Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Alban
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Prishtne
  Mosha
  33
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  A sht viagra e dmshme per shendetin?

  kisha nje pytje te thjesht a eshte viagra e demshme per shendetin nese merret nga njerzit e moshes se re (22-30 vjeqare)

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Se di! Dhe shoh qe spaska shkruajtur askush ne kete teme. Jam kurioze ta dij edhe une ne eshte e demshme apo jo...
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 3. #3
  Shih me sy,s`jam per ty! Maska e juliana_86
  Antarsuar
  21-05-2007
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dhe c`nevoje duhet te kete nje mashkull 22-30 vjecar te perdor viagra!

  Viagra kur perdoret me shume se 2-3 here ne jave behet e demshme.Dhe me e keqja eshte se mesohesh me to.
  "T hM hpt M,

  'R Th L р I 4 TH WծL KP"

 4. #4
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Ps

  Citim Postuar m par nga Alban Lexo Postimin
  kisha nje pytje te thjesht a eshte viagra e demshme per shendetin nese merret nga njerzit e moshes se re (22-30 vjeqare)
  Problemet e para hasen ne zemer

 5. #5
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Mer mik duhet te jete e demshme vetem nese perdoret me alkol (vere, birre, etj), si cdo ilac besoj, por per te tjera gjera s'ma ha mendja te jete e demshme e pastaj duhet bere kujdes ne raste alergjie sepse jo cdo trup mund te perdori cdo lloj ilaci e keshtu e me rradhe.
  La vita bella...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Hey njekohesisht nje efekt te perafert ta japin, edhe karkaleca deti, me vere te bardhe, ose receta ushqimore te cilat ndihmojne ne.... vazhdimin e kupton vet
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-06-2006
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga BARAT Lexo Postimin
  Po te jesh dorac e pa duar dhe pa femer, eshte shkaterruese....
  Po c'pytje ben he mik.
  A je 22 dhe do viagra? Me mire bli nje fishek dhe futja atij mikut...
  Hajde hajde c' behet
  Ka vajtur bota per pambuk t' zi !!!!
  Mjedis pike Barat!
  Qe si po na dalin disa te rinje,ne vend te kene besim ne vete, ju besojne medikamenteve.

  PS: cka u ba keshtu o njerez?!Sa deshta t`i jap Baratit reputacionin e merituar, me doli pergjegjia : ju duhet t`i jepni njehere reputacion tjeter anetari...
  Hajde demokraci hajde....

 8. #8
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Hej zot jo edhe ju sa te keqinj jeni neper komente, po mire mer s'ka asgje te keqe qe te informohesh: Pse mos pyesi djali? Pastaj ku e dini ju cfare halli ka ai? Mbase i duhet per njerez qe njeh e qe kane probleme. Lerini njerezit te marrin informacione lirisht...
  La vita bella...

 9. #9
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Antarsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ore pse beni si injorant

  E dini pse eshte shpikur vjagra . Se mos kujtoni se mos nuk i ka punuar ai miku ndonje mjeku dhe u burra ai ne studime per te gjetur ilacin. Me vjen keq qe nuk keni info aq me shum qe ai qe e shpiku ishte nje shqiptaro-amerikan i quajtur Ferid Murati. Studimi i tij konsistonte ne gjetjen e empulave pasoj e te cilave te ishin permirsimi dhe normalizimi i rrahjeve kardiake. Gabimisht ai pa se ato qe u dha pacjentave kishin afekt tjeter, ate te funksionit qe ka vjagra.
  Tani , a eshte e demshme. Kjo dihet qe po. Nese pihet shpesh, dhe nese trupi krijon varsi ndaj saje, sepse thame qe efekti fillestar i saj eshte impulsimi i te rrahurave ne zemer, pra nuk eshte e cuditshme qe ne nje akt seksual te ndodhi ndonje atak hipertensioni nese perdor viagra.
  Problemi i dyte eshte, se ka njerz ( edhe djem te rinj) qe jane te detyruar te perdorin viagra pasi impotenca eshte nje semundja prej shekujsh dhe eshte edhe e trashigushme. Tani kto njerz, nuk kane pse te trajtohen si inferjor, pasi kshtu i ka kriju Zoti ... Keto te shkrete e kan per nevoj te perdorin viagra. Ku eshte e keqja ???

  Hajde Gzuar tani, si me vjagra si pa vjagra vec aman jepini vetes

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-06-2006
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga DEN_Bossi Lexo Postimin
  Ore pse beni si injorant

  E dini pse eshte shpikur vjagra . Se mos kujtoni se mos nuk i ka punuar ai miku ndonje mjeku dhe u burra ai ne studime per te gjetur ilacin. Me vjen keq qe nuk keni info aq me shum qe ai qe e shpiku ishte nje shqiptaro-amerikan i quajtur Ferid Murati. Studimi i tij konsistonte ne gjetjen e empulave pasoj e te cilave te ishin permirsimi dhe normalizimi i rrahjeve kardiake. Gabimisht ai pa se ato qe u dha pacjentave kishin afekt tjeter, ate te funksionit qe ka vjagra.
  Tani , a eshte e demshme. Kjo dihet qe po. Nese pihet shpesh, dhe nese trupi krijon varsi ndaj saje, sepse thame qe efekti fillestar i saj eshte impulsimi i te rrahurave ne zemer, pra nuk eshte e cuditshme qe ne nje akt seksual te ndodhi ndonje atak hipertensioni nese perdor viagra.
  Problemi i dyte eshte, se ka njerz ( edhe djem te rinj) qe jane te detyruar te perdorin viagra pasi impotenca eshte nje semundja prej shekujsh dhe eshte edhe e trashigushme. Tani kto njerz, nuk kane pse te trajtohen si inferjor, pasi kshtu i ka kriju Zoti ... Keto te shkrete e kan per nevoj te perdorin viagra. Ku eshte e keqja ???


  Hajde Gzuar tani, si me vjagra si pa vjagra vec aman jepini vetes
  Den Boss,
  ne parim ke te drejte!Ne te vertete s`ia di kush kujt hallin.Pra,ka raste kur meshkujt edhe ne moshe te re jane te detyruar te marrin viagra.
  Tash ne mund te themi: epo, me lehte drejtohet njeriu(anonim) me nje pyetje ne
  forum , se sa te shkon te mjeku dhe ta merr ndihmen dhe keshillat perkatese!Nje kesi pohimi me duket i gabuar.

  Ai qe e ka hallin,besoj une, sado e veshtire qe t`i duket keshillohet me mjekun.
  Ka shume njerez qe per pune egoje kane pas pasoja , duke perdore pa nevoje
  viagra.Per sojin e ketyre te fundit e kisha fjalen une.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Kandili 1 : 11-01-2008 m 16:35

 11. #11
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  54
  Postime
  1,801
  Faleminderit
  355
  43 falenderime n 32 postime
  Te pergjigjem si BARAT...eshte pergjigjur BARAT.....lol

  Pike se pari duhet te jeshe i shendoshe qe te perdorish viagra.
  Edhepse te gjithe bejne shaka ne kete teme.....dy fjale serioze: eshte vertetuar se shkakton crregullime te te pamunit...gradualisht mund te rezultoje me verberi....
  Si duket njerezit preferojne sex-in me shume se te pamurit.. afersisht 30 miljon ne bote e perdorin kete preparat deri me sot......dhe po, zbuluesi eshte me prejardhje nga Gostivari....DR.Ferid Murati...Nobelist po per kete zbulim epokal per
  burrat.

  Shpresoj se Albani ka pyetur me shume nga kurioziteti ose per baben plak....shqiptaret jane shume potent....Per rekord une sinqerisht vetem 1 kokerr kam provuar nga kurioziteti dhe ate me gruan time...dhe punon..lol
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 12. #12
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Antarsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ore! 22 vjec e ste ben kuku ty? je ne forumin e gabuar; tek forumi i psikollogjise duhet te vesh. pastaj te forumi i sportit dhe aktiviteteve sportive.
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 13. #13
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime n 58 postime
  Citim Postuar m par nga Kandili 1 Lexo Postimin
  Mjedis pike Barat!
  Qe si po na dalin disa te rinje,ne vend te kene besim ne vete, ju besojne medikamenteve.

  PS: cka u ba keshtu o njerez?!Sa deshta t`i jap Baratit reputacionin e merituar, me doli pergjegjia : ju duhet t`i jepni njehere reputacion tjeter anetari...
  Hajde demokraci hajde....
  Mire eshte ta ruj fishekun.por mund tja bejme cevapcici(shaka).un e kam provuar vetem nji here, nuk e dallova efektin.

 14. #14
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  54
  Postime
  1,801
  Faleminderit
  355
  43 falenderime n 32 postime

  qevapet...!

  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  Mire eshte ta ruj fishekun.por mund tja bejme cevapcici(shaka).un e kam provuar vetem nji here, nuk e dallova efektin.

  drague, per qevapet thone se nese u hedh pak pluhur nga viagra nuk piqen kur i hedh ne grill , dhe ti e kupton psene besoj...

  dhe mos u beni te ashper ju te tjeret me cunin...s'do te thote se ka dikush nevoje nese pyet....
  shendeti mbi te gjitha....per te gjithe ju

  me nderime,
  bili99
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 15. #15
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Alban Lexo Postimin
  kisha nje pytje te thjesht a eshte viagra e demshme per shendetin nese merret nga njerzit e moshes se re (22-30 vjeqare)
  Pse ka mashkulli nevoj per viagra ne kete mosh ??
  Se un mendoja qe pas 40 e siper i duhej ..

 16. #16
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  30
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Alban Lexo Postimin
  kisha nje pytje te thjesht a eshte viagra e demshme per shendetin nese merret nga njerzit e moshes se re (22-30 vjeqare)


  Pse mer qe ne kete moshe me Viagra?
  Puhhh.
  Shum e demshme eshte.
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 17. #17
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  29
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Nuk e besoj qe duhet perdoru kaq shpejt ne ket mosh, ja kam sygjeruar gjyshit se esht shum i levizshem dreqi. i ka ber efekt po pasoja nga pas si ka dhen se boll ka

  Nqs nje djal 22-30 vjec do perdori viagra normalisht ai ka probleme iher

  ps: me mir le ta lej at sport fare
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

Tema t Ngjashme

 1. Ilai i dshirs s dobt...Viagra.
  Nga Conquistador n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 30-11-2014, 07:43
 2. Yndyrat ushqimore
  Nga YlliRiaN n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 16:11
 3. Viagra dhe medikamente t tjera alternative
  Nga Alket123 n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-01-2006, 12:28
 4. Greku maniak i seksit, vdes nga viagra
  Nga Xhuxhumaku n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-09-2005, 12:39
 5. Viagra
  Nga Wordless n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-02-2003, 21:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •