Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 38 prej 38
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 2. #22
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Tani e ndjej veten me mire
  Kisha kohe pa u hedhur
  Shyqyr qe eshte vere

  Si gjithmon ne kerkim te adrenalines

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2003
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  www.eagles-sky.com

  [URL="http://www.eagles-sky.com"]

 4. #24
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,847
  Faleminderit
  169
  110 falenderime n 95 postime
  Nje nga endrat e mia eshte te flutroj me parashute...A ka fluturuar kush me parashute?!
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Nje nga endrat e mia eshte te flutroj me parashute...A ka fluturuar kush me parashute?!
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 6. #26
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,847
  Faleminderit
  169
  110 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  Stern,je dakort ti te morim ndonje parashute dyeshe e te hidhena bashk nga maja e llogarase?
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Nga maja LLogarase?
  Varet Angel se sa eshte lartesia?ne qoftese eshte mbi 3500 jam dakort
  Te Pershendes
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 8. #28
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,121
  Faleminderit
  107
  62 falenderime n 56 postime


  kat do ta bojm nji xhiro ne vere .

  nuk kena nevoje me pedalu ,se e ka me motor Alketi parashuten

 9. #29
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,847
  Faleminderit
  169
  110 falenderime n 95 postime


  Imagjinojeni pak adrenalinen ktu...
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  {A_N_G_E_L_69}

  je stervitur ndopak te keqen,se mos perfundon keshtu
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 11. #31
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,847
  Faleminderit
  169
  110 falenderime n 95 postime
  Qyqa,larg qofte.Se shpejti do bej nje mini kurs te Alket Rizai per parashute,nga vera me kismet do bejm ca hedhje nga llogaraja.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 13. #33
  Vshtir Pr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Antarsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToV
  Mosha
  26
  Postime
  364
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Somewhere in Dubaaiiii
  // Dj PiRoMaN
  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Pas nje telefonate me shoqen time ngela nja 5 minuta pa levizur nga vendi
  o xot
  Nje miku im(trainer fur falschen springen)parashuta sju hap dhe ne vend i vdekur
  si ka mundesi
  ai ka bere mbi 2500 hedhje eshte trajner,ne shkollen e tij private stervitesha dhe une
  ate ne kishim IDOL

  jo jo sme besohet akoma
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 15. #35
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  Pas nje telefonate me shoqen time ngela nja 5 minuta pa levizur nga vendi
  o xot
  Nje miku im(trainer fur falschen springen)parashuta sju hap dhe ne vend i vdekur
  si ka mundesi
  ai ka bere mbi 2500 hedhje eshte trajner,ne shkollen e tij private stervitesha dhe une
  ate ne kishim IDOL

  jo jo sme besohet akoma

  Gjynah i shkreti, por sport me te cmendur se ky , (nga sportet qe njoh une) S'KA! Edhe ti shume e guximshme je qe hidhesh, Stern!
  Une per vete, vetem nga kati i dyte i pallatit jam hedhur. Por nga kati i dyte i nje pallati qe po ndertohej, qe rera shkonte tek gjysma e katit te pare e kur hidheshe, s'kishte rrezik te thyeje koken.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 16. #36
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Antarsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime n 31 postime

  Pr: Sporti me parashut

  Dua dhe un te hidhem me parashuteeeee , kush del vullnetar

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Antarsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  22
  Postime
  621
  Faleminderit
  14
  68 falenderime n 58 postime

  Pr: Sporti me parashut

  E kam 1 enderr. Sa her e shof ket, lekura mornica mornica....
  http://www.youtube.com/watch?v=RsV3b...n-GB&gl=GB

 18. #38
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,847
  Faleminderit
  169
  110 falenderime n 95 postime

  Pr: Sporti me parashut

  Ne Tirane a ka ndonje qe ben trajnime per hedhje me parashute?!
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Kishat Britanike kthehen n palestra sporti
  Nga titi-a n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 14:26
 2. Sporti shqiptar
  Nga Brari n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-12-2008, 08:36
 3. Kampionati Botror 2006, prtej kufijve t nj sporti t zakonshm
  Nga kolombi n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 12-04-2007, 15:13
 4. Bileta sporti - Sa lek sht shum shtrenjt?
  Nga Pasiqe n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-04-2006, 12:58
 5. Tifozat e Super Kampiones TIRONA <3>
  Nga BlueBaron n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 274
  Postimi i Fundit: 15-10-2005, 02:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •