Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 97
 1. #21
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
  Une qenkam lakuriqi....mi paska gjet Maja.

  Teme e bukur Perla..

  Respekte
  Kurse une i bie te jem nje "majmune" e vogel

  Edhe mua mi kane gjetur Majat , do pare njehere kjo pune
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 2. #22
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Gjarpri (4 maj - 31 maj)

  Tradita
  Feja e Majave, mendonte se te lindurit e kesaj shenje kishin nje njohje te thelle te esencen se Tokes Meme, e cila shprehej me dashurine per natyren. Ne kulturen Maja, gjapri nuk ka ate ane negative qe ne orient I japin, por perkundrazi ai eshte simbol I mencurise.

  Karakteri
  Persona zemermedhenj, kane si dhunti nje mendje shume te hapur dhe me ndjesi artistike, te lindurit nen shenjen e Gjarprit ju pelqen te jetojne mire, sigurisht jane autoritare dhe konsiderohen si mbajtes dhe ruajtes se mencurise kozmike. Ambicioze, ecin ne menyre te ngadalshme, por pa ndalim drejt qellimit qe duan te arrijne. Dine te reagojne me maksimumin e ftohtesise, te kalojne veshtiresite dhe te mundin armiqte, me te cilet mund te jene te pameshirshem. Kurse me miqte dine te jene shume te ndershem si askush tjeter.

  Femra
  Femra Gjarper di te jete shume e rafinuar dhe te levize ne ambientin e saj si nje mbretereshe. Eshte shume e vendosur per tu realizuar me mundesite e saja, duke perdorur inteligjencen dhe mendjen e saj te shkelqyer. Ne dashuri eshte shume pasionante dhe kerkuese me njeriun qe do, te cilin e ve vazhdimisht ne prove per te verifikuar nese eshte ne gjendje te qendroje perkrah saj.

  Mashkulli
  Mashkulli Gjarper eshte nje fitues dhe eshte shume I zoti ne biznes. Suksesi dhe paraja jane gjithmone ne vend te pare per te, dhe gruaja qe I rri prane duhet te pranoje kete realitet. Mashkulli Gjarper nuk e pranon, ne dashuri, qe nje femer te jete superiore mbi te, keshtu qe kush do ta beje per vete duhet ti pershtatet dhe te pranoje nje rol vartes

  Puna
  Te lindurit ne shenjen e Gjarprit jane vecanerisht te pershtatcem per cfaredolloj aktiviteti qe perfshin parane. Kane shpesh nje talent financiar dhe njohin gjuhen e numerave si askush tjeter. Jane komunikues shume te mire, ja arrijne mire ne mesime dhe ne aktivitetet e lidhura me informacionin.

  Afersi
  Kane nje marreveshje te mire me Drerin, I cili arrin ta qetesoje Gjarprin. Zakonisht te lindurit e kesaj shenje arrijne te shkojne mire me Majmunin, I cili stimulon deshiren e tyre per te jetuar dhe etjen per aventura.

  Pika e dobet
  Shpesh seksualiti I ben te jene skllave te pasionit.
  Lule ose Bime
  Fiku
  Guri
  Smeraldi dhe Giada
  Zogu Mbrojtes
  Skifteri
  Elementi qiellor aleat
  Plejadet
  Ngjyra
  Bojeqielli-jeshile
  Numeri me fat
  11
  Konfirmoj kte qe u tha me lart, si mashkull gjarper qe qenkam :P
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #23
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Dmth funksionoka

  Bravo Maja !!!!
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 4. #24
  Me Pushime Maska e ida1
  Anėtarėsuar
  13-11-2007
  Vendndodhja
  Nė Kėrkim Tė Vetvetes
  Postime
  220
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  e mi e funksionon,
  Perla edhe une si ty majmune
  Ruaje mikun kur e gjen, qe te mos e kerkosh kur te duhet.

 5. #25
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Dmth funksionoka

  Bravo Maja !!!!
  Yep.
  Te lumshin duart e vogla ty, qe ke sjell gjith kto postime

  ps; t'gjith majmuna ju me? ahaha
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 6. #26
  Me Pushime Maska e ida1
  Anėtarėsuar
  13-11-2007
  Vendndodhja
  Nė Kėrkim Tė Vetvetes
  Postime
  220
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Yep.
  Te lumshin duart e vogla ty, qe ke sjell gjith kto postime

  ps; t'gjith majmuna ju me? ahaha
  Maja e ka fajin, shume do kishte gjet noj emer tjeter dhe jo majmun
  por te pakten gjarperi shkoka mire me majmunin
  Ruaje mikun kur e gjen, qe te mos e kerkosh kur te duhet.

 7. #27
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga ida1 Lexo Postimin
  Maja e ka fajin, shume do kishte gjet noj emer tjeter dhe jo majmun
  por te pakten gjarperi shkoka mire me majmunin
  Gjarpri shko mire me te gjithe.
  Gjarper hesapi.. Por Dreri e qetesonte Gjarprin, ndaj nese ka ndonje Dre ktej, te me beje nje zile :P
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 8. #28
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Gjarpri shko mire me te gjithe.
  Gjarper hesapi.. Por Dreri e qetesonte Gjarprin, ndaj nese ka ndonje Dre ktej, te me beje nje zile :P
  Hahahahaha .... Kam Lexuar edhe Orakullin njehere per kureshtje , por me humbi informacioni qe thua kisha postuar ... Ishte shume interesant ashtu si majat dhe ky funksiononte ....
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 9. #29
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Une qenkam akrepi dhe m'i paska gjetur pervec asaj pjeses se fundit qe ja kishte keput kot fare

 10. #30
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Ha ha qenkam gjarpri.Po normale shikoniashkulli Gjarper eshte nje fitues dhe eshte shume I zoti ne biznes. Suksesi dhe paraja jane gjithmone ne vend te pare per te, dhe gruaja qe I rri prane duhet te pranoje kete realitet. Mashkulli Gjarper nuk e pranon, ne dashuri, qe nje femer te jete superiore mbi te, keshtu qe kush do ta beje per vete duhet ti pershtatet dhe te pranoje nje rol vartes

  Te gjitha i kam.PERLA je e madhe po sa per parate nje shtese tjeter nuk do ishte mire mgjs une jam shume i mire ne bussines...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #31
  i/e larguar Maska e baby_bł
  Anėtarėsuar
  19-10-2007
  Vendndodhja
  A la isla bonita
  Postime
  278
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
  Ha ha qenkam gjarpri.Po normale shikoniashkulli Gjarper eshte nje fitues dhe eshte shume I zoti ne biznes. Suksesi dhe paraja jane gjithmone ne vend te pare per te, dhe gruaja qe I rri prane duhet te pranoje kete realitet. Mashkulli Gjarper nuk e pranon, ne dashuri, qe nje femer te jete superiore mbi te, keshtu qe kush do ta beje per vete duhet ti pershtatet dhe te pranoje nje rol vartes

  Te gjitha i kam.PERLA je e madhe po sa per parate nje shtese tjeter nuk do ishte mire mgjs une jam shume i mire ne bussines...
  Eshte nje shprehje ... I tregon gjarpri kembet hihihihiihi keshtu qe s'ta kane fajin majat se dhe atyre do ua kesh hedh ne nje vend perderisa aty tek parate nuk e paskan qellu por kurre mos thuaj kurre se ku i dihet ... ehhh une mendoj se kane te drejte ne ēdo parashimin

 12. #32
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Unė Hardhuca :S

 13. #33
  i/e larguar Maska e baby_bł
  Anėtarėsuar
  19-10-2007
  Vendndodhja
  A la isla bonita
  Postime
  278
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Qendi Lexo Postimin
  Unė Hardhuca :S
  Haahahaahhaha po karakteri te pershtat me ate qe eshte pershkruar ??

 14. #34
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Talking

  Une qenkam akrepi )

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  [QUOTE='[Perla];1798323']Dreri (21 shtator - 18 tetor)

  Tradita
  Prifterinje Maja ju jipnin te lindurve te kesaj shenje nje inteligjence te lindur dhe kapacitetin per tu vendosur ne pozicionet e te tjerev. Dreri konsiderohej si nje kafshe qe kishte fuqi te mbinatyrshme.

  Karakteri
  Jane persona pak a shume te turpshme, me dhuntine e krijmtarise dhe ju pelqejne hapesirat e medha. Duan paqen dhe qetesine dhe evitojne cdo lloj konflikti. Kane shume imagjinate dhe kane nje sens te thelle mbi te bukuren. Shpesh jane krijesa delikate dhe te manovrueshem, jane shume terheqes dhe kjo i ben te duken te bukur edhe ne qofte se nuk jane.  Mashkulli
  Mashkulli Drer e do shume lirine e tij dhe ka shume frike nge lidhjet nga frika e vuajtjes per shkak te tyre. jane te ndjeshem dhe gjithashtu plot me dyshime, vecanerisht ne fushen e dashurise. Jane persona qe kane shume per te dhene nga ana e ndjenjave, por rralle kenaqen vetem me nje partnere, keshtu qe rreziku i tradhetise eshte shume i larte

  Puna
  Nje dhunti e Drerit eshte krijmtaria, shpesh e kombinuar me talentin artistik. Eshte e mundur qe te lindurit e kesaj shenje te drejtohen drejt profesioneve te lidhura ne ndonje lloj menyre me artin dhe spektakelin.

  Afersi
  Te lindurit nen shenjen e Drerit maksimumin e afersise e kane me te lindurit nen shenjen e Gjarprit, me te cilet kuptohet shume mire ne te gjitha fushat. Raporte shume te mira miqesore ka me te lindurt e shenjes se Majmunit dhe te Breshkes.

  • Pika e dobet
   Frika. Situatat e rrezikshme ose te veshtira I frikesojne dhe I cojne te heqin dore nga cfaredolloj tentative luftimi.
  • Lule ose Bima
   Ceiba meksikane
  • Guri
   Syte e Maces
  • Zog Mbrojtes
   Usinjolo
  • Elementi qiellor aleat
   Arusha e Madhe
  • Ngjyra
   Portokalli-e verdhe
  • Numeri me fat
   3  WOW pothuajse ka pershkruar 90% te personalitetit tim(persa i perket anes pozitive te tij), vetem persa i perket numrit me fat jane gabuar pak,se numri im me fat eshte 69-ta hehehe...
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 16. #36
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  32
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Breshka (29 qershor - 26 korrik)

  Tradita
  Te lindurit e shenjes se Breshkes konsideroheshin si perfaqesues se durimit. Ne kulturen Maja, breshka ishte mesazheri I perendive, symbol I jetegjatesise dhe e mencurise.

  Karakteri
  Jane persona shume te kontrolluar, tolerante: duket sikur asgje nuk mund ti shqetesoje. Ne raste veshtiresie largohen me shpejtesi. Ju pelqejne hapesirat dhe mbi te gjitha preferojne detin. Jane shume te durueshem dhe me veshtiresi e humbin durimin, por kur ndodh eshte me mire te mos jesh prane tyre. Jane individe qe ndertojne hap pas hapi egzistencen e tyre, duke mos pasur kurre besim mbi rezultatet e lehta. Jane konservatore, besojne ne vlerat njerezore dhe kane nje sens te thelle fetar.

  Femra
  Femrat Breshke ju pelqen shume te kujdesen pe shtepine e tyre, qe per to, eshte gjeja me e rendesishme se bashku me familjen. Jane shume te ndjeshme dhe per kete aresye jane gjithmone ne mbrojtje. Ne qofte se hapin zemren e tyre, jane te zonjat ta dhurojne pa rezerva, me kusht qe besimi I tyre te mos tradhetohet kurre.

  Mashkulli
  Meshkujt e lindur nen shenjen e Breshkes jane te rezervuar, nuk u pelqen te ndjehen ne qender te vemendjes se te tjereve. Nuk hyjne me lehetesi ne kontakt me te tjeret, por kur e bejne dine te jene miq te ndershem dhe te sinqerte. Kane karakter te pergjegjshem dhe konstruktiv. Nuk e lene veten te udhehiqen nga ndjenjat me lehtesi, por jane partnere te besueshem dhe te sigurte.

  Puna
  Te lindurit ne shenjen e Breshkes, shpesh kane sukses ne pune, sepse jane te durueshem dhe te terhequr, dhe heret a vone arrijne qellimet e tyre. Dallohen vecanerisht ne aktivitete ku mund te shprehin dhuntine e tyre…zemermadhesine, dhe vihen me kenaqesi ne sherbim te brezave te ardhshem. Jane mjeke shume te mire, mesues, psikologe dhe asistente sociale.

  Afersi
  Nje raport I privilegjuar vendoset me te lindurit nen shenjen e Lakuriqit te Nates dhe te Palloit, me te cilet ka shume interesa te perbashketa. Simpatizojne me lehtesi edhe te lindurit ne shenjen e Jaguary.

  • Pika e Dobet
   Bindjet e forte, I cojne shume shpesh, te jene te llogaritshem dhe te njihet menyra e veprimeve te tyre.
  • Lule ose Bime
   Nopal
  • Guri
   Serpentina
  • Zogu mbrojtes
   Airone
  • Elementi qiellor aleat
   Sirio
  • Ngjyra
   E verdhe-Jeshile
  • Numeri me fat
   61
  Ky horoskopi mu pershtatka me mire se ai tradicionali mua. Vetem se te ai tradicionali jam Mbret i gjith Horoskopit, ndersa ketu qenkam Breshke. LoL.

  Sa per karakterin e paskan gjet tamam. Nuk ka pas faj Mel Gibson qe u ka kushtuar nje film te tere ketyre fiseve, dhe jo film dosido, por nje nga me te ndjekurit gjate veres qe sapo kaloi.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e vaioletm
  Anėtarėsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Boten e ēudirave
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Femra Gjarper di te jete shume e rafinuar dhe te levize ne ambientin e saj si nje mbretereshe. Eshte shume e vendosur per tu realizuar me mundesite e saja, duke perdorur inteligjencen dhe mendjen e saj te shkelqyer. Ne dashuri eshte shume pasionante dhe kerkuese me njeriun qe do, te cilin e ve vazhdimisht ne prove per te verifikuar nese eshte ne gjendje te qendroje perkrah saj.

  ME ndihmon te per balloj me mire diten...nuk qenka keq..por ama GJARPER....heemmm..me mire mos tia them kujt...
  Aude et maiora pervenies..[FONT="Georgia"][COLOR="Red"][LIST=1]

 18. #38
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  32
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Vaioletm mos u merzit per emrin e shenjes mi, ka dhe me keq, ja une breshka.

  Se harrova ta them me lart, le te dalin Lakuriqet e Nates dhe Pallonjt femra te forumit ktu se paskena interesa te perbashketa.

  PS: Perle, tamam perle je, flm qe na solle gjithe kete informacion interesant.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 19. #39
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  une qenkam me shenjen e lepurushes ,kot sme thresin ne te njejtin emer mua:P,paskan dite shenjen e horoskopit_maja
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 20. #40
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Palloi (16 nentor - 13 dhjetor)

  Tradita
  Sipas Maja-ve puplat shkelqyese te bishtit te kesaj kafshe, tregojne lartesine per te shkelqyer me driten personale. Bashkangjitnin shenjen me imazhin e nje mbreti qe shetit madheshtor me nje kurore puplash shumengjyreshe.

  Karakteri
  Kane shume besim ne forcat e veta, Pallonjte jane persona origjinale e krijues dhe kane nje sens te shkelqyer humori. Dine te jene konkurrues dhe deshirojne te permiresohen. Ju pelqen te jete protagonistet ne cdo situate dhe mjere kush kerkon tju marre skenen.

  Femra
  E lindura ne Pallua i pelqen te vishet ne menyren egzotike ose me sakte ne menyre jo te zakonshme dhe shpesh edhe sjellja e saj eshte origjinale. Nuk jepet lehtesisht ne dashuri, sepse do perkrah nje mashkull qe te jete ne lartesine e saj, por qe ne te njejten kohe mos ta lere ne hije. Domethene do nje mashkull te forte, pore dhe te gatshem qe ta lene veten te drejtohet nga ajo. Ne realitet kjo gje eshte gati e pamundur per tu realizuar.

  Mashkulli
  Mashkulli Pallua eshte nje drejtues i lindur, inteligjent dhe di te mbizoteroje mbi te tjeret. Nganjehere ka besim te tepruar ne vetevete dhe rrezikon te nenvleftesoje personat dhe situatat. Ne dashuri eshte kerkues dhe kerkon nje partnere qe te dije ta ndjeke ne te gjitha ndermarrjet e tij, por qe edhe te dije ta mahnise me pavaresine dhe krijmtarine e saj.

  Puna
  Te lindurit nen shenjen e Palloit ju pelqen te japin urdhera, prandaj do kerkojne gjithmone te jene ne pozicione drejtuese, cfaredolloj aktiviteti te kryejne. Jane te zote te ndertojne pasuri te medha, ta humbin ate dhe te fillojne perseri nga zero. Ja dalin shume mire ne verpimet qe kane nevoje per zotesi komunikuese. Jane shites shume te mire.

  Afersi
  Te lindurit nen shenjen e Palloit kane nje natyre shume shoqerore, qe i ben te shkojne mire me te gjithe. Akordimet me te mira behen me te lindurit e shenjes se Jaguary-t dhe te Lakuriqit te Nates. Raporte te mira edhe me Breshken.

  • Pika e dobet
   Optimizmi i tepruar mund ti coje te shohin vetem aspektin e kendshem te situates dhe te mos pergatiten per veshtiresite e jetes.
  • Lule ose Bime
   Avokado
  • Guri
   Topazio
  • Zogu Mbrojtes
   Fazani I arte
  • Elementi qiellor aleat
   Antares
  • Ngjyra
   E kuqe-Portokalli
  • Numeri me fat
   5

  U mcefen gjithe shigjetaret me lane vetem mua pallua ktu hahahahahahaha. [Perla] t'ia nderroje iēik emrin mi vetem puplat t'i lije. Do Zoti nuk e lexon asnje nga ato qe njof se do me therrasin pastaj "oj palloshe" LoooooL, apo mbahen kto, i gishti uje duan e notojne vete

  /me Po vihet ne kerkim te Jaguari-t te vet ose te laskuriqit te nates ofrohet ndonje vullnetar????
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Mistere
  Nga Darius nė forumin Fenomene Paranormale
  Pėrgjigje: 129
  Postimi i Fundit: 18-06-2012, 10:28
 2. horoskopi i luleve
  Nga bombona nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 13:48
 3. Horoskopi Dhe Astrologjia
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-02-2007, 12:39
 4. Cfarė shėnje horoskopi jeni?
  Nga LeNNoN nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 234
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 13:09
 5. Ky jam unė
  Nga ZEUS_1 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 13-07-2002, 23:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •