduar ndonjehere
    Me shkrive duke qesh!!!
    La vita è bella...

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    ngjyren e verdh


    dhe te kuqen


    ngjyr blu do lyhet nai femer ketu se do e pelqej shum fare



    PS: qirosit i pelqen L()L mbi te gjitha LOOL
    Dhe kau i mirë po s'e ngacmove, s'tërheq në brazdë.

  20. #40
    E thoni si te doni ju un per vete jam brune e lindur. Nje her vetem i kam ber floket akoma me te erreta se ci kam, dhe me te then e kisha se me shkonin. Deri para ca kohesh ne fakt i kam pas floket te gjata deri ne fund te shpines, nuk i prisja me shum per ti ber qefin mamit se eshte e fiksuar pas flokut tim ... po nje dite si gjithe te tjerat e bera mendjen top dhe me te dal nga shkolla vajta i preva loooooool, plasi keq ne shpi, nuk me flisnin per nja 2-3 dite te mira, se ma kishin inatin pse i preva floket pfffffff hec mer u thash se do rritet prap aman.
    Nejse mo, un sido qe te jet gjithmon ne nuancat e brunes qendroj, se edhe ti jap nje ngjyre me te lehte flokut nuk me shkon me tiparet pastaj, do me duhet te ndryshoj shum gjera .... sikur nuk shkon nje bjonde me tiparet e mia

Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Cfarë ngjyre preferoni në rroba ...??
    Nga Piskavica_ në forumin Bukuri dhe estetikë
    Përgjigje: 148
    Postimi i Fundit: 16-11-2023, 14:49
  2. Ferexheja nuk është kulturë shqiptare
    Nga NoName në forumin Toleranca fetare
    Përgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 15-08-2009, 14:29
  3. Shamia nëpër kohëra
    Nga altin55 në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 14-10-2006, 11:44
  4. Kodikët e Shqipërisë
    Nga Albo në forumin Komuniteti orthodhoks
    Përgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 27-12-2005, 15:25
  5. Mashkulli nuk është standardi
    Nga ORIONI në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-05-2005, 14:46

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •