Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 98
  1. #41
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    U mcefen gjithe shigjetaret me lane vetem mua pallua ktu hahahahahahaha. [Perla] t'ia nderroje iēik emrin mi vetem puplat t'i lije. Do Zoti nuk e lexon asnje nga ato qe njof se do me therrasin pastaj "oj palloshe" LoooooL, apo mbahen kto, i gishti uje duan e notojne vete :)

    /me Po vihet ne kerkim te Jaguari-t te vet ose te laskuriqit te nates :p ofrohet ndonje vullnetar???? :)
    Breshka (29 qershor - 26 korrik)
    Afersi
    Nje raport I privilegjuar vendoset me te lindurit nen shenjen e Lakuriqit te Nates dhe te Palloit, me te cilet ka shume interesa te perbashketa.


    Tani shenja Breshkes jam une, dhe une kam dal ne kerkim te Palloit femer. Kemi dhe interesa te perbashketa. Ti ne kerkim une ne kerkim gjetem njeri-tjetrin si pa dashje :p
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  2. #42
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Edhe une ju bashkangjitem ida1 & [Perla] majmune jom
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  3. #43
    *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
    Anėtarėsuar
    24-11-2007
    Vendndodhja
    Rruga shishe lagja tap :)
    Postime
    2,355

    Talking

    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Edhe une ju bashkangjitem ida1 & [Perla] majmune jom
    Hahahahha elsaa. Prandaj shkoj dakort une me ju se jeni te treja me nje shenje

    Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

  4. #44
    Nga gjithe ky parashikim vetem nje pjese them se me pershtatet mua pa diskutim fare

    Palloi (16 nentor - 13 dhjetor)

    Tradita
    Sipas Maja-ve puplat shkelqyese te bishtit te kesaj kafshe, tregojne lartesine per te shkelqyer me driten personale. Bashkangjitnin shenjen me imazhin e nje mbreti qe shetit madheshtor me nje kurore puplash shumengjyreshe.

    Karakteri
    Kane shume besim ne forcat e veta, Pallonjte jane persona origjinale e krijues dhe kane nje sens te shkelqyer humori. Dine te jene konkurrues dhe deshirojne te permiresohen. Ju pelqen te jete protagonistet ne cdo situate dhe mjere kush kerkon tju marre skenen.

    Femra
    E lindura ne Pallua i pelqen te vishet ne menyren egzotike ose me sakte ne menyre jo te zakonshme dhe shpesh edhe sjellja e saj eshte origjinale. Nuk jepet lehtesisht ne dashuri, sepse do perkrah nje mashkull qe te jete ne lartesine e saj, por qe ne te njejten kohe mos ta lere ne hije. Domethene do nje mashkull te forte, por edhe te gatshem qe ta lene veten te drejtohet nga ajo. Ne realitet kjo gje eshte gati e pamundur per tu realizuar.

    Puna
    Te lindurit nen shenjen e Palloit ju pelqen te japin urdhera, prandaj do kerkojne gjithmone te jene ne pozicione drejtuese, cfaredolloj aktiviteti te kryejne. Jane te zote te ndertojne pasuri te medha, ta humbin ate dhe te fillojne perseri nga zero. Ja dalin shume mire ne verpimet qe kane nevoje per zotesi komunikuese. Jane shites shume te mire.
    Ahh po edhe guri eshte topazi, ndersa per ngjyrat deri diku e kuqa (edhe pse nuk e vesh shpesh thone se me shkon)

  5. #45
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga Nyx Lexo Postimin
    Nga gjithe ky parashikim vetem nje pjese them se me pershtatet mua pa diskutim fare



    Ahh po edhe guri eshte topazi, ndersa per ngjyrat deri diku e kuqa (edhe pse nuk e vesh shpesh thone se me shkon)
    Aman mi se po te kerkonte MaDaBeR jo per gje po keni interesa te perbashketa lol
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anėtarėsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Qeni --->> 6 prill -3 maj

    qeni per mir a apo per keq ?
    Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

  7. #47
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    U mcefen gjithe shigjetaret me lane vetem mua pallua ktu hahahahahahaha. [Perla] t'ia nderroje iēik emrin mi vetem puplat t'i lije. Do Zoti nuk e lexon asnje nga ato qe njof se do me therrasin pastaj "oj palloshe" LoooooL, apo mbahen kto, i gishti uje duan e notojne vete

    /me Po vihet ne kerkim te Jaguari-t te vet ose te laskuriqit te nates ofrohet ndonje vullnetar????
    Lool ti je dreq me brire , kot nuk je krushka jone ti kemi ditur te zgjedhim. MaDaBeR te dolen dy kandidatet zgjidh e mer njera me e mire se tjetra

    Te pakten me parashikimet majat deri tani nuk kane gabuar .... Hajde per hajer ishalla
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  8. #48
    DaRk §©®īžt Maska e ThE_DaRk_NiGhT
    Anėtarėsuar
    03-01-2008
    Vendndodhja
    Aty Ku Gomari Thyen Kaviljen Dhe Shqiponja Rrine Me Nje Kembe
    Postime
    634
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Edhe une ju bashkangjitem ida1 & [Perla] majmune jom
    Lal lum si ty nga cila specie je nga gorrilla apo shimpanzeja
    Kur te jesh ne vend te huaj, dita te duket muaj. - (Podrime)

  9. #49
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Edhe une ju bashkangjitem ida1 & [Perla] majmune jom
    Hahahahahahahah kemi gjak te embel ne

    Plasiiiiiiiiiiiiiiiii majmunsia loooooooool
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  10. #50
    Jaguary zakonisht shkon dakort me Palloin, me te cilin ka shume gjera te perbashketa dhe formojne nje skuader te shkelqyer. Mirekuptim ka edhe me Lakuriqin e Nates. Shpesh Jaguary ushqen nje admirim dhe stimul te madh per Breshken
    Perla mi goc e shef ca thot ky horoskopi Majave ... Jaguar lal se bejme skuader te shkeeeeeeeelqyer

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anėtarėsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Hahahahahahahah kemi gjak te embel ne

    Plasiiiiiiiiiiiiiiiii majmunsia loooooooool

    po po shum tamel aq tamel saqe mjan prish 6 dhemball nga amelsia tepert LOOL


    ngaqe pash qeni muaj prill atje miku zari
    Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

  12. #52
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Lool ti je dreq me brire , kot nuk je krushka jone ti (: kemi ditur te zgjedhim. Te pakten me parashikimet majat deri tani nuk kane gabuar .... Hajde per hajer ishalla (:

    [Perla] LooooL kemi shenja te ndryshme po plotesojme njera - tjetren. Puccccccccccc ju kam xhan.

    Me qe ra fjala me ka ngel hatri me Maja, ma ka ba me hile. Futu icik mik qe ta bej xemlen muve Jaguar, laskuriq nate ose breshke, se ma ka ba lepur e ma ka cu 550 km larg

    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin

    Tani shenja Breshkes jam une, dhe une kam dal ne kerkim te Palloit femer. Kemi dhe interesa te perbashketa. Ti ne kerkim une ne kerkim gjetem njeri-tjetrin si pa dashje
    MaDaBeR si pa dashje me qellim thuaj se po mos kisha kerku une s'do gjenim gja
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  13. #53
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Milaniste, per kok time e ka gjet me verte ai horoskopi per ne me duket mi. Ka thon qe kena interesa te perbashketa, ja ti Milaniste edhe une Milanis i ēmen jam. Le pastaj me bo me i hy muhabetit me thell ku i dihet se ēfare te perbashketash te tjera na dalin. LoL.

    Tani si pa dashje, gjonat e mira kshu bohen, vijne vete papritur LoL

    PS: Shif tani kur te thot Perla filluan te flirtojne ne forum kto :P
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  14. #54
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    /me i shkel synin MaDaBeR

    Nuk thote gja [Perla] jo se me ka grupe. Pastaj sa per te perbashketat po patem Milanin te perbashket mire do jene te gjitha dhe po s'qene i bajme vete ne. Une pel veten muve jam me e ēmenme se ti per Milanin e beson kte ti? Apo do pyesim Maja ta gjej se kush eshte ma i ēmen?

    Ps. [Perla] te kam i pale kepuce borxh se me gjete breshken
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  15. #55
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Citim Postuar mė parė nga ThE_DaRk_NiGhT Lexo Postimin
    Lal lum si ty nga cila specie je nga gorrilla apo shimpanzeja
    urangutang
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  16. #56
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    /me I shkel te dy syte Milanistes_El

    Po vallaj per Milanin nuk diskutohet qe e kena te perbashket. Tani une kam nje propozim, nuk ka nevoje te pyesim Maja se kush eshte me i ēmend per Milanin, une tani si antiegoist propozoj qe ta leme se jemi te dy njesoj te ēmend per Milanin qe mos te na behet teme debati kjo ne lidhjen tone te ardhshme. LoooL Sa per te tjerat, do i rregullojme, kjo nuk diskutohet fare, mjafton te jete fryma e mire e bashkepunimit.

    PS: Perla, edhe une te kam i gjo borxh, po boje vete porosine dhe une te bej gati dhuraten se me gjete Palloin femer
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MaDaBeR : 01-03-2008 mė 16:11
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  17. #57
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    /me I shkel te dy syte Milanistes_El

    Po vallaj per Milanin nuk diskutohet qe e kena te perbashket. Tani une kam nje propozim, nuk ka nevoje te pyesim Maja se kush eshte me i ēmend per Milanin, une tani si antiegoist propozoj qe ta leme se jemi te dy njesoj te ēmend per Milanin qe mos te na behet teme debati kjo ne lidhjen tone te ardhshme. LoooL Sa per te tjerat, do i rregullojme, kjo nuk diskutohet fare, mjafton te jete fryma e mire e bashkepunimit.

    PS: Perla, edhe une te kam i gjo borxh, po boje vete porosine dhe une te bej gati dhuraten se me gjete Palloin femer
    /me pervesh menget dhe bahet gati me bashkepunu

    Hej MaDaBeR e ke vene re qe s'dashka te na harxhoka [Perla] po na i kursen leket qe te ikim per muaj mjalti. E imagjinon dot? Muaj mjalti nje breshke dhe nje pallua hahahahahahaha, njana lun bishtin tjetri mcef koken hahahahahahaha.
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  18. #58
    i/e larguar Maska e baby_bł
    Anėtarėsuar
    19-10-2007
    Vendndodhja
    A la isla bonita
    Postime
    278
    Tek dreri

    Afersi
    Te lindurit nen shenjen e Drerit maksimumin e afersise e kane me te lindurit nen shenjen e Gjarprit, me te cilet kuptohet shume mire ne te gjitha fushat. Raporte shume te mira miqesore ka me te lindurt e shenjes se Majmunit dhe te Breshkes.
    Hec aty paska plas flirty


    /me kerkon verdall nje gjarper qe mos jete Apoyllon

    Majmuni eshte Perla ,ida1 e elsaa shkoj mire me keto

    Po breshka ky Madaberi ! hihihihhihiih

  19. #59
    qenkam lepurush-ketrushe


    -lupe- ka ndonje falkua verdalle-lulja-

  20. #60
    Une Dreri ...

    Me pelqej menyra se si flitej per mua ...




    ______
    Inter Campione d'Italia!!
    2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Mistere
    Nga Darius nė forumin Shkenca dhe jeta
    Pėrgjigje: 129
    Postimi i Fundit: 18-06-2012, 10:28
  2. horoskopi i luleve
    Nga bombona nė forumin Grupmoshat e komunitetit
    Pėrgjigje: 66
    Postimi i Fundit: 12-10-2009, 13:48
  3. Horoskopi Dhe Astrologjia
    Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 21-02-2007, 13:39
  4. Cfarė shėnje horoskopi jeni?
    Nga LeNNoN nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 234
    Postimi i Fundit: 29-01-2006, 14:09
  5. Ky jam unė
    Nga ZEUS_1 nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 47
    Postimi i Fundit: 13-07-2002, 23:15

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •