Close

Rezultati i Sondazhit: Cfare Shenje Jeni ?

Votues
396. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Dashi (21 Mars-20 Prill)

  39 9.85%
 • Demi (21 Prill-21 Maj)

  43 10.86%
 • Binjaket (22 Maj-21 Qershor)

  44 11.11%
 • Gaforrja (22 Qershor-23 Korrik)

  34 8.59%
 • Luani (24 Korrik-23 Gusht)

  40 10.10%
 • Virgjeresha (24 Gusht-23 Shtator)

  28 7.07%
 • Peshorja (24 Shtator-23 Tetor)

  25 6.31%
 • Akrepi (24 Tetor-22 Nntor)

  32 8.08%
 • Shigjetari (23 Nentor-21 Dhjet)

  26 6.57%
 • Bricjapi (22 Dhjetor-20 Janar)

  26 6.57%
 • Ujori (21 Janar-19 Shkurt)

  25 6.31%
 • Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

  30 7.58%
 • Karkaleci (Sipas qejfit)

  4 1.01%
Faqja 2 prej 25 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 487
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e elen
  Antarsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  924
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Meq e pashe q nuk qullosi njeri gj..po e them cfare kafshe jam,
  Ne oroskopin kinez jam Tigri...


  ndersa ne horoskpin perendimor jam....ta ta ta ta
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  Shigjetari jam.Por spara merrem me shenja horoskopi une.

 3. #23
  N3ra5htarja Maska e rina_
  Antarsuar
  17-10-2006
  Vendndodhja
  Diku....
  Mosha
  31
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  AKREP jam......pershendes gjith shenjat......

  (do trego diq per te qeshur, veta dikend un se cfar shenje eshte me tha jam lugavesh ne horoskop.....hehehe)
  Be Yourself....

 4. #24
  lepurushe Maska e bebushja
  Antarsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Binjaket.............................
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 5. #25
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Lol bricjapi kok forte ne kulm
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 6. #26
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  bricjapi jam une
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 7. #27
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  40
  Postime
  592
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Dashi una
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 8. #28
  Gjumash Maska e ShocK
  Antarsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Binjakt...

  Binjakt...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 9. #29
  Bl3i Maska e Bl3ri
  Antarsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Shigjetari

 10. #30
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-09-2007
  Vendndodhja
  N Kosoven e pa Rrym...
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga rina_ Lexo Postimin
  AKREP jam............
  ->>>>>>>>>>>

 11. #31
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime n 51 postime
  Virgjeresha Eshte Shenja Ime

  Data 14 Shtator
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 12. #32
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Antarsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  .::binjak::.
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  Peshorja! Megjithese s'para besoj ne horoskop!
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 14. #34
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Antarsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  25
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime n 0 postime
  shigjetar me 9 dhjetor

 15. #35
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Demi mjaft qenkemi 4 veta...

  Pak edhe te sakte sic thote nje fjale.. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 16. #36
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime n 51 postime
  Horoskopi sipas muajve te lindjes nga une Eduardi

  Kte e kam postuar perpara gati nje viti e gjysem ktu ne forum por besoj se do jet zhduk



  --------------------------------------------------------------------------------

  Pr Djem dhe Vajza


  Muaji ---Janar ---Djemte.
  Djemte e lindur ne Muajin Janar jan te qeshur,te gjall,te sinqert dhe te pastr me ndjenja te guximshme Politikane dhe duan Vajza te bukura.

  Muaji ---Janar ---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Muajin Janar jan Simpatike,u plqejn defrimet,dijn te mbajn veten nga fjalt e Dashurise,qendrojne te paprekshme.

  Muaji---Shkurt---Djemte.
  Djemte e lindur ne kt Muaj jan te qeshur bien shpejt ne Dashuri jan te vullnetshem,dhe te sinqert.

  Muaji--- Shkurt---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Muajin Shkurt jan te guximshme dhe kan Dashuri te madhe,Dashurohen me shpejt,krkojn te jen te parat.

  Muaji--- Mars---Djemte.
  Djemt e lindur ne Mars jan te vendosur nevrik ju plqejn lojrat kan ide te bukura,e mbajn fjaln,ju plqejn studimet jan perparimtare.

  Muaji---Mars---Vajzat.
  Vajzat e Muajit Mars jan te shkalluara deshirojne te Martohen shpejt,por nuk e mbajn fjaln e Dashurise jan te mprehta ne fytyre dhe te shkatheta.

  Muaji---Prill---Djemte.
  Djemte e lindur ne Prill jan te rrembyer nuk bjn shaka kan shum prgjegjsi jan te mprehte ne mendime,Simpatike ndaj Vajzave.

  Muaji---Prill---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Prill jan shum te Bukura,shum te shkatheta ne pune, mundohen te Dashurojne por nuk marrin guxim,Ju plqejn defrimet.

  Muaji---Maj---Djemte.
  Djemt e lindur ne Maj jan elegante te sinqert enderojne dika qe nuk realizohet.


  Muaji---Maj---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Maj jan te Bukura,te Sinqerta,kan Deshira te mdha,duan te Dashurojne,jan te urta pas Dashurise.


  Muaji---Qershor---Djemte.
  Djemte e ktij Muaji jan elegante ju plqejn Vajzat e Bukura,tepr delikate,besnik dhe grindavece,jan te fort,ju plqen jeta shtepiake.

  Muaji---Qershor---Vajzat.
  Vajzat e Muajit Qershor jan Punetore te Guximshme,ju plqen jeta ne Familje,por jan dhe te djallezuara ne Dashuri,Dashurojne shum por terhiqen shpejt prej saj.

  Muaji---Korrik---Djemte.
  Djemt e lindur ne Korik jan kokforte te sinqert dhe te brymosour,kan sjelle te mir,plqejn Vajzat.

  Muaji---Korrik---Vajzat.
  Vajzat e Korrikut jan te njoma, te Dashura,jan Zemer gjer me djemt din te sillen mir,genjehen shpejt pr tu Dashuruar.

  Muaji---Gusht---Djemte.
  Djemte e ktij Muaji jan te Bukur Zemer mir shakaxhi,Pelqehen nga Vajzat dhe ndahen shpejt prej tyre,Pelqejne Muziken dhe Defrimet.

  Muaji---Gusht---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Gusht jan shum Shum te Bukura me fytyre tepr Simpatike,Dashurohen shpejt ne Sy dhe ne Buze,jan tepr te ndjeshme ndaj muzikes.

  Muaji--- Shtator---Djemte.
  Djemt e lindur ne Shtator jan te sjellshem e mbajn fjaln e dhn,Por jan dhe pak Fanatike kur Dashurojne Seriozisht,Kerkojne Sinqeritet ndaj Vajzes qe Dashurojne.

  Muaji---Shtator---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne kt Muaj jan te Dashura ju plqejn Djemte kan trup te Bukur,Por Dashurise i merziten shpejt.

  Muaji---Tetor---Djemte.
  Djemt e lindur ne Tetor jan te sinqert,Aktiviste me kujtim t madh,Pelqejne defrimet guximtare e me sjellje te mir.

  Muaji---Tetor---Vajzat.
  Vajzat e Tetorit jan te Dashura,Ju plqejn defrimet dhe Muzika,por me shum kan dshir te ecin shetitje me te Dashurin.

  Muaji---Nendor---Djemte.
  T lindurit e ktij Muaji jan Perparimtare Energjike Diskutojne rreth problemeve,Jan te Sinqerte.

  Muaji---Nendor---Vajzat.
  Vajzat e Muajit Nendor jan te Mencura te Sinqerta me Sjelle shum te mir afrojne Djemte,Ju plqen Dashuria.

  Muaji---Dhjetor---Djemte.
  Djemt e lindur ne Dhjetor jan shum qefli,Kan qejf te meren me tepr me Sport,por jan dhe Dinake te Paperqendrueshem,Ju plqen Dashuria e Sinqerte dhe pse vet nuk jan shum te Sinqerte.

  Muaji---Dhjetor---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Dhjetor jan te Sjellshme me at qe Duan,ju plqen defrimi,Por jan dhe Fatkeqe,Dashurojne shpejt dhe kur Martohen kan dshir te bjn shum Femije.




  Horoskopi Sipas asaj qe kam menduar un.Shpresoj deri diku tu jem pershtat Muajit qe ju keni lindur,
  Si pr ju Djem dhe ju Vajza ky sht Horoskopi jo i shenjave Zodiakale por i Muajve qe ju keni Lindur,
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 17. #37
  beby Maska e jesu
  Antarsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une jam shenja e PESHQEVEpor jo nga ata peshqit qe peshkohen shpejtekrejte e kunderta do thoja.

  Muaji--- Shkurt---Vajzat.
  Vajzat e lindura ne Muajin Shkurt jan te guximshme dhe kan Dashuri te madhe,Dashurohen me shpejt,krkojn te jen te parat.


  I ka rene pikes, sekur te ishte prikologu ime personale por vetem me nje ndryshim te vogel se nuk dashurohem kaq kollaj si thote ketu, por po dashurova....eshte e perjeteshme nuk ekziston dashuri e dyte per mua.
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 18. #38
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  29 falenderime n 28 postime
  Jam i shenjes virgjeresha,por te besosh ke astrologjia eshte injorance totale,do te thote qe ti te mos besosh ke astronomia ose te mos kesh asnje lloj njohurie astronomike.

 19. #39
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  oo mirmrama binjakeve !! edhe une jem
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 20. #40
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  29
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Gaforrja (2 Korrik)
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

Faqja 2 prej 25 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. horoskopi i luleve
  Nga bombona n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 13:48
 2. Horoskopi Dhe Astrologjia
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-02-2007, 12:39
 3. Nj nga bashkpunimet m me vlera t forumit
  Nga denku n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-02-2006, 14:55
 4. Cfar shnje horoskopi jeni?
  Nga LeNNoN n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 234
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 13:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •