Close
Faqja 15 prej 15 FillimFillim ... 5131415
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 282 prej 282
 1. #281
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,656
  Faleminderit
  633
  177 falenderime n 162 postime

  Pr: Kanuni i Lek Dukagjinit

  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  Heshtja eshte flori....

 2. #282
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  938
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: Kanuni i Lek Dukagjinit

  ...Kanuni i Lek Dukagjinit ka qene feja dhe kushtetuta e pare Shqiptare dhe si kudo,ashtu si familjet mafjoze apo te sukseshme, kerkojne te adhurohet individi apo cuni i shpise dhe askush mos ti kundershtoje se ndryshe i pret vdekja...

Faqja 15 prej 15 FillimFillim ... 5131415

Tema t Ngjashme

 1. Kanuni i Lek Dukagjinit dhe shqiptart
  Nga ALBA n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 22:03
 2. Gjakmarrja
  Nga Ferdinandi n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 08:32
 3. A eshte i vleshem Kanuni i Lek Dukagjinit apo jo?
  Nga Kallmeti n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 21:42
 4. Kanun e Kuvend .
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-11-2005, 21:21
 5. Kanun e Kuvend (trojet Shqiptare)
  Nga drini_n_TR n forumin Kultur demokratike
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-06-2003, 07:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •