Close
Faqja 12 prej 45 FillimFillim ... 2101112131422 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 891
  1. #221
    Manchester Maska e -Alda-
    Anëtarësuar
    13-07-2007
    Vendndodhja
    London
    Postime
    646
    Citim Postuar më parë nga BEHARI Lexo Postimin
    pseudonimi me te cilin je i regjistruar ne forum me duket sikur ka dicka te perbashket me................nejse!!!!
    megjithate sikur serbet historikisht po te kishin qene ne fqinjesi te mire me shqiptaret duke mos okupuar masakruar trojet dhe popullin shqiptar, mbase do te jepja te drejt per ate qe ti thua ne lillje me temen!!!
    por fatekeqsisht tani me dihet boterisht se cfar fqinjesie kishim dhe vazhdojm te kemi me serbet,,keshtu qe une mendoj dhe nuk kam degjuar ndonje here qe vajza shqiptare aq me teper nga shkodra apo rrethina te shkodres te jen martuar me serb,kjo me duket apsolutisht e pa besueshme dhe eshte vetem nje genjeshter,pamvarsisht se cfar shkruajn apo prradhisin gazetat apo njerz te vecant anti shqiptar!!
    kam par dhe kam degjuar qe shqiptaret pas viteve 90 kan krijuar miqesi duke marre dhe dhane mes njeri tjetrit me shqiptaret ne mal te zi apo ne kosove dhe kete e kam pelqyer shume,por kurr nuk kam degjuar as nuk besoj se shqiptaret kan lille miqesi me serb!!!

    Me serb s`kam degjuar por me maqedonas di raste ku vajzat shkodrane jane martuar.Personalisht njof mbi 5-6 vajza nga Shkodra qe jane martuar ne fshatrat e Maqedonise me maqedonas.Kjo eshte dicka e papelqyeshme po ja qe eshte realitet duam apo nuk duam ne.Jane vajza te moshes mbi 30 vjece qe pranojne te martohen me maqedonas thjeshte sa per te mos ngelur ne shtepi,per te thene qe jemi te martuara se asnjera se besoj ta bej nga dashuria apo dicka e till.
    м'вι вυzë ëѕнтë иנë ρυтнנє, м'вι ѕнριят ëѕнтë иנë νєтмι. נαм вσтα ρα ємëя, кυя ρяαиë мєנє ѕ'נє тι.

  2. #222
    I qete Maska e BEHARI
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Citim Postuar më parë nga -Alda- Lexo Postimin
    Me serb s`kam degjuar por me maqedonas di raste ku vajzat shkodrane jane martuar.Personalisht njof mbi 5-6 vajza nga Shkodra qe jane martuar ne fshatrat e Maqedonise me maqedonas.Kjo eshte dicka e papelqyeshme po ja qe eshte realitet duam apo nuk duam ne.Jane vajza te moshes mbi 30 vjece qe pranojne te martohen me maqedonas thjeshte sa per te mos ngelur ne shtepi,per te thene qe jemi te martuara se asnjera se besoj ta bej nga dashuria apo dicka e till.
    eh po ekeqja eshte se;ka njerez qe shqiptaret ne maqedoni apo dhe nmal te zi i quajn maqedonas apo malazes por ky eshte koncept i gabuar!!!
    megjithate e kuptoj qarte qellimin tend se ku do te dalesh!por per te vertetesuar kete qe ti deklaron ketu me mire mund te pergjigjen vete shqiptaret ne trojet e tyre etneike ne maqedoni nese vajzat shqiptare martohen me sllavomaqedon apo jo!!!?

  3. #223
    I qete Maska e BEHARI
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    dhe dicka doja te shtoja se ne rrethinat e shkodres konkretisht ne vrak dhe jubic me sa dim une jetojne komunitete serbesh ne vrak para 90 mund te ken qen rreth 100 familje serbe!
    kesjhtu qe te mos i ngaterrojm gjerat!!

  4. #224
    Manchester Maska e -Alda-
    Anëtarësuar
    13-07-2007
    Vendndodhja
    London
    Postime
    646
    Citim Postuar më parë nga BEHARI Lexo Postimin
    eh po ekeqja eshte se;ka njerez qe shqiptaret ne maqedoni apo dhe nmal te zi i quajn maqedonas apo malazes por ky eshte koncept i gabuar!!!
    megjithate e kuptoj qarte qellimin tend se ku do te dalesh!por per te vertetesuar kete qe ti deklaron ketu me mire mund te pergjigjen vete shqiptaret ne trojet e tyre etneike ne maqedoni nese vajzat shqiptare martohen me sllavomaqedon apo jo!!!?

    Behari kur them maqedonas nuk them shqiptare te Maqedonise se po te ishte ashtu nuk ka asgje te keqe por maqedonas pa kurrfare lidhje shqiptare.
    Dhe per sa i perket Vrakes nuk di gje une por po flas per vajza nga fshatra me te aferta te qytetit te Shkodres.
    Ndryshuar për herë të fundit nga -Alda- : 01-02-2008 më 08:23
    м'вι вυzë ëѕнтë иנë ρυтнנє, м'вι ѕнριят ëѕнтë иנë νєтмι. נαм вσтα ρα ємëя, кυя ρяαиë мєנє ѕ'נє тι.

  5. #225
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    28-10-2007
    Postime
    117
    Jan mbi tremij vajza shqiptare te martuara ne serbi transport kafshrorë i pa ndjenja dashurije dikurë në koosvë ka qen zakoni me i feju e me i matu kan vendos prindrit por kan pyet nga i ka dajt nga i ka tezet qfar njeriu ehst a esht hajdut mos esht invalid sakat
    mos ka ndionje te metë kan pyet kah eka gjyshen e si e gjyshiin e hallen
    se paku kan marr shum informata ndersa tash kto bizaret fare nuk po ju intreson por turr e te armiku shekullorë kjo flet per nji vetedije aq te ualt sa q enuk merret me mend edhe njiher po i ngulet thika mbas shpine kosoves bota mund te mendoj e te thot qfar lloj njerzish qenkan kta shqiptart deri dje me miliona te zeza ju bënë serbet ekta shkojn emartohen andej me ta qka kan te na quajn tjeter per veq kafshri transport agjenturesk me prapavija transport pa dashuri ato nuk jan vajza por naive me probleme asociale
    te pa ngritura fare ne arsim te pa ndjenja per dashuri thjesht objekt kafshrorë po ku ka ne kohen sot ne zhvillimin endjenjave njerzore njeriu te martohet pa dashuri po kjo ësht aq primitive aq shpellore sa qe naive antikombtare
    kjo po del s eper kah vetedija kombtare jemi më të ultut në botë dhe ktu fjala ësht per ato zona qe bëjn kët veprim te shkojn nus e te armikut te ata q ekan dhunuar mbi njdinqmij
    fmera femra shqiptare etreqindmij femra boshnjake e mbi njimqindmij femra kroate
    mendoj se ne shqiperi ësht koha qe te ndermerret diqka qe te alarmohet ky problem
    ne shqiperi me njerzit diiqka nuk esht ne rregull dhe ky problem duhet kombtarisht te shoshitet mirë dhe te gjendet nji zgjidhje se qka duhet t endermerret në shqipri
    sepse andej po ndodhin fenomene ma te shemtuara vrasje mbrenda familjes dhe degjenriime si kjo martesat me serb si transport kafshesh pa kurfar dashurije
    kjo fyen modernizmin dhe dinjitetin njerzorë e kombtar te shqiptarve si komb ndersa ne sy te botes ne jemi nji hiq bota do te mendoj do te thonë si ka mundesi qfar dhune perjetuan kta nga serbi e tash martohen a kan principe kta njerz a kan karakter a kan ndjenj a njerzore

  6. #226
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Citim Postuar më parë nga anthem Lexo Postimin
    Çfarë dukurie e keqe mer, ai serbi shkon në kishë për çdo ditë, ai i falet Jezusit, është fetar, mos deshe të martohen këto vajzat me ateistë nga Shqipëria apo me muslimanë nga Kosova?

    O ti njeri a me te vertet e ki ket cka e shkruajte apo vetem te vazhdoj biseda me teper,ishalla e ke vetem per biseden e jo me te vertet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  7. #227
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Citim Postuar më parë nga BEHARI Lexo Postimin
    eh po ekeqja eshte se;ka njerez qe shqiptaret ne maqedoni apo dhe nmal te zi i quajn maqedonas apo malazes por ky eshte koncept i gabuar!!!
    megjithate e kuptoj qarte qellimin tend se ku do te dalesh!por per te vertetesuar kete qe ti deklaron ketu me mire mund te pergjigjen vete shqiptaret ne trojet e tyre etneike ne maqedoni nese vajzat shqiptare martohen me sllavomaqedon apo jo!!!?

    Behari ende nuk ka ndodhur,ende nuk kam ndegjuar se ndonje vajz Shqiptare e Maqedonis eshte martuar me maqedon,jemi pakes me ndryshe ketu si Kosova ne nje kohe me pare,kur ishte nen okupim te Serbis.

    Tash me u martu ndonje vajze Shqiptare e Maqedonis te them te drejten se edhe vet prindi nuk e lejon qe ajo vajze te shkel ne ate shpije ku eshte rritur,thjesht ajo mund te quhet si nje tradhtare per momentin me tutje nuk e di se cka do te ndodh ishalla kuri nuk vjen ajo dite qe te martohen me faren e felliqesires sllavomaqedonase.
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  8. #228
    i/e regjistruar Maska e Renea
    Anëtarësuar
    12-08-2007
    Vendndodhja
    andej-këndej
    Postime
    3,131
    Citim Postuar më parë nga oliver55 Lexo Postimin
    Po mire sipas teje e ka fain ai 20 vjecari sllav apo ajo vajza shqiptare,cfaj kane femijet. apo mos duhet te paguajne me jeten e tyre ato qe kane bere te hershmit.me behet qefi qe jane vajzat shqiptare ato qe po tregojne paqen me kete menyre dashurie dhe lidhje familjare, me dike qe dikush i quan akoma armiq.dashurine nuk ka as nje lloj lufte qe e ndalon,ajo eshte e pa vdekshme.

    Pik spari te lutem mos na laj mendjen ti ktu , mos deshe ti bejsh DEJVID BEKAMA . Kur thua sllavi 20 vjecar, ket cifer duhet ta dyfishojsh ok. Ato jan sllavet me te keqij , katunaret me te varfer qe sju vjen asnjeri ne fshat. Nuk i vijn asaj lloji i vet, sllavja e vet asnjeher skishte jetu aty . Shkon shqiptarja, qe ska asgje te perbashket me ket sllavit dhe i behet rob i punes, ja ruan derrat , ban drut , i lind femij, ja ruan pleqt . Dashuri i thua ti asaj ? 500 euro ? Kto vajza e luajn rolin e nje kafshe intelegjente , e jo e nje partneri qe dashurohet.

  9. #229
    i/e regjistruar Maska e malo666
    Anëtarësuar
    26-04-2007
    Postime
    564
    Perapara se ti beni te tjereve moral, ikni dhe shikoni se ne c'gjendje jetojne keto njerez te malesis se shkodres. Jo po na beni edhe deklarata mbi perkatesine kombetare te tyre, me shqiptarine tuaj ato do fshijn b... se ne fund te fundit nuk i sjell buke ne tavoline, apo mbase duhet te pjellin djelmosha puro shqiptar qe ti varrosin nga gjakmarrjet.

  10. #230
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Perapara se ti beni te tjereve moral, ikni dhe shikoni se ne c'gjendje jetojne keto njerez te malesis se shkodres. Jo po na beni edhe deklarata mbi perkatesine kombetare te tyre, me shqiptarine tuaj ato do fshijn b... se ne fund te fundit nuk i sjell buke ne tavoline, apo mbase duhet te pjellin djelmosha puro shqiptar qe ti varrosin nga gjakmarrjet.
    Jo më mirë të pjellin klyshë serbë që t'i vrasin pastaj dajtë e vet.

  11. #231
    I qete Maska e BEHARI
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Postuar më parë nga anthem
    Çfarë dukurie e keqe mer, ai serbi shkon në kishë për çdo ditë, ai i falet Jezusit, është fetar, mos deshe të martohen këto vajzat me ateistë nga Shqipëria apo me muslimanë nga Kosova?
    po turp nuk te vjen ty!!???
    vetem per hiri te besimit tend fetar del ketu dhe vjell vrere duke shpifur apo duke abuzuar ne dem te nje komuniteti te nderuar sic eshte malesia e shkodres, apo ne pergjithsi tenton te ulesh vlerat e kombit shqiptar!!??te garantoj se as nje kelysh i flligjur serbi nuk do shprehej sic ti shprehesh ketu lart!!!
    postuar me pare nga anthem
    Jo më mirë të pjellin klyshë serbë që t'i vrasin pastaj dajtë e vet.
    te garantoj se shum me te rrezikshem jane klyshet e lloit tend serb, per shoqerin shqiptare se sa ata qe ti pretendon dhe ska per te ndollur kurre!!
    postuar me pare nga malo666
    Perapara se ti beni te tjereve moral, ikni dhe shikoni se ne c'gjendje jetojne keto njerez te malesis se shkodres. Jo po na beni edhe deklarata mbi perkatesine kombetare te tyre, me shqiptarine tuaj ato do fshijn b... se ne fund te fundit nuk i sjell buke ne tavoline, apo mbase duhet te pjellin djelmosha puro shqiptar qe ti varrosin nga gjakmarrjet
    per cfar morali e ke fjalen ti zotrrote??
    ku e ke moralin ti??
    sa per dieni malsoret e shkodres punojne dhe jetojne mbi 99%e tyre ne kushte shum me te mira se ti une apo cili do ne shqiperi!!keshtu qe mos ju qaj hallin ti atyre!!
    por edhe sikur te jete ashtu sic ti pretendon se gjoja malsoret jetokan ne kushte mjerimi,ata (malesoret)kurr nuk e kan patur zakon qe te nenshtrohen duke shitur nderin moralin apo traditen e tyre burrerore shqiptare per nje cop buke!!perkundrazi ata (malesoret)edhe ne kushtet me te veshtira te viteve 1912 dhe me vone ne luften e dyte boterore kan ditur te ju rezistojne veshtersive duke ju kthyer armen dhe kacafytur fyt per fyt me serbet madje dhe duke sfiduar ushtrit e krajl nikolles!!keshtu qe harroje se malesoret apo shqiptaret ne pergjithsi bien aq poshte sa te shiten tek serbi per nje cop buke!!
    dhe se fundi per gjakmarrjen qe fatkeqsisht ka ekzistuar historikisht,pikerisht ne te shumtit e rasteve gjakmarrja ka ardhur si pasoje e mbrojtjes se nderit, moralit apo sedres,dhe burrerise qe karakterizon malesorin apo shqiptarin ne pergjithsi,vyrtyte qe une besoj se ti dhe shoket etu nuk i njifni dhe nuk i keni te trashguara fare!!
    Ndryshuar për herë të fundit nga BEHARI : 02-02-2008 më 08:23

  12. #232
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    te garantoj se shum me te rrezikshem jane klyshet e lloit tend serb, per shoqerin shqiptare se sa ata qe ti pretendon dhe ska per te ndollur kurre!!
    Me çka mund të më garantosh, se fëmijtë e atyre vajzave shqiptare, nuk do të vrasin shqiptarë???

  13. #233
    I qete Maska e BEHARI
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Citim Postuar më parë nga anthem Lexo Postimin
    Me çka mund të më garantosh, se fëmijtë e atyre vajzave shqiptare, nuk do të vrasin shqiptarë???
    se vajzat shqiptare nuk jan martuar me serb dhe nuk ka per te ndollur kurre pamvarsisht deshires tuaj!!

  14. #234
    I qete Maska e BEHARI
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Citim Postuar më parë nga anthem Lexo Postimin
    A je kah lun **** a?

    Për çka o tuj fol kjo temë?
    tema qe eshte hapur dhe botimi ne ate Gazete kan pikerisht te njejtin qellim me mendimet dhe qellimet e tuja te cilat i ke shprhur hapurazi ne citimin tend ketu poshte,dhe qellimi eshte vetem te denigrojne shqiptarine!!

    ja shikoje!nuk eshte fare e veshtire per te kuptuar qellimet tuaj te flligjura!!
    Citim:
    Postuar më parë nga anthem
    Çfarë dukurie e keqe mer, ai serbi shkon në kishë për çdo ditë, ai i falet Jezusit, është fetar, mos deshe të martohen këto vajzat me ateistë nga Shqipëria apo me muslimanë nga Kosova?
    tani te pyes une ty;cfar i di ti ateistet ,apo myslimanet e shqipris apo te kosoves????nje shqiptar nuk shkruan sikur ti!!!!
    Ndryshuar për herë të fundit nga BEHARI : 02-02-2008 më 09:43

  15. #235
    fading way
    Anëtarësuar
    24-01-2008
    Postime
    42

    mos ta humbim rracen tone superiore

    Kjo i tregon botes se jemi popull inferior, me ket gje ne nuk duhet te pajtohemi kurre. nqfse vajzat serbe nuk ja hedhin as syte nje shqiptari por vajzat tona pranojne te bejne femije serb?! me ket gje nuk duhet te pajtohemi. nuk jam duke ulur poshte vetem vajzat tona, ndoshta ne nje nivel psikologjik eshte me shume faji i mashkujve shqiptar, qe kto vajza`te arrijne ne ate grade. e kam fjalen qe ka shume goca ne shqiperine tone qe jane tradhtuar dhe keqperdoruar nga mashkujt shqiptar qe ata te arrijne te bejne femije me nje serb. shume maskaralleqe jane bere tek vajza shqiptare, ka edhe vajza tona shqiptare qe nuk jane te pafajshme. tani ky eshte thjeshte nje numer i vogel, se ne jemi rraca me e mire ne balkan edhe ne bote. por frika ime eshte kjo, ky numri i vogel/rrace e keqe shumfishohen shpejt.
    senseless universe!? maybe!

  16. #236
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    28-10-2007
    Postime
    117
    nuk punohet per ngroitjen enivlit ekonomik dhe te vetedijes kombtare as per edukim
    as nuk ngulitet ne kokat e brezave se ne jemi komb i lashtë dhe serbet nuk jan te denj te martohhen me ne as nuk perputhet mentaliteti dhe ato vajza vetem vuajtje do t e
    ken dhe do tte ndahen me lot ne fund vet burrrat serb do to mbysin ne nji rast qe ju vjen serbet jan te verbuar nga shoveniszmi primitiv shekullorë ata kurr nuk ndryshojn dhe do to mbysin vet sa te merret vesh ne seper serbi vet serbt do te qohen ne kambë dhe do te behet nami serbet jan shovenist dhe keni per te ja ndegjuar krosmen sa te merr vesh rrethi i gjerë neper serbi e qetnikt serb ata do te lshohen me plot urrejtje mbi ato fatkeqe
    me ben pershtypje se si kan guxuar te hyjn ne nji serbi qetnike
    atyre do t e jiu shkoj gjith jeta vetem duke mesuar serbishten dhe qirilicen ne qfar gjuhe po merkan vesh per dashuri ore po ato vajza nuk dijn serbisht po dashka te ju shkoj jeta duke mesuar

  17. #237
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    28-10-2007
    Postime
    117
    Nuk punohet per ngritjen e nivlit ekonomik dhe te edukimit e te vetedijes kombtare as per s i edukim
    as nuk ngulitet ne kokat e brezave vlerat
    se ne jemi komb i lashtë
    dhe serbet nuk jan te denj te martohen me ne
    as nuk perputhet mentaliteti dhe ato vajza vetem vuajtje do t e
    kenë
    dhe do te ndahen me lot
    ne fund vet burrrat serb do to mbysin
    ne nji rast qe ju vjen qetnikve serbijan
    serbet jan te verbuar nga shovenizmi primitiv shekullorë
    ata kurr nuk ndryshojnë
    dhe do ti mbysin vet sa te merret vesh neper serbi
    vet serbt do te qohen në këmbë dhe do te behet nami
    serbet jan shovenist
    dhe keni per te ja ndegjuar krismen kssaj pune sa te merr vesh serbija se qka po ndodhë
    sa te merr vesh rrethi i gjerë neper serbi e qetnikt serb
    ata do te lshohen me plot urrejtje mbi ato fatkeqe mendje djalli mendjekrisura te pa kakrakter
    me ben pershtypje se si kan guxuar te hyjn ne nji serbi qetnike ato prostituta.
    Atyre do t e jiu shkoj gjith jeta vetem duke mesuar serbishten
    dhe qirilicen
    ne qfar gjuhe po U merkan vesh per dashuri
    ore po ato vajza nuk dijn serbisht
    po dashka te ju shkoj jeta duke mesuar
    LE TE PRESIN EDHE PAK SA TE ZGJOHEN QETNIKT NE KëMBë SE KA ME U Bë NAMI NE SERBI VET SERBET NUK LEJOJN PERZIERJE ME SHQIPTARë por ato n manjake me vetedije kafshe
    qe nuk jan shqiptare habitem si mund te veprojn kshtu me kaq injorancë e te shkelin mbi gjakun dhe lotet e kombit shqiptarë

  18. #238
    biotech Maska e Atheist
    Anëtarësuar
    12-05-2002
    Vendndodhja
    në mal
    Postime
    141
    O Behar ti i lexon artikujt para se të flasësh? Je duke kundërshtu anthemin, e s'je duke i marrë vesh as sarkazmën. Pse do thush ti? Se S'KE LEXU ARTIKULLIN që duket se anthemi e ka lexu... Pse merr pjesë në temë kur s'lexo as gjonat që thuhen?

    Artikulli thote:
    Siç shkruan gazeta “Politika”e Beograditpër ta me rëndësi është që vajzat t’i martojnë me njerëz të ndershëm dhe me të krishterë.
    Tani po e kuptoj unë pse u shembën kishat e xhamiat në '67 nga rinia.
    Një shëtitje e rastit në pavijonin e të çmendurve tregon se besimi nuk provon kurrgjë — Fridrih Niçe

  19. #239
    biotech Maska e Atheist
    Anëtarësuar
    12-05-2002
    Vendndodhja
    në mal
    Postime
    141
    Një shëtitje e rastit në pavijonin e të çmendurve tregon se besimi nuk provon kurrgjë — Fridrih Niçe

  20. #240
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    O Behar ti i lexon artikujt para se të flasësh? Je duke kundërshtu anthemin, e s'je duke i marrë vesh as sarkazmën. Pse do thush ti? Se S'KE LEXU ARTIKULLIN që duket se anthemi e ka lexu... Pse merr pjesë në temë kur s'lexo as gjonat që thuhen?
    Unë i kam tregu dhe në Mesazh privat për sarkazmën dhe i kam dhanë sqarim. Pastaj ma ktheu mesazhin dhe tha
    "ok flm per gjithsesi!kalofsh mire!!"
    Tash prapë del këtu e më kundërshton, plus shan e ofendon thu ti se është shqiptar i pastër që t'i shajë të tjerët.

Faqja 12 prej 45 FillimFillim ... 2101112131422 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Identiteti evropian i shqiptarëve
    Nga Iliriani në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 572
    Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
  2. Si mund të ulet ndikimi grek në shqipëri ?
    Nga Anton në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 192
    Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
  3. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 – 1915
    Nga ORIONI në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
  4. Përgjigje: 139
    Postimi i Fundit: 14-06-2005, 06:29
  5. Brukseli: Zgjedhjet e 2005, shansi juaj i fundit
    Nga Brari në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 12-04-2005, 14:53

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •