Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Question Si mund t ndrtoj nj projekt?

  Ju lutem do te doja pak ndihme... Duhet te ndertoj nje projekt, dhe i kam idete se per cfare, por problemi eshte se nuk ja kam idene konkretisht sesi ndertohet nje i tille... se si behet hapja, etj... Ju lutem kush ka eksperienca mbi kete gje a mund te me ndihmoje??? Qoft edhe duke me treguar nje pprojekt ne shqip, qe te mund ta lexoje, e ta kuptoj menyren e ndertimit dhe formulimit.

  Ju Flm!
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Per 'fare projekti behet fjale?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po crendesi ka projekti, ose tematika e tij... une sdi ndertimin, menyren sesi zhvillohet.
  Eshte projekt shkollor!
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 4. #4
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Nqs e ke projekt shkolle atehere duhet te jete i ndare ne 3 pjese
  Hyrja , zhvillimi , mbyllja.
  Per hyrje mund te sherbeje vete tema qe ke zgjedhur,dicka e thene ne pergjithesi per cfare do te flitet ne materialin qe ke paraqitur dhe pyetjet/problematikat qe parashtron.
  Ne zhvillim do te flasesh konkretisht per temen qe ke zgjedhur.Varet nga puna qe ke per te bere,por duhet te mbeshtetesh ne arsyetime te drejta e te sakta dhe ne argumenta konkrete per mos ta bere punen te merzitshme.Ne zhvillim paraqit gjithe realivitetin dhe fantazine tende vetem bej kujdes mos devijon nga tema
  Ne perfundim do te paraqesesh idete dhe rezultatet e punes tende ose rendesine e saj (varet nga tema) .

  Mos harro Punoi : Glamorous
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #5
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Nqs eshte dicka si ko te attachment ajo qe kerkon, besoj se do te ishte e vlefshme per ty ti hidhje nje sy gjithe "templates" qe ndodhen KETU
  Ki parasysh qe ne 3 pjese ndahet edhe hartimi... projekti mund te kete me shume.
  Shpresoj sa pa hic te te hyjne ne pune.
  Skedart e Bashkngjitur Skedart e Bashkngjitur

Tema t Ngjashme

 1. Autostrada Durrs-Kuks mbaron ne qershor 2009
  Nga ganoid n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 739
  Postimi i Fundit: 02-08-2010, 18:05
 2. Rama: Nj projekt q t rilidh qytetarin me politikn
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 11-04-2005, 08:18
 3. Projekt pr nj restaurim ndrtese
  Nga drini_n_TR n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 10-09-2004, 11:50
 4. Jeta pa fe eshte projekt pa garanci
  Nga altin55 n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2004, 22:12
 5. Projekt meGa-VCD
  Nga Dr-DivX n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 04:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •