Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 116
 1. #61
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  eh sa ka ndryshu shkolla mer daj. mu mpezullun prej gjimnozit per i jav vetem se kisha qeth floket shkurt fare i kisha rru ene me makin kush e ba men ka pas qen i model sllav ene kisha vesh i pal pantallona me shum pensa. ene isha nder nxonsit ma tmir tshkolles

  ndersa i her mka pa moma me i goc tuj shetit ke bulevardi ene mka bo nomin hahahahahahahaha. e di care mka thon dashke gru zotnija jot amon se po bi prej tqeshmes
  no glove no love

 2. #62
  Perjashtuar
  Antarsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  785
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Fajin E Kaqn Ene Prinderit Po Ky Brez Esht Me Ter Men Brez M### Dhe Ske Pse Merzitesh.o Ka Qen Brezi Im I Papar Ne Kuptimin E Keq Te Llafit O Ska Qen Brez Tjetr Dhe Te Gjitha I Benim Se Donim Ti Ngjanim Perendimit Por Ama Orgjira Si Keta,video Porno Ne Shkoll E Te Tjera Si Keta Sbenim Lo.

 3. #63
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Mendoj se per kete ceshtje mendimin me te mire mund ta japin vetem gjimnazistat ne Shqiperi. Nese ky forum ka gjimnazista, une do ti pyesja: "A eshte i vertete artikulli qe solla ne hapjen e kesaj teme?!!".
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Mendoj se per kete ceshtje mendimin me te mire mund ta japin vetem gjimnazistat ne Shqiperi. Nese ky forum ka gjimnazista, une do ti pyesja: "A eshte i vertete artikulli qe solla ne hapjen e kesaj teme?!!".
  Pergjigjen e ke ketu :

  http://www.forumishqiptar.com/showpo...1&postcount=61
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
  Me shume me shqeteson droga dhe orgjite,...
  mu me ka ra rasti te shof para nji shkolle ne ks kam kalu disa her aty rregullisht ishte nji tavolin me cigare...shesin cigare para shkolle ...athu vetem cigare e si more para shkolle ??? jaaaaa
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 6. #66
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga samer Lexo Postimin
  Dhe ne shkolle tek banjot?
  Ec pra samer... femer apo mashkull je ti? E ke bere gjimnazin? Nuk je mbyllur ndonjehere ne klase per tu puthur me te dashuren/in? Po ne fund te korridoreve ne erresire... Shkolla eshte nje vend eksitues. Ca rendesie ka banjo...klase...apo poshte shkalleve...lol.
  Te gjithe e dine qe eshte e bukur.

 7. #67
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  34
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ka ardhur nje periudhe e keqe ne vendit tone ku dita dites degjon histori nga me te ndryshme te adoleshenteve , duke filluar qe nga videot e celulareve e deri tek aktet seksuale ne ambjentet shkollore por ne kete mes ka te bej shume dhe edukata qe u japin prinderit femijeve pasi jan te rralla historite qe vijne nga femije me prinder intelektual

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mendoj se me pare duhet te shpetesohen me pare per konsumin e droges ne ambjentet e shkollave, i cili dita dites po rritet; me pas le te merren me anet seksin ne ambjentet e shkolles, e me pas per jeten e tyre private.
  sepse ne shumicen e rasteve eshte droga dhe alkooli qe i con degradime te tilla, fillojne shesin trupin, lejojne te perfitohet seksualisht ndaj tyre pa vetedije (per shak te te qenin te droguar, ose te dehur). Kam pare mjaft raste sesi perfitohet kryesisht ndaj femrave, te cilat nuk jane ne gjendje te kontrollojne veten, per shkak te ketyre substancave, te marra me deshire, ose pa dijenine e tyre (te hedhura nga nje shok ne pije).
  Ky eshte problemi i pare qe duhet ti shqetesoje, DROGA!
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 9. #69
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  34
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Por lind pyetja se perse nuk marrin droge ato femra te cilat vijne nga familje intelektuale te nderuara ?? Pra fillesa e ketyre problemeve esht edukimi familjar ne radh te pare pasi nje edukim i mir familjar shmang keto probleme

 10. #70
  Reali
  Antarsuar
  13-11-2007
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te besh sex nga mosha 15 vjeqare mund te kesh pasoja me von

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga chamillionare Lexo Postimin
  Por lind pyetja se perse nuk marrin droge ato femra te cilat vijne nga familje intelektuale te nderuara ?? Pra fillesa e ketyre problemeve esht edukimi familjar ne radh te pare pasi nje edukim i mir familjar shmang keto probleme
  Ate qe te meson familja, ta cmeson shoqeria...
  Kush te tha ka plot qoft femra qofr meshkuj nga familje intelektuale dhe te mira, qe pijne duhan, cigare edhe hashash. Fillesa e ketyre problemeve eshte shoqeria e gabuar, dhe fundi i tyre kur ndodh ndergjegjesimi ne mendje dhe arrin te kuptosh se ca po ben, dhe meson si te ndash gjerat.
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 12. #72
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  34
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Jam dakort per sa i perket shoqerise por duhet theksuar qe qe esht ber si mani duhani,hashashi etj ku ne radh te pare vihet kenaqesia dhe jo llogjika

  pershendetje sui

 13. #73
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga TikTak Lexo Postimin
  ndersa i her mka pa moma me i goc tuj shetit ke bulevardi ene mka bo nomin hahahahahahahaha. e di care mka thon dashke gru zotnija jot amon se po bi prej tqeshmes
  Tik, pushkatim meriton, me je kujtuar sot keshtu qe I had to tell you this(lol):
  Nje shok i kusheririt tim ishte per vizite ene ia nisi te tregoje per te atin qe i kishte ardhur para pak javesh nga Shqiperia. Ky tani, per ato jave qe do i rrinte i ati, po mbante larg dashuroren. Mirepo ajo gjoja e urte, nje dite tok-tok tek dera, e hap i ati... sa degjon dike duke fol, i biri vrap tek dera. Ajo "ma prezanto babin ma prezanto", ky i gjori "o ba, nje shoqe pune" ne shqip. Ajo duke menduar qe e ka prezantu tamam dhe t'ja fut nje te puthur ketij per t'i treguar te atit sa ia do te birin. I ati ne heshtje shkon e i ulet ne sofa, i biri arrin te "deboje" dikur dashuroren ene ulet si burre i mire ne dysheme, afer te atit demek se po sheh TV. Kur nje as dy i ati: FAAAAAPPP shpulle mbas qafe ketij, gati 30 vje djale. "Jazek t'qofte, per kete pune te kam sjellur ketu une ty? Te merresh me k...?" hahahaha
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Tamam ja thote,

  ai e kishte cuar per tu marre me kende, jo kurva
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 15. #75
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-05-2007
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te gjithe prinderit kan arsye per brengosjen e femiojeve te tyre , por derisa nuk jan te afert me femijet e tyre gjate bisedave dhe fjala sex te jet tabu per ta sigurisht qe ndodhin gjera te tilla , sidoqe te jete prinderit kan opbligim te kujdesen per femijet dhe te takojn nga njehere kujdestarin e femiut te tyre qe te kuptojn se ku kalon kohen gjate orarit te mesimit ne shkoll dhe me nje bashkepunim prinder mesues dhe nxenes do te largohen edhe gjera te tilla ne shkolle dhe per t'iu treguar se shkolla eshte shtepi edukuese e kurrsesi ''degjeneruese'' keshtu femijet te pakten le te kuptojne qe seksi eshte nje knaqesi qe perjetohet ne momente te caktuare dhe asesi te humbet nje gje qe i sjell nje jete me te ndritshme ne te ardhemen siq eshte shkolla dhe qe permes saj do te kete nje edukat edhe per femijewt e tij/ saj kur te eshte i gateshem te krijoi familje

 16. #76
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Antarsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Mendoj se per kete ceshtje mendimin me te mire mund ta japin vetem gjimnazistat ne Shqiperi. Nese ky forum ka gjimnazista, une do ti pyesja: "A eshte i vertete artikulli qe solla ne hapjen e kesaj teme?!!".
  Ah, sikur te ishte! (do te thonin ata)
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 17. #77
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga shkelqo Lexo Postimin
  te besh sex nga mosha 15 vjeqare mund te kesh pasoja me von
  Po asht vertetu se mardhenie ne ket mosh me kohen do qfaqet kanceri i qafes se uterusit onit),te femrat.... ket bised e patem ne nji drek me disa kolege .

  Ne bised me kolege te moshave te ndryshme, te moshuarit thonin zot qpo ndryshojn kohrat,gjyshet tona kur banin funa te gjat me disa zhypona , mashkujt knaqeshin me na pa vetem nynin e kembes e tash mbesat vin ne drek me shokun barkun cullak,mir mir por shum pak i shef te lumtura e me shum qajn se keto dashuriqka nuk zgjasin ,jan ba mashkujt flutura prej lule ne lule e ne fund ska mesu asgje prap ju deshton martesa megjithat experiaence...shum pendohen nga femrat qe kan lendu ...bejn depresion i mundon e kaluara pa rregull.

  Shkolla asht institut ku mesohet dija, kultura e jo seksi !
  ketu sa liri ka e ne shkoll asht e ndaluar me ba keso gjera ,menjiher merr denim. e jasht shkolle je i lir .

  Me duket qe per te rijt asht ba veshtir shum, ne tv tregojn marrina ku ti zgjojn emocionet e ne realitet je ne nji tjeter Bot !
  Te martohesh heret , nuk asht zgjedhje,te rrijsh flutur as ashtu .
  kan ndryshu kohrat e ligjet jo .
  ---------------------------------------------------
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e juniku
  Antarsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  ATHINE GREQI
  Mosha
  46
  Postime
  96
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  problemin e sexit e zmadhojme vet neve nuk eshte nje problem serioz sepse ndjenjat jane nga zoti nuk varen nga njeriu ,athere eshte nje fenomen i natyrshem nuk duhet qe ta pengojme por te krijojme kushtet e duhura te jepet nje informacion i sakte rreth tij .te gjithe e dime qe (mollen e ndaluar e duan te gjithe por ate te tregut pak e blejne ).neper shkolla kjo teme duhet te behet diskutuese ndermjet nxenesve dhe mesuesve qe te din cfare duhet te bejne te dine te ruhen nga semundjet qe sjell ai te dine te diskutojne te japin mendimet e tyre dhe jo te pengohet ,sepse te gjithe e dime se eshte e pamundur qe te pengohet !

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Jeta ka ligje , po te mos kishte ligje ne do jetonin si ne gjungel.

  shkolla asht shkoll,sporti asht sport, qdo gja respektohet per te qen te nivelit.

  une ne pune shkova ma marr nji paciant qe kishin harru me pru ne repart, kerkoj dikend per ta lajmeru qe mora shtratin me pacientin, kur ne nji zyre dy veta ishin nxe mir ....thot hixha mos au prish se o gjynah ...ok e mora pacientin dhe ju tregova kolegeve rastin qe nese e lajmerojn garden e policin une e pruna pacientin ....keshtu koleget qe sihurojn ndrrimin e naten mos ta kerkojn a mos te mendojn qe ka vdek.

  tani ne kemi me shum femra shefe dhe femra te fes hehe ta pa martuara , tash asht ligj i ashper opssssss ! si te fillojn mu nxe hajsht ....puna asht ba veshtir me gjet ka interes sejcili me rujt vendin e punes...nuk pagun askush me u defry ne pun.
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 20. #80
  Aq me plas... Maska e Sa Kot
  Antarsuar
  19-12-2005
  Postime
  1,044
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Thumbs up

  Nuk ka ligje dhe nuk ka rregullore te rrepta. Edhe nqs ka, nuk zbatohen 100%. Nuk u rruhet me asnjerit tani sepse i kane lene te gjithe lisho...

  Megjithate, se ku lexova me lart qe ato nga familjet e mira nuk bejne keshtu lloj gjerash.

  Ja ta them une...femijet nga familjet e mira dhe nxenesit e dhjetes JANE TE PARET qe bejne te tilla gjera! Hiqen si te ndershem e te edukuar deri ne ate pike qe te ben te mendosh se keta njerez kane lindur kot ne kete bote, po une qe kam pasur miqesi kryesisht me kete grup, e them pa pike rezervimi qe ata nxenes jane me te djallezuarit e te gjitheve.

  Ne fakt, nje nga momentet me shokuese te adoleshences time ka qene kur shoqja ime e ngushte, nxenese e shkelqyer qe s'linte olimpiade pa fituar...dhe te gjithe e mendonin si me te urten e shkolles e nuk thoshte as edhe 1 fjale te piset, vetem se prindrit e vet nuk e lane te shkonte ne nje disko, ka shpethyer ne nje forme aq c'njerezore me sharje e me beshtyma saqe desh u menderosa mu ne mes shtepise se tyre nga shocku dhe nga frika.

  As qe ma priste mendja qe nje gje e tille mund te ndodhte. Nofulla ime zbriti aq poshte saqe edhe pak do kishte cpuar dyshemene!

  E sa e sa epizode te tilla kam kaluar, nga keto te familjeve te mira.....dhe qe atehere biles, kam nje pikepamje shume te erret mbi njerezimin dhe boten. Sa me te ndershem, sa me te emancipuar, sa me stoik te hiqen ne publik, sa me te larte ta kene mesataren, sa me shume cmime te kene fituar, AQ ME TE TERBUAR JANE!

  Ky eshte nje konluzion qe kam arritur dhe shpesh here ma shpif e me frikeson.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Sa Kot : 05-12-2007 m 01:42
  As qe du me dit!

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •