Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 15 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e LOGIC
  Anėtarėsuar
  22-01-2006
  Postime
  732
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 5 postime

  Test nė Excel

  Pėrshėndetje,
  Dėshironi ta testoni diturinė tende ne Excel...
  Ju ftoj te merrni pjesė ne ketė kuiz te Excel-it
  Pėr me shumė shkarkoni.

  Kodi:
  http://www.filefactory.com/file/36ff46/
  ose
  Kodi:
  http://www.speedyshare.com/902797676.html

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-07-2007
  Postime
  92
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pėrshėndetje logic por s'mund tė gjej asnjė faqe pėr testim nga exceli pėr shkak se faqja lajmėron se ėshtė fshirė dhe nuk mund tė behet downlodimi ju lutem mund tė mė ndihmoni disi si ta bėj shkarkimin e kėtij testi

 3. #3
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga besart halimi Lexo Postimin
  pėrshėndetje logic por s'mund tė gjej asnjė faqe pėr testim nga exceli pėr shkak se faqja lajmėron se ėshtė fshirė dhe nuk mund tė behet downlodimi ju lutem mund tė mė ndihmoni disi si ta bėj shkarkimin e kėtij testi

  Qfar ka tre te trajnim leksione cila tem qenka fresku aj aj aj
  Mos u lodh se Logic se ka pas iden qfar ka postu sepse ai ka qen nje software per kembim valutash ja linki www.etoro.com

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e LOGIC
  Anėtarėsuar
  22-01-2006
  Postime
  732
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 5 postime
  Rrushi_CH,
  Pse ja fut kot se kam pas iden se cfare po postoj...
  nese edhe ketij i thua program per kembim valutash ateher.........


  http://rapidshare.com/files/124776450/Kuizi_i_Excel-it.rar

  A known mistake is better than an unknown truth.

 5. #5
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Si po mendon se po ja fus kot kur un e kam shkarku programin pred codev qe ke ve ne postimin e par, mun t'kesh gabu ne venjen e codeve.
  Gjith te mirat me kuiz.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e LOGIC
  Anėtarėsuar
  22-01-2006
  Postime
  732
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rrushi_CH Lexo Postimin
  Si po mendon se po ja fus kot kur un e kam shkarku programin pred codev qe ke ve ne postimin e par, mun t'kesh gabu ne venjen e codeve.
  Gjith te mirat me kuiz.

  Nuk e di nga e ke marre ate program, shikoje daten kur e kam postuar, normal qe eshte fshire nga hosti ai fajll qe kam ber upload...

  megjithate, shendet
  A known mistake is better than an unknown truth.

 7. #7
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime
  A e din naj kush ndonje program te mire per te mesur mbi EXEL-in ( se qysh punohet )

 8. #8
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Kam une nje cd shume te mire po pertoj ta bej upload ne internet.Kam tre cd ne gjuhen italiane.
  Corso di XP
  Corso di Microsoft Word
  Corso di Micorsoft Excel
  Po e bera upload do ju njoftoj qe tju jap linket ne mp...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #9
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime
  Ishalla vendos te ja bajsh upload se vertet na duhet shume ok flm

 10. #10
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Te ben pune edhe ne gjuhen italiane...?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #11
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime
  po po ska problem

 12. #12
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Te shikoj sa mb eshte se me ket linje qe kam une do nje muaj ta besh upload.Po ashtu do vete ne ndo1 net caffe.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #13
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Kush do ate cd qe kam une per te marrur leksione ne Microsoft excel te me kontaktoje me mp ne cdo kohe.Eshte me menu interaktive dhe me VIDEO&AUDIO*.Copyright MorDor...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #14
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Gogi shiko mesazhet private...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-10-2007
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o shoku a mundesh edhe nje here me ba upload kete test per excel...
  te falenderoj paraprakisht!...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •