Close
Faqja 45 prej 45 FillimFillim ... 35434445
Duke shfaqur rezultatin 881 deri 891 prej 891
  1. #881
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga Doni-88 Lexo Postimin
    Turp per ato lavire qe blehen si bageti dhe i pelqen trajtimi i tille e jo per mua apo dikend qe i publikon keto lajme, dhe poashtu per kete teme ja vlen te diskutohet 100 sepse eshte shume me i rendesishme se ato lajmet eksituese qe hapen cdo ore per fitoren e nje vllehu ne Shqiperi.

    PS. shiko edhe nje link "sllav" per kete lajme pra http://www.telegrafi.com/lajme/nuset-nga-shqiperia-ringjallen-fshatrat-e-manastirit-79-4375.html
    Nuk eshte mire te ofendosh te tjeret! Gjithashtu te jesh i sigurt se ka plot vajza qe martohen pa deshiren e vet. Pra mos u nxito ti gjykosh & shash!
    Ndryshuar për herë të fundit nga loneeagle : 03-07-2013 më 14:37
    I LOVE GOD

    j&g

  2. #882
    i/e regjistruar Maska e Doni-88
    Anëtarësuar
    09-02-2013
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    248

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga loneeagle Lexo Postimin
    Nuk eshte mire te ofendosh te tjeret! Gjitheashtu te jesh i sigurt se ka plot vajza qe martohen pa deshiren e vet. Pra mos u nxito ti gjykosh & shash!
    Keto ti ofendosh eshte me e pakta qe mund ti besh, jane per mos me keq, keto edhe shqiptareve te ndershem ne shqiperi ja dhejne zanin e keq......Thjeshte i mungojn gjerat bazik parimore te njerzve normal.

  3. #883

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga Doni-88 Lexo Postimin
    Turp per ato lavire qe blehen si bageti dhe i pelqen trajtimi i tille e jo per mua apo dikend qe i publikon keto lajme, dhe poashtu per kete teme ja vlen te diskutohet 100 sepse eshte shume me i rendesishme se ato lajmet eksituese qe hapen cdo ore per fitoren e nje vllehu ne Shqiperi.

    PS. shiko edhe nje link "sllav" per kete lajme pra http://www.telegrafi.com/lajme/nuset-nga-shqiperia-ringjallen-fshatrat-e-manastirit-79-4375.html
    Hiqi thonjezat nga "sllav" se dhe ata kane perkthyer lajmin e sllavit, njesoj si shekulli.

    Sa per diskutimet, hap temat e tjera se eshte diskutuar 100 here. vazhdo aty te pakten, mos nis muhabetet nga fillimi.

  4. #884
    i/e regjistruar Maska e Doni-88
    Anëtarësuar
    09-02-2013
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    248

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Hiqi thonjezat nga "sllav" se dhe ata kane perkthyer lajmin e sllavit, njesoj si shekulli.

    Sa per diskutimet, hap temat e tjera se eshte diskutuar 100 here. vazhdo aty te pakten, mos nis muhabetet nga fillimi.
    Po jane bazu ne karaktere reale e jo qe kane trillu dicka ketu, edhe nuk eshte dicka e re kjo, tashme eshte nje gje e ditne.

  5. #885

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga Doni-88 Lexo Postimin
    Po jane bazu ne karaktere reale e jo qe kane trillu dicka ketu, edhe nuk eshte dicka e re kjo, tashme eshte nje gje e ditne.
    Mund te them dhe un filan fisteku dhe ti kujton se jan karaktere reale. Rendesi ka qe te dy artikujt qe solle citojne televizonin sllav.

    Kshuqe tani po i besojme sllavit per artikullin dhe pastaj po shajm shqiptaret qe martohen me sllavin. Tani jane te mire apo te kqinj keta sllavet?

  6. #886
    i/e regjistruar Maska e Doni-88
    Anëtarësuar
    09-02-2013
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    248

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Mund te them dhe un filan fisteku dhe ti kujton se jan karaktere reale. Rendesi ka qe te dy artikujt qe solle citojne televizonin sllav.

    Kshuqe tani po i besojme sllavit per artikullin dhe pastaj po shajm shqiptaret qe martohen me sllavin. Tani jane te mire apo te kqinj keta sllavet?
    Po ec more jo te besoj ty, kush dreqin je ti te vlersosh a eshte lajme i vertet a jo, ke ndonje burim qe thote te kunderten apo vetem sa per te thene dicka -_-

  7. #887

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga Doni-88 Lexo Postimin
    Po ec more jo te besoj ty, kush dreqin je ti te vlersosh a eshte lajme i vertet a jo, ke ndonje burim qe thote te kunderten apo vetem sa per te thene dicka -_-
    Mua s'ke nevoje te me besosh. Por ti po i beson sllavit kur shan shqiptaret?

    Atehere pse je ti patriot qe i beson sllavit? Kurse ato femra qe shkojn me sllavin jane tradhetare? A duhet besuar sllavi apo jo?

  8. #888
    i/e regjistruar Maska e Doni-88
    Anëtarësuar
    09-02-2013
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    248

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Mua s'ke nevoje te me besosh. Por ti po i beson sllavit kur shan shqiptaret?

    Atehere pse je ti patriot qe i beson sllavit? Kurse ato femra qe shkojn me sllavin jane tradhetare? A duhet besuar sllavi apo jo?
    Edhe kesaj sigurisht i thua burim sllav http://www.foxnews.com/world/2011/08/18/unlikely-matchup-albanian-women-wed-serbs/
    Edhe kesaj http://www.telegraph.co.uk/expat/expatnews/6699728/Marry-me-Language-no-barrier-to-Serb-Albanian-match.html
    -

  9. #889
    i/e regjistruar Maska e Shkenca
    Anëtarësuar
    29-09-2012
    Postime
    1,424

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    akoma me kete teme po merreni?
    po ju erdhi aq inate shkoni e merrni ju per ndonje nga familja...pastaj me sa kam lexuar(bile dhe ne nje emision Televiziv) ato ishin shume te lumtura se c'keni me to?
    lereni te jetojne jeten sipas shijes se tyre e mos u mbeteni ne qafe, keni plot djem e burra te tjere te Shqiperise qe martohen me Greke, pse, ma te mire qenkan greket?
    ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

  10. #890

    Për: Nuset nga Shqipëria ringjallën fshatrat sllave te Manastirit

    Flm qe solle keto artikuj. Dhe te keshilloj mos informohesh me nga gazetat sllave, por te kerkosh per burime asnjeanese.

    Burri serb thote: Nuk me ineterson se cfare mendojne per gruan time. Kane akoma mentalitet te vjetra. Nuk kam ndermend ti kerkoj te ndryshoje as fene. Eshte me e mire se shumica e femrave tona
    Gruaja shqiptare thote: Rashe ne dashuri kur e pashe per here te pare.

    Pastaj sic po ankohesh ti per keto tradhtare, por ankohen edhe gazetta serbe sipas artikullit se po krijohet Shqiperia e Madhe nepermjet ketyre martesave.

  11. #891
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    22-08-2009
    Postime
    389

    Për: Vajzat shqiptare i martojnë me meshkuj sllavë

    Citim Postuar më parë nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Un kam patur nje shoqe te ngusht Serbe (gjithashtu nje Maqedonase dhe nje Greke) ne Canada.
    Nuk me duket ndo nje gje e temershme per nje shqiptare te bjeri ne dashuri me nje Serb. Zemra nuk kontrollohet dot ne raste te tilla.
    Fierake, ketu nuk po flasim per dashuri, pasi nuk eshte e mundur nje Serb 52 vjec pa dhembe ne goje dhe qe bie ere raki dhe duhan qe ne te hyre te fshatit te tij malor, ta dashuroje nje cupke 20 vjec sado e shemtuar qofte, por e kam permendur edhe ne disa tema te tjera QE SHQIPTARKAT KUR VJEN PUNA PER DJEMA SHQIPTARE I PERBUZIN, NDERSA PER NJE TE HUAJ SADO IDIOT -PLAK OSE I SHEMTUAR QOFTE AI RENDIN SI TE CMENDURA, dhe pastaj katandisin sherbetore te nje plaku qe ju jep edhe DRU,(Ketu po flas me fakte qe kam pare dhe jetuar vetë unë në ITALI-GREQI-BULLGARI - MAQEDONI) dhe jo vetëm që i rrahin pas një farë kohe por ju inponojnë edhe të mos flasin Shqip as me motrën ose vëllanë e tyre dhe KËTO FAKTE JANË 100% TË VËRTETA,
    Ndryshuar për herë të fundit nga Kermilli : 08-07-2013 më 18:25

Faqja 45 prej 45 FillimFillim ... 35434445

Tema të Ngjashme

  1. Identiteti evropian i shqiptarëve
    Nga Iliriani në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 572
    Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
  2. Si mund të ulet ndikimi grek në shqipëri ?
    Nga Anton në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 192
    Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
  3. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 – 1915
    Nga ORIONI në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
  4. Përgjigje: 139
    Postimi i Fundit: 14-06-2005, 06:29
  5. Brukseli: Zgjedhjet e 2005, shansi juaj i fundit
    Nga Brari në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 12-04-2005, 14:53

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •