Close

Rezultati i Sondazhit: Cilat jan mardhniet midis msuesve dhe nxnsve n shkolln tuaj?

Votues
9. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Mardhnie shum korrekte

  0 0%
 • Mardhnie jo shum korrekt

  4 44.44%
 • Mardhnie t kqija

  3 33.33%
 • Mardhnie shum t kqija

  2 22.22%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e linda2
  Antarsuar
  04-12-2007
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Mardhniet midis msuesve dhe nxnsve n shkollat shqiptare

  shpresoj se do te jepni pergjigje se kam nevoje shummmmmmju dua shmmmm

 2. #2
  Carpe Vinum Maska e Zombi
  Antarsuar
  27-08-2007
  Vendndodhja
  Postime
  1,035
  Faleminderit
  5
  39 falenderime n 29 postime
  Citim Postuar m par nga linda2 Lexo Postimin
  shpresoj se do te jepni pergjigje se kam nevoje shummmmmmju dua shmmmm
  Varet shume per cfar te duhet kjo informate, me thuaj arsyen do te te pergjigjem me shume kenaqesi
  • The rest is silence.


 3. #3
  Shqiptar Maska e EdiR
  Antarsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  963
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per mendimin tim marrdhenite nuk jane shume korrekte.
  Kalofsh mire,
  Ed
  Ndryshuar pr her t fundit nga EdiR : 10-12-2007 m 13:26

 4. #4
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Antarsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  33
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga linda2 Lexo Postimin
  shpresoj se do te jepni pergjigje se kam nevoje shummmmmmju dua shmmmm
  linda me then drejten mardheniet e mesuesve me nxensit sot per sot sjan sh korrekt. dhe kjo jo per faj te nxenesve po per faj te mesuesve.

  mesuesit e sotem sduan tja din me fare se pse ven ne ate shkoll po shofin vetem xhepin e tyre dhe oren kur do mbaroj mesimi
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Antarsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po flas per Kosoven, Marredheniet e mesuesve me nxenesit jane shume te keqija, e dhash edhe voten time me kete pergjigje.

  ende ne shkollat kosovare eshte nje gjenje e mjerueshme ne kete drejtim dhe jo per fajin e nxenesve por te mesuesve sepse mesuesit tane ketu edhe nuk jane te pergaditur per te qene mesues ... ende ushtrohet dhune neper shkolla dhe ende perdorin shkopinje per ti rrahur nxenesit ncncncnnc dhe institucionet kosovare, ministria e arsimit nuk bene asgje per kete.

  SA KEQ
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 6. #6
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mardhniet Jan Mjaft T Kqija , Duke U Nisur Nga Rrethina Ime Duhet T Them Se Ka Shum Msues Q Sillen Vrazhd Me Nxnsit Madje N Shum Raste Prdorin Dhun Ndaj Fmijve T Pafajshm.N Kt Aspekt Ndikon Edhe Disponimi I Arsimtarve T Cilt N Raste Kur Jan Nervoz Sillen Vrazhd Me Nxnsit T Cilt N At Rast Nuk Kan Fare Faj...
  Kjo Dukuri Duhet T Luftohet Pasi Q Mund T Them Se Mbi 90% E Shkollave(Po Flas Vetm Pr Kosovn) Kan Kt Problem I Cili Mund T Shkaktoj Edhe Uljen E Interesimit T Nxnsve Pr T Msuar...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Marredheniet jane pak a shume keshtu: "Ti atje ne fund, ta perplasa me kete fshirese!"

 8. #8
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Jan mardhenie shume te keqija, mos te flasim per kohen kur isha une ne shkolle, se atehere kerciste sherri ne mes te klases, por edhe ne kte kohe me sa po shoh mardheniet nuk jan kushedi se cfar.
  Dmth ne kot flasim sepse nuk e dime mire ke gje, sepse kur sje vete ne shkolle ta provosh, me llafe nuk ecet.
  Flas per kohen kur isha vete ne gjimnaz, vitet 96-97-98 eee atehere ishte me te vertete rremuje, edhe mardheniet i kishim shum te mira, sepse kishte frike mesuesi te vinte edhe mungese ne shkolle, mungoje sa her te duash edhe mungesen se merrje, plus qe edhe kaloje klasen me nota te mira.. vetem se ato nota i kishe kot sepse skishe mesuar asgje.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Borix Lexo Postimin
  Marredheniet jane pak a shume keshtu: "Ti atje ne fund, ta perplasa me kete fshirese!"
  hahahahah e forte kjo
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-12-2007
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mardheniet jane shume te dobeta mes mesues-nxenes.Mesuesi sjellet me nxenesit sikur te jete prind i tyre,dhe shpesh here pa respekt per te ,kurse nxenesit shpesh here pa respekt dhe kjo e gjitha ndodhe cdo dite pa u kontrolluar dhe nderhyre askush !
  Mjerim dhe deshtim institucional.

 11. #11
  Perjashtuar
  Antarsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  785
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  linda me then drejten mardheniet e mesuesve me nxensit sot per sot sjan sh korrekt. dhe kjo jo per faj te nxenesve po per faj te mesuesve.

  mesuesit e sotem sduan tja din me fare se pse ven ne ate shkoll po shofin vetem xhepin e tyre dhe oren kur do mbaroj mesimi
  50% dakort me ty po dil i her te shkollat e mesme ose ato te larta dhe do kujtosh se je para nje diskoje dhe jo para nji shkolle
  ka te bej ene veshja dhe sjellja provokuse.se me duket vajza po flet per gje tjeter dhe jo per rryshfetet

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e linda2
  Antarsuar
  04-12-2007
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hey flm shummm per pergjigjen kam nevoj te di se a jane te njejte mesuesit si ne shkollen tone apo ndryshe sdi me duhet teper kjo pergjigje se msesuesit gjith po krenohen kinse gjith ata kane te drejt

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e linda2
  Antarsuar
  04-12-2007
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  edhe ndoshta kane te drejt pasi qe edhe ne si nxense ndonjeher nuk po i respektojme edhe bjme sjelle te pahijshme :P

Tema t Ngjashme

 1. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 31-10-2015, 17:28
 2. Dosja antishqiptare e Greqis, 1912-2007
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 3. Nga Iliret deri tek Shqiptaret!
  Nga tani_26 n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 111
  Postimi i Fundit: 06-03-2007, 20:53
 4. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 5. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •