Close
Faqja 10 prej 45 FillimFillim ... 8910111220 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 891
  1. #181
    Citim Postuar më parë nga flag Lexo Postimin
    Qyfyre, o i/e nderuar, ky qenka djal e djali Shqiptar nuk abuzohet nga prindi sikur qe abuzohet vajza.

    Kete Gjermane qe ky e ka martuar, nuk ka kush dhe pse te quan tradhtar, sepse eshte martuar me vetdeshire dhe vetdije, ndersa ketu po flasim per vajzat Shqiptare te cilat jan detyruar te martohen me pleq dhe jo me vetdeshire te tyre. Nuk eshte problemi vetem te ironia qe jan martuar me Serb, armik i perbetuar i Shqiptareve.

    Prandaj cka e ben te dhimbshme kete dukuri patriarkale eshte fakti qe lere qe nuk pyeten fare per fatin e tyre, por aq me keq, i detyrojn te martohen me armikun.

    Mua po me habit me disa komente tuaja, ne nje moment shprehesh lidhje me temen dhe jep nje pergjigje shume te mencur, si psh kur thua se keto dukuri apo anomali te ne jan te prapambetura dhe duhet zhdukur ndersa me von i thua ketij se do te quhesh tradhtar nga disa ketu, me kete implikon se ne po gjykojm edhe vajzat qe martohen me vetdeshire e ne rastin konkret edhe mashkujt qe martohen me te huaja. Te lutem mos impliko gjera qe nuk duhet, njekohesisht te ndrrosh kahjen e temes.

    Sidoqofte, shpresoj se ne kete koment do te gjej pergjigjen edhe cizmja qe po e merr shembull veten dhe gruan e tij Gjermane. Gjithashtu shpresoj se do te kupton dallimin ne mes te detyruar te martohen me jan martuar me vetdeshire

    Me respekt
    Flag

    P.S kete anomali e denoj, edhe nese ne te njejten menyre, i martojn me pleq Shqiptar. Ndersa nese keta pleq kishin me qen te vetmit mashkuj ne bote dhe njerin prej tyre duhet te marr kjo vajz e re Shqiptare, atehere gjithesesi plakun Shqiptar kisha me sugjeruar sepse do te lind nje Shqiptar nga kjo lidhje, ndersa me Serbun plak, nje armik me shume per Shqiptaret e nje Shqiptar me pak. Shume thjesht.
    nuk kam mbrojtur asnjehere martesen me detyrim. E kam thene dhe perpara sic e permend dhe vete qe tregon sa te prapambetur jane ata shqiptare qe e bejne.

    Komenti im ishte per ata qe quajne tradhtare ata shqiptare qe martohen me te huaj dhe bejne femije "hibrid"

  2. #182
    Citim Postuar më parë nga Baptist Lexo Postimin
    sepse shqiptaret e shqiperise nuk i konsiderojne shqiptar fare por dele te askujte ose ne rastin me konkret, te vetat! Ata ende edukojne femijte se "Skadar" dhe "Solun" jane pjese te serbise.
    Por sipas teje dhe nipit nga korca -kane te drejte.
    Bravo. Ja dhe shpjegimi. Pervec kesaj na kane dhe shume inat se e duam shume njeri tjetrin dhe jemi shume ta bashkuar dhe punojme gjithmone se bashku per nje Shqiperi te madhe kur te gjithe e duan njeri tjetrin.

    Pastaj per ta saktesuar pak me shume kte shpjegimin e Baptist, serbet konsiderojne dele ata nga veriu, ne nga mesi na konsiderojne kangura, kurse ata nga jugu i konsiderojne hipopotam.

    Kursje shqiptaret e Kosoves sigurisht i konsiderojne shqiptare te vertete e te kulluar. Trima, patriote dhe disa here edhe luane.

  3. #183
    Veritas liberatis Vos
    Anëtarësuar
    07-10-2006
    Postime
    2,204
    Dape-tisti, ka nje fare te drejte kur thote qe ne te Shqiperise nuk na quajne shqiptare, ne te vertetet na quajne albanian/ski (nje gje e tille), kurse shqiptaret kosovare, i quajne siptari.
    Dapetisti.. e ka mesuar shume mire historine ne shkollat serbe... aq sa dhe per korcen thote qe eshte 30% sllave lol....
    Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
    xfiles

  4. #184
    Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
    Anëtarësuar
    22-07-2007
    Vendndodhja
    Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
    Postime
    2,945
    Citim Postuar më parë nga BARAT Lexo Postimin
    ....HEU BRE

    Si ore ne raste urgjence t'ua ngopesh pelave t'Serbis. Po ashtu s'perzihet gjaku?
    Ky eshte diskutim i kote. Villnetin e lire te njerezve nuk e ndalon dot kush. Martesa eshte shume personale dhe nuk mund ta ndalosh, por mund te japesh e shumta nje mendim personal. Realisht, tashti eshte akoma i pathare gjaku i atyre qe jane vrare dhe kujtesa eshte shume e forte. Kjo gje e ben si "incest" martesen mes serbeve e shqiptareve.

    Nje eshte e sigurt URREJTJA NE BALLKAN NUK SHUHET KURRE...KURRE...KURRE...KURRE..deri ne FUND

    Nje pjese e atyre qe shkruajne ketu ndoshta nuk kane pare nje serb me sy, e atehere c'i shtyn te urrejne kaq fort nje armik qe s e kane ndeshur kurre.
    Pergjigjia eshte vetem nje GJAKU SHQIPTAR
    Ne raste urgjence dhe mund te marrim tek tuk ndonje te huaj... Prishet gjaku ne nje gjenerate po pastaj rregullohet serisht pas disa brezave...

    Dhenia e gocave eshte me e rende se marrja sepse ne kete bote mashkullore ballkanike te marresh goca tregon force,kurse te japesh dobesi...

    Pastaj une ferkoj duart dite e nate ,duke pare statistikat demografike serbe e ballkanike ne pergjithesi,sepse jane popuj qe po bien numerikisht se s'duan femrat e tyre me pjell me shume se nje femije...Tani tu japim tonat ,meqe sduan te
    tyret...
    E nuk po u japim ndonje qytetare qe s'ben femije se i prishet vagina dhe linjat e trupit,se ato ske ci do ne fakt dhe mund ti marrin,po u japim nga ato qe bejne 4-5 femije e qe jane pasuri kombetare...

    Nejse tradita shqiptare e ndalon martesen me te huajt.. kaq mjafton per mua.
    Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

  5. #185
    E thashe dhe me pare hajde te gjithe djemte te marrim fshatare serbe se ato bejne akoma nga 5 kalamaj. Keshtu edhe shtohemi ne numer por edhe dalim te fituar se ne kete bote mashkullore ballkanike te marresh goca tregon force

  6. #186
    Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
    Anëtarësuar
    22-07-2007
    Vendndodhja
    Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
    Postime
    2,945
    hahahah pse paska pasur medalje per nenat heroina ...se dija kete...

    Shiko plako,se nuk jane lope,po nje femer ne njefare moshe qe nuk eshte nene, ne syte e mi nuk vlen asnje grosh,me qene presidente e republikes,ashtu sikunder dhe nje mashkull ne njefare moshe qe nuk eshte baba...

    Jane gjera te nderlidhura te gjitha e shume komplkse... Nese martesa me te huajt lejohet do vije dita qe do mund te ndodhe invazioni i te zinjve si ne France e zezakerimi i shqiptareve...

    Ti nese merr serbe qe jane armiq,pse te mos marresh kongolezin?

    Disa gjera duhen ruajtur me fanatizem,se jemi brenda ne luften e pashpallur per ekzistence...

    Vertet qe duket si dicka e thate ,femra me 5 kalamaq eshte pasuri kombetare,kurse ajo pa kalamaq eshte per tu hedhur ne kosh te plehrave,por po te shikojme me hollesi qe tendenca per te mos bere kalamaq eshte ne rritje te jashtezakonshme,duhet se s'ben ti meshojme kunder kesaj tendence...
    Tashme sipas te dhenave ne shqiperi kemi 2,1 femije per femer ndersa deri para 20 vjetesh ishte gati 4 femije per femer....

    Kemi rritje se kemi shume te rinj,po ky ,2,1 femije per femer do te thote qe ske rritje reale,se thjesht po zevendesohen brezat...

    Pse shqetesohen serbet? se femrat e tyre s'vene ne fshat...pse gezohen kur marrin shqiptare...sepse popullojne fshatrat e fshatrat jane mbuluesit me te mire te territorit,sidomos te zonave kufitare...

    Serbet ashtu si greket kane qene gjithmone me inteligjente se ne ne keto ceshtje...ne te na rrojne pordhet tona e te femrave tona se per gje tjeter s'jemi....
    Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

  7. #187
    i/e regjistruar Maska e gjilan55
    Anëtarësuar
    18-08-2007
    Vendndodhja
    gjilan
    Postime
    310
    teme mjaft e ndieshme sidomos per ne shqipetaret qe kemi perjetuar gjithqka te keqe nga fashistat serb apo shkije shprehje qe e perdorim ne ne kosove.a eshte me rendesi prej nga jan keto femra-sigurisht se jo .eshte fatkeqesi qe femra shqiptare te martohet me armiqet e shqiptarve.dikush do te thot pse kur ne vitet e mehershme ka pas shqipetar te martuar me shkina.le te me thot dikush qe vetem nje femije i ketyre martesave ka bere sado pak per te miren e kombit tone.gati se te gjithe kan qen ne sherbim te shkaut.e them kete sepse kam njoft njerez te till te cilet edhe sot nuk jetojn ne kosove por ne vise te ndryshme te serbise,prandaj kerkoj edhe nga familjaret e tyre por edhe nga te gjith prinderit shqipetar (edhe un jam prind,edhe pse fmijet e mije jan te rinje ne moshe)qe ti edukojm femijet ne menyren me te mire dhe ti mesojm femijeve tane se si djali apo vajza jone duhet te zgjedh nje shqipetar-e per shok te jetes e mos ta perziejm gjakun tone me gjakun e piste e te flliqur te shkaut.kerkoj falje nga te gjithe nuk dua ta fyej askend por deri sa po i shkruaj keto rreshta koka po me pelcet nga inati.nuk kemi ne femije-vajza per te shtuar dhe rinuar popullin i cili po mplaket qdo dite e me shum pra popullin shka.

  8. #188
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anëtarësuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Desha vetem te tregoj nje rast qe me ka bere te mendoj se sa patriote na jane bere disa shqiptare sot...
    Njoh njeren qe u lidh me nje serb, jashte shqiperise jane tani, dhe sapo u lidh me kete serbin iku nga te gjitha grupet ku permendej kosova, se ishe ne nje network kjo dhe ishte anetare e shume grupeve shqiptare. Pasi u lidh me kete serbin, e mohoi Kosoven , duke ikur nga keto grupe...dihet pse. Nje serb nuk do te te lejonte kurre qe te permendje emrin Kosove..
    Une u zura me shoqen time serbe vetem pse i thashe qe kam qene ne Kosove dhe ajo direkt filloi te me sulmonte ashper e ta shfrynte dufin, duke me thene qe nuk ka Kosove, eshte thjesht nje shprehje historike.
    Dhe po flasim per disa nga serbet me tolerante e te arsimuar e edukuar. Nuk e di sa mund te presesh nga serbe injorante dhe te pashkolle....

  9. #189
    Manitu Maska e kiniku
    Anëtarësuar
    08-07-2005
    Vendndodhja
    Mos të na vijë cudi se cdo frymor nga vete natyra priret të kerkoj ushqim; Lukreci
    Postime
    869
    Citim Postuar më parë nga Edvin83 Lexo Postimin
    Une u zura me shoqen time serbe vetem pse i thashe qe kam qene ne Kosove dhe ajo direkt filloi te me sulmonte ashper e ta shfrynte dufin, duke me thene qe nuk ka Kosove, eshte thjesht nje shprehje historike.

    Ne vend qe te i tregosh shoqes tende Serbe ate qe Shqipet e bejne me se miri, ti shkon i flet per politike. Normal qe ka arsye qe te hidherohet.
    Where have all the good men gone
    & where are all the gods?

  10. #190
    i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
    Anëtarësuar
    16-08-2007
    Postime
    3,216
    Teme e ngjashme trajtuar me pare:

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?p=659646
    Ndryshuar për herë të fundit nga Lioness : 10-01-2008 më 20:10
    Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

  11. #191
    i/e regjistruar Maska e flag
    Anëtarësuar
    24-04-2005
    Postime
    348
    Citim Postuar më parë nga Edvin83 Lexo Postimin
    Une u zura me shoqen time serbe vetem pse i thashe qe kam qene ne Kosove dhe ajo direkt filloi te me sulmonte ashper e ta shfrynte dufin, duke me thene qe nuk ka Kosove, eshte thjesht nje shprehje historike.
    Dhe po flasim per disa nga serbet me tolerante e te arsimuar e edukuar. Nuk e di sa mund te presesh nga serbe injorante dhe te pashkolle....
    Kete desha edhe une te them me heret, ne pergjigje ndaj nje vajzes qe tha ka shoqe te ngushtë nje Serbe, se Serbet qe jetojn ne vende perendimore paraqiten si engjuj ne prani te tjereve mirepo ne momentin qe e hap biseden per Shqiptaret, ata tregojn ngjyren e tyre te vertetë. Nese ne Shqiptaret, ne shkall prej 1-10, i urrejm Serbet ne 3-5 ,ata na urrejn neve ne 10. Me fjale tjera, sa do qe ne i urrejm ata, Serbet, na urrejn ne Shqiptareve 2-3fish me shumë. Tjeter eshte ajo qe ata kan dhe dijn me shume dredhi se ne, por ne fund ai gjithenje ne mendje e ka zhdukjen tonë.




    Me nderime
    Flag

  12. #192
    i/e regjistruar Maska e flag
    Anëtarësuar
    24-04-2005
    Postime
    348
    Eshte mekat qe asnje temë nuk e kemi filluar e mbaruar pa dal prej temes, fyerje njeri tjetërit, lokalizime, ndarje e nuk dij cka tjeter. Me te vertete mekat qe nuk mundemi te debatojm pa fyerje, madje edhe pse po shkruajm ne te njejten gjuhë.

    Po dreqi le te haj, nese ke dicka personale me dikend dhe mendon se duhet te fyhet ne baza krahinore apo personale atehere dergo mesazh privat e jo publikisht. Keshtu respekton temën, te tjeret dhe tregon mencuri e edukatë.

    Me nderime
    Flag

    P.S Kjo vlen per ata qe po dalin prej temes e qe po fyhen me njeri tjeterin.

  13. #193
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-10-2004
    Vendndodhja
    Nganjehere hyj ne (nenforumet) Boten (pa)Shpirterore te disa "fetarve"
    Postime
    700
    A eshte e mundur qe ato qe jan martuar me shkije e maqedon te mos jen me origjine shqiptare.
    Une kam takuar ne evrope disa here njerez qe vinin nga shkodra e flisnin shqipen ma mire se une dhe me ne fund me kane then se jane me origjine jugoslave (serbomalazez).
    Me tregonin se si i kan mbajt fsheftas ritet e tyre fetare ne kohen e komunizmit.

    Une mendoj se gazetaret e kane bere te madhe kete lajm dhe aspak nuk jan te verteta ato numra .Me siguri se shumica e atyre femrave qe martohen me sllav kane origjine te tyre.

    Me kan quditur disa anetar kety qe po shpehen se jane per dashuri e ne tema tjera kane fjale urrejtje dhe i cilesojn shqiptaret e tjere ndonjeher turq e ndonjeher arab
    Mos i fryni zjarrit edhe aç shume

  14. #194
    Ka shume Shqiptare ne Maqedoni qe jane Sllavizuar, se pari ju ka ndihmuar Feja e perbashket pra ajo Ortodokse si dhe normal qe ka pasur dhe shtypje dhe u eshte ofruar jete me e mire, ngadale por sigurte jane asimiluar, akoma plqete e tyre flasin Shqip.

    Martesat qe ndodhin vitet e fundit mes Shqiptareve nga Shqiperia dhe Maqedonasve Sllave kane mare permasa te medha eshte e vertete, egziston edhe ndonje agjencjon qe ben ndermjetsin, normal qe paguhet mire per kete pune qe ben, por me se shumti martesat e ktij lloji jane lidhur zixhire duke terhjekur shoqja shoqen apo te njohuren.

    Ndoshta prejardhja e tyre ne Shqiperi mund te jete e dyshimte, ndoshta kushtet e renda ekonomike kane aritun ne piken qe nuk durohet me, dhe perpara me shume te kqijave zgjedhin nje te keqe tjeter qe mendojne se eshte me e vogel se vuejtjet e tyre.

    Tani me jane, ritur edhe femijet e ktyre cifteve te martuar, asnje rast nuk shkon te mesoje ne shkolle ne gjuhen Shqipe, edhe pse te gjithe e flasin bukur nga mamaja, por edhe Dhendri ka mesuar Shqipen, nje gje dua te potencoje se kta Shqiptaret si rende po e mesojne Sllavishten, ose nuk duan ose deshirojne te tregojne kokfortesine e Shqiptares.

    Greket per te bere shtimin e popullsise tyre disa here jane perzyer me Shqiptaret dhe kane aritur qellimin , Turqit po te njejten gje kane bere. por une mendoj se kjo qe ndodh me Maqedonasit Sllave, tani per tani eshte ne disfavorin e Shqiptarve.

    Per nje gje jam i sigurte se nuk do humbet Shqiperia dhe Shqiptaret .
    Ndryshuar për herë të fundit nga Tigrimelara : 10-01-2008 më 22:22

  15. #195
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    Citim Postuar më parë nga alibaba Lexo Postimin
    po mendon se frigohem jeten e perditshme, qyre qiko nuk jom rrit une ne kopsht femijesh si ju amerikanet, une jom rrit duke rraf serbet e magjupet, dhe nuk njoh frike, se lufta kunder serbit nuk perfundon kur te na kap frika por perfundon kur te ia shtypim koken serbit,
    Ti ke qene qe me ke mallkuar (nemur) aq keq....?!
    Me cudite !! dhe e di vete psene ..
    Ti ishalla i'a shtyp koken serbit mua mire me behet ktheu dhe nga greku se do kesh dhe ndihmen time,por jo njeri me 100 fytyra se kosovaret nuk bejne keshtu .
    Ata qe njoh une ne jeten e perditshme jane engjej ..
    Per ty do e i kisha vene duart ne zjarr se do flisje keshtu ,apo mos je ndonje tjeter .......??!!! se lexova dhe nje postim tjeter dhe se besoi se ai person ti kete thene ato fjale per shqiptaret e shqiperise dhe ja vura vizen e kuqe qe dje ...........
    Nejse lamtumire respekt ndaj kosovareve te forumit se ata qe i kam ketu ku jetoj i kam per zemer dhe sbejne dallime te tilla ndermjet nesh .

    Qofshi ju qe keni mendjen e percarjes .
    Ndryshuar për herë të fundit nga alnosa : 11-01-2008 më 00:46

  16. #196
    Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
    Anëtarësuar
    22-07-2007
    Vendndodhja
    Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
    Postime
    2,945
    Edhe ne token e premtuar te fantazise se Hyj-1eriut, nuk banojne me femra te tilla.

    E di mor e di,po bejme sikur i kemi,mos heqim ndonje nga keto te civilizuarat nga rruga e dreqit...

    Po nje menyre e ka, 20 mije euro per femijen e 3-te e te shikosh si rimbushen maternitetet ne shqiperi
    Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

  17. #197
    i/e regjistruar Maska e gjilan55
    Anëtarësuar
    18-08-2007
    Vendndodhja
    gjilan
    Postime
    310
    perveq kesaj dukurie aq te shemtuar qe eshte hapur ne ket teme siq eshte martesa me shkije e shkina me duhet te mos pajtohem edhe me disa qe duan te bejne nje ndarje te till ne shqipetar te shqiperise dhe shqipetar te kosoves e viseve tjera te banuara me shqipetar.per mua qdoshqipetar qe mendon shqip flet shqip dhe punon ne te mire te shqiperise dhe te gjitha viseve te banuara me shqipetar eshte nje,eshte shqipetar i mire.mos te harrojm sa shqipetari jasht shqiperie ka vdekur me emrin shqiperi ne goj ,sa njeriu jasht kufijve te shqiperise eshte denuar me vite te tera burg vetem pse ne at kohe ka ndegjuar radio tiranen sa shqipetari eshte denuar pse ka kerkuar bashkimin e te gjitha trojeve shqipetare.enderr e kemi pas ta shohim se paku nje here shqiperine me te gjitha te mirat dhe te keqijat qe i ka pas ,per neve ne kosove ka pas vetem te mire.kerkoj falje nese e lendoj ndokend sepse me vone edhe ne e kemi kuptuar se as shqiperia nuk ka qen parajs si e kemi enderruar ne ,por mbi te gjitha eshte shqiperia dhe populli shqiptar.

  18. #198
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    18-06-2005
    Postime
    297
    Citim Postuar më parë nga gjilan55 Lexo Postimin
    perveq kesaj dukurie aq te shemtuar qe eshte hapur ne ket teme siq eshte martesa me shkije e shkina me duhet te mos pajtohem edhe me disa qe duan te bejne nje ndarje te till ne shqipetar te shqiperise dhe shqipetar te kosoves e viseve tjera te banuara me shqipetar.per mua qdoshqipetar qe mendon shqip flet shqip dhe punon ne te mire te shqiperise dhe te gjitha viseve te banuara me shqipetar eshte nje,eshte shqipetar i mire.mos te harrojm sa shqipetari jasht shqiperie ka vdekur me emrin shqiperi ne goj ,sa njeriu jasht kufijve te shqiperise eshte denuar me vite te tera burg vetem pse ne at kohe ka ndegjuar radio tiranen sa shqipetari eshte denuar pse ka kerkuar bashkimin e te gjitha trojeve shqipetare.enderr e kemi pas ta shohim se paku nje here shqiperine me te gjitha te mirat dhe te keqijat qe i ka pas ,per neve ne kosove ka pas vetem te mire.kerkoj falje nese e lendoj ndokend sepse me vone edhe ne e kemi kuptuar se as shqiperia nuk ka qen parajs si e kemi enderruar ne ,por mbi te gjitha eshte shqiperia dhe populli shqiptar.
    I bashkangjitem mendimit juaj.

  19. #199
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Citim Postuar më parë nga alnosa Lexo Postimin
    Ti ke qene qe me ke mallkuar (nemur) aq keq....?!
    Me cudite !! dhe e di vete psene ..
    Ti ishalla i'a shtyp koken serbit mua mire me behet ktheu dhe nga greku se do kesh dhe ndihmen time,por jo njeri me 100 fytyra se kosovaret nuk bejne keshtu .
    Ata qe njoh une ne jeten e perditshme jane engjej ..
    Per ty do e i kisha vene duart ne zjarr se do flisje keshtu ,apo mos je ndonje tjeter .......??!!! se lexova dhe nje postim tjeter dhe se besoi se ai person ti kete thene ato fjale per shqiptaret e shqiperise dhe ja vura vizen e kuqe qe dje ...........
    Nejse lamtumire respekt ndaj kosovareve te forumit se ata qe i kam ketu ku jetoj i kam per zemer dhe sbejne dallime te tilla ndermjet nesh .

    Qofshi ju qe keni mendjen e percarjes .
    Alnosa, qenkemi keqkuptuar që nga fillimi, mbase dhe nga nervat e pata, por serbët më acarojnë tej mase. Ndoshta të jem dukur si njeri i urtë, por transformohem tërësisht kur çështja është për serbët. Të kërkoj falje sinçerisht.

  20. #200
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    Alibab ,Me fal dhe ti mua se dhe une s'jam e pakte nga nervat ..

Faqja 10 prej 45 FillimFillim ... 8910111220 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Identiteti evropian i shqiptarëve
    Nga Iliriani në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 572
    Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
  2. Si mund të ulet ndikimi grek në shqipëri ?
    Nga Anton në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 192
    Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
  3. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 – 1915
    Nga ORIONI në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
  4. Përgjigje: 139
    Postimi i Fundit: 14-06-2005, 06:29
  5. Brukseli: Zgjedhjet e 2005, shansi juaj i fundit
    Nga Brari në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 12-04-2005, 14:53

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •