Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 24
 1. #1
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si te eleminohet vesi i kafshimit te thonjve

  Nuk e di nese eshte vende per kete pyetje, por po e bej. Cilat mund te jene teknikat per eleminimin e ktij vesi , pasi gjat kohes qe jam i stresuar apo kur kur jam duke punuar mbi pc dhe jam shum i perqendruar, ne menyre te pavetdijshme kafshojt thonjte ... Si mund ta eleminoj ket ves ???!!!!
  Thenkju

 2. #2
  me 40 hajdutė Maska e alibaba
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  31
  Postime
  5,654
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  lyj thojt me spec djegs

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Dhe une kam te njejtin huq, por problemi eshte qe nuk dua ta heq, e kam qe kur me kane dal dhembet e pare, se me perpara nuk mund te kafshoja.
  Puna eshte keshtu, se po le nje huq do fitosh nje tjeter.
  Ti thua se i kafshon kur je i stresuar, ashtu si te gjithe ne , po me kete rast duhet eliminuar stresi si shkak kryesor per kete ves.

 4. #4
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Lyej ose me spec djeges ose me piper pluhur te zi...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,529
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  sa lexova postimin nuk po i ha me
  do te me duhet te ri me mendjen te ky postim qe ...
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Anėtarėsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mbaj neper xhepa per ca kohe loli-pop dhe kur te hash gishta futi nje loli-pop, per mua ka funksionuar goxha mire

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
  Mbaj neper xhepa per ca kohe loli-pop dhe kur te hash gishta futi nje loli-pop, per mua ka funksionuar goxha mire
  e pra,
  do apo nuk do ,do kembesh nje ves me nje tjeter.
  Ec e ble gjithmone lili-pop pastaj, gishtat pa pare jane.

 8. #8
  Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
  Anėtarėsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  30
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime
  Munohu te humbasesh mendej diku tjeter.
  Ps:fillo te luash poker,lloto.gjera qe te bejne te flasesh me vete lool
  E kam tė vėshtirė tė gjykoj tė tjerėt , por tė tjerėt e kan tė vėshtirė pėr mos mė gjykuar mua.....

 9. #9
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga JaCk_DaniELs Lexo Postimin
  Munohu te humbasesh mendej diku tjeter.
  Ps:fillo te luash poker,lloto.gjera qe te bejne te flasesh me vete lool
  po mor vlla, edhe kumarin te filloj me lujt, sme mungon gje tjeter pastej ... edhe nje kanop ne fyt edhe, ura e par qe te me dali lllllollll ....thenks po sme duket ide qe jep rrezultat se po lujta poker do i kafshoj me shum

 10. #10
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
  Mbaj neper xhepa per ca kohe loli-pop dhe kur te hash gishta futi nje loli-pop, per mua ka funksionuar goxha mire
  Loli-pop jan cemcakeza eee ??? Ne fakt ide e mir kjo, e kam par nje programus qe rrinte gjith diten me te ne goj, po me von e morra vesht qe kishte te njejtin hall si un lol ... Do e provoj, kjo duhet te jete ideale ... pamvarsisht se un jam kokmushke lol e ska burr me ma hek i ves lol

 11. #11
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Dhe une kam te njejtin huq, por problemi eshte qe nuk dua ta heq, e kam qe kur me kane dal dhembet e pare, se me perpara nuk mund te kafshoja.
  Puna eshte keshtu, se po le nje huq do fitosh nje tjeter.
  Ti thua se i kafshon kur je i stresuar, ashtu si te gjithe ne , po me kete rast duhet eliminuar stresi si shkak kryesor per kete ves.
  Ti ke shum te drejt, edhe un ket huq e kam qe nga fminia, por ajo qe me cudit , eshte se nuk jane pak njer qe e kan ket "problem" dhe me e keqja esht qe eshte edhe pak e vshtir me e harru si ves ... nejse , shnedja ne rradh te pare lol

  thenks

 12. #12
  Manchester Maska e -Alda-
  Anėtarėsuar
  13-07-2007
  Vendndodhja
  London
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga DEN_Bossi Lexo Postimin
  Loli-pop jan cemcakeza eee ??? Ne fakt ide e mir kjo, e kam par nje programus qe rrinte gjith diten me te ne goj, po me von e morra vesht qe kishte te njejtin hall si un lol ... Do e provoj, kjo duhet te jete ideale ... pamvarsisht se un jam kokmushke lol e ska burr me ma hek i ves lol

  Loli-pops jane lepirese
  м'вι вυzė ėѕнтė иנė ρυтнנє, м'вι ѕнριят ėѕнтė иנė νєтмι. נαм вσтα ρα ємėя, кυя ρяαиė мєנє ѕ'נє тι.

 13. #13
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga -Alda- Lexo Postimin
  Loli-pops jane lepirese
  lol, tesh mi shtine zekthat ... lol ... ja ja sdu mi hek gishtat hic prej gojet loool

 14. #14
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Ose perpiqu te eleminosh ne max stresin deri aq sa ta kontrollosh veten mos ta kesh mendjen tek thonjte(nuk besoj te kene shije te mire por me spec e piper ku i dihet) ose ik hiqi dhembet qe mos te kesh me se ti kafshosh thonjte perseri
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 15. #15
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Ose perpiqu te eleminosh ne max stresin deri aq sa ta kontrollosh veten mos ta kesh mendjen tek thonjte(nuk besoj te kene shije te mire por me spec e piper ku i dihet) ose ik hiqi dhembet qe mos te kesh me se ti kafshosh thonjte perseri

  jo po kur nuk thua hiqi thojt krejt lol ....

 16. #16
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga DEN_Bossi Lexo Postimin
  jo po kur nuk thua hiqi thojt krejt lol ....
  Po ti pa thonje e pa thonje po rri je mesuar tashme lol
  Provoje njeher te rrish pa dhembe se ku i dihet mbase te vijne mende
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 17. #17
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Po ti pa thonje e pa thonje po rri je mesuar tashme lol
  Provoje njeher te rrish pa dhembe se ku i dihet mbase te vijne mende
  jo, ma mir po fus bibronin se ska mnyr tjeter

 18. #18
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Ps

  Dicka eshte e qarte tek Ju ti je tip shume nervoz dhe kjo eshte nje shenje qe nuk eshte e ralle cfare mund te besh eshte te heqesh kete ves.. dhe te relaksohesh por eshte ne natyren tende nuk mendoj se ke "shpetim"

  Me respekt AuGuSt

 19. #19
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  Dicka eshte e qarte tek Ju ti je tip shume nervoz dhe kjo eshte nje shenje qe nuk eshte e ralle cfare mund te besh eshte te heqesh kete ves.. dhe te relaksohesh por eshte ne natyren tende nuk mendoj se ke "shpetim"

  Me respekt AuGuSt
  Ne nje ane kte te drejt, jam shum nevrik, dhe me e keqja eshte se nervat i mbaj perbernda dhe nuk hapem, nuk shfry, lol, e mandej ha veten lol

  Po mendoj , ishalla, do gjej ndonje shpetim

  Thenks

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e spirobeg
  Anėtarėsuar
  22-04-2008
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  problemin e njejt e kam edhe un.. nukk ka zgjidhje kam menduar shuum !!!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Bukuri nė majė tė thonjve.
  Nga Zzanushjaa nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 18-06-2015, 17:24
 2. Suplement veror: Bukuria femėrore nė sytė e njė mashkulli
  Nga PLaku-i-Detit nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 06-05-2008, 13:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •