Close
Faqja 11 prej 36 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 709
 1. #201
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Antarsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Mosha
  28
  Postime
  618
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dashuria esht e durueshmedhe tejet e vecante.Ajo nuk eshte xheloze,mburracake apo mendjemadhe.Dashuria nuk eshte asnjehere e ashper ose egoiste dhe mbi te gjtha nuk esht ofenduese dhe e merzitshme....


  marre nga libri: A walk to remember(nje shtetitje e paharrueshme-Nicholas Sparks.

 2. #202
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Antarsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Mosha
  28
  Postime
  618
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po ne fakt ke te drejte por dukeqene se nuk e kam lexuar biblen ndonjehere harrova...ke te drejte nga bibla esht marre...ja edhe nje shprehje tjeter mbi dashurine:Nese drita esht dashuria e pare e jetes,perse dashuria te mos jete drite e zemres????

 3. #203
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Duke te dashur ty, kam harruar rutinen e jetes.
  Duke te dashur ty, pres nga mengjesi deri ne darke per nje fjale te embel nga ty.
  Duke te dashur ty, kam harruar se kush jam, sepse e gjith qenia ime te perket ty.

  Eeetj etj..
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #204
  i/e regjistruar Maska e Angelino01
  Antarsuar
  22-11-2006
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pasurite me te medha jane ato qe nuk i shef dot syri por i gjen zemra

 5. #205
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Antarsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Love is only a dirty trick played on us to achieve continuation of the species.

  Qe ne shqip i bie:

  -Dashuria eshte si nje truk i felliqur, qe na eshte luajtur neve per te arritur mbijetesen e specieve...
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 6. #206
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kujtimi per ashurine e vertete eshte njesoj sikurse kenga e juaj e pelqyer : pa marre parasysh sa here e degjon, asnjehere nuk lodhesh nga ajo!

  Ja dhe origjinali : "A memory of true love is like a favorite song; No matter how many times it plays again, You never get tired of it."

  Be the change you want to see in the world!

 7. #207
  Never say never Maska e besa.a.best
  Antarsuar
  08-01-2008
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  539
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Gjeja me e tmerrshme nuk eshte ti copetosh zemrat por e kunderta : ti shnderrosh ato ne gure.
  --Oscar Wilde

  Pushteti sht gjithnj pa dashuri, dashuria sht gjithnj pa pushtet.
  -- Nga 1717 witzige und Kesse Supersprche

  Buzeqesh, ndonese buzeqeshja jote mund te jete e trishtuar, sepse me e trishtuar se buzeqeshja e nje njeriu te trishtuar eshte trishtimi i atij qe nuk buzeqesh kurre.

  Te qash do te thote te te shkrihet akulli qe ke ne zemer
  --H.Hesse

  Mos iu gezo dashurise me veshtrimin e pare,se dikush tjeter mund ta kete veshtruar para teje.

  Dashuria ne largesi , si jetimi pa shtepi.
  -- ALROSS

  Syte dashurojn syte tradhetojn .
  -- ALROSS

  Dashuria i ka ligjet e veta t zhvillimit, stint e veta jetsore si lulja , jeta e njeriut. Ajo ka pranvern e hershme, vern e nxeht dhe, pas tyre, vjeshtn e cila pr disa sht e nxeht, e ndritshme dhe frutdhnse, ndrsa pr disa t tjer e ftoht, e zymt dhe e mjer.
  --Bjelinski

  N fillim t dashuris dashnort flasin pr t ardhmen, e kur ajo sht nga fundi, flasin pr t kaluarn.
  --Karlo

  Dashuria? N fillim fjal t mdha, pastaj fjal t pakta e n fund fjal t shumta.
  --Pajeroni--


  T lutem, m duaj pak, n qoft se dshiron t m duash gjat.
  --Herriku

  Dashuria sht fati, t cilin ia japim njeri-tjetrit.
  --Sandi--

  Dashuria sht i vetmi pasion q nuk duron as t kaluarn, as t ardhmen.
  --Balzaku--

  S'ka dyshim q dashuria sht fshehtsi e pashpjegueshme.
  --Myse--

  Asnjher nuk dashuron mjaft, n qoft se nuk dashuron shum.
  --Peshi--

  Njerzve u plqen m shum dashuria se martesa, pr kt arsye romanet jan m argtues se historia.
  --Shetmfori--

  T dashurosh do t thot t duash nj tjetr m shum se veten.
  --Femau--


  Dashnort n bot shohin vetm veten, harrojn se i shohin t tjert.
  --Platoni--

  Dashuria asnjher nuk lind n shpirtin e prishur.
  --Ikbali

  Vajza m shum i beson dashuris, se sa nns s vet.
  --Gte--

  Nuk sht vshtir t dashurosh, vshtir sht ta shprehsh at.
  --Myse--

  Dashuria lind, jeton dhe vdes n sy.
  --Shekspiri--

  T friksohesh nga dashuria do t thot t friksohesh nga jeta, e ata q friksohen jan tri her t vdekur.
  --Raseli--

  do dashuri kalon, kurse mosmarrveshjet mbesin prgjithmon.
  --Dostojevski--

  M mir t dashurosh dhe t humbsh, se sa asnjher t mos humbsh.
  --S.Bemardi--

  T dua sepse m dhe dashurin. E dua dashurin sepse ma dhe ti.
  --Bodleri--

  Dshira dhe dashuria jan krah pr vepra t mdha.
  --Gte--

  'sht risia? Nj ndrr. 'sht dashuria: prmbajtja e ndrrs.
  --Kierkegardi--

  M fatkeq nga t gjith njerzit sht ai q nuk dashu-ron m, e q nuk mund t harroj dashurin e par.
  --Mickijevii

 8. #208
  Never say never Maska e besa.a.best
  Antarsuar
  08-01-2008
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  539
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dashuria sheh prmes syzeve magjike, t cilat bakrin e shndrrojn n ar, varfrin n pasuri e guralect n margaritar.
  --Servantesi--

  Dashuria sht jeta, sht lumturia q ia mbush zemrn, sht atmosfera ku ajo merr frym si t doj, sht himni i amshuar q ia drejton krijuesit.
  --P.Vasa--

  Dashuria nuk fitohet, ajo vjen vetvetiu.
  --Ueselmani--

  Dashuria sht tr jeta e gruas, kurse nj episod n jetn e mashkullit.
  --De Stali--

  Sigurisht, sht vshtir t jesh pa dashuri tek ende ke dshir t dashurosh, por shum m vshtir t t dashurojn kur nuk e do m dashurin.
  --Kurtleni—

  'sht dashuria? Rast i volitshm pr dhembje t gjat.
  --Eminesku—

  M mbl se dashuria nuk ka, por pas saj vjen urrejtja.
  --Longfellou--

  Kur dikush dashuron, ai fillon ta mashtroj vetveten dhe prfundon duke mashtruar t tjert.
  --Uajldi--

  T dashurosh nuk do t thot t jesh i lumtur, do t thot t zgjedhsh vuajtjen tnde.
  --Gogoli—

  Dashuria sht m e vjetra, m e reja, e vetmja ngjarje botrore.
  --Rikerti--

  Dashuria lind nga besimi, jeton nga shpresa por vdes nga mshira.
  --Monteskie--

  Dashurit e mdha jan t rralla, si jan t rralla veprat e mdha.
  --Adleri--

  Kur ndonj dashurie i vjen fundi, t dobtit kukasin dhe menjher gjejn dashnore t reja, kurse t menurit me koh i kan pasur t rezervuara.
  --Uajldi--

  Dashuria sht shtje e ndjenjave e jo e dshirave. Nuk mund t dashuroj pse dua, e m s paku pse duhet, andaj dashuria e obliguar sht e marr.
  --Kanti—

 9. #209
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-06-2008
  Vendndodhja
  kosove
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nuk ka jet pa dashuri e as dashuri pa xhelozi...

 10. #210
  Never say never Maska e besa.a.best
  Antarsuar
  08-01-2008
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  539
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dashuria eshte si hije nese vrapon pas saj sdo arrish ta kapesh kur nese ja kthe shpinen cdo here do te ndjek nga pas .

 11. #211
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-09-2008
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dashurin desha ta njoh.Me than se osht e fshehur.Desha ta takoj nje njeri te dashuruar.Me than jo se osht i dehur.Dashurin desha ta prek.Me than se nuk guxon se te pervlon.Edhe pse gjithkund ajo te rrethon.Dashurin desha ta shoh.Me than se osht e verber.Dashurin desha tia degjoj zerin me then se osht memece.Dashurin desha ta shijoj.Por ajospranoj...!

 12. #212
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,554
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dashuria eshte si uji me kripe,sa me shume te pishe,aq me i etur do te jeshe.

 13. #213
  lepurushe Maska e bebushja
  Antarsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Dashuria ndonse i ka bazat tek egoizmi,shpesh e perjashton unin.
  Ai qe do me gjithe shpirt eshte me i lumtur se ai qe do me perllogaritje.
  Te dashurosh nuk do te thote gjithnje te zoterosh fizikisht,por do te thote me shume te zoterosh shpirterish.
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 14. #214
  elixirs
  Antarsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Dashuria eshte intelekt dhe intelekt i vdekur!
  And my soul from out that shadow that lies floating on the floor, Shall be lifted -- Nevermore!

 15. #215
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  kur kerkon dicka pa emer,ia ve emrin ti.
  kur ke gjetur emrin,nuk e di cfare eshte....dashuri????

 16. #216
  I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
  Antarsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  562
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Zjarri i shikimit mund te ndez edhe diellin.

  Dashurija per njerezit eshte pasurija me e madhe.

  Bukuria mahnit veshtrimin, por eshte merita qe fiton zemren.

  Eshte gabim I perhershem I njerezeve qe e perftyrojne lumturine vetem si plotesim deshirash

  Femrat jane qenie te mrekullueshme vetem kur nuk flasin

  Eshte e veshtire te gjykosh per bukurine, bukuria eshte nje enigme.

  Te duhet nje moment per te dashuruar por te duhet nje jete per ta harruar.

  Kush e do tjetrin e do te terin si eshte e jo si do te deshironte te ishte.

  Kush ka fat ne dashuri humbet ne loje.

  Te kuptosh gjithka do te thote te falesh gjithka

  Vetem dashuria e ben njeriun te lumtur, se lumturia gjendet vetem brenda vetes.

  Respekti eshte shpikur per te mbushur vendin e zbrazet, ku duhej te ishte dashuria.

  Kuajt e harbuar njihen nga damka ne vithe, djemte e dashuruar nga shprehja e syve.
  Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

 17. #217
  i/e regjistruar Maska e maxhuni
  Antarsuar
  11-08-2008
  Vendndodhja
  Atje Ku S`Ke Qn NDoNJHeRe Ti :)
  Postime
  269
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dashuria Eshte Si Lojrat E Fatit.
  FJLt Jan Gā .... VePaT Jń Bųǻ

 18. #218
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  93
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Fjale te Urta Per Dashurine

  Na se po ju jap dhe una ca

  "Kur dashuria don te flase, mendja duhet te hesht.
  "Gjuha e dashurise eshte te syte!"
  "Dashuria ne sy lind, ne sy jeton ne sy vdes!"
  "Dashuria qe u shua nuk ishte dashuri!"
  "Eshte kenaqesi e madhe te dashurosh, edhe pse nuk ndihesh i dashuruar!"
  "Dashuria eshte nje e mencur nder te cmendurit,
  nje helm qe te sheron nje embelsire qe te helmon!"
  "Dashuria, kolli dhe kruarja kurre nuk mund te fshihen!"
  "Dashuria eshte ujvare e pashtershme me emrin Femer!"
  Une jap dashuri sepse te dua, jo sepse pres qe ti te ma kthesh dashurine.Nese te jap dashuri apo dicka tjeter duke pritur te ma kthesh me dicka, me siguri do te mbetem i deshperuar!"
  "Dashuria ofrohet si buka, si uji, si liria...
  Dashuria kerkohet si ajri, si zjarri, si shpetimi..."
  "Ata qe vdesin duke dashuruar jane deshmore!"
  "Njeriu eshte i humbur nese nuk e gjen veten ne dashuri!"
  "Dashuria e vertete eshte dhurate fatale, pa parashikime dhe pa litime!"
  "Pse flet per dashurine sikur tregon perralle?A mund te tregohet muzika me fjale?
  "Kur duam dike per virtytet e tij, nuk eshte dicka e vecante, por kur fillojme ta duam per mangesite, atehere kjo eshte dashuri!"
  "Dashuria s'ka peshe,pervec kesaje duash edhe me shume!"
  "Te duash nje ore, kjo eshte shprehi e kafsheve; nje dite -vecori e njeriut; gjithe jeten- e engjujve.Por te duash gjithe jeten vetem nje qenie, kjo eshte dhunti e Perendise."
  "Dashuria e pare ecen si gaforrja!"
  "Dashuria e rreme, eshte me e keqe se urrejtja!"
  Kam lexuar diku se dashuria eshte kapitulli i pare ne librin e madh te mosmirenjohjes!"
  "Ngrije uren e dashurise deri ne diell, vetem ajo, vetem ajo na lidh me njerezit!!"
  "Te kerkojsh me arsye rrugen tek dashuria, eshte njesoj si ta kerkosh diellin me qiri!"
  "Dashuria eshte i vetmi pasion qe nuk duron as te kaluaren as te ardhmen!"
  "Dashuria ka dy percjelles: te miren dhe zhdervjelltesine!"
  "Dashurine e paster si loti, mos ia fal cdo idioti!"
  "Dashuria e ngre personin prej nje vetedije te ngushte dhe e ben moter me te gjitha vuajtjet e njerezimit!"
  "Dashuria e zjarrte eshte si fantazmat, te gjithe flasin per te, 'e askush se ka pare!"
  "Dashuri do te thote kurre te mos thuash "ME FAL"!
  "JETO QE TE DASHUROSH, DASHURO QE TE JETOSH!
  "Dashuria e kote eshte denim nga denimet me te medhaja!"
  "Dashuria eshte flaster qe vendoset ne plagen e jetes!"
  "Dashuria eshte ngacmim i shoqeruar me idene e nje te jashtme"
  "Xhelozia dhe dashuria shkojne dore per dore, dhe se bashku sjellin dhimbje!"
  "Dashuria e sundon mbreterine e saj pa shpate!"
  "Dashuria lind te zemra e njeriut njelloj si lind lulja ne balte, por s'i merr as ere e as ngjyre, se s'ka.Ne fund edhe ajo vyshket si lulja!
  Tragjedia me e madhe e jetes nuk eshte se njerezit vdesin, por se pushojn se dashuruari
  TE LUTEM ME DUAJ PAK NESE DESHIRON TE ME DUASH GJAT !
  Dashuria? Ne fillim fjal te medha, pastaj fjale te pakta e ne fund fjale te shumta !
  Te dashurosh do te thot te duash nje tjeter me shume se veten !
  Dashuria asnjeher nuk lind ne shpirtin e prishur
  Te dua sepse me dhe dashurine, e dua dashurine sepse ma dhe ti !
  NJE DASHURI ESHTE, POR KOPJE TE SAJ KA ME MIJERA !
  EDHE NE KASOLLEN ME TE VOGEL KA VEND PER DY TE DASHURUAR !
  Dashuria platonike eshte vullkan pa erupcion !
  Shumices se njerezve u duhet me shume dashuri sesa e meritojne !
  Dashuro te tjeret nese do te te dashurojne !
  DASHURIA ESHTE TER JETA E GRUAS, KURSE NJE EPISOD NE JETEN E MASHKULLIT!
  Ai u martua me te sepse e dashuroi , AJO u e dashuroi ate sepse u martua !
  C eshte Dashuria? RAST I VOLITSHEM PER DHEMBJE TE GJATE ! Thenia ishte : Sa me shume qe i njof njerezit aq me shume i dua kafshet !
  TE NDAHESH VETEM SEPSE NUK E DO ME ESHTE BUDALLALEK, NJEJT SIKUR TE MARTOHESH ME DIKE VETEM SEPSE E DO !
  Neqoftese miqesia nuk permban dashuri, dashuria permban miqesi
  Dashuria eshte e amshuar derisa zgjat !
  Ne fillim te dashurise te dashuruarit flasin per te ardhmen, e kur ajo eshte nga fundi flasin per te kaluaren !
  Nga te gjithe pasionet dashuria eshte me e fuqishmja, ajo ne te njejten kohe sulmon Zemren Koken dhe Vetedijen
  Koha eshte jashtzakonisht e bukur, kur ben dashuri !
  Engjejt e quajn gezim i qiellit, djajt e quajn vuajtje e sketerres,
  njerezit e quajn DASHURI !Dashuria nuk eshte problem,ashtu sic nuk eshte nje automjetroblem jane vetem ata qe ngasin automjetin,udhetaret dhe rruga.
  Nuk i ngjan me asnjeres qe kur te dua.
  Asnje dashuri nuk eshte e sinqerte,pervecse dashuria per ushqimin.
  Nuk mund te kete nje zhgenjim te thelle kur nuk ka nje dashuri te thelle.
  Dashuri e paster eshte ajo qe nuk pergjigjet.
  Dashuria ben te kaloje kohen,koha ben te kaloje dashurine.
  Dashuria eshte si fati,nuk i pelqen qe ta ndjekesh.
  Nje nate dashurie eshte nje liber i lexuar.
  Do te te harroj vetem atehere kur nje piktor i verber te pikturoje zhurmen e nje petal trendafili qe bie ne dyshemene e kristalte te nje keshtjelle qe ska ekzistuar kurr.
  Ndersa une do te harroj vetem atehere kur i njejti piktor te pikturoje zhurmen e midhjeve ne fund te oqeanit Paqesor o zemra ime
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 19. #219
  Never say never Maska e besa.a.best
  Antarsuar
  08-01-2008
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  539
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
   True love is hard 2 find. Special 1-1 of a kind. But the love inside of me is true. It appeared the day I met you!

  **N dashuri nuk ka shaka. Shumica fillojn t shtiren se jan t dashuruar, q pastaj t jen vrtet t dmtuar.

   One day youll ask me: whats more important to you, me or your life? I'll say my life and youll go and leave without even knowing that you are my life.

  **Dashurojm, sepse dobsit i kemi t njjta.

   Its hard to find someone whom you truly love, much less to find someone who loves you as much. When the chance comes, don't ever let go.

  **Engjejt e quajn gzim i qiellit, djajt e quajn vuajtje e skterrs, njerzit e quajn dashuri.

   No one is too young for love, because love doesn't come from your mind, which knows your age, but from your heart, which knows no age.

  **Ajo q nuk vjen nga zemra, nuk hyn dot n zemr.

   It hurts to love someone and not be loved in return, but what hurts more is to love someone, and never find the courage to let them know how you feel.

  **Vetm dashurohet dhe urrehet pa arsye.

   Love is to think about someone else more times in a day than you think about yourself.


  **N dashuri sht e mundur t falsh shumka, por jo edhe t harrosh.

  [B] Trying to forget someone you loved is like trying to remember someone you never knew.[/B]

  **Dashuria ka dy prcjells: t mirn dhe durimin.

   Dance like no one's watching; sing like no one's listening; love like you can't get hurt, and live like there's no tomorrow.

 20. #220
  i/e regjistruar Maska e maxhuni
  Antarsuar
  11-08-2008
  Vendndodhja
  Atje Ku S`Ke Qn NDoNJHeRe Ti :)
  Postime
  269
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te Dashurohesh Eshte Gjeja Me e Keqe Qe Mund Te Ndodhe Ne Jete.
  FJLt Jan Gā .... VePaT Jń Bųǻ

Faqja 11 prej 36 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far mendoni pr Ahmet Zogun?
  Nga honzik n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 242
  Postimi i Fundit: 03-03-2014, 07:03
 2. E.abej: Ilirishtja dhe Shqipja
  Nga BARAT n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 18:00
 3. Nderto fort folene tende. Martesa
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 14:05
 4. "Familiaris Consortio" Papa Gjon Pali II
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 16-05-2006, 01:51
 5. Disa shkrime rreth budizmit
  Nga drini_n_TR n forumin Agnosticizm dhe ateizm
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-02-2005, 11:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •