Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Antarsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up Ide dhuratash pr nj ditlindje!

  Tung, Cfare dhurate eshte me se miri ti dhurohet te dashurit per ditelindje?

  Kalofshi bukur.


  P.S. per gjinin mashkullore e kam fjalen.
  Meshkujt- cka do te donit qe e dashura e juaj te ju dhuroj per ditelindje.Mund te tregoni edhe nga experienca e juaj se cka ju ka pelqyer...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Auroraa : 25-12-2007 m 12:44
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 2. #2
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  29
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Nje Arush te madh
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 3. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Floro po sje femr re q t flesh me arushin
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 4. #4
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga Meritaaa Lexo Postimin
  Tung, Cfare dhurate eshte me se miri ti dhurohet te dashurit per ditelindje?

  Kalofshi bukur.

  Te keshilloj ti japesh zemren po jo teresisht,te plote jepja vetem atehere kur edhe ai ta jep!

  Si dhurate te keshilloj nje parfum,nje kartoline me fjalet ku shprehet dashuria dhe nje trendafil te kuq!
  "Carpe Diem"

 5. #5
  UnIvErSaL Maska e KaTaLiNa
  Antarsuar
  03-12-2007
  Vendndodhja
  Hawthorne,CA-L.A
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me siguri qe dhuratat materiale nuk kan shum rendesi dhe gjeja me e mir qe mund tia dhurosh eshte dashuri pa rezerva por edhe dhurata materioale ka rendesi keshtuqe un do te zgjidhja dichka te bukur dhe te thjesht p.sh nje pako me deserta

 6. #6
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  29
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Floro po sje femr re q t flesh me arushin
  se ka formuluar mir pytjen goca siper

  kshuqe un po pergjigjem per te dhashuren
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 7. #7
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  32
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Cfare te me jepte me gjithe zemer e dashura, cfaredo te ishte nuk do ta refuzoja.

  PS: Qejfi do ma kishte te mi jepte cash
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 8. #8
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Cfare te me jepte me gjithe zemer e dashura, cfaredo te ishte nuk do ta refuzoja.

  PS: Qejfi do ma kishte te mi jepte cash
  E di qe nuk e ke keq ti
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 9. #9
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  une i bleva nji ore dhe normal firmato jo te lire se nuk kishte ore..mendohu cfare nuk ka dhe cafre i duhet...
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 10. #10
  ......................... Maska e Pogradecari
  Antarsuar
  15-10-2002
  Vendndodhja
  a
  Postime
  542
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Auroraa Lexo Postimin
  Tung, Cfare dhurate eshte me se miri ti dhurohet te dashurit per ditelindje?

  Kalofshi bukur.


  P.S. per gjinin mashkullore e kam fjalen.
  Meshkujt- cka do te donit qe e dashura e juaj te ju dhuroj per ditelindje.Mund te tregoni edhe nga experienca e juaj se cka ju ka pelqyer...


  tashi po qe vertet do qe tja besh qefin mire eshte ti shpiesh nja dy shoqet e tua po nqf se nuk ke mundesi
  mund te paguash (escort) shkurt lafi nje orgy te vogel se do jete merzitur i shkreti cheeze pizza dite per dite
  eh se mos haroj ndonje viagra just i case

 11. #11
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Nje pal Kepuc me xhufk... si ato te labeve
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-10-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  mos eshte me mire ti maresh dhe kostumin tradicional lab??ti bej komplet me kepucet....

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-10-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  mos harroj,meri dhe kapelen e???

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-01-2017
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Ide dhuratash pr nj ditlindje!

  Une do ti dhuroja te dashures si dhurate nje weekend jashte shtetit psh ne firenze

Tema t Ngjashme

 1. Dhurata pr Ditlindje
  Nga besart n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 24-10-2004, 05:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •